Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαι αν ειχε υπογραψει κ η wind να το φερει?

 

Δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο. Αν συνέβαινε όμως τότε η Wind θα είχε λόγο να ενημερώσει και θα αποτελούσε σημαντική είδηση.

 

Πάντως η Vodafone μάλλον έχει ξεκινήσει στα καταστήματα της και τηλεφωνικά (13830) προπαραγγελίες. Για Cosmote γνωρίζει κανείς κάτι????

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια,μολις βγει σκεφτομαι να το πάρω.. επειδη ομως,δεν ειχα παλιοτερα iphone,θελω να κανω καποιες ερωτησεις...

 

αρχικα,υπαρχει καποια εφαρμογη,ωστε να στέλνω κ να λαμβάνω εικόνες και ήχους;Να στέλνω mms κλπ;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια,μολις βγει σκεφτομαι να το πάρω.. επειδη ομως,δεν ειχα παλιοτερα iphone,θελω να κανω καποιες ερωτησεις...

 

αρχικα,υπαρχει καποια εφαρμογη,ωστε να στέλνω κ να λαμβάνω εικόνες και ήχους;Να στέλνω mms κλπ;

 

μήπως δεν το χρειάζεσαι και θα πρέπει να πάρεις κάποια άλλη συσκευή;

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η Vodafone μάλλον έχει ξεκινήσει στα καταστήματα της και τηλεφωνικά (13830) προπαραγγελίες. Για Cosmote γνωρίζει κανείς κάτι????

 

Σβήσε το "μάλλον" :-) Είναι επιβεβαιωμένο: iPhone 3GS από την Vodafone - οι προκρατήσεις άρχισαν!

 

Για Cosmote ακόμα τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

παιδια,μολις βγει σκεφτομαι να το πάρω.. επειδη ομως,δεν ειχα παλιοτερα iphone,θελω να κανω καποιες ερωτησεις...

 

αρχικα,υπαρχει καποια εφαρμογη,ωστε να στέλνω κ να λαμβάνω εικόνες και ήχους;Να στέλνω mms κλπ;

 

μπορεις να στελνεις και να λαμβανεις τα παντα ακομα και με mail με ευκολο και απροβληματιστο τροπο και μαλιστα απιστευτα πιο γρηγορα σε σχεση με αλλο κινητο.

 

 

Bayern ειμαι με ενα 1101 τωρα!!!!!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

δε με ενδιαφέρει άλλη συσκευή..έχω τώρα το C905,το οποίο δεν ειναι ούτε 4 μηνών ;-)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

iPhone 3GS από την Vodafone τον Ιούλιο

 

 

Σύμφωνα με το ενημερωτικό PDF το οποίο στάλθηκε στα καταστήματα της Vodafone,

 

τo iPhone 3G S θα είναι σύντομα διαθέσιμο σε δύο εκδόσεις:

 

iPhone 3G S / 16 GB: Λευκό και Μαύρο

iPhone 3G S / 32GB: Λευκό και Μαύρο

 

 

 

Οι προ-κρατήσεις της συσκευής έχουν ήδη αρχίσει:

“Από την Παρασκευή 12 Ιουνίου οι συνδρομητές μας που ενδιαφέρονται

να το αποκτήσουν θα μπορούν να κάνουν προκράτηση”

 

Εδώ μπορείτε να κατεβάσετε το ενημερωτικό φυλλάδιο της Vodafone για το iPhone 3GS: Link

 

 

http://img193.imageshack.us/img193/6673/picu.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αλλα στο "Βημα science" αναφερει οτι "ως επισημη ανακοινωση της εταιρειας" θα κυκλοφορισει 9 Ιουλιου
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αλλα στο "Βημα science" αναφερει οτι "ως επισημη ανακοινωση της εταιρειας" θα κυκλοφορισει 9 Ιουλιου

 

Μάλλον ούτε αυτοί πρόσεξαν την απόστροφο πριν το 09 :)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε το back cover case από το ebay κ μέσα είχε κ ενα screen prot. δώρο. Έχω κ από πίσω κολλημένο ένα αυτοκόλλητο. Έβαλα στην οθόνη το άλλο, το κάλυμμα από πίσω, και τώρα, ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ τον απαυτό του κάτω, γρατσουνιές δεν έχει:p.
Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα στο Μall να κανω κρατηση το κινητο κ μου ειπε οτι μαλλον θα κυκλοφορισει στις 17 Ιουλιου και οτι θα κοστιζει 100 Ε ακριβοτερα απο το προηγουμενο...
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα πάντως ήδη κράτηση.

Πολύ εξυπηρετικός (και ενημερωμένος) ο υπάλληλος της Voda και η όλη διαδικασία σύντομη και απλή...

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα στο Μall να κανω κρατηση το κινητο κ μου ειπε οτι μαλλον θα κυκλοφορισει στις 17 Ιουλιου και οτι θα κοστιζει 100 Ε ακριβοτερα απο το προηγουμενο...

 

μην μου λες τετεια.....

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερουμε αν ειναι σιγουρο αλλα μου φαινοταν "διαβασμενος"....αν και μακαρι να διαψευσθει..
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

εχω την εξης απορια

εχω το 3g και το εχω γεμισει με εφαρμογες απο το apple store.

οταν παρω το καινεουργιο αφου θα εχει αλλο serial number δλδ θα ειναι σαν να βαζω ενα ξενο iphone στον υπολογιστη μου.

τι θα γινει με τις εφαρμογες? λογικα δεν μπορω να τις περασω αφου θα ειναι αλλη συσκευη.

ξερει κανεις κατι πανω σε αυτο?

Link to comment
Share on other sites

εχω την εξης απορια

εχω το 3g και το εχω γεμισει με εφαρμογες απο το apple store.

οταν παρω το καινεουργιο αφου θα εχει αλλο serial number δλδ θα ειναι σαν να βαζω ενα ξενο iphone στον υπολογιστη μου.

τι θα γινει με τις εφαρμογες? λογικα δεν μπορω να τις περασω αφου θα ειναι αλλη συσκευη.

ξερει κανεις κατι πανω σε αυτο?

 

δεν νομίζω να μην μπορείς να το συγχρονίσεις, εγώ που πριν το iphone 3g είχα ipod, όλες τις λίστες που είχα με μουσική τις συγχρόνισε κανονικότατα, οπότε λογικά το ίδιο θα γίνεται και με τις εφαρμογές.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

εχω την εξης απορια

εχω το 3g και το εχω γεμισει με εφαρμογες απο το apple store.

οταν παρω το καινεουργιο αφου θα εχει αλλο serial number δλδ θα ειναι σαν να βαζω ενα ξενο iphone στον υπολογιστη μου.

τι θα γινει με τις εφαρμογες? λογικα δεν μπορω να τις περασω αφου θα ειναι αλλη συσκευη.

ξερει κανεις κατι πανω σε αυτο?

 

Οι αγορές συνδέονται με το iTunes account που χρησιμοποιήθηκε για την αγορά τους και όχι με τη συσκευή. Μπορούν να συγχρονιστούν σε περισσότερες από μία συσκευές μετά χωρίς πρόβλημα. Μάλιστα, ακόμα και να τισ σβήσεις και από τον υπολογιστή, αν πας να τις ξανακατεβάσεις δε θα σου ζητήσει να πληρώσεις εκ νέου.

Link to comment
Share on other sites

δλδ αν συνδεσω στον υπολογιστη μου ενα αλλο iphone ενος φιλου θα μπορω να του περασω τις εφαρμογες?

δεν βγαζει νοημα αφου με αυτον τον τροπο κανει δεν θα πληρωνε..θα ανταλαζαν ολοι μεταξυ φιλων..

Link to comment
Share on other sites

δλδ αν συνδεσω στον υπολογιστη μου ενα αλλο iphone ενος φιλου θα μπορω να του περασω τις εφαρμογες?

δεν βγαζει νοημα αφου με αυτον τον τροπο κανει δεν θα πληρωνε..θα ανταλαζαν ολοι μεταξυ φιλων..

 

Ακριβώς αλλά όταν πάει να το συνδέσει με τον δικό υπολογιστή θα σβηστούν και θα περαστούν αυτά που έχει στο δικό του account. Θα πρέπει κάθε φορά να έρχεται σπίτι σου και να συγχρονίζει το iPhone.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα στο Μall να κανω κρατηση το κινητο κ μου ειπε οτι μαλλον θα κυκλοφορισει στις 17 Ιουλιου και οτι θα κοστιζει 100 Ε ακριβοτερα απο το προηγουμενο...

 

Δηλαδή το 32GB θα κάνει 669€?

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...