Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η ΑΝΚΕΡ βγάζει πλέον νομίζω απο 20w και πάνω.Πριν χρόνια ειχε και τον 18w δεν νομίζω οτι εχει μικρότερο απο 10w ουσιαστικά θες 7w και κάτω για νορμάλ φόρτιση.
Η καλύτερη λύση για απλή φόρτιση είναι ο απλός της Apple που στα μαγαζιά παίζει στα 29 ευρώ αλλα σε eshop θα το βρείς και φτηνότερα η και μεταχειρισμένο απο φίλο σου ίσως.Για άλλες εταιρείες δεν γνωρίζω προσωπικά φορτίζω με τον απλό στο σπίτι και έχω 2 ταχυφορτιστές ανκερ powerport iii 20w αν χρειαστώ να φορτίσω πιο γρήγορα αλλα 2 φορές που φόρτισα δεν σήκωσε θερμοκρασία.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 5/9/2023 at 12:28 ΠΜ, zerokill said:

Η ΑΝΚΕΡ βγάζει πλέον νομίζω απο 20w και πάνω.Πριν χρόνια ειχε και τον 18w δεν νομίζω οτι εχει μικρότερο απο 10w ουσιαστικά θες 7w και κάτω για νορμάλ φόρτιση.
Η καλύτερη λύση για απλή φόρτιση είναι ο απλός της Apple που στα μαγαζιά παίζει στα 29 ευρώ αλλα σε eshop θα το βρείς και φτηνότερα η και μεταχειρισμένο απο φίλο σου ίσως.Για άλλες εταιρείες δεν γνωρίζω προσωπικά φορτίζω με τον απλό στο σπίτι και έχω 2 ταχυφορτιστές ανκερ powerport iii 20w αν χρειαστώ να φορτίσω πιο γρήγορα αλλα 2 φορές που φόρτισα δεν σήκωσε θερμοκρασία.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Anker 622 για λίγες ώρες ακόμη βγαίνει κοντά 40 ευρώ απ το ευρωπαϊκό στορ της. 

Ήθελα να το παρω καιρό τώρα αλλά δεν έκανα κίνηση. Να το τιμήσω???

Χρήση σε iPhone 13 mini (και σπάνια σε 13) 

Πόση φορτιση θα βγάλει? Θα γεμίσει μια φορά τη μπαταρία του κινητού?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Είμαι προ των πυλών να αγοράσω AirPods κι εγώ και θα ήθελα απόψεις σχετικά με τα skroutzομάγαζα (βλ. kaizershop.gr κλπ). Υπάρχει περίπτωση να παίζει θέμα με την γνησιότητα του προϊόντος;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά χρησιμοποιεί κανένας MagSafe charger cryoboost της esr να μας κει εντυπώσεις; Σκέφτομαι να πάρω


Sent from my iPhone using Tapatalk

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
3 ώρες πριν, Dpan9 said:

Παιδιά χρησιμοποιεί κανένας MagSafe charger cryoboost της esr να μας κει εντυπώσεις; Σκέφτομαι να πάρω

Να το πάρεις, ότι καλύτερο για μείωση των θερμοκρασιών στη φόρτιση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Να το πάρεις, ότι καλύτερο για μείωση των θερμοκρασιών στη φόρτιση.

Το έχεις δοκιμάσει; Ξέρεις αν το cryo boost κάνει θόρυβο;


Sent from my iPhone using Tapatalk
OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2 ώρες πριν, Dpan9 said:

Το έχεις δοκιμάσει; Ξέρεις αν το cryo boost κάνει θόρυβο;

Ναι το έχω. Το χρησιμοποιώ ακόμα και στην ύπνο δίπλα μου στο κομοδίνο. Δε κάνει παρά ελάχιστο θόρυβο. Αν και αυτό είναι και λίγο υποκειμενικό γιατί υπάρχουν κάποιοι που θέλουν απόλυτη ησυχία και ενδεχομένως να τους ενοχλεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι το έχω. Το χρησιμοποιώ ακόμα και στην ύπνο δίπλα μου στο κομοδίνο. Δε κάνει παρά ελάχιστο θόρυβο. Αν και αυτό είναι και λίγο υποκειμενικό γιατί υπάρχουν κάποιοι που θέλουν απόλυτη ησυχία και ενδεχομένως να τους ενοχλεί.

Τέλεια! Ποιο μοντέλο έχεις;


Sent from my iPhone using Tapatalk
OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα, σκέφτομαι να πάρω το Apple MagSafe Wallet, και επειδή το δερμάτινο είναι δυσεύρετο σχεδόν στην Θεσσαλονίκη, τα FineWoven πως είναι; Είναι καλά;

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, zurabi_97 said:

Καλησπέρα, σκέφτομαι να πάρω το Apple MagSafe Wallet, και επειδή το δερμάτινο είναι δυσεύρετο σχεδόν στην Θεσσαλονίκη, τα FineWoven πως είναι; Είναι καλά;

Δε παίζει να γίνει αγορά από αλλού? Πχ αμαζον?

Link to comment
Share on other sites

Δε παίζει να γίνει αγορά από αλλού? Πχ αμαζον?

Έψαξα στο Amazon στην επίσημη της Apple, δερμάτινα δεν βρήκα, μόνο Finewoven.

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς στην πλειοψηφία τους τα έχουν αποσύρει τα δερμάτινα. Θέλει . αρκετό ψάξιμο μήπως και βρεις κάπου 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, chocbhed_6630 said:

Δυστυχώς στην πλειοψηφία τους τα έχουν αποσύρει τα δερμάτινα. Θέλει . αρκετό ψάξιμο μήπως και βρεις κάπου 

Ήθελα να το πάρω μέσα στις επόμενες μέρες, αλλά διαθεσιμότητα γιόκ. Τελικά στον Γερμανό είχε διαθέσιμο για αποστολή. 

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα σήμερα, βόλεψε αρκετά. Ωραία αίσθηση στο χέρι. Μακάρι να είχε λίγο μεγαλύτερο άνοιγμα από μπροστά να βγαίνουν οι κάρτες χωρίς να βγάζουμε το πορτοφόλι.

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

καλημερες σε όλους όσοι εχουν 15 pro max εχω spare caudabe veil και crystalshield. 

νομίζω η ανώτερη ποιότητα θηκών και τζαμιού για iphone . οποιος θέλει μου λέει 

IPHONE15 PRO MAX 2.jpg

IPHONE15PROMAX.jpg

Link to comment
Share on other sites

μπορεί κάποιος να θέλει κάτι εντελώς minimalistic. η veil το αγκαλιάζει χωρίς όγκο. φυσικά δεν είναι για τρελές πτώσεις

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα και απο δω. Θα ηθελα τη βοηθεια σας για BT ακουστικα μιας και τα galaxy buds πλεον ειναι χρηστικα μονο σε απολυτη ησυχια δωματιου.. Αυτο που πρωτιστως με ενδιαφερει ειναι η οσο το δυνατον καλυτερη ομιλια σε εξωτερικο χωρο (θορυβοι περιβαλλοντος κλπ). Σε ησυχια ολα καλα ειναι.

Εκτος απο τη προφανη επιλογη Apple AirPods (3rd generation) εχω εντοπισει αλλες 2 επιλογες που μου φαινονται πολυ ενδιαφερουσες:

Soundcore by Anker Liberty 4  

JBL Live Pro 2 TWS

Μηπως εχει καποιος εμπειρια απο τα 2 παραπανω σε ios? ή ειναι hands down η επιλογη για airpods? (δεν αναφερω τα airpods pro γιατι ξεφευγει εντελως η τιμη).

 

Edited by manos_rc

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα παιδιά 

Ξερω ότι έχει συζητηθεί αλλά μπορείτε να μου πείτε μια θήκη που να μπαινοβγαίνει εύκολα από σιλικόνη 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Από σιλικόνη μπορείς να βρεις πολλές. Αν θέλεις κάτι πιο ποιοτικό, κοιτά στην γνήσια της Apple, αλλιώς Spigen, Caseology, κτλ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...