Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανονικά έχει 2 τρύπες κάτω στην υποδοχή. Αλλά από ότι παρατήρησα ένα είναι επειδή όταν το πατάς κλείνει η φωνή λίγο ενώ στο άλλο όχι. Άρα ένα.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΤΟ 3gs ποσα ηχεια εχει 1 ή 2 ?????

Ευχαριστω

 

Κανονικά έχει 2 τρύπες κάτω στην υποδοχή. Αλλά από ότι παρατήρησα ένα είναι επειδή όταν το πατάς κλείνει η φωνή λίγο ενώ στο άλλο όχι. Άρα ένα.

....

 

Εχει ενα ηχειο(αριστερα) και ενα μικροφωνο(δεξια).

 

http://images.appleinsider.com/iphone3g-review1-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

παδιά αν κάποιος ενδιφέραι να πουλήσει το 3gs ας μου στείλει p.m

σορρυ το ξεκαθαρίζω απο τώρα αλλά διαθέτω μέχρι 200-250 ευρώ,ξέρω ότι πολλοί θα μου πούν ότι είναι λίγα αλλά δεν τους πιέζω κιόλας .Αυτά έχω αυτά διαθέτω.Αλλιώς θα περιμένω το καινούργιο ipod touch να κυκλοφορήσει

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αγοραπωλησίες μόνο στο Buy & Sell :)
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Αν και offtopic, αλλά θα πρέπει να ανέβεις στα 300 για να κάνεις διαπραγμάτευση με κάποιον!

Iphone 2G / Iphone 3Gs / Iphone 4 / iPhone 5 / Thl W8 / Galaxy S5 / iPhone 5S / iPhone 6 / iPhone 6S Plus / iPhone 8 Plus

iMac 21,5 / MacBook Pro

iPad 2 3G / iPad mini 2 / iPad PRO

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολα τα παιδια! ενδιαφερομαι καιρο για την αγορα του iphone για δωρο και οχι προσωπικη χρηση,μεταχειρισμενο παντα.

βρηκα ενα 16 gb,ενος χρονου στα 200ε.

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΕΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ με οτι σχετιζεται για το συγκεκιμενο κινητο,θελω να μ πειτε τι πρεπει να προσεξω και αν ειναι καλα τα χρηματα.ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

παδιά αν κάποιος ενδιφέραι να πουλήσει το 3gs ας μου στείλει p.m

σορρυ το ξεκαθαρίζω απο τώρα αλλά διαθέτω μέχρι 200-250 ευρώ,ξέρω ότι πολλοί θα μου πούν ότι είναι λίγα αλλά δεν τους πιέζω κιόλας .Αυτά έχω αυτά διαθέτω.Αλλιώς θα περιμένω το καινούργιο ipod touch να κυκλοφορήσει

 

Θα πρότεινα το νέο iTouch, ακριβώς στα λεφτά σου και θα το πάρεις και ολοκαίνουριο :)

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΕΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ με οτι σχετιζεται για το συγκεκιμενο κινητο,θελω να μ πειτε τι πρεπει να προσεξω και αν ειναι καλα τα χρηματα.ευχαριστω πολυ

 

 

 

-Γρατζουνιές,ραγίσματα ή ατέλειες στην οθόνη

 

-Σπασμένα ή δυσλειτουργικα πλήκτρα(εδικά το πλήκτρο σίγασης και το Home Button)

 

-Αν μπορείς τσέκαρε μήπως έχουν κοκκινίσει οι ανιχνευτές υγρασίας στην υποδοχη των ακουστικών και στο dock connector

Edited by NTROPIC
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

-Αν μπορείς τσέκαρε μήπως έχουν κοκκινίσει οι ανιχνευτές υγρασίας στην υποδοχη των ακουστικών και στο dock connector

Πως το βλεπεις αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα από ένα φίλο μου το iphone 3Gs.

Δεν έχει κάνει κάτι ανεπίσημο (jailbreak κλπ).

Δεν έχει διαγράψει τίποτα από όσα είχε μέσα, (επαφές, προγράμματα, ρυθμίσεις).

Τι πρέπει να κάνω εγώ;

MI 10T / EU 13.0,9

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να κάνεις επαναφορά στην συσκευή πηγαίνωντας Ρυθμίσεις>Γενικά>Επαμαφορά>Περιεχόμενο και ρυθμίσεις. Θα σβήσει ότι έχει μέσα η συσκευή αλλά μετά θα πρέπει οπωσδήποτε να το συνδέσεις σε υπολογιστή με πρόσβαση στο net για να το ενεργοποιήσεις. Θα πρέπει να φτιάξεις και iTunes account με ή χωρίς να δηλώσεις πιστωτική. Edited by miky7

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να κάνεις επαναφορά στην συσκευή πηγαίνωντας Ρυθμίσεις>Γενικά>Επαμαφορά>Περιεχόμενο και ρυθμίσεις. Θα σβήσει ότι έχει μέσα η συσκευή αλλά μετά θα πρέπει οπωσδήποτε να το συνδέσεις σε υπολογιστή με πρόσβαση στο net για να το ενεργοποιήσεις. Θα πρέπει να φτιάξεις και iTunes account με ή χωρίς να δηλώσεις πιστωτική.

 

Η ενεργοποίηση, γίνεται μέσω iTunes, ή με άλλο τρόπο;

Edited by akiskoinos

MI 10T / EU 13.0,9

Link to comment
Share on other sites

Χμ έχει κάποιο πρόβλημα η σύνδεση μου και βγάζει errors όταν ποστάρω για δες τώρα:

 

"Καλύτερα να κάνεις επαναφορά στην συσκευή πηγαίνωντας Ρυθμίσεις>Γενικά>Επαμαφορά>Περιεχόμενο και ρυθμίσεις. Θα σβήσει ότι έχει μέσα η συσκευή αλλά μετά θα πρέπει οπωσδήποτε να το συνδέσεις σε υπολογιστή με πρόσβαση στο net για να το ενεργοποιήσεις. Θα πρέπει να φτιάξεις και iTunes account με ή χωρίς να δηλώσεις πιστωτική"

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Μέσω iTunes μόνο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν ξερω αμα ειμαι offtopic, αλλα πριν μια βδομαδα αγορασα το 3gs...500 euro.. μηπως εκανα μα****α...? με 200 ευρω παραπανω θα επερνα το 4αρι.. βαιβεα δεν μπορουσα να διαθεσω αλλα 200 ευρω αλλα.. εσεις τι λετε?
Άλλωστε το πιο εύκολο πράγμα είναι να μιλάς για κάτι που στην ουσία δεν έχεις ιδέα τι είναι, και να έχεις το θράσος να έχεις και άποψη.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν ξερω αμα ειμαι offtopic, αλλα πριν μια βδομαδα αγορασα το 3gs...500 euro.. μηπως εκανα μα****α...? με 200 ευρω παραπανω θα επερνα το 4αρι.. βαιβεα δεν μπορουσα να διαθεσω αλλα 200 ευρω αλλα.. εσεις τι λετε?

 

Αναλογα από που το αγορασες...μεταχειρισμενα πωλουνται κ 250...κ εδω μεσα...

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να κάνεις επαναφορά στην συσκευή πηγαίνοντας Ρυθμίσεις>Γενικά>Επαμαφορά>. Θα σβήσει ότι έχει μέσα η συσκευή αλλά μετά θα πρέπει οπωσδήποτε να το συνδέσεις σε υπολογιστή με πρόσβαση στο net για να το ενεργοποιήσεις. Θα πρέπει να φτιάξεις και iTunes account με ή χωρίς να δηλώσεις πιστωτική Edited by miky7

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον υπάρχει πρόβλημα, με τις "παραθέσεις", στο forum! Edited by akiskoinos

MI 10T / EU 13.0,9

Link to comment
Share on other sites

Αναλογα από που το αγορασες...μεταχειρισμενα πωλουνται κ 250...κ εδω μεσα...

 

καινουριο το αγορασα...

Άλλωστε το πιο εύκολο πράγμα είναι να μιλάς για κάτι που στην ουσία δεν έχεις ιδέα τι είναι, και να έχεις το θράσος να έχεις και άποψη.
Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να κάνεις υπομονή και να μαζέψεις και άλλα 159€!

659€ κάνει το 4!

Iphone 2G / Iphone 3Gs / Iphone 4 / iPhone 5 / Thl W8 / Galaxy S5 / iPhone 5S / iPhone 6 / iPhone 6S Plus / iPhone 8 Plus

iMac 21,5 / MacBook Pro

iPad 2 3G / iPad mini 2 / iPad PRO

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν ξερω αμα ειμαι offtopic, αλλα πριν μια βδομαδα αγορασα το 3gs...500 euro.. μηπως εκανα μα****α...? με 200 ευρω παραπανω θα επερνα το 4αρι.. βαιβεα δεν μπορουσα να διαθεσω αλλα 200 ευρω αλλα.. εσεις τι λετε?
:O:O:O:O:O

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

κάτοχος 3gs με ος3.2jb και μετά από σέρβις δεν δούλευε η κάμερα...

άνοιγε η εφαρμογή αλλά όχι το ψηφιακό κλίστρο...

έκανα ρεστορε και αναβάθμιση στην 4.0.2 αλλά συνεχίζει να μην δουλεύει...

καμια ιδέα... υπόψην οτι έκανε ''ρεστορε'' και όχι ''σετ ας νιου'' όταν το αναβάθμισα...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...