Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μολις τελείωσα με την αναβάθμιση στο 3gs. Δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα και μάλιστα έγινε σε χρόνο ρεκόρ. Το iTunes 9 είναι πολύ καλύτερο από θέμα εμφάνισης και διαχείρισης των εφαρμογών . θα δοκιμάσω να αναβαθμίσω τώρα το 3g της γυναίκας μου
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

θα δοκιμάσω να αναβαθμίσω τώρα το 3g της γυναίκας μου

Και πρώην δικό σου; :)

Link to comment
Share on other sites

Γνωστός μου με νέο συμβόλαιο στη Voda Ν. Φιλαδέλφιας το πήρε σήμερα σε μαύρο. Παρήγγειλε χτες, σήμερα το είχε. Βέβαια του το φέρανε από κάποιο άλλο κατάστημα, διότι αυτό δεν είχε..!

 

Εαν δεν ηταν ι βαρβατη επιδοτηση στη μεση στη cosmote θα το ειχα παρει πριν 3 εβδομαδες απο Γερμανο που το ειχα βρηκα αμεσα

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε καινούργια εγκατάσταση itunes αν κάνω συγχρονισμό θα μου σβήσει όλα τα apps,contacts,photos... απο το iphone?
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

το καινουριο το itunes τραβαει μεγαλο ζορι -δεν μπορω να συνγχρονισω τα aplication-κρατηστε καλλιτερα το παλιο
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε καινούργια εγκατάσταση itunes αν κάνω συγχρονισμό θα μου σβήσει όλα τα apps,contacts,photos... απο το iphone?

Όχι βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια.

 

Δηλαδή πατάω συγχρονισμό και μου περνάει στο Itunes ¨οτι έχω μέσα στο Iphone? γιατί πριν μου έλεγε οτι πρέπει να σβήσει αυτά στο Ιphone και να συγχρονίσει με ότι έχει το itunes.

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, δεν το διάβασα σωστά. Εννοείς σε νέο μηχάνημα, όχι εγκατάσταση του iTunes 9 πάνω σε κάποια άλλη όπως λάθος κατάλαβα.

 

Ναι θα τα χάσεις όλα κατά το συγχρονισμό.

Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει κάποιος τρόπος να μην τα χάσω;
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωω!
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωω!

Όχι εμένα φίλε μου. Τον pperiklis να ευχαριστείς για την απίστευτη δουλειά που έχει κάνει. To section iPhone guides είναι σκέτος θησαυρός :)

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρεί κανείς πως στέλνεις MMS στο 3.1 ???

 

Δεν αλαξε κατι απο την 3.0 :!:

 

Πάντως το OS 3.1 δεν αναφέρει κάτι για καλύτερες αποδόσεις τις μπαταρίας .. περισσότερο για το iTunes 9.0 έγινε το όλο πανηγύρι ...

 

Το wi fi παντως λειτουργει καλυτερα το τσεκαρα εκει που δουλευω, μεχρι χθες δεν μπορουσα να συνδεθω σε ενα δυκτιο με αδυναμο σημα αλλα με την αναβαθμιση αυτο αλαξε :!: :D

Link to comment
Share on other sites

Προτεινεται η αγορα του μεσα απο το e-germanos???? δινει τουλαχιστον το δικαιωμα για παραγγελια...!!?!?!? εχει δοκιμασει καποιος???
LG G4
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα να δω τι γίνεται με την παραγγελία μου και μου είπαν ότι πιθανόν να μην έρθει ούτε καν στο τέλος Σεπτεμβρίου που μου είχαν πει πριν από δυό βδομάδες. Τα έχω πάρει κρανίο με τη Vodafone

Xiaomi Mi9 Lite

Samsung A5 2016

Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ιδια και εγω περιμενω ενα μηνα το κινητο απο την Vodafone που το εκανα παραγγελια απο το site της μαζι με ανανεωση συμβολαιου το συμβολαιο ανανεωθηκε κανονικα την επομενη μερα κιολας το κινητο ακομη το περιμενω εδω και ενα μηνα και μου λενε συνεχως τα ιδια και τα ιδια οτι ειναι σε προτεραιοτητα η παραγγελια μου και περιμενουν απαντηση απο την apple ποτε θα στειλει συσκευες και μπλα μπλα μπλα
Link to comment
Share on other sites

καλα,αν και το πήρα ,το ειχα κανει προπαραγγελια,ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗΣ οτι θα ερθει στην ελλάδα..ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ,ΤΗΛ ΔΕ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ να παω να το πάρω...

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Καλα γενικως ειναι τραγικο αυτο που γινεται...Οι λιστες αναμονης ειναι γεματες και κανενας δεν μπορει να πει ποτε θα ερθουν τα τηλεφωνα...και αυτο ισχυει για ολες τις εταιριες.... Επισης,πρεπει να τους κυνηγαμε και απο πισω γιατι δεν τηρουν την προτεραιοτητα της λιστας οπως μας αποδεικνυει και η περιπτωση της virginia285!!!Και ολα αυτα για ενα πανακριβο τηλεφωνο για το οποιο εχουμε τα λεφτα αλλα δεν μπορουμε να το αγορασουμε!Με εχει πιασει απογνωση...λεμε τωρα...:cry::p:lol:
Link to comment
Share on other sites

Μήπως αν πεταχτώ στην Vodafone (που είναι απέναντι ακριβώς..:wacko:) και πω ότι έρχομαι από cosmote και ότι το θέλω με το πρόγραμμα 200 plus, γίνει κανα "θαύμα" και μου το βρουν γρήγορα?

Μάλιστα το vod 200 είχει χαμηλότερο πάγιο και 1 gb , που θεωρώ αβαντάζ.

 

 

Αν πας στη Vodafone τούμπες θα κάνουν και θα στο φέρουν άμεσα. Κάνουν τα πάντα για νέες συνδέσεις όλες οι εταιρίες. Με λίγα λόγια η κατάσταση έχει ως εξής : Επειδή τα κομμάτια είναι ελάχιστα (όσοι σας λένε ότι δεν έχουν ψεύδονται) τα κρατάνε για νέες συνδέσεις και ακριβά συμβόλαια , ή για αγορά σκέτης συσκευής στην καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

καλα,αν και το πήρα ,το ειχα κανει προπαραγγελια,ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗΣ οτι θα ερθει στην ελλάδα..ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ,ΤΗΛ ΔΕ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ να παω να το πάρω...

 

Εγώ το παρήγγειλα σε κατάστημα στα μέσα Ιουλίου. Ασφαλώς με τα γνωστά φαιδρά της 31/7 δεν είχαν διαθέσιμα στο κατάστημα. Τελικά με πήραν τηλέφωνο την περασμένη εβδομάδα (αρχές Σεπτεμβρίου) να μου πουν ότι είχαν διαθέσιμο το τηλέφωνο που παρήγγειλα.

 

Στο μεταξύ βέβαια, είχα (έχω) βρεθεί με 2 3Gs από την πρώτη εβδομάδα του Αυγούστου, ένα που πήρα από το ΠΛΑΙΣΙΟ με νέα σύνδεση και ένα ως απλή συσκευή που μου έστειλαν οι εταιρικές πωλήσεις της Vodafone όταν μέσω της εταιρίας μου διατυπώθηκε παράπονο ότι δεν είναι συνεπείς στις παραγγελίες που έλαβαν.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

καλα,αν και το πήρα ,το ειχα κανει προπαραγγελια,ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗΣ οτι θα ερθει στην ελλάδα..ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ,ΤΗΛ ΔΕ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ να παω να το πάρω...

 

μια απ'τα ίδια και σ'εμένα... Πλέον παραιτούμαι... Θα κοιτάξω για κάτι άλλο μάλλον

Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς δηλαδή που το πήρα την 1 μέρα κυκλοφορίας απο Γερμανό...περιμένω ειλικρινά να δω πότε θα με πάρουν τηλ...θα περάσω δευτέρα απ οτο κατάστημα να ρωτησω ετσι απο απορια :p

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...