Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με την 3.1 είδατε καμία διαφορά στη μπαταρία;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

με την 3.1 είδατε καμία διαφορά στη μπαταρία;

 

Εγώ ναι και στα δύο 3GS που έχω. Καλύτερη αυτονομία ειδικά σε χρόνους αναμονής κατά περίπου 20% εννοείται προσεγγιστικά.

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

εντάξει ναι κατα προσέγγιση λέμε πάντα...σε αυτονομία με χρήση ίντερνετ/παιχνιδιών;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους η cosmote ξυπνησε

Μαλλον εγω τους ξυπνησα..

Πηγα εβαλα τις φωνες και μου λεει ενα λεπτο να δω

Επιστρεφει και μου λεει εχουμε 2x32αρια διαθεσιμα

 

Δηλαδη πρεπει να γινω κακος γμτ??

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

αν δε κάνω λάθος,τις αγορασμένες εφαρμογές μπορείς ν τις περάσεις ξανά στον υπολογιστη απο το κινητο..οσο για τα τραγουδια,υπαρχουν προγραμματα στο internet που να μπορούν να κάνουν αυτή τη "μεταφορά"

 

Δεν έχω βρει κάποιο freeware και αυτα που κάνουν κάτι είναι με πληρωμή και δεν υπάρχουν Κρακ$#!$#!να.:X Αν ξέρει κάποιος κάτι περιμένω p.m.;)

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω βρει κάποιο freeware και αυτα που κάνουν κάτι είναι με πληρωμή και δεν υπάρχουν Κρακ$#!$#!να.:X Αν ξέρει κάποιος κάτι περιμένω p.m.;)

 

Βρες ένα φίλο με mac και χρησιμοποίησε το senuti (δωρεάν για 30 μέρες, 1000 τραγούδια, αν έχεις περασμενα περισσότερα δίνεις 18$ για αγορά στη συνέχεια).

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Η κατάσταση έχει φτάσει στο απροχώρητο..Έχω πάρει τηλέφωνο σε όλα τα καταστήματα γερμανος σε Αθήνα και Πειραιά και δεν υπάρχει πουθενά.Άλλοι μου λένε την άλλη βδομάδα,άλλοι τέλος του μήνα,άλλοι μου έλεγαν σήμερα..20 μέρες υπομονή κάνω..Μήπως αν πάω από κοντά να το βρώ τελικά????Αλλά απο οτι καταλαβαίνω δεν φταίνε και αυτοί..Άρα..τι να τους πώ??
Link to comment
Share on other sites

δεν υποτίθεται οτι θα έρχονταν συσκευές στις 10/9;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

ΌΝΤΩΣ το διαπίστωσα οτι δε βγάζεις άκρη...μια φίλη μου μου θέλει και αυτή 'ένα 3GS,και κάνει αίτηση φορητότητας σε cosmote,την παίρνουν τηλ σήμερα,της λενε γιατι φευγετε κλπ κλπ λεει εκεί βρήκα το 3gs,που σε σας το εχω κανει προπαραγγελεια απο αρχές Ιουλίου,και ακόμα ειμαι "στην κορυφή της λίστας".. και η απάντηση της τηλεφωνήτριας; ΜΑ ΓΙΑΤΙ?ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΕΝΑ SE ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ...ΠΡΟΤΙΜΗΣΤΕ ΤΟ ΑΠΟ ΤΟ 3GS,ΈΧΕΙ ΚΑΙ 8ΜΡ κάμερα...

 

δηλαδή ΕΛΕΟΣ..

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Και απο vodafone στη Στουρνάρη ακόμα περιμένουν. Βασικά δε πρέπει να ξέρουν τίποτα, αλλα κάτι είπαν ίσως μπορεί ενδεχομένως την επόμενη εβδομμάδα.
Link to comment
Share on other sites

Tελικά το κινητάκι το πήρα..Το είχε ο γερμανος στο κερατσίνι..Οποιος το θέλει ας πάει εκεί.Πήρα 32αρι μαύρο.Αλλα ειχε και 16αρια μαύρα αλλα και άσπρα.Επίσης απο το Σάββατο θα έχουν νέα παραλαβή.
Link to comment
Share on other sites

oteshop.gr

Μην κουραζεστε.Εχει τα παντα και παραδοση στον χωρο σας.

Δεν φτανει που πληρωνετε,θα τρελλαθειτε στο τελος.

Μην περιμενετε απο κανεναν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παντος απο cosmote Πανεπιστιμιου τσιμπισα 2x32αρια σημερα ;)

 

πρεπει να πατε στα μαγαζια οχι απο το τηλεφωνο!!!

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

παιδια πηγα πριν λιγο σε oteshop στο ηρακλειο κρητης (το κεντρικο καταστημα)

και μου ειπαν απο Νοεμβρη.

 

αντε γεια τους λεω εγω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.... εφαγα ολη την γλυφαδα καλλιθεα και πειραια και δεν μπορω να το βρω να το αγορασωωωωω.... :-( Μπορειτε να μου πεiτε που να παω για σιγουρα????? στο oteshop θα βρω ενα 16αρι που θελω???? Aς με βοηθησει καποιος...
Link to comment
Share on other sites

Στον Γερμανο στο κερατσινι υπαρχει..Απο εκει το πηρα χτες.και μου ειπαν οτι απο Σαββατο θα εχουν νεες παραλαβες..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για το Oteshop κάντε την παραγγελία από το Internet ποιό το νόημα να πάτε σε κατάστημα;;;

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα, εχω μια απορια οποιος μπορει να βοηθησει. Ειμαι συνδρομητης voda. και εχω συνδεση με οικονομικο προγραμμα. Μπορω στο προγραμμα αυτο να βαλω σκετο πακετο με data (πχ το surf & email 250) ? Με συμφερει καλυτερα στο παγιο παρα ενα προγραμμα συμβολαιου που ειναι αποκλειστικα για iphone. Οποιος ξερει να απαντησει. Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

παιδια πηγα πριν λιγο σε oteshop στο ηρακλειο κρητης (το κεντρικο καταστημα)

και μου ειπαν απο Νοεμβρη.

 

αντε γεια τους λεω εγω

 

Αν θελεις να κανεις καινουργια συνδεση (μονο vodafone) πηγαινε στο πλαισιο στη δημοκρατιας, εχει μερικα κομματια..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα, εχω μια απορια οποιος μπορει να βοηθησει. Ειμαι συνδρομητης voda. και εχω συνδεση με οικονομικο προγραμμα. Μπορω στο προγραμμα αυτο να βαλω σκετο πακετο με data (πχ το surf & email 250) ? Με συμφερει καλυτερα στο παγιο παρα ενα προγραμμα συμβολαιου που ειναι αποκλειστικα για iphone. Οποιος ξερει να απαντησει. Ευχαριστω.

 

Μπορείς, το ένα από τα 2 3Gs το έχω έτσι, στην αρχή αντιμετώπισα μια δυσκολία γιατί προσπάθησε η εξυπηρέτηση της Vodafone να μου πει ότι πρέπει αφού είναι iPhone να πάρω οπωσδήποτε πακέτο iPhone, αλλά όταν τους είπα ότι επειδή το πρόγραμμα voice που έχω δεν το αλλάζω και αν είναι έτσι θα αλλάξω πάροχο, το δέχτηκαν μια χαρά.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα καταστημα voda. μου ειπαν οτι αυτα τα πακετα δεν κανουν για iphone και οτι δημιουργουν προβληματα με push notifications κλτ. Μου παν οτι ειναι κυριως για blackberry. Σε αλλο παλι καταστημα μου ειπαν οτι γινεται κανονικα..αντε να βγαλεις ακρη. Οποτε την λυση την εδωσε το τμημα εξυπηρετησης πελατων..τελικα γινεται :)
Link to comment
Share on other sites

δεν ισχύει αυτό...όλα μια χαρά δουλεύουν..το οτι λέγεται iphone το πρόγραμμα δε σημαίνει οτι λειτουργεί μόνο σε αυτό..απλά ηταν προγράμματα που λάνσαραν με την έλευση του 3G πέρσι

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...