Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δλδ και με την απλη αποστολη, παλι ισχυει η τριγωνικη; Περιεργο που δεν χρεωνουν κατι παραπανω.. Σιγουρα τα κινητα ειναι καινουρια και οχι μεταχειρισμενα; Ειναι δυνατον να εχει τα g6, htc 10 στα 370 ευρω και το v20 στα 320;

 

Σίγουρα ναι.

Το G6 ειδικά δεν έχει καθόλου ζήτηση σε καμία χώρα. Και το ελληνικό, εδώ με τον ωραίο μας φπα, στο skroutz πέφτει σιγά σιγά κάτω απ'τα 400.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιζει να φερουν το quad dac στο skroutz; Απλα με ξενιζει λιγο η ελλειψη εγγυησης απο το αγορασω απο Κινα.
Link to comment
Share on other sites

Παιζει να φερουν το quad dac στο skroutz; Απλα με ξενιζει λιγο η ελλειψη εγγυησης απο το αγορασω απο Κινα.

 

Αυτό είναι δική σου επιλογή, υπάρχει το δίκαρτο στο skroutz αλλά 500+ και πάλι απ'την στιγμή που δεν εισάγεται επίσημα θα χεις απλά την εγγύηση του πωλητή.

Επειδή ξεφεύγουμε, όσο έχει να κάνει με το eglobal, αν έχεις όρεξη να πάρεις κάτι φθηνότερα από εδώ τότε είναι σχετικά αξιόπιστο site και αξίζει η επιλογή του ως τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι δική σου επιλογή, υπάρχει το δίκαρτο στο skroutz αλλά 500+ και πάλι απ'την στιγμή που δεν εισάγεται επίσημα θα χεις απλά την εγγύηση του πωλητή.

Επειδή ξεφεύγουμε, όσο έχει να κάνει με το eglobal, αν έχεις όρεξη να πάρεις κάτι φθηνότερα από εδώ τότε είναι σχετικά αξιόπιστο site και αξίζει η επιλογή του ως τώρα.

Καλα το πας και φυσικα το skroutz δεν ειναι καταστημα.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπε κανείς ότι είναι.

Εσυ δεν το ειπες.....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Kostas1 trol με τη βουλα?

Μπαρδον?:blink::blink:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το deal extreme (dx) ειναι αξιοπιστο;

 

Παλιά καθυστερούσε πολύ αν και είχε ποικιλία πραγμάτων.

 

 

 

Πλέον δεν υπάρχει κανένας λόγος να αγοράσει κάποιος από εκει.

 

Το Aliexpress έχει τα πάντα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παλιά καθυστερούσε πολύ αν και είχε ποικιλία πραγμάτων.

 

 

 

Πλέον δεν υπάρχει κανένας λόγος να αγοράσει κάποιος από εκει.

 

Το Aliexpress έχει τα πάντα.

 

Εχει το doogee shoot 1 80 ευρω. Λεω να το ρισκαρω αν και με αγχωνει το τελωνειο.

Link to comment
Share on other sites

Εχει το doogee shoot 1 80 ευρω. Λεω να το ρισκαρω αν και με αγχωνει το τελωνειο.

 

Το ειδα κ γω, λεει οτι το στελνει με china post air parcel, αδυνατο ομως γτ με china post δεν μπορουν να στειλουν κινητα, απαγορευεται. Ξερεις με τι το στελνει? γτ αν ειναι κανα sgpost το τελωνειο παραμονευει.

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Το ειδα κ γω, λεει οτι το στελνει με china post air parcel, αδυνατο ομως γτ με china post δεν μπορουν να στειλουν κινητα, απαγορευεται. Ξερεις με τι το στελνει? γτ αν ειναι κανα sgpost το τελωνειο παραμονευει.

 

Θα δω αν μπορω να μιλησω με καποιον απο το καταστημα να δω τι ακριβως παιζει αυριο.

Μαλλον nl post.

Link to comment
Share on other sites

Θα δω αν μπορω να μιλησω με καποιον απο το καταστημα να δω τι ακριβως παιζει αυριο.

Μαλλον nl post.

 

Μην μπαινεις στον κοπο, nlpost +15euro, αλλιως λεει china registered, που λογο HK αποθηκης μαλλον ειναι sgpost.

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Εχει το doogee shoot 1 80 ευρω. Λεω να το ρισκαρω αν και με αγχωνει το τελωνειο.
Μα στο AliExpress το βρίσκεις 75 ευρω. Και γνώμη μου είναι ότι δεν αξίζει οταν με 82€ παίρνεις redmi 4a

 

Sent from my C103 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μην μπαινεις στον κοπο, nlpost +15euro, αλλιως λεει china registered, που λογο HK αποθηκης μαλλον ειναι sgpost.

 

Τι εννοεις nl+15ευρο υπαρχει τετοιος τροπος για σποφυγη τελωνειου;

Link to comment
Share on other sites

Μα στο AliExpress το βρίσκεις 75 ευρω. Και γνώμη μου είναι ότι δεν αξίζει οταν με 82€ παίρνεις redmi 4a

 

Sent from my C103 using Tapatalk

 

Αξιζει γιατι εχει κλασεις καλυτερη καμερα απο το xiaomi που λες.

Εγω εχω το redmi note 3 pro και το doogee shoot 1 ειχε πολυ καλυτερη φωτογραφικη απο το δικο μου. Προτεραιοτητα ειναι η καμερα και για 80 ευρω δεν υπαρχει καλυτερη σε κανενα smartphone με android.

Θα το παρω μαλλον απο ali...

Link to comment
Share on other sites

Αξιζει γιατι εχει κλασεις καλυτερη καμερα απο το xiaomi που λες.

Εγω εχω το redmi note 3 pro και το doogee shoot 1 ειχε πολυ καλυτερη φωτογραφικη απο το δικο μου. Προτεραιοτητα ειναι η καμερα και για 80 ευρω δεν υπαρχει καλυτερη σε κανενα smartphone με android.

Θα το παρω μαλλον απο ali...

Φίλε μου αν όντως ισχύει αυτό που λες τότε παρτο. Δεν έχω πιάσει τη συσκευή, έχω διαβάσει αρκετά reviews και δεν είδα τσ καλύτερα για τη καμερα. Οι περισσότεροι reviewers αναφέρουν ότι το redmi 4a είναι το καλύτερο στη καμερα στα λεφτά του. Κι οχι μόνο στη καμερα...

 

Sent from my C103 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αξιζει γιατι εχει κλασεις καλυτερη καμερα απο το xiaomi που λες.

Εγω εχω το redmi note 3 pro και το doogee shoot 1 ειχε πολυ καλυτερη φωτογραφικη απο το δικο μου. Προτεραιοτητα ειναι η καμερα και για 80 ευρω δεν υπαρχει καλυτερη σε κανενα smartphone με android.

Θα το παρω μαλλον απο ali...

 

βγαινουμε offtopic, το doogee εχει καλυτερη καμερα απο το redmi note3????? Η doogee εχει παραδοση στις απατεωνιες, εξ ου και οτι η δευτερη καμερα της ναυαρχιδας της που λεγεται mix (απο που πηρε το ονομα αραγε?) δεν εχει καμια απολυτως λειτουργια!!!! ασε που δεν ειναι bezeless .....

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

το ακουσαμε και αυτο.

Οτι η doogee εχει καλυτερη καμερα απο τα Χιαομι.

 

και οχι μονο, κ απο τα one plus μη σου πω..... :lol:

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου πειτε που θα βρω την φτηνοτερη τιμη για το honor 8 64gb στην κινα;

μεχρι στιγμης η χαμηλοτερη που εχω βρει ειναι αυτη >> https://www.banggood.com/HUAWEI-HONOR-8-FRD-AL00-5_2-inch-4GB-RAM-64GB-ROM-Kirin-950-Octa-core-Smartphone-p-1134753.html

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου πειτε που θα βρω την φτηνοτερη τιμη για το honor 8 64gb στην κινα;

μεχρι στιγμης η χαμηλοτερη που εχω βρει ειναι αυτη >> https://www.banggood.com/HUAWEI-HONOR-8-FRD-AL00-5_2-inch-4GB-RAM-64GB-ROM-Kirin-950-Octa-core-Smartphone-p-1134753.html

 

 

koitαξε και μια ματια εδω .....ισως αποφυγεις τα παρατραγουδα της κινας

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...