Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και χωρίς να σου ζητήσουν έξτρα λεφτά για το κουτι;

Αυτό είναι είδηση! (για τους συγκεκριμένους) :p

 

Ελπίζω να μη στα γυρίσουν τελευταία στιγμή.

Πες μας, αν θέλεις, πώς θα εξελιχθεί το πράγμα!

 

edit: Τώρα που ξαναδιαβάζω το post σου...

Επικοινώνησαν ήδη με τον πωλητή και στο έχουν στείλει κιόλας...;

Όχι, δεν ζήτησαν έξτρα χρήματα. Είχα στείλει και email και είχα μιλήσει και στο live chat. Και οι 2 μου είπαν το ίδιο πράγμα και να τους ενημερώσω ξανά μόλις κάνω την παραγγελία. Από τις απαντήσεις τους κατάλαβα αυτό δεν είναι στάνταρ και εξαρτάται από τον πωλητή. Θα ενημερώσω μόλις παραλάβω τι έγινε τελικά.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και εγώ παρέλαβα από Banggood πριν 1 μήνα ένα πολύ καλό Cube tablet και παρόλο που δεν έλεγε κάτι για επίσημη συσκευασία, ήρθε σε κουτί της CUBE.

Εκτός αν υπάρχει και άλλο κουτί.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελια απο coolicool στις 14/10 ενα κινητο τηλεφωνο,εχει παει 26/10 και ακομα δεν το εστειλαν!!Πριν το παραγγειλω σε ερωτηση μου μου ειπαν οτι ειναι διαθεσιμο!!!Τωρα τους λεω να μου κανουν επιστροφη τα χρηματα και εχουν 2 μερες να μου απαντησουν!!ΜΑΚΡΙΑ!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παραγγελια απο coolicool στις 14/10 ενα κινητο τηλεφωνο,εχει παει 26/10 και ακομα δεν το εστειλαν!!Πριν το παραγγειλω σε ερωτηση μου μου ειπαν οτι ειναι διαθεσιμο!!!Τωρα τους λεω να μου κανουν επιστροφη τα χρηματα και εχουν 2 μερες να μου απαντησουν!!ΜΑΚΡΙΑ!!!!

Εάν είχες ρωτήσει πριν παραγγείλεις, θα είχες δει εκ των προτέρων το ... ΜΑΚΡΥΑ !!:)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Περίμενε λίγο, στείλε τους και άλλο μήνυμα, και μετά εφ'όσον πλήρωσες με paypal κάνε dispute.
Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Τριτη φορα που αγοραζω από tinydeal, σε promotion τιμη προϊον και την επομενη μερα λαμβανω e-mail ακυρωσης ("δηθεν" για λαθος τιμη, για κατι που εχει αποτυπωθεί "επισημα" στο newsletter τους). Απαραδεκτο κατάστημα...
Link to comment
Share on other sites

Τριτη φορα που αγοραζω από tinydeal, σε promotion τιμη προϊον και την επομενη μερα λαμβανω e-mail ακυρωσης ("δηθεν" για λαθος τιμη, για κατι που εχει αποτυπωθεί "επισημα" στο newsletter τους). Απαραδεκτο κατάστημα...

 

δίς εξαμαρτειν ουκ ανδρός σοφου

Link to comment
Share on other sites

Τριτη φορα που αγοραζω από tinydeal, σε promotion τιμη προϊον και την επομενη μερα λαμβανω e-mail ακυρωσης ("δηθεν" για λαθος τιμη, για κατι που εχει αποτυπωθεί "επισημα" στο newsletter τους). Απαραδεκτο κατάστημα...

 

Δεν αντέχω θα κάνω μαντεψιά, πρόκειται για το ΖΤΕ ΝUBIA MAX?

Αν οχι ποιό προϊόν είναι?

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό για να'ναι αληθινό!

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161028/6059d10271e4144d3ddbc03ddde3e0b1.jpg

 

Στάλθηκε από το A101 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τριτη φορα που αγοραζω από tinydeal, σε promotion τιμη προϊον και την επομενη μερα λαμβανω e-mail ακυρωσης ("δηθεν" για λαθος τιμη, για κατι που εχει αποτυπωθεί "επισημα" στο newsletter τους). Απαραδεκτο κατάστημα...

 

Oταν λες το αγορασες δηλ. τα λεφτα τα δεχθηκαν μεσο paypal,και μετα στα επιστρεφουν?

Αν εκανες την αγορα μεσο paypal εγω στην θεση σου θα απαιτουσα από το paypal να τους πιεσει να σου δοσουν το προιον στην τιμη που το πληρωσες,δηλ. δεν θα δεχομουν την ακυρωση τους με τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Oταν λες το αγορασες δηλ. τα λεφτα τα δεχθηκαν μεσο paypal,και μετα στα επιστρεφουν?

Αν εκανες την αγορα μεσο paypal εγω στην θεση σου θα απαιτουσα από το paypal να τους πιεσει να σου δοσουν το προιον στην τιμη που το πληρωσες,δηλ. δεν θα δεχομουν την ακυρωση τους με τιποτα!

 

Μπα δεν πρόκειται να ασχοληθώ.

Dispute στο paypal και email σε αυτούς ότι τέτοιες πρακτικές θα τις βρουν μπροστά τους και παμε παρακάτω.

3-4 κινεζομαγαζα βρίσκονται στη Black list μου πλέον...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό για να'ναι αληθινό!

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161028/6059d10271e4144d3ddbc03ddde3e0b1.jpg

Στάλθηκε από το A101 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θα μας δώσει λινκ?

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Θα μας δώσει λινκ?

Αν διαβάσεις τα τελευταία 7-8 μηνύματα θα καταλάβεις!

 

Στάλθηκε από το A101 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει κάτι με το vickmall? Έχω στείλει mail, έχω στείλει μυνηματα στο Skype από Τετάρτη... Καμία απάντηση πουθενά εντομεταξη έχω κάνει και παραγγελία από Πέμπτη και δεν μου έχει έρθει ούτε ένα mail της παραγγελίας

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει κάτι με το vickmall? Έχω στείλει mail, έχω στείλει μυνηματα στο Skype από Τετάρτη... Καμία απάντηση πουθενά εντομεταξη έχω κάνει και παραγγελία από Πέμπτη και δεν μου έχει έρθει ούτε ένα mail της παραγγελίας

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

δεν ξέρω να έχει αλλάξει κάτι,αλλά δική μου παραγγελία από τις 20 του μήνα,δεν έχει φύγει ακόμα.:confused:

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

εχει κάποιος εμπειρία από το spemall ?

Δεν μπορώ να καταλάβω τι επιλέγεις για αποστολή και τι ισχύει για το 2 χρόνια εγγύηση Ευρώπη

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

 

 

(αναρωτιέμαι μήπως η συζήτηση έχει αρχίσει λίγο και ξεφεύγει από τα πλαίσια του συγκεκριμένου θέματος και θα ήταν καλύτερα να το συνεχίσουμε στο "Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα"...)

 

έχεις δίκιο,ένας mod αν μπορεί παρακαλώ,να μεταφέρει τα μηνύματα μας.:O

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
έχεις δίκιο,ένας mod αν μπορεί παρακαλώ,να μεταφέρει τα μηνύματα μας.:O

 

Μεταφέρθηκαν. Παρακαλώ να περιοριστούν οι συζητήσεις στα του τίτλου του θέματος και μόνο. Συνεχίζουμε on topic...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει κάτι με το vickmall? Έχω στείλει mail, έχω στείλει μυνηματα στο Skype από Τετάρτη... Καμία απάντηση πουθενά εντομεταξη έχω κάνει και παραγγελία από Πέμπτη και δεν μου έχει έρθει ούτε ένα mail της παραγγελίας

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

δεν ξέρω να έχει αλλάξει κάτι,αλλά δική μου παραγγελία από τις 20 του μήνα,δεν έχει φύγει ακόμα.:confused:

 

 

Online αυτή την στιγμή το chat του vickmall.

Πλακωστε τις ερωτήσεις

γιατί από ότι έχω δει, κανένα 3ωρο μένουν online.

 

Στάλθηκε από το JY-S3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Edited by tolisfz6
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, αν και off-topic, μπορεί να επιβεβαιώσει κάποιος ότι μπορεί να κάνει log in στον λογαριασμό του στο gearbest? Γιατί έχω την εντύπωση ότι μου χακαραν τον λογαριασμό εκεί εκτός και αν φταίει το site.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...