Jump to content

All about BMW


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προτιμώ το δικό σου φίλε zer0cool από αυτό που έχει στην υπογραφή ο ταξιδιώτης. Εμφανισιακώς πολύ καλύτερο. Το άλλο είναι παλιό και -πλέον- πολυφορεμένο.
Link to comment
Share on other sites

Σαν όχημα είναι εκπληκτική η Μ3, αλλά σίγουρα η Ε92 έχει άλλη χάρη. Πολύ πιο όμορφη, δεν υπάρχει σύγκριση.

Το ιδανικό είναι μια M3 E92.:drool: Με τις προσφορές της BMW στα 70Κ περίπου χτυπούσες μια, αλλά που να τις βρεις...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

rρε παιδια ελεος....μην συγκρινετε το τερας το m3 με το 320...κ ας ειναι κ ενα μοντελο διαφορα..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αλλο η ομορφια αλλο τα γκαζια...

εμενα παντως μου αρεσουν και τα δυο το ιδιο εμφανισιακα

η Μ3 ομως ειναι Μ3...αντικειμενα ιερα δεν τα αγγιζουμε ;)

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

trancer το δικό σου πότε θα το απολαύσουμε;:shifty:

 

δεν ειμαι καλος στις φωτο...

αν και εχω ανεβασει απ οτι θυμαμαι 2,3...

τωρα για βολτα μπορεις να μιλησεις με τη γραμματεα μου η εγω με τι δικια σου:cool:

Link to comment
Share on other sites

Δεν συνέκρινε κανείς Μ3 με απλή 320.

Απλά εμφανισιακώς είναι απίστευτα πιο όμορφη η 320. Ιδιαίτερα αυτή η λευκή που πήρε ο zerocool. Του ταξιδιώτη μου φαίνεται χάλια, σαν αμάξι 100 ετών

Link to comment
Share on other sites

καλα,νταξει το γ@μησες και συ...

το 46αρι αν και εχει αρχισει να δειχνει τα χρονια του,ειναι λιγο classic(ειδικα πισω)

αλλα οκ,γουστα ειναι αυτα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ηρεμια!

Αλλο το ενα αμαξι αλλο το αλλο...Απο θεμα ομορφιας συνηθως (αν και δεν ελεγα ετσι απ την αρχη-οι παλιοτεροι το γνωριζουν...)τα καινουρια μοντελα ειναι πιο ομορφα απ τα παλια...

Απ την αλλη η Ε46 ειναι ενα κλασικο κουπε-διαχρονικοτατο που θα μεινει στην ιστορια γι αυτο (κατ εμε)...Οταν δε μιλαμε για Μ3 με τις τοσες διακρισεις για την εποχη του κινητηρα.....RESPECT!

Υπαρχουν βεβαια και τα καινουρια τερατα (βλεπε Μ3 Ε92) αλλα οκ...ολα με τη σειρα τους ετσι δεν ειναι ταξιδιωτη? :p

 

trancer13 - οχι δεν μου ερχεται με κοκκινο δερμα αλλα με ενα ταπεινο μπακετ αλκανταρα-υφασμα σαλονι!

Link to comment
Share on other sites

Δεν συνέκρινε κανείς Μ3 με απλή 320.

Απλά εμφανισιακώς είναι απίστευτα πιο όμορφη η 320. Ιδιαίτερα αυτή η λευκή που πήρε ο zerocool. Του ταξιδιώτη μου φαίνεται χάλια, σαν αμάξι 100 ετών

 

Μη συγκρινεις 2 αυτοκινητα που εχουν διαφορα σχεδον 6-7 χρονια το ενα απο το αλλο στο design... ειναι unfair...

Link to comment
Share on other sites

Δεν συνέκρινε κανείς Μ3 με απλή 320.

Απλά εμφανισιακώς είναι απίστευτα πιο όμορφη η 320. Ιδιαίτερα αυτή η λευκή που πήρε ο zerocool. Του ταξιδιώτη μου φαίνεται χάλια, σαν αμάξι 100 ετών

Μιλάς για την Ε46,ένα ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ αυτοκίνητο...Το design του έχει μείνει στην ιστορία.

Link to comment
Share on other sites

To 2010 θα βγει το facelift και το 2012 θα βγει το καινουργιο μοντελο.Ειμαι παντως πολυ περιεργος να δω αν θα ειναι πιο ωραιο το facelift απο το τωρινο μοντελο.
Link to comment
Share on other sites

Το design του έχει μείνει στην ιστορία.

 

Κι ελπιζω να μεινει εκει για καιρο :p

 

τι να κανω,ειμαι της σχολης Bangle

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ήταν ξεπερασμένα θα κυκλοφορούσαν ακόμη.

Αυτό συμβαίνει ακόμη και σε exotic cars.

Σκέψου πως βλέπαμε την F40 τόοοτε, τώρα είναι ένα παλιό κλασικό όχημα όμορφο για την εποχή του. Πόσο μάλλον όταν μιλαμε για οχήματα που ο καθένας μπορεί να αποκτήσει όπως μια 3αρα και μαλιστα 10-20ετίας.

Link to comment
Share on other sites

Η F40 παραμενει ΤΟ supercar ολω των εποχων.Ποθος παρα πολλων ακομα, χαρα λιγων βεβαια.Η πιο ομορφη Ferrari που εχει βγει ποτε.
Link to comment
Share on other sites

Η F40 παραμενει ΤΟ supercar ολω των εποχων.Ποθος παρα πολλων ακομα, χαρα λιγων βεβαια.Η πιο ομορφη Ferrari που εχει βγει ποτε.

 

Ονειρεμενο super car,ακομα και μετα απο εναν αιωνα ιδιος ποθος πολλων θα ειναι ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...