Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακριβώς το αντίθετο έγινε με μένα. Αν και μου έσπασαν την παραγγελία στα δύο (χωρίς έξτρα χρέωση) επειδή δεν υπήρχε ένα απο τα 4 αντικείμενα που αγόρασα, ήρθαν σε δύο εβδομάδες. Για να καταλάβεις, πακέτο που έφυγε απο άλλο κατάστημα μια εβδομάδα πριν, έφτασε μαζί με τα πακέτα του Fasttech. Όλα με SG Post.

Διακρίσεις οι άτιμοι :p

Εγώ ακόμα και τώρα είμαι στην τέταρτη παραγγελία απο αυτούς και περιμένω 12 ημέρες κι ακόμα το στέλνουν :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κλασικά διίστανται οι απόψεις! Δύσκολα βρίσκεις σταθερότητα στα κινεζομάγαζα!

 

Λίγο που κοιτάω το site τους πάντως μου αρέσει. Είμαι στο xiaomi powerbank και από το μενού στην ίδια σελίδα μπορώ να δω διάφορα μοντέλα χωρητικότητας και χρώματα, χωρίς να χρειαστεί να αλλάξω σελίδα. Πολύ βολικό και time saving!

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις δώσε λίγα περισσότερα στοιχεία για την παραγγελία σου από Fasttech. Πόσο γρήγοροι ήταν δηλαδή; Σε πόσες μέρες παρέλαβες από την αποστολή;

Πακετάρισμα κλπ ευχαριστημένος;

Δεν το γνωρίζω καθόλου το κατάστημα, τώρα θα το "ψάξω" λίγο.

 

To κατάστημα το ήξερα για τα ηλεκτρονικά τσιγάρα. Γενικά δεν έχει μεγάλη ποικιλία.

Ήρθαν σε απλό φάκελο με φυσαλίδες (το μόνο μου παράπονο). 7-8 μέρες μετά την ειδοποίηση αποστολής ήταν στο Ελ. Βενιζέλος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 70 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Διακρίσεις οι άτιμοι :p

 

Επιτέλους, κάποιος έκανε διάκριση υπέρ μου :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! σκοπευω να παραγγειλω 3 κινητα (2 lenovo a806 και ενα doogee x5 pro). απο που με συμβουλευετε να παραγγειλω για καμια εκπτωση και δωρακια?? εχω παρει ηδη 2 κινητα απο το vickmall αλλα δε νομιζω οτι θα μου κανουν καποια εκπτωση
Link to comment
Share on other sites

Πουθενά αλλού δεν το βρήκες;; Εάν όχι, διαλέγεις μεταξύ Σκύλας και Χάρυβδης και πηγαίνεις στο δεύτερο ...:p
Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..

Έχω βρει σε παρόμοια τιμή το meizu mx5 σε to2c και minideal.. Ποιο θα προτεινατε;

 

vickmall :)

Link to comment
Share on other sites

Πουθενά αλλού δεν το βρήκες;; Εάν όχι, διαλέγεις μεταξύ Σκύλας και Χάρυβδης και πηγαίνεις στο δεύτερο ...:p

Βρε πως αλλάζουν τα πράγματα... 1-1,5 χρόνο πριν, αυτά τα δύο ήταν η προσωποποίηση της αξιοπιστίας :p

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο που λετε να παω το bluboo xtouch?απο geekbuying γυρω στα 188 μαζι με θηκη και προστατευτικο οθονης ή απο everbuying μονο του στα 100???
Link to comment
Share on other sites

παιδια απο που λετε να παω το bluboo xtouch?απο geekbuying γυρω στα 188 μαζι με θηκη και προστατευτικο οθονης ή απο everbuying μονο του στα 100???

 

Εάν κοστίζουν 88$ η θήκη και το προστατευτικό προτίμησε το πρώτο ... :p

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Εάν κοστίζουν 88$ η θήκη και το προστατευτικό προτίμησε το πρώτο ... :p

 

μωρε καμια 20αρια κανουν αλλα μονο και μονο που ειναι το everbuying δεν ειναι λιγο ρισκο?

Link to comment
Share on other sites

μωρε καμια 20αρια κανουν αλλα μονο και μονο που ειναι το everbuying δεν ειναι λιγο ρισκο?

Το μόνο ρίσκο είναι οτι μέχρι να το παραλάβεις θα έχουν βγει 2-3 νεότερα μοντέλα :lol:

Link to comment
Share on other sites

μωρε καμια 20αρια κανουν αλλα μονο και μονο που ειναι το everbuying δεν ειναι λιγο ρισκο?

 

Ρώτησε πρώτα εάν το έχουν σε στόκ και μετά παρήγγειλέ το, εγώ δεν είχα ποτέ πρόβλημα.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Πουθενά αλλού δεν το βρήκες;; Εάν όχι, διαλέγεις μεταξύ Σκύλας και Χάρυβδης και πηγαίνεις στο δεύτερο ...:p

Δεν μπορώ να καταλάβω ..και οκ το to2c ήταν και καινούργιο.. Το minideal όμως επί χρόνια δεν ήταν αξιόπιστο; Είχαμε τίποτα περίεργα συμπτώματα..στο vickmall και geek πάει 30 ευρώ πανω

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο που λετε να παω το bluboo xtouch?απο geekbuying γυρω στα 188 μαζι με θηκη και προστατευτικο οθονης ή απο everbuying μονο του στα 100???

 

Το Bluboo Xtouch στα 99$ ειναι μονο για reviewers με καναλια με πολλους συνδρομητες.Το παιρνεις 149 και αφου κανεις παρουσιαση σου επιστρεφουν 50$.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Το Bluboo Xtouch στα 99$ ειναι μονο για reviewers με καναλια με πολλους συνδρομητες.Το παιρνεις 149 και αφου κανεις παρουσιαση σου επιστρεφουν 50$.

 

Θα τα παρεις τα 50 πισω μονο αν τους αρεσει η παρουσιαση που θα κανεις !:lol::p

Link to comment
Share on other sites

Οντως το δινουν πισω το 50ρικο...........:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Το Bluboo Xtouch στα 99$ ειναι μονο για reviewers με καναλια με πολλους συνδρομητες.Το παιρνεις 149 και αφου κανεις παρουσιαση σου επιστρεφουν 50$.

 

οχι φιλε εχω εναν κωδικο που ειναι -55,κατι ευρω

 

----- προσθήκη μηνύματος 58 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρώτησε πρώτα εάν το έχουν σε στόκ και μετά παρήγγειλέ το, εγώ δεν είχα ποτέ πρόβλημα.

 

ποσες μερες εκανε να σου ερθει εσενα πανω απο μηνα?

Link to comment
Share on other sites

Διάβαζα ενα άλλο ποστ απο ενα φίλο που βρήκε ενα g4. Κοίταξα το κατάστημα και εχει όντως καλές τιμές και βεβαιώνει τους πελάτες οτι τα κινητά δεν ειναι fake. Σε γνωστές μάρκες εννοώ. Ειναι αξιόπιστο;το γνωρίζει κανείς;
Link to comment
Share on other sites

μωρε καμια 20αρια κανουν αλλα μονο και μονο που ειναι το everbuying δεν ειναι λιγο ρισκο?

Aπο everlying τιποτα ακομα κι αν ειναι δωρεαν.

Link to comment
Share on other sites

Aπο everlying τιποτα ακομα κι αν ειναι δωρεαν.

Μην είσαι υπερβολικός.

Είπαμε καθυστερούν, αλλά δεν λένε ψέματα για το απόθεμα αν ρωτήσεις.

Θέλουν κυνήγι, αλλά έχω πάρει αρκετά πραγματάκια και όλα οκ Στο τέλος.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μην είσαι υπερβολικός.

Είπαμε καθυστερούν, αλλά δεν λένε ψέματα για το απόθεμα αν ρωτήσεις.

 

Ρωτησα η απαντηση ηταν

Dear George ,

Thank you for your email.

I checked for you and the item is in stock.

Welcome to buy the items on our website.

If any problem, please feel free to contact us.

Have a nice day.

 

Η συνεχεια εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6411125#post6411125

 

Ευτυχως που δε λενε ψεμματα.Φαντασου και να ελεγαν...

Link to comment
Share on other sites

Διάβαζα ενα άλλο ποστ απο ενα φίλο που βρήκε ενα g4. Κοίταξα το κατάστημα και εχει όντως καλές τιμές και βεβαιώνει τους πελάτες οτι τα κινητά δεν ειναι fake. Σε γνωστές μάρκες εννοώ. Ειναι αξιόπιστο;το γνωρίζει κανείς;

 

Το συγκεκριμένο το γνωρίζει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για αγορα το xiaomi Redmi note 2 prime. Στο vickmall δεν εχει απόθεμα eu. Δείχνει να εχει το gear best στα 183 με παράδοση 1-2 ημέρες. Παραδίδουν ή ειναι μούφα;διαβάζω πολύ αρνητικά σχόλια για αυτούς τελευταία. Κάποια βοήθεια;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...