Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι αλλά δεν έχω παραγγείλει αλλά σκοπεύω.. και λέω μήπως έχετε κάνει πρόσφατες παραγγελίες να δουμε απο που στέλνει..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τελικά αυτή η τριγωνική παραγγελία πως γίνεται ακριβώς. Συνήθως ότι έχω πάρει επιλέγω banggood και vickmall, αλλά δεν μπορώ να βρω κάποια επιλογή για τριγωνική παραγγελία!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά για το Geekbuying έχουμε καλές κριτικές? πρώτη φορά παρήγγειλα κινητό, μέχρι τώρα οι αγορές μου ήταν από Vickmall και Gearbest. Από χρόνους αποστολής πως πάει? οταν στελνουν tracking ειναι οκ η μουφα?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά για το Geekbuying έχουμε καλές κριτικές? πρώτη φορά παρήγγειλα κινητό, μέχρι τώρα οι αγορές μου ήταν από Vickmall και Gearbest. Από χρόνους αποστολής πως πάει? οταν στελνουν tracking ειναι οκ η μουφα?

 

Παλιό, μεγάλο και καλουλι το geek...

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά για το Geekbuying έχουμε καλές κριτικές? πρώτη φορά παρήγγειλα κινητό, μέχρι τώρα οι αγορές μου ήταν από Vickmall και Gearbest. Από χρόνους αποστολής πως πάει? οταν στελνουν tracking ειναι οκ η μουφα?

Οκ ειναι το καταστημα,τσεκαρισμενο παμπολες φορες απο εμενα,και σε περιπτωση ελλατωματικου βρισκεις λυση αμεσα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά για το Geekbuying έχουμε καλές κριτικές? πρώτη φορά παρήγγειλα κινητό, μέχρι τώρα οι αγορές μου ήταν από Vickmall και Gearbest. Από χρόνους αποστολής πως πάει? οταν στελνουν tracking ειναι οκ η μουφα?

Δεν αντιμετώπισα πρόβλημα σε ό,τι έχω ψωνίσει ως τώρα (όχι ότι έχω κάνει και τις πολλές αγορές από αυτούς όμως), αλλά σε όλες τις περιπτώσεις μεγάααααλες καθυστερήσεις μέχρι να αποφασίσουν να επεξεργαστούν την παραγγελία και να μου στείλουν αυτό που παρήγγειλα.

Link to comment
Share on other sites

Παλιό, μεγάλο και καλουλι το geek...

 

Οκ ειναι το καταστημα,τσεκαρισμενο παμπολες φορες απο εμενα,και σε περιπτωση ελλατωματικου βρισκεις λυση αμεσα.

 

Δεν αντιμετώπισα πρόβλημα σε ό,τι έχω ψωνίσει ως τώρα (όχι ότι έχω κάνει και τις πολλές αγορές από αυτούς όμως), αλλά σε όλες τις περιπτώσεις μεγάααααλες καθυστερήσεις μέχρι να αποφασίσουν να επεξεργαστούν την παραγγελία και να μου στείλουν αυτό που παρήγγειλα.

Καλημερα,καλη εβδομαδα,τωρα για παραδειγμα με το tracking number που μου εδωσαν στις 19/4 και αφου μου εδωσε διαφορα updates το trackcheker,εχτες βραδυ λεει:<<Γραφειο ανταλλαγης στο Guangzhou,εχουν εξαχθει απευθειας 2017-04-23 09:19>>τι σημαινει?γιατι απο τα αλλα μαγαζια μεχρι τωρα που ηταν με NL η SG post,αυτο τωρα ειναι με CN post, ηταν διαφορετικες οι ενημερωσεις

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,καλη εβδομαδα,τωρα για παραδειγμα με το tracking number που μου εδωσαν στις 19/4 και αφου μου εδωσε διαφορα updates το trackcheker,εχτες βραδυ λεει:<<Γραφειο ανταλλαγης στο Guangzhou,εχουν εξαχθει απευθειας 2017-04-23 09:19>>τι σημαινει?γιατι απο τα αλλα μαγαζια μεχρι τωρα που ηταν με NL η SG post,αυτο τωρα ειναι με CN post, ηταν διαφορετικες οι ενημερωσεις

 

καθε εταιρια εχει την δικια του δρομολογηση.

Το αντικειμενο σου ειναι ηδη δρομολογημενο.

Απλα το κινεζικο πιστευω εχει στρωσει σε σχεση με παλια.

Το καταστημα ειναι καλο, εχουν ενα θεμα με το after sales που κανουν τον κινεζο, :p

Link to comment
Share on other sites

καθε εταιρια εχει την δικια του δρομολογηση.

Το αντικειμενο σου ειναι ηδη δρομολογημενο.

Απλα το κινεζικο πιστευω εχει στρωσει σε σχεση με παλια.

Το καταστημα ειναι καλο, εχουν ενα θεμα με το after sales που κανουν τον κινεζο, :p

Χα χα χα,ωραιος,παρολο που ο φιλος kostast1 πιο πανω λεει οτι εχουν αμεση ανταποκριση σε περιπτωση προβληματος,τεσπα,ας μην κακομελεταμε,σε ευχαριστω να σαι καλα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά τελευταίο update στις 23/4/2017 μου λέει <<Αποστολή αντικειμένου στο εξωτερικό, Λαϊκή Δημοκρατία της Κίνας>>ποτε λετε θα δω επομενο?δεν άργησε λίγο? μία βδομάδα ταξιδεύει από Κίνα? από εμπειρία κάποιος, ποτε να το περιμένω? ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά στον Οδηγό αποστολής αγορών από Κίνα. Περιέχει πολλή και χρήσιμη πληροφορία για τα στάδια και τις διαδικασίες αποστολής / μεταφοράς των παραγγελιών - ενώ αν δεις και τα σχόλια των μελών στις τελευταίες σελίδες κάθε φορά, μπορείς να πάρεις και μια ιδέα για το πώς -περίπου- είναι τα πράγματα με τις διάφορες μεταφορικές, τα ΕΛΤΑ, τα τελωνεία κλπ τη δεδομένη χρονική στιγμή (καθώς χρόνοι κλπ μεταβάλλονται λόγω φόρτου, εποχής κ.ο.κ).

Αυτό το τελευταίο βέβαια θέλει λίγο υπομονή, καθώς το νήμα εκεί έχει τα τελευταία δύο χρόνια εκφυλιστεί σε... chat. Ο οδηγός όμως στην αρχή είναι... σταθερή αξία!

 

Και εν ολίγοις, η καθυστέρηση που βλέπεις είναι απόλυτα φυσιολογική και δεν πρέπει να εμπνέει καμία ανησυχία.

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά στον Οδηγό αποστολής αγορών από Κίνα. Περιέχει πολλή και χρήσιμη πληροφορία για τα στάδια και τις διαδικασίες αποστολής / μεταφοράς των παραγγελιών - ενώ αν δεις και τα σχόλια των μελών στις τελευταίες σελίδες κάθε φορά, μπορείς να πάρεις και μια ιδέα για το πώς -περίπου- είναι τα πράγματα με τις διάφορες μεταφορικές, τα ΕΛΤΑ, τα τελωνεία κλπ τη δεδομένη χρονική στιγμή (καθώς χρόνοι κλπ μεταβάλλονται λόγω φόρτου, εποχής κ.ο.κ).

Αυτό το τελευταίο βέβαια θέλει λίγο υπομονή, καθώς το νήμα εκεί έχει τα τελευταία δύο χρόνια εκφυλιστεί σε... chat. Ο οδηγός όμως στην αρχή είναι... σταθερή αξία!

 

Και εν ολίγοις, η καθυστέρηση που βλέπεις είναι απόλυτα φυσιολογική και δεν πρέπει να εμπνέει καμία ανησυχία.

Σε ευχαριστώ, το έχω τσεκαρει το νημα, απλά, ξέρεις, γεννιέται η απορία από τη στιγμή που φεύγει από Κίνα μέχρι να δούμε ενημέρωση ότι έφτασε Ελλάδα, χρειάζεται τοσες μερες ταξιδι? με πατίνι έρχεται? τεσπα,να εισαι καλα ευχαριστω και παλι

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ, το έχω τσεκαρει το νημα, απλά, ξέρεις, γεννιέται η απορία από τη στιγμή που φεύγει από Κίνα μέχρι να δούμε ενημέρωση ότι έφτασε Ελλάδα, χρειάζεται τοσες μερες ταξιδι? με πατίνι έρχεται? τεσπα,να εισαι καλα ευχαριστω και παλι

Όπως θα είδες στο εκεί νήμα, το πιο πιθανό είναι να κάνει καμια μέρα να έρθει (αεροπορικώς έρχονται όλα έτσι κι αλλιώς) - άντε λίγο παραπάνω, αν έχει κανένα ενδιάμεσο σταθμό και μεταφόρτωση.

Από κει και ύστερα, όλα τα δέματα περιμένουν... υπομονετικά στο Ελ Βενιζέλος μέχρι να τα πιάσουν (και καταγράψουν) οι -σχετικά λίγοι και εξαιρετικά φορτωμένοι με τον όγκο των εισερχομένων- υπάλληλοι των ΕΛΤΑ, για διάστημα που μπορεί να κυμαίνεται από λίγες μέρες ως (αν είσαι... πολύ άτυχος) και 3-4 εβδομάδες - και ακόμα περισσότερο αν το δέμα μπει και τελωνείο!

Οι αγορές του είδους είναι άθλημα για... γερά νεύρα! :p

Link to comment
Share on other sites

Όπως θα είδες στο εκεί νήμα, το πιο πιθανό είναι να κάνει καμια μέρα να έρθει (αεροπορικώς έρχονται όλα έτσι κι αλλιώς) - άντε λίγο παραπάνω, αν έχει κανένα ενδιάμεσο σταθμό και μεταφόρτωση.

Από κει και ύστερα, όλα τα δέματα περιμένουν... υπομονετικά στο Ελ Βενιζέλος μέχρι να τα πιάσουν (και καταγράψουν) οι -σχετικά λίγοι και εξαιρετικά φορτωμένοι με τον όγκο των εισερχομένων- υπάλληλοι των ΕΛΤΑ, για διάστημα που μπορεί να κυμαίνεται από λίγες μέρες ως (αν είσαι... πολύ άτυχος) και 3-4 εβδομάδες - και ακόμα περισσότερο αν το δέμα μπει και τελωνείο!

Οι αγορές του είδους είναι άθλημα για... γερά νεύρα! :p

Οκ καταλαβα, το είχα υποψιαστεί, ηταν εντελως ακυρο να ταξιδευει για τόσες μέρες, απλα επειδη κανω πρωτη φορα αγορα CNpost απο Geekbuying(εχω παρει παρα πολλα πραγματα απο Vickmall και Gearbest και παντα με SGpost η NLpost)μετα την ενημερωση αναχωρησης απο Κινα,το πολυ σε 4-5 εργασιμες ειχα παντα:arrival to Greece.Και μετα βεβαια η απαραιτητη καθυστεριση στα κέντρα διαλογής. Μπορει εδω να διαφέρουν λίγο τα πράγματα.Δεν πειραζει υπομονη καποια στιγμη θα σκασει.Σε υπερευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

ειναι θεμα τυχης.το ταχυδρομειο που εστειλε το κινητο το γραφει στην παραγγελια.

 

Yπάρχει τρόπος (πχ τριγωνική) για να μην περάσουμε τελωνείο από geek?

Έχει στα 152 το 4 note glabal και το ψήνω.

Link to comment
Share on other sites

Έλεος παίδες.

Είστε σε λάθος topic.

Εδώ δεν συζητάμε για τρόπους αποστολής.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑ ΒΡΩΜΑ ΣΤΟ GEEKBUING

Απο τις 13/4 που εχει γινει η παραγγελια και εχω παρει τελευταιο update 23/4/2017(αποστολη αντικειμενου στο εξωτερικο λαικη δημοκρατια της Κινας)σημερα μου στελνουν αυτο το mail:Hi Dear Ioannis,

Thank you for shopping at Geekbuying

Unfortunately, the item you have purchased "geekbuying:366863 212034" has stopped production.

Would you like to change to this one "geekbuying:370848 232091"?

We are sorry for the inconvenience caused.

Looking forward to your early reply.

Best regards.

Ell

Σας παραθετω ολα τα στοιχεια μηπως βοηθησετε

 

Order Number: #3990046

Order Date: 4/13/2017

Order Status: Shipped (Portion of order shipped)

Shipping methods: Registered Airmail

Shipping date: 4/19/2017 6:04:24 PM

Tracking Number: RS585269885CN

Tracking Site: http://www.17track.net

Shipping Address:

 

Payment Method:

ExpressCheckout

 

Shipping Method:

Registered Airmail

Client Type:

WebSite

Items Unit Price Qty Price

[HK Stock ]Xiaomi Mi Max 6.44 Inch FHD 3GB 64GB MIUI 8 Smartphone 64bit Qualcomm Snapdragon 652 Octa Core 5.0MP 16.0MP TOUCH ID 4850mAh Battery IR Remote Control - Silver

USD 229.99 1 USD 229.99

Soft Case TPU Back Cover Ultra-thin Transparent Protective Phone Shell For Xiaomi Max 6.44 Inch

USD 4.99 1 USD 4.99

Tempered Glass 2.5D Arc Edge 0.33mm 9H Hardness Explosion-proof HD Glass Film Screen Protector For Xiaomi Max 6.44 Inch

USD 4.99 1 USD 4.99

Subtotal: USD 239.97

Shipping Cost: USD 0.00

Total: USD 239.97

 

 

Και μου λεει αν θελετε να στειλουμε αυτο:http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi-Max-6-44inch-4GB-128GB-Smartphone---Gold-370848.html

 

Θα τρελαθω ρε παιδια ενω περιμενω αφιξη στο Βενιζελο μου λενε οτι δεν ειναι διαθεσιμο και να παρω το ακριβοτερο.

Δειτε και το trackingnumber την πορεια του.

 

Να σας πω τι εκανα,τους ειπα full refund αμεσως και ταυτοχρονα ανοιξα dispute στο paypal με ολα τα αποδεικτικα στοιχεια copy-past'

 

Ρε παιδια ειλικρινα ψωνιζω χρονια τωρα απο vickmall και Gearbest δεν εχει συμβει το παραμικρο ακομα και στο μικροτερο αντικειμενο,ενα σωρο πραγματα εχω παρει ακριβα και φθηνα.Ειπα πρωτη φορα απο δω επειδη το ειδα σε καλη προσφορα αλλα ειναι λαμογια,για πεστε καμια γνωμη τι θα επακολουθησει?

δεν μου εχει ξανατυχει και κατι τετοιο και τις κινησεις τις εκανα διαβαζοντας εδω στο φορουμ πως πρεπει να πραξουμε

Edited by wolf_35
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν περιμένεις να σου έρθει πρώτα να δεις τι σου στείλανε;;;

Από την άλλη σου σου ζητάνε παραπάνω λεφτά;;;

Γιατί αν δεν σου ζητάνε εγώ θα τους έλεγα και ευχαριστώ που μου στέλνουν καλύτερο τηλέφωνο.

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν περιμένεις να σου έρθει πρώτα να δεις τι σου στείλανε;;;

Από την άλλη σου σου ζητάνε παραπάνω λεφτά;;;

Γιατί αν δεν σου ζητάνε εγώ θα τους έλεγα και ευχαριστώ που μου στέλνουν καλύτερο τηλέφωνο.

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μα,το θεμα ειναι οτι δεν πρεπει να το εχουν στειλει καθολου και το tracking μαλλον θα ειναι μουφα.Εσυ λες οτι αφου το εχουν στειλει,που ειναι και το μεγαλυτερο και σε χρυσο,αν το βλεπεις,μετα ζητανε παραπανω λεφτα?Δε νομιζω,αφου λενε καθαρα στο μαιλ,αν θελετε να παρετε αυτο,γιατι μου δεινουν επιλογη αν το εχουν ηδη στειλει?αρα μαλλον δεν εχουν στειλει τιποτα.Δεν ξερω ρε παιδια εχω σκασει και ειναι δυσκολα και τα οικονομικα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που έχεις τρακ πρέπει να περιμένεις να δεις τι θα έρθει, μέγα φάουλ που άνοιξες dispute στο paypal, και αν λέμε το PayPal δεν σου δώσει τα λεφτα σου;; και κλείσει το dispute;; να ξέρεις ότι δεν μπορείς να ανοίξεις άλλο οπότε αν δεν παραλάβεις χάνεις τα λεφτά σου, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βιάζεστε, μίλα πρώτα με το geek και βλέπεις το dispute είναι όταν παραλάβεις και π.χ δεν δουλεύει το τηλέφωνο τότε ναι άνοιξε.

 

 

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, αν διαβάσεις προσεκτικά τα στοιχεία της αποστολής, θα δεις αυτό:

Order Status: Shipped (Portion of order shipped)

Δηλαδή σου έχουν στείλει μέρος της αποστολής, το πιο πιθανό τη θήκη και το tempered glass, αφού σου έχουν προτείνει άλλη έκδοση του τηλεφώνου.

Να σου κάνουν δώρο τη διαφορά από την καλύτερη έκδοση, το θεωρώ απίθανο, αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Ζήτα τους λοιπόν να σου στείλουν την ακριβότερη έκδοση χωρίς να πληρώσεις διαφορά, γράφοντας τους κιόλας ότι αλλιώς θέλεις πλήρες refund, αφού και η θήκη με το tempered glass σου είναι άχρηστα χωρίς το κινητό. Αν πιάσει, τυχερός θα είσαι...

Link to comment
Share on other sites

Αυτήν την λεπτομέρεια δεν την πρόσεξα έχεις απόλυτο δίκιο φίλος

 

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το υποπτευθηκα κι εγω οτι εχουν στειλει μνο θηκη και γυαλι.Ναι φιλε chios αφου λενε να στειλουν αλλο τωρα,πως γινεται να το εχουν στειλει ηδη?αυτο που μπορει να παθω σκεφτομαι ειναι να πουν οτι εγω παρελαβα την αποστολη με tracking αυτο που εχουν δωσει,αλλα να μην εχουν μεσα το τηλεφωνο,μονο τα αλλα δυο.Εγω τι κανω σε αυτη την περιπτωση?πως θα αποδειξω οτι δεν ειναι το τηλεφωνο μεσα στο πακετο?η μηπως αποδεικνειεται απο το mail τους που λενε οτι δεν ειναι διαθεσιμο???

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια μου απαντησαν στο resolution center του paypal αυτο:

Thank you for your response, we just got an information from our warehouse workmate that the phone you ordered in our website is discontinued: [HK Stock ]Xiaomi Mi Max 6.44 Inch FHD 3GB 64GB MIUI 8 Smartphone 64bit Qualcomm Snapdragon 652 Octa Core 5.0MP 16.0MP TOUCH ID 4850mAh Battery IR Remote Control - Silver (ItemCode:366863) in this case ,would you like to change into another item ? Just give us the item code or link of the item , then ,we will help you check if there is enough stock for it and we will swap it for you . Or if you do not want to change ,we can arrange a partial refund for you since we have sent the spare parts to you . Looking forward to your early reply . Have nice day Customer Care Team

 

Τους ειπα οτι εδω περιμενω σε λιγες μερες το τηλεφωνο στα χερια μου γιατι το χρειαζομαι και τωρα μου λετε να κανετε νεα αποστολη?θελω πληρη επιστροφη χρηματων να παρω αλλο τηλεφωνο ΤΩΡΑ

Link to comment
Share on other sites

Ναι το υποπτευθηκα κι εγω οτι εχουν στειλει μνο θηκη και γυαλι.Ναι φιλε chios αφου λενε να στειλουν αλλο τωρα,πως γινεται να το εχουν στειλει ηδη?αυτο που μπορει να παθω σκεφτομαι ειναι να πουν οτι εγω παρελαβα την αποστολη με tracking αυτο που εχουν δωσει,αλλα να μην εχουν μεσα το τηλεφωνο,μονο τα αλλα δυο.Εγω τι κανω σε αυτη την περιπτωση?πως θα αποδειξω οτι δεν ειναι το τηλεφωνο μεσα στο πακετο?η μηπως αποδεικνειεται απο το mail τους που λενε οτι δεν ειναι διαθεσιμο???

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια μου απαντησαν στο resolution center του paypal αυτο:

Thank you for your response, we just got an information from our warehouse workmate that the phone you ordered in our website is discontinued: [HK Stock ]Xiaomi Mi Max 6.44 Inch FHD 3GB 64GB MIUI 8 Smartphone 64bit Qualcomm Snapdragon 652 Octa Core 5.0MP 16.0MP TOUCH ID 4850mAh Battery IR Remote Control - Silver (ItemCode:366863) in this case ,would you like to change into another item ? Just give us the item code or link of the item , then ,we will help you check if there is enough stock for it and we will swap it for you . Or if you do not want to change ,we can arrange a partial refund for you since we have sent the spare parts to you . Looking forward to your early reply . Have nice day Customer Care Team

 

Τους ειπα οτι εδω περιμενω σε λιγες μερες το τηλεφωνο στα χερια μου γιατι το χρειαζομαι και τωρα μου λετε να κανετε νεα αποστολη?θελω πληρη επιστροφη χρηματων να παρω αλλο τηλεφωνο ΤΩΡΑ

Φιλε θεματακι σαν αυτο εχει γινει πολλες φορες σε διαφορα κινεζομαγαζα,για αυτο και παντα πριν κανεις καποια αγορα ρωτα διαθεσιμοτητα.Τωρα στο θεμα,εγω θα ζηταγα τα χρηματα μου πισω,αμεσα,και με την εμπειρια που εχω απο εκει τα στελνουν,δεν κανουν τσαλιμακια.....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...