Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Sorry που το παραθέτω πάλι, απλά μετά την συγχώνευση δεν νομίζω να το δει κανείς.

 

Όποιος μπορεί να προτείνει κάτι εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5052745#post5052745

 

οπως σου ειπαν και πιο πανω ζητα κουπονι αντιστοιχης αξιας για να αγορασεις κατι αλλο απο το καταστημα τους

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εχει αγορασει κανεις απο εδω? http://beexz.com/ θελω να παρω 2 θηκες για το xiomi red rice

 

Πολυ προχειρο site το βλεπω, δεν με εμπνεει εμπιστοσυνη.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ προχειρο site το βλεπω, δεν με εμπνεει εμπιστοσυνη.

 

συμφωνω απολυτως σοβαρα μαγαζια εχουν τουλαχιστον ενα site που βλεπεται...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλημέρα,

Είμαι σχετικά καινούργιος και θα ήθελα σας παρακαλώ να μου δώσετε την γνώμη σας σχετικά με μία αγορά που θέλω να κάνω.

Είμαι μεταξύ αυτού

http://www.minideal.net/new-amoi-a920w-smartphone-with-5inch-ogs-fhd-ips-1920x1080p-ram-2gb-rom-32gb.html

Και αυτού

http://www.to2c.com/zopo-zp980-upgraded-in-stock-smartphone-mtk6589t-2g-ram-32g-5-0-inch-fhd-screen-android-4-2.html

Σας ευχαριστώ κε των προτέρων.

Amoi θα προτιμούσα

 

Πολυ προχειρο site το βλεπω, δεν με εμπνεει εμπιστοσυνη.

Εν έτει 2013 ξαναβλέπουμε HTML sites που φορτώνουν σφαίρα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Amoi θα προτιμούσα

 

 

Εν ΕΤΙ 2013 ξαναβλέπουμε HTML sites που φορτώνουν σφαίρα:lol:

 

Είναι προνοητικοί βρε σκέφτονται και τον κόσμο που έχει αργές συνδέσεις... Κακοπροαίρετε άνθρωπε... :lol::p

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Είναι προνοητικοί βρε σκέφτονται και τον κόσμο που έχει αργές συνδέσεις... Κακοπροαίρετε άνθρωπε... :lol::p

 

Μπορεί να σκέφτονται και τον κόσμο που χρησιμοποιεί ακόμη Internet Explorer :p:p

Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Nokia 7250 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N76 -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy S1 -> LG Optimus 4x -> Lenovo S90 -> Xiaomi Redmi 4X -> Xiaomi Redmi 5 Plus -> Xiaomi Poco X3 NFC

 

Cube U30GT2

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση, παρραγγελια απο PandaWill εχω status στο ELTA TRACK

 

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 23-11-2013

 

 

Απο της 23 του μηνος. Μηπως κολλησε κανα τελωνειο; να ανησυχω ? και στο singpost λεει Despatched to overseas ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση, παρραγγελια απο PandaWill εχω status στο ELTA TRACK

 

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 23-11-2013

 

 

Απο της 23 του μηνος. Μηπως κολλησε κανα τελωνειο; να ανησυχω ? και στο singpost λεει Despatched to overseas ακομα.

 

Μπορεις να τηλεφωνησεις στα ελτα αυριο,θα μαθεις ακριβως που βρισκεται.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να τηλεφωνησεις στα ελτα αυριο,θα μαθεις ακριβως που βρισκεται.

 

Ok φιλε ευχαριστω, αυτο με το IPS σημανει οτι εφυγε για αποστολη;

ειναι λογικο να μη ηρθε ακομα;

Link to comment
Share on other sites

Ok φιλε ευχαριστω, αυτο με το IPS σημανει οτι εφυγε για αποστολη;

ειναι λογικο να μη ηρθε ακομα;

 

συμβαινει,αν η singpost γραφει despatched to overseas εχει φυγει,απλα ρωτα να εισαι σιγουρος

Link to comment
Share on other sites

Οκ θα περιμενω λιγο ακομα και αν δεν δειξει arrived θα παρω τηλεφωνο αφου εμφανιστηκε στα ελτα αυτο με το ips θα ξερουν αυτοι.
Link to comment
Share on other sites

Οκ θα περιμενω λιγο ακομα και αν δεν δειξει arrived θα παρω τηλεφωνο αφου εμφανιστηκε στα ελτα αυτο με το ips θα ξερουν αυτοι.

 

εγω παρελαβα προχθες ενα την επομενη που εμφανιστηκε στο αεροδρομιο,αν εισαι Αθηνα θα ερθει αμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να σκέφτονται και τον κόσμο που χρησιμοποιεί ακόμη Internet Explorer :p:p

 

σημασια εχει οτι σεβονται τον πελατη... :lol::p

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Πότε προβλέπεται να μπορούμε να πάρουμε οκταπύρηνα; Εγώ ακόμα δεν μπορώ να αποφασήσω για το αν θα περιμένω;

 

12/12 ξεκινάει η πώληση ενός htm που μοιάζει με το note 3 στο geekbuying. φυσικά υπάρχουν και άλλα τηλέφωνα όπως ένα zopo και άλλα που δεν θυμάμαι τώρα...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Οκ θα περιμενω λιγο ακομα και αν δεν δειξει arrived θα παρω τηλεφωνο αφου εμφανιστηκε στα ελτα αυτο με το ips θα ξερουν αυτοι.
Διάβασε τον οδηγό αποστολών στην υπογραφή μου

 

Μπορεί να σκέφτονται και τον κόσμο που χρησιμοποιεί ακόμη Internet Explorer :p:p
σημασια εχει οτι σεβονται τον πελατη... :lol::p

χαχαχα:lol::lol:

Πότε προβλέπεται να μπορούμε να πάρουμε οκταπύρηνα; Εγώ ακόμα δεν μπορώ να αποφασήσω για το αν θα περιμένω;
μέχρι το τέλος του χρόνο θα υπάρχει μαζική πώληση, προς το παρόν κάποιοι παραλαμβάνουν τα ZP998 τους απ τις προπαραγγελίες και θα χουμε reviews
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους, θα ήθελα την βοήθεια σας όποιος έχει την καλή διάθεση φυσικά. Επειδή είμαι άσχετος σε αυτόν τον τομέα απλα έχω ακούσει κάποια πράματα, θέλω να μου πείτε το κινέζικο site που θα βρώ Apple iPhone 5S(το αντοίστηχο) αν είναι αξιόπιστο αν αυτο το μοντέλο ειναι καλό κ γενικώς κάποιες πληροφορίες, κ επίσης αν μπορώ να πληρώσω με αντικαταβολή; σας ευχαριστώ για το χρόνο σας
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους, θα ήθελα την βοήθεια σας όποιος έχει την καλή διάθεση φυσικά. Επειδή είμαι άσχετος σε αυτόν τον τομέα απλα έχω ακούσει κάποια πράματα, θέλω να μου πείτε το κινέζικο site που θα βρώ Apple iPhone 5S(το αντοίστηχο) αν είναι αξιόπιστο αν αυτο το μοντέλο ειναι καλό κ γενικώς κάποιες πληροφορίες, κ επίσης αν μπορώ να πληρώσω με αντικαταβολή; σας ευχαριστώ για το χρόνο σας

 

Αντικαταβολη οχι,ξεχνα το,αξιοπιστο δεν ξερουμε,δεν το εχει παρει κανεις να μας πει,δες στο http://www.aliexpress.com και στο http://www.dhgate.com δεν εχουν το λογισμικο του απλ αντροιντ ειναι

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπέρα σε όλους, θα ήθελα την βοήθεια σας όποιος έχει την καλή διάθεση φυσικά. Επειδή είμαι άσχετος σε αυτόν τον τομέα απλα έχω ακούσει κάποια πράματα, θέλω να μου πείτε το κινέζικο site που θα βρώ Apple iPhone 5S(το αντοίστηχο) αν είναι αξιόπιστο αν αυτο το μοντέλο ειναι καλό κ γενικώς κάποιες πληροφορίες, κ επίσης αν μπορώ να πληρώσω με αντικαταβολή; σας ευχαριστώ για το χρόνο σας

 

Μακριά από τέτοιους κλώνους, δεν υπάρχουν χειρότερα κινέζικα...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μακριά από τέτοιους κλώνους, δεν υπάρχουν χειρότερα κινέζικα...

 

γιατι;; :confused:

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

γιατι;; :confused:

Θα πεταξεις τα λεφτα σου φιλε μου,οπως και εμεις σε καποιες περιπτωσεις.......:)

Παρε χιλιες φορες καποιο επωνυμο,zte-lenovo-wuawei-κτλ,παρα την οποια κακη αντιγραφη.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Θα πεταξεις τα λεφτα σου φιλε μου,οπως και εμεις σε καποιες περιπτωσεις.......:)

Παρε χιλιες φορες καποιο επωνυμο,zte-lenovo-wuawei-κτλ,παρα την οποια κακη αντιγραφη.

 

φυσικά και είναι οι πρώτες μου επιλογές αλλά έχω και κάτι φίλους-γνωστούς που μου ζητάνε κλώνους iphone και δεν ξέρω τι να προτείνω...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

φυσικά και είναι οι πρώτες μου επιλογές αλλά έχω και κάτι φίλους-γνωστούς που μου ζητάνε κλώνους iphone και δεν ξέρω τι να προτείνω...

 

 

Τζάμπα λεφτά θα δώσουν, αν είναι να πετάξουν τα λεφτά τους χωρίς λόγο, ας τα φάνε στραγάλια ή ας μου τα δώσουν να πάρω πάνες για το μωρό:p:p:p:p ή ας τα κάψουν τώρα στο κρύο, αλλά κλώνους μην πάρουν, δεν αξίζει για 20-30 ευρώ να τρέχουν μετά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...