Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν ειναι κάτι ιδιαίτερο...για να ανοίξω την σελίδα http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=93 "χρησιμοποίησα" τοσο λίγα δεδομένα που ούτε καν φάνηκαν στο μετρητή...κάτι ΚΒ

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

ρωταω διοτι ολοι οι πωλητες θελουν α με κανουν απαρω καποιο προγραμμα συνδεσης, τα οποια ομως ξεκινουν απο 250 μβ με 25 και ευρω, και μου λενε πως δεν αξιζει να το παρω αλλιως.δεν λεω καλο ειναι το ιντερνετ απο 3g αλλα κατα βαση θα το χρησιμοποιω με wifi και ισως με 3γ απο την καρτα.
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και αξιζει να το παρεις σκετο αν εχεις ευκαιρο wifi, οι πωλητες κατα 90% δεν εχουν ιδεα απο αυτα που πουλανε.
http://www.slang.gr/media/img/200804/e3c7f6fd7cd882190bfed167b9b5a61e_thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πάνω από 4 μέρες άνετα!

Με κανονική χρήση. Δεν είμαι κανένας τρελός businessman να είμαι συνέχεια με ένα κινητό στο αυτί.

Παίρνω λαμβάνω 10-15 τηλέφωνα τη μέρα. 5-6 (άντε 10 βαριά) sms. Άνοιγμα κανα 2 φορές ημερησίως το cydia για να τσεκάρω αν έχει βγει τίποτα καινούριο που να με ενδιαφέρει (wifi δλδ). Ε λίγο browsing για καιρό και τέτοια.

Και κάνα 40λεπτο παιχνίδια (doodle jump :p)

To βράδυ που κοιμάμαι το κλείνω από τις 2 ως τις 7 περίπου.

Με αυτή χρήση, όπως είπα, άνετα πάνω από 4 μέρες.

Βέβαια Push, Notificatioms, 3G, gps κλειστά.

Link to comment
Share on other sites

Χάρηκα που βρήκα το iphone και το αγόρασα από oteshop χωρίς να είμαι βέβαιος ότι δουλεύει με WIND (mms, internet). Πείτε μου παρακαλώ υπάρχει κάποιο πρόβλημα με WIND;
Link to comment
Share on other sites

όχι δεν υπάρχει

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Χάρηκα που βρήκα το iphone και το αγόρασα από oteshop χωρίς να είμαι βέβαιος ότι δουλεύει με WIND (mms, internet). Πείτε μου παρακαλώ υπάρχει κάποιο πρόβλημα με WIND;

Τι πρόβλημα να υπάρχει. Εγώ το πρώτο μου το 3g το χα πάρει από voda και το 3GS από cosmote. Και τα 2 τα δούλευα από εξαπανέκαθεν (που λένε και οι μορφωμένοι) με την κάρτα της wind (συμβόλαιο)

 

http://i25.tinypic.com/2udyqmt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Xτεσ με πηραν τηλ απο το τμημα εξυπηρετησησ cosmote για τριπλασιασμο των ΜΒ απο 500ΜΒ που ειχα τωρα εχω 1.5GB... ;-)

Iphone 3GS 16GB black by cosmote

:p

Link to comment
Share on other sites

τελικα αυτο με την οθονη που ειναι πιο θερμη πιο κιτρινη, να πω οτι εχω δει iphone 3gs με την οθονη να ειναι σαν το δικο μου iphone 3g καταλευκη.οποτε αυτο που λενε οτι βγαινει με πιο θερμα χρωματα δεν νομιζω να υπαρχει, ειναι προβληματικες οθονες.
Link to comment
Share on other sites

Στο oteshop Κερρατσινίου (Μεσολλογγίου) υπάρχουν 16άρια λευκά, και 32άρια μαύρα.

 

 

Φίλε να σε ρωτήσω!Γνωρίζεις εάν έγινε σήμερα η παραλαβή απο το κατάστημα του

oteshop που μας είπες?

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις για WIND που θα βρω όμως; Ξέρετε κάποιο τηλέφωνο να πάρω;

 

Δες αυτόν τον οδηγό MMS, GPRS, GPRS via proxy, 3G και Tethering - Firmware 3.x.

Όσο είχα WIND δεν μπόρεσα να έχω ίντερνετ, μέσω Wind plus non stop, βάζοντας τα παρακάτω χωρίς proxy όμως (δεν είχα κάνει jailbreak).

APN: gwap.b-online.gr

Username: wap

Password: wap

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Στην Μεσολογγίου έχει όντως άσπρα 16αρια, αλλα είναι όλα πιασμένα. Μόλις πήγα (μένω 1 στενό δίπλα) και μου είπαν απο εβδομάδα νέα παραλαβή
Link to comment
Share on other sites

τελικα ποια η αναλογια κιτρινηζμενον οθονων και πιες η κανονικες στα χρωματα?στα ihone 3gs

 

27,456%

(πηγή: The Hitchhiker's Guide to the Galaxy)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

είναι ανάλογα τη χρήση που κάνεις..εγώ 1 μήνα δεν είχα ιντερνετ και κατανάλωσα περίπου 550ΜΒ...πιο σκληρή χρήση αδυνατώ να κάνω προσωπικά και σκέψου οτι έκανα ΚΑΙ tethering..βεβαια τόσα έλεγε ο μετρητής του κινητού...οι μετρητές της βοντα έδειξαν κοντά στα 130ΜΒ :o

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

γνωρίζει κανείς γιατί τέτοια "έλλειψη" στα καταστήματα; Θα υπάρχει κανονική "ροή" από 10 Σεπτεμβρίου;

 

Επίσης μία διευκρίνιση. Το gtalk όταν το έχεις κλειστό (δηλ. βρίσκεσαι σε άλλο πρόγραμμα) το status είναι online;

Link to comment
Share on other sites

Με χρήση σαν κινητό(3 ώρες) και λίγο internet, με φόρτιση από πρίζα ,σύνολο 4+ ημέρες
Ipgone 3GS 32 GB Black :ninja:
Link to comment
Share on other sites

@cbb19

ολο το βραδυ (απο 00.00 εως 9.30 που ξυπνησα) ειχε χασει μολις 2%.αλλα οταν παιζω παιχνιδια αστο,κατεβαινει σαν τρελο!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερεται τι γινεται με τα καταστηματα vodafone στην επαρχια; Εχω παραγγειλει ενα iphone μαυρο 32gb (με συμβολαιο) απο καταστημα vodafone στο Ηρακλειο Κρητης εδω και 11 μερες αλλα ουτε φωνη ουτε ακροαση. Σημερα που πηγα απο εκει μου τα μασησαν, ουτε αυτοι ξερουν ποτε ακριβως θα εχουν παραλαβη. Υπαρχει καποιος εδω που γνωριζει κατι παραπανω; Εχω ελπιδες να το εχω στα χερια μου πριν τις 15 του μηνα;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...