Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημερα σε ολους, θελω να μου πητε αμα αυτο site ειναι αξιοπιστο http://www.fastcardtech.com/

 

Εχει αναφερθει 1000αδες φορες οτι ειναι αξιοπιστο,αλλα λογω του οτι εχει παρα πολλους κλωνους πρεπει να ξερεις ακριβως ποιον θα παρεις γιατι οι εταιρειες δινουν λαθος στοιχεια (ram,rom,cpu,cam).

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Για κανα καταστημα θα πουμε..........:D

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια

η πληρωμη με western union ειναι ασφαλης;

 

Λιγο επικινδυνη φιλε! Δεν εξασφαλιζεσαι απο κατι

Εαν θελεις ασφαλεια στην συναλλαγη σου ΜΟΝΟ paypal

Link to comment
Share on other sites

Λιγο επικινδυνη φιλε! Δεν εξασφαλιζεσαι απο κατι

Εαν θελεις ασφαλεια στην συναλλαγη σου ΜΟΝΟ paypal

 

με paypal δηλαδη μπορω να παρω τα λεφτα μου πισω αν δεν μου ερθει;

θελω να αγορασω το doogee dg800 και ειδα οτι στο geekbuying που θεωρειται αξιοπιστο εχει πληρωμη μεσω western union που δεν χρειαζεται να μπλεκεις με πιστωτικες...

Link to comment
Share on other sites

με paypal δηλαδη μπορω να παρω τα λεφτα μου πισω αν δεν μου ερθει;

θελω να αγορασω το doogee dg800 και ειδα οτι στο geekbuying που θεωρειται αξιοπιστο εχει πληρωμη μεσω western union που δεν χρειαζεται να μπλεκεις με πιστωτικες...

Όπως σου είπε και ο άλλος φίλος, ΟΧΙ με western union, εάν πας σε ταχυδρομείο και δεις τις ανακοινώσεις, θα δείς ότι λένε να μην χρησιμοποιούμε την western union γιά αγορές από το ίντερνετ ...

Τα χρήματα βεβαίως είναι δικά σου, οπότε κάνεις ότι θέλεις ... :)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλευουν το ιδιο γρηγορα οπως τα αλλα ευρωπαικα ταχυδρομεια. Σε σχεση με αυτους, ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΟΙ !!! Απο το εβαυ μεσα σε 8 εργασιμες ειχα στα χερια μου δεμα ΑΠΛΟ στη Γαλλια, το ιδιο και Πολωνια. Τι να μας πουν τα ΕΛΤΑ τωρα!!!!

 

Απο ebay αν ειναι απο ευρωπη η παραγγελια και στην ελλαδα σε μια βδομαδα ερχετε ιδιως αν ειναι απο αγγλια

Link to comment
Share on other sites

Απο ebay αν ειναι απο ευρωπη η παραγγελια και στην ελλαδα σε μια βδομαδα ερχετε ιδιως αν ειναι απο αγγλια

 

Για Κινα μιλαω, απο Ευρωπη σε ευρωπη στο εξωτερικο σε 3 μερες. Για Ελλαδα βδομαδα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπερα παιδια

η πληρωμη με western union ειναι ασφαλης;

Μακρια, μακρια. Το μεγαλυτερο πλυντηριο θεωρητε. Παυπαλ και μονο ..

 

----- προσθήκη μηνύματος 52 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

με paypal δηλαδη μπορω να παρω τα λεφτα μου πισω αν δεν μου ερθει;

θελω να αγορασω το doogee dg800 και ειδα οτι στο geekbuying που θεωρειται αξιοπιστο εχει πληρωμη μεσω western union που δεν χρειαζεται να μπλεκεις με πιστωτικες...

δεν εχει paypal to geek ???????:blink:

Link to comment
Share on other sites

με paypal δηλαδη μπορω να παρω τα λεφτα μου πισω αν δεν μου ερθει;

θελω να αγορασω το doogee dg800 και ειδα οτι στο geekbuying που θεωρειται αξιοπιστο εχει πληρωμη μεσω western union που δεν χρειαζεται να μπλεκεις με πιστωτικες...

 

Το geekbuying εχει paypal δεν το συζηταμε. Εχω παραγγειλει καμια 10αρια φορες φουλαχιστον απο εκει ........

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Αν δε παιζει χρεωστικη και δεν εχεις σκοπο για αλλες αγορες δε νομιζω να σου φαει το geek λεφτα. Απλα θα εχεις πιο λιγες επιλογες αν παιξει προβλημα doa με το κινητο . Edited by ipal
Link to comment
Share on other sites

Η από την εταιρεία, ή κάνε αναζήτηση στο Αγγλικό ebay...
Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλημέρα σε όλους...γνωρίζει κανείς κάποιο site(ευρωπαϊκο) για να αγοράσω γνήσια μπαταρία για το nexus 4?

 

Γράφεις σε λάθος θέμα, απευθύνσου στο σχετικό της συσκευής σου για αυτό που ζητάς... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=353650

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις καποιος να μου αξιολογησει τα καλυτερα κινεζικα ηλεκτρονικά καταστήματα. Και να μας αναφερει και τους χρονους αποστολής. Θελω να αγορασω ενα κινητό και εχω κάποιες ενστασεις για την φερεγγυοτητα πολλων από αυτών και βλέπω πολλές αντικρουόμενες απόψεις. Ευχαριστώ προκαταβολικά για το χρόνο σας.
Link to comment
Share on other sites

.... Θελω να αγορασω ενα κινητό και εχω κάποιες ενστασεις για την φερεγγυοτητα πολλων από αυτών και βλέπω πολλές αντικρουόμενες απόψεις. Ευχαριστώ προκαταβολικά για το χρόνο σας.

 

Μα αυτό ακριβώς είναι το νόημα - υπάρχουν πολλές απόψεις, υπερ και κατά, με επιχειρήματα... διαβάζεις και κρίνεις...

Ειναι σαν να ρωτάς: Ποιο είναι το καλύτερο αυτοκίνητο... Σου αρκεί η απάντηση: το BMW X1...? Τι νοημα θα βγάλεις?

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις καποιος να μου αξιολογησει τα καλυτερα κινεζικα ηλεκτρονικά καταστήματα. Και να μας αναφερει και τους χρονους αποστολής. Θελω να αγορασω ενα κινητό και εχω κάποιες ενστασεις για την φερεγγυοτητα πολλων από αυτών και βλέπω πολλές αντικρουόμενες απόψεις. Ευχαριστώ προκαταβολικά για το χρόνο σας.

 

Δεν μπορει να σου απαντησει καποιος σιγουρα.Το καλυτερο ειναι να διαβασεις τις κριτικες και να διαλεξεις αυτο που εχει τις λιγοτερες κακες ή τις περισσοτερες καλες κριτικες.Μπορει να ειναι ενα καταστημα για το οποιο να λενε οι περισσοτεροι τα καλυτερα και να κατσει σε εσενα η "στραβη" που λενε.Εγω πχ απο Minideal,To2c και Geekbuying (τυχαια η σειρα) ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Καλησπέρα ενδιαφέρομαι να αγοράσω ενα φτηνο κινεζικο.ενας φιλος μου πηρε το lenovo a850+ στα 125 ευρω περιπου.τι λέτε?
Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

Παιδια Καλησπέρα ενδιαφέρομαι να αγοράσω ενα φτηνο κινεζικο.ενας φιλος μου πηρε το lenovo a850+ στα 125 ευρω περιπου.τι λέτε?

Τι να σου πουμε δλδ φιλε μου?τι ακριβως ρωτας εδω?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ αν το εχει παρει κ καποιος απο το φορουμ ή αν εχετε κατι ν μου προτείνετε...Αν είμαι σε λαθος φορουμ συγνώμη. Κ αν υπάρχει πρόβλημα σβηστε το ποστ μου. :)
Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ αν το εχει παρει κ καποιος απο το φορουμ ή αν εχετε κατι ν μου προτείνετε...Αν είμαι σε λαθος φορουμ συγνώμη. Κ αν υπάρχει πρόβλημα σβηστε το ποστ μου. :)

 

Δες εδώ :

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=371474

Link to comment
Share on other sites

 

Βρε συ για το 850+ λεει το παλικαρι,οχι το παλιο το 850.:)

 

@mgeo81

Εδω φιλε μου κοιτα οτι θες να μαθεις για το 850+ εχω αναιβασει και video κτλ.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=388043

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορει να σου απαντησει καποιος σιγουρα.Το καλυτερο ειναι να διαβασεις τις κριτικες και να διαλεξεις αυτο που εχει τις λιγοτερες κακες ή τις περισσοτερες καλες κριτικες.Μπορει να ειναι ενα καταστημα για το οποιο να λενε οι περισσοτεροι τα καλυτερα και να κατσει σε εσενα η "στραβη" που λενε.Εγω πχ απο Minideal,To2c και Geekbuying (τυχαια η σειρα) ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

 

και vickmall το οποιο στελνει με το που θα το κανεις κλικ ( που λεει ο λογος )

Link to comment
Share on other sites

και vickmall το οποιο στελνει με το που θα το κανεις κλικ ( που λεει ο λογος )

 

Ναι και αυτο,απλα δεν το ανεφερα διοτι δεν εχω παρει κατι απο εκει μεχρι τωρα.Νομιζω καπου διαβασα οτι το εχουν οι τυποι που εχουν και το Minideal?Δεν ειμαι σιγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν πλάκα οι Τσινέζοι μερικές φορές...

 

Γνωστό μαγαζί πουλάει επίσης γνωστό best seller κινητό με "έκπτωση" απο $152,18 στα $148,74. Για να το πάρεις σε χρώμα silver πρέπει να σώσεις άλλα $4 οπότε η τιμή φθάνει στα $152,74, πάνω δηλαδή απο την τιμή προ έκπτωσης!

"Εντάξει" θα μου πείτε, "μην πάρεις το silver". Ελάτε όμως που δεν υπάρχει άλλη επιλογή και πρέπει να το πληρώσεις $152,74! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...