Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχεις δικιο αλλα οταν περιμενεις κατι και περνανε η μερες οσο μαλλον οταν βλεπεις οτι το δικο σου δεμα αργει πιο πολυ απο αλλους :rocket::rocket::rocket::rocket::angry:

 

άσε φίλε μου το ξέρω απο πρώτο χέρι.κάθε φορά που περιμένω κάτι αυτό γίνεται.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχουν προστεθεί δημοσκοπήσεις στα θέματα των Κινέζων εκπροσώπων.

Όσοι έχετε κάνει αγορές και έχετε εμπειρία μπορείτε να ψηφίσετε.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δεν βρίσκεται πλέον στο forum.

 

οπως και το merimobiles και οι ******* του Lightake,συντομα βλεπω και μερικα αλλα να την κανουν και καλα θα κανουν.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσαμε να μάθουμε τους λόγους που διαγράφηκαν τα καταστηματα αυτα?
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την ψηφοφορια ειναι πολυ καλο, αλλα φοβαμαι μηπως τα κινεζοπουλα κανουν λογαριασμους φαντασματα και αρχιζουν να παινευουν το σπιτι τους.

Θα μπορούσαμε να μάθουμε τους λόγους που διαγράφηκαν τα καταστηματα αυτα?

Γιατι ηταν συνωνυμο της απατης να υποθεσω.

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ TINYDEAL!!!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5124068#post5124068

 

Post 99

Γι'αυτό το λόγο το έψαξα στο φόρουμ, για να το μαυρίσω στην ψηφοφορία.

Κι εγώ καμένος είμαι,. αλλά ευτυχώς με μικροποσά 8-10 ευρώ...

Ότι πήρα απο αυτούς ήταν ψεύτικο...

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσαμε να μάθουμε τους λόγους που διαγράφηκαν τα καταστηματα αυτα?

 

Δεν μας ενημέρωσαν. Το αποφάσισαν οι ίδιοι να αποχωρήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας ενημέρωσαν. Το αποφάσισαν οι ίδιοι να αποχωρήσουν.

 

Καλυτερα που εφυγαν........

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας ενημέρωσαν. Το αποφάσισαν οι ίδιοι να αποχωρήσουν.

Eυχαριστώ!

Οποτε αυτο ειναι χειρότερο γι'αυτούς. Δυο φορές μακριά τώρα

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους. Με αυτά που γράφετε για το merimobiles με αγριευετε. Ανάθεμα την ώρα που παρήγγειλα από αυτούς, βρήκα ένα LG g2 Korean version, με αποσπομενη μπαταρία και κάρτα μνήμης και τους παρακαλάω 3 φορές τη μέρα να το στείλουν.Δεν θα ακυρώσω απλά την παραγγελία αλλά τα ακυρώσω και την πιστωτική νωρίς το πρωί, ικανούς τους έχω να με χρεώσουν για το τίποτα.Δυστυχώς κάποιοι τέτοιοι επιτήδειοι μας στέλνουν στα ντόπια μαγαζιά να αγοράζουμε με καπέλο. Πριν 7 μέρες παρήγγειλα και όλη μέρα είμαι στο mail μου μήπως και με θυμηθούν αλλά τίποτα :_( Από eBay έχει ψωνίσει κανείς, είναι πιο αξιόπιστο? Edited by kostas701
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους. Με αυτά που γράφετε για το merimobiles με αγριευετε. Ανάθεμα την ώρα που παρήγγειλα από αυτούς, βρήκα ένα LG g2 Korean version, με αποσπομενη μπαταρία και κάρτα μνήμης και τους παρακαλάω 3 φορές τη μέρα να το στείλουν.Δεν θα ακυρώσω απλά την παραγγελία αλλά τα ακυρώσω και την πιστωτική νωρίς το πρωί, ικανούς τους έχω να με χρεώσουν για το τίποτα.Δυστυχώς κάποιοι τέτοιοι επιτήδειοι μας στέλνουν στα ντόπια μαγαζιά να αγοράζουμε με καπέλο. Πριν 7 μέρες παρήγγειλα και όλη μέρα είμαι στο mail μου μήπως και με θυμηθούν αλλά τίποτα :_( Από eBay έχει ψωνίσει κανείς, είναι πιο αξιόπιστο?

Απο ebay καλυτερα οχι. Γιατι δεν κοιτας τα αλλα αξιοπιστα μαγαζια που εχει το φορουμ geekbyuing , minideal.

Link to comment
Share on other sites

Απο ebay καλυτερα οχι. Γιατι δεν κοιτας τα αλλα αξιοπιστα μαγαζια που εχει το φορουμ geekbyuing , minideal.

 

Καλημέρα, ο μόνος λόγος ήταν ότι βρήκα επώνυμο (lg g2 korean version) και έχει sd card και αποσπώμενη μπαταρία ενώ τα άλλα μαγαζιά που λες δεν το είχαν.Το ωραίο της υπόθεσης είναι ότι μου τηλεφώνησαν πριν από λίγο για επιβεβαίωση στοιχείων αφού τους είπα ότι λόγω ασυνέπειας θα ακυρώσω την παραγγελία. Βασικά εάν σήμερα όπως τους είπα δεν πάρει tracking number, κόβω μέσω τράπεζας την αγορά και πάω για zopo μέσω minideal γιατί και πολύ ασχολήθηκα μαζί τους. Απλά είναι το μόνο μαγαζί που έχει τις καλές κορεάτικες εκδόσεις των samsung και lg και σε καλή τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν προστεθεί δημοσκοπήσεις στα θέματα των Κινέζων εκπροσώπων.

Όσοι έχετε κάνει αγορές και έχετε εμπειρία μπορείτε να ψηφίσετε.

Μυστικες ψηφοφοριες; Πως δηλ ελεγχετε αν ψηφιζουν οσοι εχουν κανει αγορες απ αυτα;

Edited by highsky
kabbat zin @ google
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ηθελα κι εγω να το επισημανω.

Καλο θα ειναι να μπορουμε να βλεπουμε το αποτελεσμα χωρις να εχουμε αγορασειαπο εκει.

Τοτε ειναι που θελεις να ξερεις.

Μπορει να γινει;

Link to comment
Share on other sites

Προφανως εχοντας ηδη ψηφισει ο.κ.

Το θεμα ειναι να μπορεις να βλεπεις το αποτελεσμα χωρις να εχεις ψηφισει, μιας και δε θα εχεις αγορασει ξανα απο εκει.

Link to comment
Share on other sites

Oχι, ξαναλέω πατώντας στον τίτλο της δημοσκόπησης βλέπω τα αποτελέσματα χωρίς να έχω ψηφήσει
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους. Με αυτά που γράφετε για το merimobiles με αγριευετε. Ανάθεμα την ώρα που παρήγγειλα από αυτούς, βρήκα ένα LG g2 Korean version, με αποσπομενη μπαταρία και κάρτα μνήμης και τους παρακαλάω 3 φορές τη μέρα να το στείλουν.Δεν θα ακυρώσω απλά την παραγγελία αλλά τα ακυρώσω και την πιστωτική νωρίς το πρωί, ικανούς τους έχω να με χρεώσουν για το τίποτα.Δυστυχώς κάποιοι τέτοιοι επιτήδειοι μας στέλνουν στα ντόπια μαγαζιά να αγοράζουμε με καπέλο. Πριν 7 μέρες παρήγγειλα και όλη μέρα είμαι στο mail μου μήπως και με θυμηθούν αλλά τίποτα :_( Από eBay έχει ψωνίσει κανείς, είναι πιο αξιόπιστο?

 

Εγω μια παραγγελία έκανα απο το merimobiles και το κινητό ήρθε γρήγορα και είναι μια χαρά, μου κάνει εντύπωση που έφυγε!! τι να πω? Για μια νεα αγορά που σκεφτομαι να κάνω απο τον νέο μήνα προς τα εκει σκέφτομαι να ξαναπάω πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Εγω μια παραγγελία έκανα απο το merimobiles και το κινητό ήρθε γρήγορα και είναι μια χαρά, μου κάνει εντύπωση που έφυγε!! τι να πω? Για μια νεα αγορά που σκεφτομαι να κάνω απο τον νέο μήνα προς τα εκει σκέφτομαι να ξαναπάω πάντως.

 

Εγώ από merimobiles μόνο μια φορά έχω παραγγείλει και δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα... Αν όμως χρειαστώ service δεν ξέρω αν θα βγάλω άκρη.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η δυνατότητα κάποιος admin, να μαζέψει όλα τα αξιόπιστα site μέσα από τις 109 σελίδες του θέματος και να γίνει ένα Post, στην πρώτη σελίδα αυτού ή νέου θέματος, ώστε να ξέρουμε τι μας γίνεται!? Επίσης εκεί να υπάρχει η δυνατότητα να γίνεται από τους διαχειριστές πάντα, ενημέρωση για νέα αξιόπιστα ή παλιά αξιόπιστα που λοξοδρομήσανε... :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλή χρονιά και Χρόνια Πολλά! Θα ήθελα να πω και εγώ ότι όποιος φίλος αποφασίσει να παραγγείλει από Κίνα θα πρέπει να έχει και υπομονή με την αποστολή διαφορετικά να ψωνίζει από εδώ με το γνωστό καπέλο. Να μην τα θέλουμε όλα και το σκύλο χορτάτο και την πίτα ολακερη .Έχω παραγγείλει σχεδόν από τα περισσότερα κινέζικα κατάστημα και δεν είχα σχεδόν κανένα πρόβλημα και αν κάτι μου προέκυψε το λύσαμε άμεσος με την επικοινωνία. Σε λίγο καιρό με τη στάση κάποιον που δεν έχουν υπομονή και δεν ξέρουν τι διαδικασία και θα φύγουν όλα τα κινέζικα μαγαζιά από εδώ και θα μας κόψουν από πελάτες και αυτό το έχω συναντήσει ήδη... Ευχαριστώ για την κατανόηση
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...