Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Iσως θα ηταν καλυτερα να ξεκλειδωσουν οι διαχειριστες τα νηματα των καταστηματων, που αρκετο καιρο αναβαθμιζονται ( κατι που προσωπικα δεν το πιστευω, κατι αλλο εχει γινει και δεν μας το λενε ), για να εχουμε καλυτερη αλληλεπιδραση με τα καταστηματα. Θα γλυτωναμε αρκετο χρονο να υπηρχε ενας αντιπροσωπος για καταστημα οπως ηταν παλια, και να εχουμε μια σαφεστερη εικονα του καθε καταστηματος.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Iσως θα ηταν καλυτερα να ξεκλειδωσουν οι διαχειριστες τα νηματα των καταστηματων, που αρκετο καιρο αναβαθμιζονται ( κατι που προσωπικα δεν το πιστευω, κατι αλλο εχει γινει και δεν μας το λενε ), για να εχουμε καλυτερη αλληλεπιδραση με τα καταστηματα. Θα γλυτωναμε αρκετο χρονο να υπηρχε ενας αντιπροσωπος για καταστημα οπως ηταν παλια, και να εχουμε μια σαφεστερη εικονα του καθε καταστηματος.

 

το βικμολ ,Σελινα ,,,μου εγραψε σε μεηλ οτι το σαιτ τους εδιωξε ολους,ποσο καιρο κανει αυτη η αναβαθμιση?

Link to comment
Share on other sites

το βικμολ ,Σελινα ,,,μου εγραψε σε μεηλ οτι το σαιτ τους εδιωξε ολους,ποσο καιρο κανει αυτη η αναβαθμιση?

 

Αυτο τώρα τι είναι; Δηλαδή αν θέλουμε να κάνουμε καμια αγορά να περιμένουμε;

 

Οντως ειναι συνεχεια offline το chat, και στα e-mail αργούν.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον οσο αφορα το vickmall, στο chat ειναι δυσκολα τα πραγματα αυτη την εβδομαδα, η selina ειχε ταξιδι και ηταν μονο η vivian, οι παραγγελιες εκτελουνται κανονικα απλα αργουν να ενημερωσουν τα tracking number λογο του οτι ελειπε η selina, η οποια επεστρεψε σημερα και λογικα ολα θα διεκπεραιωθουν συντομα. Μην ξεχναμε οτι η selina ειναι και customer support (βασικα αυτο το κοριτσι κανει τα παντα εκει μεσα). Μην ξεχναμε οτι αντιμετωπιστηκε και ενα δυσκολο θεμα με κλοπη αντικειμενου μεσα απο δεμα που ειχε σταλει μεσω nlpost, οποτε επρεπε να γινει και αναζητηση νεου carrier και μαλιστα αξιοπιστου. Εγω θα την ενημερωσω αμεσα οτι υπαρχουν παραπονα απο μελη του myphone.gr . Εαν ειναι κατι που μπορω να της μεταφερω στειλτε μου pm, αριθμο παραγγελιας και email σας. Να υπενθυμισω οτι ΔΕΝ εργαζομαι για το vickmall απλα εχω πολυ καλη σχεση μαζι τους και αμεση επικοινωνια μεσω του QQ, δηλαδη μην με περασετε για την selina και βαρατε ολοι μαζι pm, αν ειναι κατι σοβαρο ναι πολυ ευχαριστως να βοηθησω. Edited by FIREBLADE1
With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

το βικμολ ,Σελινα ,,,μου εγραψε σε μεηλ οτι το σαιτ τους εδιωξε ολους,ποσο καιρο κανει αυτη η αναβαθμιση?

 

 

Αυτο τώρα τι είναι; Δηλαδή αν θέλουμε να κάνουμε καμια αγορά να περιμένουμε;

 

Οντως ειναι συνεχεια offline το chat, και στα e-mail αργούν.

 

 

Καλά οκ, ετσι οπως το διάβασα νόμισα οτι το vickmall έδιωξε όλο το προσωπικό του και γι αυτο αργούσαν και ηταν offline... :confused::blink:

Link to comment
Share on other sites

Καλά οκ, ετσι οπως το διάβασα νόμισα οτι το vickmall έδιωξε όλο το προσωπικό του και γι αυτο αργούσαν και ηταν offline... :confused::blink:

 

χαχα ναι! Η selina απελυσε την vivian και μετα αυτοαπολυθηκε και η ιδια!

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον οσο αφορα το vickmall, στο chat ειναι δυσκολα τα πραγματα αυτη την εβδομαδα, η selina ειχε ταξιδι και ηταν μονο η vivian, οι παραγγελιες εκτελουνται κανονικα απλα αργουν να ενημερωσουν τα tracking number λογο του οτι ελειπε η selina, η οποια επεστρεψε σημερα και λογικα ολα θα διεκπεραιωθουν συντομα. Μην ξεχναμε οτι η selina ειναι και customer support (βασικα αυτο το κοριτσι κανει τα παντα εκει μεσα). Μην ξεχναμε οτι αντιμετωπιστηκε και ενα δυσκολο θεμα με κλοπη αντικειμενου μεσα απο δεμα που ειχε σταλει μεσω nlpost, οποτε επρεπε να γινει και αναζητηση νεου carrier και μαλιστα αξιοπιστου. Εγω θα την ενημερωσω αμεσα οτι υπαρχουν παραπονα απο μελη του myphone.gr . Εαν ειναι κατι που μπορω να της μεταφερω στειλτε μου pm, αριθμο παραγγελιας και email σας. Να υπενθυμισω οτι ΔΕΝ εργαζομαι για το vickmall απλα εχω πολυ καλη σχεση μαζι τους και αμεση επικοινωνια μεσω του QQ, δηλαδη μην με περασετε για την selina και βαρατε ολοι μαζι pm, αν ειναι κατι σοβαρο ναι πολυ ευχαριστως να βοηθησω.

 

Ειμαστε σιγουροι οτι η ζημια εγινε απο το ολλανδικο ταχυδρομειο;

Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε σιγουροι οτι η ζημια εγινε απο το ολλανδικο ταχυδρομειο;

 

Εμεις οχι, αυτοι νομιζω ναι. Ειπαν θα σταματήσουν την συνεργασία εως οτου βρεθεί(?) ο κλεφτης/ες. Εως οτου ξεκαθαρίσει η κατάσταση...

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλό μήνα. Έκανα μια αγορά ενός projector από GearBest και παρέλαβα σήμερα ένα......τηλεκατευθυνόμενο τζιπάκι....

Η αγορά έγινε μέσω PayPal. Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει για τα επόμενα βήματα που πρέπει να κάνω??

(έχω τραβήξει και βίντεο κατά την ώρα του ανοίγματος)

Edited by gtzort
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλό μήνα. Έκανα μια αγορά ενός projector από GearBest και παρέλαβα σήμερα ένα......τηλεκατευθυνόμενο τζιπάκι....

Η αγορά έγινε μέσω PayPal. Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει για τα επόμενα βήματα που πρέπει να κάνω??

(έχω τραβήξει και βίντεο κατά την ώρα του ανοίγματος)

 

Εαν εχεις τραβηξει και video εισαι απολυτα καλλυμενος,ανεβασε το καπου,ελα σε επαφη και στειλτο στο καταστημα να το δουν,λογικα θα ζητησουν 1.000.000 συγνωμη κτλ. χαριτωμενα.

Εσυ να ζητησεις αμεσα επιστροφη χρηματων,η εαν θες να στο ξαναστειλουν(εγω βεβαια δεν......).

ΕΑΝ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ,τοτε το ιδιο σεναριο στο paypal,και θα αναλαβουν αυτοι.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ο τροχός της τύχης του Banggood κάτι έπαθε και σήμερα αντί να μου εμφανίσει υπόλοιπο 2 coins, με πήγε στα 268!! Τελείως κουλό! Τώρα έχω περισσότερες πιθανότητες να κερδίσω κάποιο καλό δώρο, ίσως και το Pepsi κινητό (απίθανο). Κρίμα να έχει περιορισμό 10 spins την ημέρα... :)
Link to comment
Share on other sites

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά είναι ο τίτλος του topic. Οτιδήποτε off topic αφαιρέθηκε.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

μολις πηρα γραμμη οτι διαγραφησαν τα επισημα τοπικς απο καταστηματα..ισχυει η μεταφερθηκαν αλλου?
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

μολις πηρα γραμμη οτι διαγραφησαν τα επισημα τοπικς απο καταστηματα..ισχυει η μεταφερθηκαν αλλου?

 

επεσε μονιμη διαγραφη. Οπως μου ειπε η Σελινα αιφνιδιως. Χωρις λογο και αιτια. Το ιδιο μου ειπαν και απο το bangood. Φανταζομαι οτι τον λογο δεν θα το μαθουμε ποτε. Βεβαια η "επισημη" δικαιολογια ειναι οτι γινεται "αναβαθμιση" του φορουμ.

Κριμα, που ενα φορουμ με τοση απηχηση να εχει τετοια μεροληπτικη συμπεριφορα ( να μην χρησιμοποιησω βαρυτερες εκφρασεις )

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

θελω να παραγγειλω ενα κινητο για εναν φιλο και επειδη το θελει γρηγορα εψαξα σε EU WAREHOUSE....

ποικιλια το ξερω οτι δεν υπαρχει μεγαλη σ'αυτα, απλως βρηκα αυτο το σαιτ http://www.honorbuy.com

που εχει πολλα μοντελα και θα'θελα την γνωμη σας αν ειναι καλο και αν πηρε κανεις σας απο αυτο.

ευχαριστω

enjoy your life...:p
Link to comment
Share on other sites

Ας μας εξηγησει , αν θελει καποιος διαχειριστης γιατι διεγραψαν τα κινεζικα καταστηματα, και αν θα τα επαναφερουν.
Link to comment
Share on other sites

Είναι καλο

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

foxkel από honorbuy εχω ψωνισει .προσεξε μονο να γραφει ότι είναι στην ευρωπαικη αποθηκη αυτό που σε ενδιαφερει , και επισης πριν εναμιση χρονο που πηρα ειχε εξτρα μεταφορικα

 

http://www.honorbuy.com/28-eu-direct αυτή είναι η ευρωπαικη αποθηκη τους

Edited by aitos
Link to comment
Share on other sites

foxkel από honorbuy εχω ψωνισει .προσεξε μονο να γραφει ότι είναι στην ευρωπαικη αποθηκη αυτό που σε ενδιαφερει , και επισης πριν εναμιση χρονο που πηρα ειχε εξτρα μεταφορικα

 

http://www.honorbuy.com/28-eu-direct αυτή είναι η ευρωπαικη αποθηκη τους

 

ευχαριστω, τι εννοεις ειχε εξτρα μεταφορικα? το βλεπεις πριν την παραγγελια ή οταν την ολοκληρωνεις?

και κατι αλλο σε καποια προιοντα στο σαιτ τους γραφει REDUCED PRICE τι σημαινει αυτο?

εκτος απο το honorbuy υπαρχει κανενα αλλο σαιτ με ποικιλια? ας πουμε το redmi note 3 pro ειναι out of stock σε πολλα..

enjoy your life...:p
Link to comment
Share on other sites

κατά την διαρκεια της παραγγελιας σου βγαζει τα μεταφορικα δεν ξαιρω αν τοκανει ακομη

αλλα σαιτ με ευρωπαικη αποθηκη είναι το coolicool ,gearbest vickmall

Link to comment
Share on other sites

Ο τροχός της τύχης του Banggood κάτι έπαθε και σήμερα αντί να μου εμφανίσει υπόλοιπο 2 coins, με πήγε στα 268!! Τελείως κουλό! Τώρα έχω περισσότερες πιθανότητες να κερδίσω κάποιο καλό δώρο, ίσως και το Pepsi κινητό (απίθανο). Κρίμα να έχει περιορισμό 10 spins την ημέρα... :)

θα κερδισες coins σε καποιο γυρισμα του τροχού.αν βλεπεις μια μερα 2 φορες τιποτα,μην ξαναγυρνας.κρατα coins γιατι μια μερα (καθε 7 μερες μου το κανει) θα σου δινει ποντους σε καθε γυρισμα.κατι αλλο δε μου χει βγαλει ποτε

Link to comment
Share on other sites

Αυτο τώρα τι είναι; Δηλαδή αν θέλουμε να κάνουμε καμια αγορά να περιμένουμε;

 

Οντως ειναι συνεχεια offline το chat, και στα e-mail αργούν.

Δοκίμασε να την βρεις ονλαιν στο Skype συνήθως το πρωί είναι μέσα

 

Sent from my HM 1S using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα παιδιά έκανα χθες αγορά απο gearbest μου έστειλαν τρακινγκ και φωτογραφία το πακέτο έβαλα το τρακινγκ να δω που βρίσκετε το πακέτο και αν ενεργοποιηθεί αλλά μου βγάζει κάτι πληροφορίες απο το 2015 και ότι έχει παραδοθεί τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση;

 

Sent from my HM 1S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να την βρεις ονλαιν στο Skype συνήθως το πρωί είναι μέσα

 

Sent from my HM 1S using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα παιδιά έκανα χθες αγορά απο gearbest μου έστειλαν τρακινγκ και φωτογραφία το πακέτο έβαλα το τρακινγκ να δω που βρίσκετε το πακέτο και αν ενεργοποιηθεί αλλά μου βγάζει κάτι πληροφορίες απο το 2015 και ότι έχει παραδοθεί τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση;

 

Sent from my HM 1S using Tapatalk

 

Το πιο απλο βεβαια,μιλας μαζι τους.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...