Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

28/11 και άγνωστο πού αναζητείται... **μω τις προσφορές μου!

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όσον αφορά το Information Received,όντως μετά από πέντε μέρες έγινε dispatched to overseas.

Οπότε όλα βαινουν καλώς...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εμενα αλλη μια χαμενη παραγγελια απο gearbest εχω ανοιξει case και περιμενω τα χρηματα μου πισω μεσω Paypal!

Eπισης μεγαλη προσοχη!!!στο ΑLIEXPRESS το καταστημα ETSTAR πλεον μπορω να το πω με σιγουρια οτι προκειται για MΟΥΦΑ.Παλαιοτερα ειχα αγορασει και ηταν ολα καλα!

Τωρα λοιπον μια παραγγελια δικια μου

και μια φιλου https://mega.nz/#!08snxKYQ!g3i6PmJbFqDTHh6dwIyc44engDW9wtGahU1DnW87sVI ειχε μεσα ακριβως το ιδιο!Μια αδεια σακουλα.Η παραγγελια ηταν meizu mx5.

Δειτε το δικο μου βιντεο αλλα και το βιντεο του φιλου και προσεξτε καλα το συγκεκριμενο μαγαζι!παντα video.Τα χρηματα τα πηραμε πισω και οι δυο αλλα αν δεν ειχαμε βιντεο τωρα θα τα κλαιγαμε.

 

Δεν νομιζω να τους ενδιαφερει και τοσο το θεμα μετα λενε οτι δεν ξερουν :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά οι αγορές σας προχωράνε κανονικά στο BANGGOOD;

Έχω να πληρώσω 2 παραγγελίες και στην σελίδα του PayPal βγάζει ο,τι να'ναι.

Ενώ επιλέγω κάρτα στην πρώτη οθόνη, στην δεύτερη μου βγάζει φόρμα να βάλω τα στοιχεία νέας κάρτας!

Και η κάρτα είναι μια χαρά, αγοράζω συνέχεια online το τελευταίο διάστημα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Να καταθεσω και την δικη μου εμπειρια οσον αφορα δυο κατστηματα, παραγγελια απο Everbuying εγινε αποστολη 21/12 και παραλαβη 8/01. Χρονος ρεκορ θεωρω για τετοια περιοδο και με απλο - βελγκο - ταχυδρομειο.Ηταν η πρωτη μου παραγγελια απο Everbuying.

Και απο το Gerabest ειχα αγορασει το bluetooth earphone της xiaomi το οποιο μετα απο ενα διμηνο ειχε προβλημα με το μικροφωνο στα ξαφνικα, ετσι επικοινωνησα μαζι τους και μετα απο ανταλλαγη μερικων μημυματων μου προτειναν και μου το ξαναστειλουν. Αναμενω να μου το στειλουν.

Αρα απο εμενα ενα συν σε καθενα απο αυτα τα μαγαζια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

Γνωρίζει κάποιος το κατάστημα Spemall αν είναι αξιόπιστο? Έχει σε αρκετά μειωμένη τιμή το Xiaomi Redmi 3 στα 136$.

Lenovo A630 -----> Cubot S200 -----> Xiaomi Redmi 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα το No.1 A9 από geekbuing. Το κινητό είναι ταγαρι ωραία μεγάλη οθόνη τούμπανο μπαταρία τεράστιο φακό καλό ραδιόφωνο. Μόνο αρνητικό το ότι δεν έχει ελληνικά. Στα 35 ευρώ που το πήρα δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο. Ενδείκνυται για σκληρή δουλειά.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα το No.1 A9 από geekbuing. Το κινητό είναι ταγαρι ωραία μεγάλη οθόνη τούμπανο μπαταρία τεράστιο φακό καλό ραδιόφωνο. Μόνο αρνητικό το ότι δεν έχει ελληνικά. Στα 35 ευρώ που το πήρα δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο. Ενδείκνυται για σκληρή δουλειά.

Μαλλον λαθος στο τοπικ εκανες βρε.....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον λαθος στο τοπικ εκανες βρε.....:)

Έλα βρε συ γιατί? Το ποστ έχει μέσα ένα φθηνό κινέζικο κινητό και ένα αξιόπιστο κινέζικο κατάστημα. Πόσο πιο ON topic

Μαλλον λαθος στο τοπικ εκανες βρε.....:)
Link to comment
Share on other sites

Έλα βρε συ γιατί? Το ποστ έχει μέσα ένα φθηνό κινέζικο κινητό και ένα αξιόπιστο κινέζικο κατάστημα. Πόσο πιο ON topic

Εγω διαβαζω καλα σχολια μονο για το κντ σε αυτα που γραφεις.....οχι για το καταστημα.

Δεν ειπα οτι το καταστημα δεν ειναι καλο φιλε μου......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εγω διαβαζω καλα σχολια μονο για το κντ σε αυτα που γραφεις.....οχι για το καταστημα.

Δεν ειπα οτι το καταστημα δεν ειναι καλο φιλε μου......

Ναι έχεις δίκιο. Το κατάστημα όντως φερθηκε άψογα σε όλα του. Επειδή είναι από tapatalk δεν βρίσκει στο search το θέμα για το a9 να γράψω εκεί τα σχόλια μου.

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο. Το κατάστημα όντως φερθηκε άψογα σε όλα του. Επειδή είναι από tapatalk δεν βρίσκει στο search το θέμα για το a9 να γράψω εκεί τα σχόλια μου.

Το ξερω οτι εχω δικαιο:),και οντως απο τα καλα καταστηματα,και ειδικα σε after sale,ειδικα σε ελλατωματικα προιοντα,με εχει καλυψει οπως πρεπει πολλες φορες.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

http://www.dealsmachine.com/

 

ειναι καλο το σαιτ?βλεπω εχει 190 περιπου το xiaomi note 3

 

Βασικα οι τιμες που βλεπεις ειναι χωρις τα μεταφορικα!

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

http://www.dealsmachine.com/

 

ειναι καλο το σαιτ?βλεπω εχει 190 περιπου το xiaomi note 3

 

δεν εχει οτι λεει σε stock οποτε πρωτα βεβαιωσου οτι το εχει αν βιαζεσαι κατα τα άλλα ενα κινεζομαγαζο ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα οι τιμες που βλεπεις ειναι χωρις τα μεταφορικα!

 

α μαλιστα πανε εξτρα δηλαδη?αρα ειμαστε στα ιδια με τους αλλους..ευχαριστω!

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατι σχετικο-άσχετο, εχουν ανεβει οι τιμες σε κινεζοπραγματα ή μου φαίνεται; Power bank, action cams, Xiaomi pistons, απο 12-13, τωρα παιζουν στο 20αρικο...

Κανουν καμια παπατζα για δηθεν προσφορές ενόψει πρωτοχρονιας;

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν έγινε κάτι στο vickmall, έχει 7 μέρες και ακόμα δεν έστειλαν το κινητό στον ταχυδρομείο.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν έγινε κάτι στο vickmall, έχει 7 μέρες και ακόμα δεν έστειλαν το κινητό στον ταχυδρομείο.

Γιατί δεν επικοινωνείς μαζί τους να τους ρωτήσεις, Εγώ αυτό θα κάνω πάντως κάποια στιγμή σήμερα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

σχετικά με τις αποστολές του vickmall μέσω SG δοκιμάστε να δείτε πληροφορίες μέσω http://en.4px.com/ εμένα μου δείχνει κανονικά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

σχετικά με τις αποστολές του vickmall μέσω SG δοκιμάστε να δείτε πληροφορίες μέσω http://en.4px.com/ εμένα μου δείχνει κανονικά

Και μένα μια χαρά και στο 4px και στο 17track και στη σελίδα της sgpost.Μόνο στα ΕΛΤΑ βγάζει ότι δεν υπάρχει. Γιατί όμως;;

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μια χαρά και στο 4px και στο 17track και στη σελίδα της sgpost.Μόνο στα ΕΛΤΑ βγάζει ότι δεν υπάρχει. Γιατί όμως;;

Κανονικά μόλις γίνει despatched to overseas θα φανεί και στα ΕΛΤΑ

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά μόλις γίνει despatched to overseas θα φανεί και στα ΕΛΤΑ

 

 

Σε προηγούμενη αγορά (απ το merimobiles) γιατί τώρα είναι από vickmall μου έβγαζε αντικείμενα σε συσκευασία σιγκαπούρη απ την πρώτη μέρα.Να μην ανησυχώ δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites

Σε προηγούμενη αγορά (απ το merimobiles) γιατί τώρα είναι από vickmall μου έβγαζε αντικείμενα σε συσκευασία σιγκαπούρη απ την πρώτη μέρα.Να μην ανησυχώ δηλαδή?

Όχι δεν χρειάζεται να ανησυχείς. Να ανησυχείς αν δεις ότι πάει προς άλλη χώρα.

Link to comment
Share on other sites

πληροφοριακα σημερα παρελαβα παραγγελια απο banggood που ειχα κανει πριν 15 μερες με χρηση καρτας μονο και οχι paypal και για πρωτη φορα μετα απο 40 σχεδον παραγγελιες αντι για ενα powerbank αξιας 22 ευρω παρελαβα μια θηκη για Vkworld VK700X !!! , Τους εστειλα μαιλ με φωτο και βιντεο και θα δουμε τι θα πουν , απλα να οι αγορες εκτος paypal δεν εχουν τη πιεση του paypal ωστε να στο αλλαξει η να δωσει τα χρηματα πισω .. Τελος παντων θα δουμε τι θα πουν !!
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...