Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω αρχισει και ανυσηχω παλι...Απο 18/5 despached to overseas...ειναι φυσιολογικο ρε ****το?τοσο πολυ?

μπορω να βαλω το tracking no αλλου?

 

και εγώ μια από τα ίδια 18/5 information recieved, 19/5 Despatched to overseas (Country code: GR),

 

ελπίζω έως το τέλος της εβδομάδας να είναι Ελλάδα τουλάχιστον, να το βλέπουν τα ΕΛΤΑ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δοκίμασε το 44ABED αν ισχύει ακόμα έχει 15$ έκπτωση. Δούλευε μέχρι πριν 2-3 μέρες σίγουρα, το χρησιμοποίησαν αρκετοί (και εγώ)

Δυστυχώς δεν ισχύει πια...

 

Κάποιο άλλο ρε φίλοι?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν ισχύει πια...

 

Κάποιο άλλο ρε φίλοι?

Δεν υπάρχει, το έχουν ήδη στην τιμή της προηγούμενης έκπτωσης

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει, το έχουν ήδη στην τιμή της προηγούμενης έκπτωσης

Σε ευχαριστώ πολύ Σταύρο για τη διευκρίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Μα τι λες; δεν επιλέγεις τίποτα, ειναι ο μοναδικός τροπος πληρωμής στο aliexpress. εκεί που σου ζητάει να πληρώσεις, και λέει πάνω aliexpress buyers protection κλπ (δεν θυμαμαι ακριβώς), αυτό ειναι το escrow. Εκτός απ το 100% να κοιτάς και πόσες αξιολογήσεις έχει. Αν είναι λίγες δηλαδή, μην ασχοληθείς, καλύτερα να βρεις κάποιον με πολλά «παράσημα» (τα μπλε ειναι τα περισσότερα) και 3ψήφιο τουλαχιστον αριθμό αξιολογήσεων

 

ευχαριστω πολυ για την εξηγηση του τροπου πληρωμης!!και για την θηκη που θελω ισχυει το ιδιο ?δηλαδη να εχει 3ψηφιο αριθμο αξιολογησεων ? δηλαδη απο αυτον εδω προτεινεις να μην παραγγειλω ? http://www.aliexpress.com/store/420512

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!

Σκεφτομαι να κανω μια αγορα απο αυτο ( http://www.dhgate.com/hdc-butterfly-x920-5-inch-screen-quad-core/p-ff8080813de859da013e11cb12e91079.html#s1-1-1 )το μαγαζι. Ξερει κανεις αν ειναι αξιοπιστο?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για την εξηγηση του τροπου πληρωμης!!και για την θηκη που θελω ισχυει το ιδιο ?δηλαδη να εχει 3ψηφιο αριθμο αξιολογησεων ? δηλαδη απο αυτον εδω προτεινεις να μην παραγγειλω ? http://www.aliexpress.com/store/420512
αν βρεις τη θήκη αλλού, προτίμησέ το άλλο

Καλησπερα σε ολους!

Σκεφτομαι να κανω μια αγορα απο αυτο ( http://www.dhgate.com/hdc-butterfly-x920-5-inch-screen-quad-core/p-ff8080813de859da013e11cb12e91079.html#s1-1-1 )το μαγαζι. Ξερει κανεις αν ειναι αξιοπιστο?

Ευχαριστω.

μακρυά, ειν κι ακριβό το android sale, και μέτριας αξιοπιστίας. και γενικά απέφυγε το dhgate, το aliexpress ειν καλύτερο και πιο ασφαλές
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Εχω το HAIPAI X720D εχει 2 προβληματα.

1) εχει ξεκολησει η φυσσα Mini usb που ενωνεται με την πλακετα και το

2) στο Power button key εσωτερικα εχει κοπει το flex καλωδιο.

 

Υπαρχει καποιος η καποιο μαγαζι που ασχολειτε με service ωστε να εξυπηρετηθω...

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Από το κατάστημα που έκανες την αγορά. Λίγο δύσκολο να βρεις να σου το φτιάξουν σε κάποιο κατάστημα εδώ.
Link to comment
Share on other sites

αν εννοεις το καταστημα που το αγορασα απο ebay...μπα ουτε καν.

το θεμα ειναι οτι μπορει να φτιαχτει απλα καποιος ηλεκτρονικος η καποιο service που πιανουν τα χερια τους....

για αυτο λεω μηπως καποιος ξερει...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Κινέζικο κινητό με καλή φωτογραφική (stabilizer για κινούμενες εικόνες), δυνατή μνήμη και γενικά καλά χαρακτηριστικά μέχρι 100-120 ευρώ μπορείτε να μου προτείνετε?

Link to comment
Share on other sites

ZOPO ZP980 στα 200 ευρο

και Star S5 Butterfly στα 166 ευρο

τελια και πολυ δινατα κινιτα σε ολα και στης καμερες που ζητας εννοειτε

site διαφορα και διαφορες τιμες μεσο gogle kai εδω του site αποφασιζεις απο που θα το παρεις εσυ.

Link to comment
Share on other sites

αν εννοεις το καταστημα που το αγορασα απο ebay...μπα ουτε καν.

το θεμα ειναι οτι μπορει να φτιαχτει απλα καποιος ηλεκτρονικος η καποιο service που πιανουν τα χερια τους....

για αυτο λεω μηπως καποιος ξερει...

3ης σεπτεμβριου και σατωβριανδου γωνια στην ομονοια ειναι ενα μαγαζακι που τα επισκευαζει ολα με πολυ χαμηλη τιμη:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

3ης σεπτεμβριου και σατωβριανδου γωνια στην ομονοια ειναι ενα μαγαζακι που τα επισκευαζει ολα με πολυ χαμηλη τιμη:)

 

Μπορείς να δώσεις τηλ. σε pm του μαγαζιού αυτού γιατί ενδιαφέρομαι να επισκευάσω το tablet μου...

Link to comment
Share on other sites

3ης σεπτεμβριου και σατωβριανδου γωνια στην ομονοια ειναι ενα μαγαζακι που τα επισκευαζει ολα με πολυ χαμηλη τιμη:)
Μπραβο αγαπητε τετοιες πληροφοριες ειναι πολυ χρησιμες. Σε πολλα παιδια απο εδω μεσα θα λυσει τα χερια.
"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

3ης σεπτεμβριου και σατωβριανδου γωνια στην ομονοια ειναι ενα μαγαζακι που τα επισκευαζει ολα με πολυ χαμηλη τιμη:)

 

Σ'ωραίος να 'ουμ!

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αν εννοεις το καταστημα που το αγορασα απο ebay...μπα ουτε καν.

το θεμα ειναι οτι μπορει να φτιαχτει απλα καποιος ηλεκτρονικος η καποιο service που πιανουν τα χερια τους....

για αυτο λεω μηπως καποιος ξερει...

Το USB κολλιέται σχετικά εύκολα με μηχάνημα ψυχρής κόλλησης. Το flex cable, αν είναι μόνο 2 καλώδια (που σίγουρα είναι) επίσης διορθώνεται εύκολα

Καλημέρα,

Κινέζικο κινητό με καλή φωτογραφική (stabilizer για κινούμενες εικόνες), δυνατή μνήμη και γενικά καλά χαρακτηριστικά μέχρι 100-120 ευρώ μπορείτε να μου προτείνετε?

σε αυτά τα λεφτά, κανένα κινητό δεν μπορεί να σου προσφέρει πολυ καλή κάμερα . Ισως το Amoi N821 σε καλυψει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, επειδή έχω χαθεί με τα τόσα κινέζικα κινητά, θα ήθελα την βοήθεια σας.

Θέλω ένα κινητό πάνω από 4,5 ίντσες

Αν γίνεται κάμερα πραγματική πάνω από 10 mp.

Να έχει ελληνικά και να μπορείς να κατεβάζεις και καινούργιες rom από το επίσημο site η στο xda.

Τώρα o MTK6589 Quad Core πιστεύω να με καλύπτει και να μην περιμένω τον 6589Τ οπότε βγει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, επειδή έχω χαθεί με τα τόσα κινέζικα κινητά, θα ήθελα την βοήθεια σας.

Θέλω ένα κινητό πάνω από 4,5 ίντσες

Αν γίνεται κάμερα πραγματική πάνω από 10 mp.

Να έχει ελληνικά και να μπορείς να κατεβάζεις και καινούργιες rom από το επίσημο site η στο xda.

Τώρα o MTK6589 Quad Core πιστεύω να με καλύπτει και να μην περιμένω τον 6589Τ οπότε βγει.

Αν εξαιρέσουμε τη κάμερα πάνω από 10ΜΡ, όλα τα άλλα υπάρχουν ήδη και στα ΜΤΚ6589. Αλλιώς πάρε Xiaomi Mi2

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσουμε τη κάμερα πάνω από 10ΜΡ, όλα τα άλλα υπάρχουν ήδη και στα ΜΤΚ6589. Αλλιώς πάρε Xiaomi Mi2

 

Είναι εξαιρετικό τηλέφωνο, αλλά για κινέζικο να δώσεις πάνω από 300€ είναι πολλά, άσε που με χαλάει η 4,3 ίντσες.

Κάτι άλλο να προτείνεις με κάμερα λιγότερη από τα 10Mp και τα χαρακτηριστικά που είπα?

Link to comment
Share on other sites

Είναι εξαιρετικό τηλέφωνο, αλλά για κινέζικο να δώσεις πάνω από 300€ είναι πολλά, άσε που με χαλάει η 4,3 ίντσες.

Κάτι άλλο να προτείνεις με κάμερα λιγότερη από τα 10Mp και τα χαρακτηριστικά που είπα?

Καθόλου πολλά. τι παει να πει ότι ειν κινέζικο;

Στις 4.5" δες Amoi N828, στις 5" δες Zopo ZP810

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, επειδή έχω χαθεί με τα τόσα κινέζικα κινητά, θα ήθελα την βοήθεια σας.

Θέλω ένα κινητό πάνω από 4,5 ίντσες

Αν γίνεται κάμερα πραγματική πάνω από 10 mp.

Να έχει ελληνικά και να μπορείς να κατεβάζεις και καινούργιες rom από το επίσημο site η στο xda.

Τώρα o MTK6589 Quad Core πιστεύω να με καλύπτει και να μην περιμένω τον 6589Τ οπότε βγει.[/quote κοιτα αυτο!!!http://www.minideal.net/best-thl-w100-android4-2-quad-core-unlocked-3g-smartphone-4-5-qhd-screen-gps-4g.html

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τι βοήθεια σας....To spemall.com και το antelife.com είναι αξιόπιστα?έχει αγοράσει κάποιος από κει?αυτό που πουλάνε ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα?;)
Link to comment
Share on other sites

Παίδες τι βοήθεια σας....To spemall.com και το antelife.com είναι αξιόπιστα?έχει αγοράσει κάποιος από κει?αυτό που πουλάνε ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα?;)

Το spemall έχει αρνητικές αξιολογήσεις, ειδικά σε εξυπηρέτηση κι αξιοπιστία γενικότερα. Το Antelife αν κι απ τα καλύτερα καταστήματα, δεν στέλνει στην ελλάδα, μάλλον μας μισούν :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...