Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φορτιστής αυτοκινήτου της APPLE υπάρχει για το iphone 4? Τιμή ξέρουμε και που θα τον βρώ στην Θεσσαλονίκη? Κάποιος καλός (ποιοτικός) aftermarket (άλλης εταιρείας) που προτείνετε?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλησπέρα σε όλους.. έχει να προτείνει κανείς κάποια αξιόλογη βάση για το 4άρι που να το χωράει με το bumper της apple??
Link to comment
Share on other sites

μια καλη βασει αυτοκινητου για iphone που να χωράει το κινητο με την θηκη μαζι;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ψάχνω για μια θήκη για το νέο μου iPhone 4 και θέλω τη γνώμη σας. Δεν θέλω κάτι που να είναι μόνιμα επάνω του, αλλά κάτι σαν δερμάτινο "τσαντάκι" που το iPhone να μπαινοβγαίνει. Κάτι σαν την original θήκη του HTC HD2 για όσους ξέρουν. Βρήκα μία που μου αρέσει και έχει και παραθυράκι για να βλέπεις την ώρα και το caller ID:

 

Belkin Verve Pull Leather Case for iPhone 4

 

Edit: Βρήκα και τις παρακάτω της Melkco που φαίνονται πολύ ποιοτικές:

 

Melkco Leather Case for Apple iPhone 4 - Vertical Pouch Holder Type

Melkco Leather Case for Apple iPhone 4 - Oto Holder Type

 

Είναι καλές οι παραπάνω θήκες; Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο αντίστοιχο; Ας είναι ακριβή, δεν με πειράζει, αρκεί να είναι καλής ποιότητας και όπως είπα να μην είναι μόνιμα πάνω στο iPhone.

 

Ευχαριστώ.

Edited by DrMobile

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ξέρετε να προτείνετε κανά καλό ηλιακό φορτιστή για το iPhone 4?

Θέλω να κάνω ένα ταξιδάκι με το ποδήλατο, και νομίζω θα με βόλευε. Περισσότερο από ένα δυναμόμετρο-φορτιστή.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την ομηγυρη!

 

Επειδή έχω ξοδέψει μια μικρή περιουσία προσπαθώντας να αγοράσω ένα Bluetooth headset που να δουλεύει καλά με το iPhone 4 (το οποίο είναι γνωστό ότι έχει πρόβλημα με to BT), θα ήθελα όσοι απο εσάς χρησιμοποιούν iPhone 4 (όχι 3GS!) να μου πείτε:

 

Ποια μάρκα και μοντέλο Bluetooth χρησιμοποιείτε;

 

Προς το παρόν έχω δοκιμάσει ανεπιτυχώς

α) Sony Ericsson MW600 (αποσυνδεσεις, κολληματα)

β) Sony Ericsson PV705

γ) Samsung HM1000/HM1500 (πολυ καλά αλλα κάνουν επανάκκληση με ένα κλικ)

δ) Nokia BHxx

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την ομηγυρη!

 

Επειδή έχω ξοδέψει μια μικρή περιουσία προσπαθώντας να αγοράσω ένα Bluetooth headset που να δουλεύει καλά με το iPhone 4 (το οποίο είναι γνωστό ότι έχει πρόβλημα με to BT), θα ήθελα όσοι απο εσάς χρησιμοποιούν iPhone 4 (όχι 3GS!) να μου πείτε:

 

Ποια μάρκα και μοντέλο Bluetooth χρησιμοποιείτε;

 

Προς το παρόν έχω δοκιμάσει ανεπιτυχώς

α) Sony Ericsson MW600 (αποσυνδεσεις, κολληματα)

β) Sony Ericsson PV705

γ) Samsung HM1000/HM1500 (πολυ καλά αλλα κάνουν επανάκκληση με ένα κλικ)

δ) Nokia BHxx

 

Plantronics 975 Discovery μακράν το καλύτερο

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Plantronics 975 Discovery μακράν το καλύτερο

 

Δεν αμφιβάλλω, το ΒΤ του κινητού όμως είναι μακράν το χειρότερο, και το 975 είναι στη λίστα των ΒΤ με "προβληματική συνεργασία". Η λίστα αυτή έχει κι άλλα όπως Jawbone Icon, που η Apple πουλάει στα Apple Stores!

 

https://discussions.apple.com/thread/2481487?start=45&tstart=0

 

Similar problem, if BT headset (Plantronics 975) connected when iPhone 4 is idle, calls seem to be clear both ways, BUT if headset loses connection and needs to re-make during call, or if headset initiates connection after start of call, the caller sounds fine (slightest hiss of static in background, but does not interfere with understanding caller), but caller reports that my audio is awful, "fishbowl" or "intermittently muffled".

This flaw/bug is consistent, verified 5 times in 5 different calls, in 3 different locations, to 3 different callers.

Symptoms were not apparent when using this headset with iPhone 3GS, can't speak to iOS4 on 3GS, did not have long enough to notice problem before switching to iPhone 4.

Symptoms suggest software bug in BT manager, hopefully Apple will fix with 4.1 (hint, hint, Apple...)

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Δεν αμφιβάλλω, το ΒΤ του κινητού όμως είναι μακράν το χειρότερο, και το 975 είναι στη λίστα των ΒΤ με "προβληματική συνεργασία". Η λίστα αυτή έχει κι άλλα όπως Jawbone Icon, που η Apple πουλάει στα Apple Stores!

 

https://discussions.apple.com/thread/2481487?start=45&tstart=0

 

Μπορώ να σου πω ότι το χρησιμοποιώ εδω και 10 μήνες καθημερινά με το iPhone 4 χωρίς απολύτως κανένα πρόβλημα.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να σου πω ότι το χρησιμοποιώ εδω και 10 μήνες καθημερινά με το iPhone 4 χωρίς απολύτως κανένα πρόβλημα.

 

Αυτο τώρα με γεμίζει ερωτηματικά... Κάποιοι ισχυρίζονται ότι υπάρχουν διάφορες ακόμη και μεταξύ διαφορετικών iPhone 4...

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Αυτο τώρα με γεμίζει ερωτηματικά... Κάποιοι ισχυρίζονται ότι υπάρχουν διάφορες ακόμη και μεταξύ διαφορετικών iPhone 4...

 

Σε αυτο δεν μπορώ να απαντήσω, καταθέτω μόνο την προσωπική μου εμπειρία χρήσης. Το αμέσως καλύτερο που όμως δεν κυκλοφορεί πια στην αγορα ήταν το invisio g5 το οποίο μετά επίσης απο 1 χρόνο χρήσης χωρις κανενα προβλημα αντικατέστησα με το 975. Περιστασιακά το δοκίμασα γιατί το έχω ακόμη και με το iPhone 4 επίσης χωρίς πρόβλημα, ενω απροβληματιστα με το τηλέφωνο δουλεύει και το bluetooth του PNA της Garmin (Nuvi 3760) μάλιστα σε αυτο εμφανίζεται μέσω Bluetooth και ο κατάλογος επαφών απο το τηλέφωνο στην οθόνη του PNA.

 

Τα λέω ολα αυτα γιατί προσωπικά τουλάχιστον δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα με το bluetooth του 4 (ούτε και του 3GS / 3G νωρίτερα με αλλα handsfree απο sennheiser, nokia, gennum nxzen).

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Το 975 εχει σαφως προβλημα με το iphone4 (Distortion , muffled κλπ παραπονα γνωστα ) .

 

Ειχα το 975 πριν παρω το iphone4 και απο εκεινη τη στιγμη αρχισαν τα συμπτοματα αυτα. Η εμβελεια του επεσε στο 1-1.4 μετρο και πρεπει να υπαρχει οπτικη επαφη με το κινητο.

Εαν εχω το handsfree στο αριστερο αυτι και το κινητο βρισκεται στο γραφειο με μισο μετρο αποσταση απο τη δεξια μου πλευρα , αρχιζει τα περιεργα .

 

Επισης , με το κινητο στην τσεπη δε μπορεις να μιλησεις με τιποτα . Ολο διακοπες κανει.

 

Πριν το iphone4 ειχα ενα sony ericsson και μιλουσα 2 δωματια μακρυα χωρις προβλημα . Επισης με το 975 φιλος που εχει το 3GS μιλαει 2 δωματια μακρυα . Το ιδιο και με το ακουστικο μου στο κινητο του .

Με το ακουστικο του στο δικο μου iphone4 , παλι εχει προβλημα .

 

Το m100 της plantronics δουλευει σωστα απο δοκιμες με φιλο .

Τα jawbone icon οπως και τα παλαιοτερα επισης εχουν θεμα . Δεν ξερω για το καινουριο τους , αν και θα το απεφευγα .

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω Αυτο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Βεβαια στην ποιοτητα ηχου δεν φτανει καν το original της aple αλλα ειναι αρκετα καλο χωρις αποσυνδεσεις υποστκριζει 2 συσκευες ταυτοχρονα(δεν το εχω δοκιμασει :P)

και σου δειχνει την μπαταρια του ακουστικου στην οθονη του iphone οπως το γνησιο

Edit : Σορυ δεν ειναι το ποιο πανω o.O αυτο εχω

Edited by morgan21
iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Το 975 εχει σαφως προβλημα με το iphone4 (Distortion , muffled κλπ παραπονα γνωστα ) .

 

Ειχα το 975 πριν παρω το iphone4 και απο εκεινη τη στιγμη αρχισαν τα συμπτοματα αυτα. Η εμβελεια του επεσε στο 1-1.4 μετρο και πρεπει να υπαρχει οπτικη επαφη με το κινητο.

Εαν εχω το handsfree στο αριστερο αυτι και το κινητο βρισκεται στο γραφειο με μισο μετρο αποσταση απο τη δεξια μου πλευρα , αρχιζει τα περιεργα .

 

Επισης , με το κινητο στην τσεπη δε μπορεις να μιλησεις με τιποτα . Ολο διακοπες κανει.

 

Πριν το iphone4 ειχα ενα sony ericsson και μιλουσα 2 δωματια μακρυα χωρις προβλημα . Επισης με το 975 φιλος που εχει το 3GS μιλαει 2 δωματια μακρυα . Το ιδιο και με το ακουστικο μου στο κινητο του .

Με το ακουστικο του στο δικο μου iphone4 , παλι εχει προβλημα .

 

Το m100 της plantronics δουλευει σωστα απο δοκιμες με φιλο .

Τα jawbone icon οπως και τα παλαιοτερα επισης εχουν θεμα . Δεν ξερω για το καινουριο τους , αν και θα το απεφευγα .

 

Φαίνεται ότι η προσωπική μου εμπειρία διαφέρει σημαντικά.

 

Μιλάμε πάντα για τηλέφωνο που δεν έχει υποστεί jailbreak έτσι; Σε κάθε περίπτωση αυτά που περιγράφεις δεν είναι προβλήματα του 975 αλλά του συγκεκριμένου iPhone 4.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

παίδες εγώ χρησιμοποιώ 10 μήνες το i.Tech ClipΙΙ με το οποίο δεν έχω ουσιαστικό πρόβλημα.. καλός ήχος, μεγάλη εμβέλεια (τσεκαρισμένα 7-8 μέτρα με τοίχο ανάμεσα, καθημερινά στο γραφείο)...

[μόνο άμα με καλέσουν σε 2η γραμμή καμιά φορά στην απάντηση το γυρίζει στο ακουστικό και θέλει επιλογή BT χειροκίνητα... νομίζω μόνο όταν ο πρώτος συνομιλητής το κλείσει τη στιγμή που πατάω για απάντηση... για αυτό επιφυλάσσομαι ότι ίσως είναι δικό μου λάθος]

να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς

Ericsson GA628 - Ericsson SH888 - Ericsson T18 - Nokia 3210 - Ericsson R320 - Nokia 6210 -Samsung SGH_E105 - SE K800i - HTC Diamond - Nokia N97 - iPhone4&iPad2 (Apple© & no looking back)

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι η προσωπική μου εμπειρία διαφέρει σημαντικά.

 

Μιλάμε πάντα για τηλέφωνο που δεν έχει υποστεί jailbreak έτσι; Σε κάθε περίπτωση αυτά που περιγράφεις δεν είναι προβλήματα του 975 αλλά του συγκεκριμένου iPhone 4.

Ναι . Χωρις jailbreak σε τρεις iphone4 συσκευες . Και δυο διαφορετικα plantronics 975 .

 

Οι εμπειριες μου ,ομως, ταιριαζουν με τα παραπονα στο apple forum και στο plantronics forum οσων αφορα το συνδιασμο των δυο αυτων συσκευων .

 

Ισως να μην σου εχει παραπονεθει ποτε κανεις . Iσως να μην δινουν και σημασια ...

Επισης δεν ξερω και τι χρηση κανεις. Εγω μιλαω 4 ωρες καθημερινα με το bluetooth . Απλα πλεον ξερω σε τι αποσταση και που πρεπει να βρισκεται το κινητο ωστε να μην εχω προβληματα σηματος .

Link to comment
Share on other sites

Ναι . Χωρις jailbreak σε τρεις iphone4 συσκευες . Και δυο διαφορετικα plantronics 975 .

 

Οι εμπειριες μου ,ομως, ταιριαζουν με τα παραπονα στο apple forum και στο plantronics forum οσων αφορα το συνδιασμο των δυο αυτων συσκευων .

 

Ισως να μην σου εχει παραπονεθει ποτε κανεις . Iσως να μην δινουν και σημασια ...

Επισης δεν ξερω και τι χρηση κανεις. Εγω μιλαω 4 ωρες καθημερινα με το bluetooth . Απλα πλεον ξερω σε τι αποσταση και που πρεπει να βρισκεται το κινητο ωστε να μην εχω προβληματα σηματος .

 

Και εγώ χωρίς πρόβλημα μιλάω πολύ μέσα στην ημέρα, στο γραφείο, στο αυτοκίνητο και στο δρόμο. Δεν έχω πρόθεση να αντικρούσω τις δικές σου εμπειρίες, απλώς αναφέρω τις δικές μου πολύ θετικές.

 

Σίγουρα δε θα λύσουμε το θέμα εδώ :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα! Με τρωει η τσεπη μου τωρα τελευταια κ μιας κ το προηγουμενο bluetooth μου τα εχει παιξει σκεφτομαι να παω για αγορα καινουργιου...

Δεν θελω να μπλεχτω με παραγγελειες απ εξω (παντα βαριομουν να περιμενω ετσι κ αλλιως) κ γι αυτο εχω καταληξει στα δυο plantronics που φερνει το πλαισιο. Για το πρωτο το 975 εχω διαβασει αρκετα εδω μεσα.. Με προβληματιζει που καποιοι εχετε παραπονα. Μετα παιζει αυτο:

http://www.plantronics.com/us/product/savor-m1100?skuId=sku5640020

Το οποιο απ οτι βλεπω τα specs του ειναι ανωτερα απ του discovery 975:

http://www.plantronics.com/us/product/discovery-975?skuId=sku5390013

 

Εσεις τι λετε?

Ψηνομαι κυριως για το Μ1100... Αλλα ακουω με ενδιαφερον την αποψη σας.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα! Με τρωει η τσεπη μου τωρα τελευταια κ μιας κ το προηγουμενο bluetooth μου τα εχει παιξει σκεφτομαι να παω για αγορα καινουργιου...

Δεν θελω να μπλεχτω με παραγγελειες απ εξω (παντα βαριομουν να περιμενω ετσι κ αλλιως) κ γι αυτο εχω καταληξει στα δυο plantronics που φερνει το πλαισιο. Για το πρωτο το 975 εχω διαβασει αρκετα εδω μεσα.. Με προβληματιζει που καποιοι εχετε παραπονα. Μετα παιζει αυτο:

http://www.plantronics.com/us/product/savor-m1100?skuId=sku5640020

Το οποιο απ οτι βλεπω τα specs του ειναι ανωτερα απ του discovery 975:

http://www.plantronics.com/us/product/discovery-975?skuId=sku5390013

 

Εσεις τι λετε?

Ψηνομαι κυριως για το Μ1100... Αλλα ακουω με ενδιαφερον την αποψη σας.

 

Από ότι φαίνεται για το 975 υπάρχουν κάποιοι δυσαρεστημένοι, δεν είμαι σίγουρος αν είναι απο προσωπική χρήση ή απο πληροφορίες άλλων και δεν έχει νόημα να ξανά ανοίξουμε αυτη τη συζήτηση.

 

Κάτι επιπλεον που είναι σημαντικο για το δικό μου προφίλ χρήσης τουλάχιστον είναι το ότι το 975 έρχεται με θήκη που το φορτίζει κιόλας με πλεονέκτημα ότι δεν χρειάζεται να μπει σε πρίζα (η θήκη) παρα μόνο το ΣΚ εξασφαλίζοντας με αυτο τον τρόπο φόρτιση στο ακουστικό κάθε φορά που το αποθηκευεις σε αυτη.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Από ότι φαίνεται για το 975 υπάρχουν κάποιοι δυσαρεστημένοι, δεν είμαι σίγουρος αν είναι απο προσωπική χρήση ή απο πληροφορίες άλλων και δεν έχει νόημα να ξανά ανοίξουμε αυτη τη συζήτηση.

 

Κάτι επιπλεον που είναι σημαντικο για το δικό μου προφίλ χρήσης τουλάχιστον είναι το ότι το 975 έρχεται με θήκη που το φορτίζει κιόλας με πλεονέκτημα ότι δεν χρειάζεται να μπει σε πρίζα (η θήκη) παρα μόνο το ΣΚ εξασφαλίζοντας με αυτο τον τρόπο φόρτιση στο ακουστικό κάθε φορά που το αποθηκευεις σε αυτη.

 

Ναι το ξερω αυτο με τη θηκη. Να πω την αληθεια δεν με ενδιαφερει τρομερα. Αν κραταει κανα 4ωρο χρησης το ακουστικο τοτε ειμαι οκ.

Πηγα κ ρωτησα σημερα απο εκει.. Ενα παιδι που το ειχε μου ειπε οτι με iphone4 και DHD δεν ειχε κανενα προβλημα. Το Μ1110 δεν το ειχαν ακομα...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που έχω δει εγω είναι μεγάλη διαφοροποίηση στα iPhone 4 σε επίπεδο συσκευής. Υπάρχουν πολλα πού είναι αρκετά επιλεκτικά με τα Bluetooth.

 

Πχ αρκεί μια google αναζήτηση με:

 

iPhone 4 Bluetooth issues plantronics 975

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που έχω δει εγω είναι μεγάλη διαφοροποίηση στα iPhone 4 σε επίπεδο συσκευής. Υπάρχουν πολλα πού είναι αρκετά επιλεκτικά με τα Bluetooth.

 

Πχ αρκεί μια google αναζήτηση με:

 

iPhone 4 Bluetooth issues plantronics 975

 

 

Eγω τελικα πηρα το M1100 της plantronics και εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος. Ειναι το πρωτο που πηρα κ ακουω πεντακαθαρα τον αλλον κ -το σημαντικοτερο- μ ακουει κ αυτος. Ευτυχως γιατι ειχα βαρεθει να δινω 30ευρα συνεχεια κ ολα να βγαινουν αχρηστα. Τουλαχιστον εδωσα ενα 80αρι κ επιασε τοπο.

Link to comment
Share on other sites

Eγω τελικα πηρα το M1100 της plantronics και εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος. Ειναι το πρωτο που πηρα κ ακουω πεντακαθαρα τον αλλον κ -το σημαντικοτερο- μ ακουει κ αυτος. Ευτυχως γιατι ειχα βαρεθει να δινω 30ευρα συνεχεια κ ολα να βγαινουν αχρηστα. Τουλαχιστον εδωσα ενα 80αρι κ επιασε τοπο.

 

Με γειά! ειδικά στα bluetooth ακουστικά μόνο οι ακριβές λύσεις δουλεύουν αποτελεσματικά και σε αυτές συμπεριλαμβάνονται τα Plantronics. Υπάρχουν βέβαια και ακριβές υλοποιήσεις που πληρώνεις design και τίποτα άλλο βλέπε Jawbone τουλάχιστον τα πρώτα μοντέλα.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Με γειά! ειδικά στα bluetooth ακουστικά μόνο οι ακριβές λύσεις δουλεύουν αποτελεσματικά και σε αυτές συμπεριλαμβάνονται τα Plantronics. Υπάρχουν βέβαια και ακριβές υλοποιήσεις που πληρώνεις design και τίποτα άλλο βλέπε Jawbone τουλάχιστον τα πρώτα μοντέλα.

 

Όχι ακριβώς. Το δίκτυο έχει βουήξει απο αγανακτισμένους κατόχους Plantronics 975 και Jawbone iCon.

 

Έχω καταλήξει ότι είναι κάτι σαν λοταρια το αν σου "κάτσει" ή όχι.

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακριβώς. Το δίκτυο έχει βουήξει απο αγανακτισμένους κατόχους Plantronics 975 και Jawbone iCon.

 

Έχω καταλήξει ότι είναι κάτι σαν λοταρια το αν σου "κάτσει" ή όχι.

 

Το έχουμε ξανασυζητησει και θα πρέπει να επαναλάβω ότι η προσωπική μου εμπειρία και όσων γνωρίζω δεν επισημαίνει κανένα πρόβλημα.

 

Να θυμηθούμε και τι γραφοταν στο internet για το περίφημο πρόβλημα της κεραίας του 4 πριν ένα ακριβώς χρόνο.

 

Δεν αμφισβητώ το τι γράφεται αλλα καταθέτω την εμπειρία μου.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...