Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει κανείς που να ξέρει πόσο κοστίζει το 32άρι με σύνδεση Cosmote i45 και με Cosmote i60 με 18μηνο συμβόλαιο? Ενδιαφέρεται ο αδερφός μου για φορητότητα από Wind σε Cosmote αλλά σε κανένα site της Cosmote (cosmote.gr, e-germanos.gr, oteshop.gr) δεν μπορώ να δω τις τιμές με 18μηνο συμβόλαιο και στο 13897 μου λένε άσχετα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μ'αυτα και μ'αυτα εχει περασει το καλοκαιρακι και εμεις περιμενουμε μια συσκευη λες και αν δεν την παρουμε, θα ερθει το τελος του κοσμου. Σταματησα πλεον να ελπιζω οτι θα την εχω συντομα, απο φθινοπωρο και βλεπουμε (και το 7210 που εχω κανει μια χαρα την δουλεια του), και απο τοτε το καλοκαιρακι περναει πολυ πιο ευχαριστα για εμενα. Μερα παρα μερα με περνουν τηλεφωνο να μου πουνε οτι ουτε σημερα παραλαβανε, και πραγματικα ουτε που με ενδιαφερει! Αν ερθει καλως να ερθει, αλλα σιγουρα δεν θα αρρωστησω για ενα κινητο, ποσο δε μαλλον να αφησω τον εαυτο μου να παρασυρθει τοσο ωστε να παιζω το παιχνιδι της εκαστοτε εταιρειας και να αναλωνεται το καλοκαιρι μου και οι λιγες μερες που εχω για προσωπικη ευχαριστηση, πανω απο ενα τηλεφωνο.

 

Σας συμβουλευω να το προσπαθησετε, και οταν ειναι να ερθει η συσκευη...θα ερθει :) Τα λεμε στις παραλιες!

 

+1000 :clap:

OnePlus 8T KB2000 12/256 Global

Link to comment
Share on other sites

είμαι κ εγώ περήφανη μαμά ενός μικρού λευκού 16άρι...χεχεχε από oteshop Μυτιλήνης (ήταν το τελευταίο)με δόσεις στο σταθερό.

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

είμαι κ εγώ περήφανη μαμά ενός μικρού λευκού 16άρι...χεχεχε από oteshop Μυτιλήνης (ήταν το τελευταίο)με δόσεις στο σταθερό.

 

Καλορίζικο συνάδελφε. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

α οκ,γιατι θυμάμαι το πρώτο που είχε τη βάση,και λέω ή εκπτώσεις αρχισαμε,η κάτι λείπει :)

ναι πραγματικες εκπτωσεις, μεχρι και το πανακι καθαρισμου βγαλανε, ΑΛΛΑ το κανανε να ''ΠΕΤΑΕΙ'' :wink:

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Μη δοκιμάσετε να ακουμπήσετε το iphone στο παρμπρίζ!!!!!

Έκανα μια διαδρομή 35-40 λεπτών με χρήση του gps.Ελλείψει βάσης(και μια και ήμουνα συνοδηγός) αποφάσισα να στερεώσω το iphone στο παρμπρίζ(ξέρετε το σφήνωσα μεταξύ ταμπλό και παρμπρίζ σε ένα corolla).Λοιπόν οι θερμοκρασίες που αναπτύσσονται στο παρμπίζ όταν το χτυπάει ο ήλιος είναι πολύ μεγάλες σε σχέση με το υπόλοιπο αυτοκίνητο(ειδικά αν δε το φυσάει και λίγος αέρας από το aic condition).Το αποτέλεσμα;Το γνωστό μύνημα΄΄προειδοποίηση υψηλής θερμοκρασίας,το iphone πρέπει να κρυώσει για να επαναλειτουργήσει΄΄.φυσικά δεν δούλευε τίποτα και άρχισε να βγάζει γερμανικά,κινέζικα ότι θές.Άμεση ενέργεια:Το απενεργοποίησα,το έβαλα μπροστά από το aircondition και μετά από δύο λεπτά το ενεργοποίησα.Όλα καλά...προσοχή λοιπόν,όταν τα γράφουν στα φυλλάδια να τα πιστεύουμε:O

Ipgone 3GS 32 GB Black :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Mhn petate to iphone sas sth fwtia, giati mporei na kaei. Epishs mhn to rixnete sth thalassa giati mporei na vraxykyklwsei...

No need to state the obvious....

 

1ον: Νομίζω πως έχει επισημανθεί να μην γράφουμε με greeklish(αλλά ....No need to state the obvious....)

2oν: Παράθεσα μία εμπειρία που είχα σήμερα ως παράδειγμα προς αποφυγή

3ον: Δε βλέπω πως μπορεί να βοηθήσει το σχόλιό σου...

Ipgone 3GS 32 GB Black :ninja:
Link to comment
Share on other sites

παιδια το φερνει κ η wind το τηλ το γνωριζεται??[/quote

 

Μέχρι στιγμής όχι

 

το φερνει..δουλευει ενας φιλος μου κ μου ειπε οτι εχουν παραγγειλει 1200 συσκευες..

Link to comment
Share on other sites

είμαι κ εγώ περήφανη μαμά ενός μικρού λευκού 16άρι...χεχεχε από oteshop Μυτιλήνης (ήταν το τελευταίο)με δόσεις στο σταθερό.

 

καλοριζικο!!!! με δοσεις στο σταθερο με ποια εταιρια??ξερεις αν γινεται κ με την τελλας?

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο!!!! με δοσεις στο σταθερο με ποια εταιρια??ξερεις αν γινεται κ με την τελλας?

Doseis se stathero shmainei OTE. H pio statherh mas sxesh.

Link to comment
Share on other sites

 

το φερνει..δουλευει ενας φιλος μου κ μου ειπε οτι εχουν παραγγειλει 1200 συσκευες..

 

Δεν έχει ακουστεί κάτι,σήμερα πέρασα από wind

Ipgone 3GS 32 GB Black :ninja:
Link to comment
Share on other sites

 

Δεν έχει ακουστεί κάτι,σήμερα πέρασα από wind

 

εμενα φιλος που δουλευει ειπε πως παραγγειλαν μπορει να μην το λενε ακομα τι να σου πω..:cool:

Link to comment
Share on other sites

ναι πραγματικες εκπτωσεις, μεχρι και το πανακι καθαρισμου βγαλανε, ΑΛΛΑ το κανανε να ''ΠΕΤΑΕΙ'' :wink:

 

Με τη νέα επικάλυψη της οθόνης το πανάκι καθαρισμού (microfiber) δεν χρειάζεται πια μπορεί να χρησιμοποιηθεί οποιοδήποτε μαλακό ύφασμα.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Με τη νέα επικάλυψη της οθόνης το πανάκι καθαρισμού (microfiber) δεν χρειάζεται πια μπορεί να χρησιμοποιηθεί οποιοδήποτε μαλακό ύφασμα.

 

ναι γιατι πρωτα δεν μπορουσε, xaxaxaxaxaxaxaxaxa

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος που έχει το 3G με την 3.0 επάνω μου είπε ότι δεν βρίσκει στις ρυθμίσεις το Cellular Data Network για να περάσει Cosmote ρυθμίσεις...

 

Εγώ έχω το 2G με την 3.0 και είναι κανονικά στο General->Network...

 

Παίζει κάτι? Υπάρχει λύση?

 

ναι πρέπει να συνδέσει το κινητό του στο itunes και να επιλέξει την εγκατάσταση του ενημερωμένου carrier settings της cosmote για την έκδοση 3.0. ;)

 

Υπάρχει και ένα mod αλλά δεν στο συνιστώ γιατί απαιτεί το κινητό να γίνει jail πρώτα. Σε κάθε περίπτωση ο οδηγός είναι εδώ : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=248195

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

ναι πρέπει να συνδέσει το κινητό του στο itunes και να επιλέξει την εγκατάσταση του ενημερωμένου carrier settings της cosmote για την έκδοση 3.0. ;)

 

Υπάρχει και ένα mod αλλά δεν στο συνιστώ γιατί απαιτεί το κινητό να γίνει jail πρώτα. Σε κάθε περίπτωση ο οδηγός είναι εδώ : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=248195

ευχαριστώ πολύ!

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Με το i phone μπορείς να στείλεις γρήγορα sms ? Γιατί αυτό

που με προβληματίζει είναι η οθόνη αφής.. Δεν μου φαίνεται πολύ πρακτική, προτιμώ τα

πλήκτρα.

 

Βολεύει τελικά ή κάνεις 20 ώρες να γράψεις κάτι?

 

Την πρωτη βδομαδα θα θελεις να προσλαβεις γραμματεα. Μολις το συνηθισεις θα γραφεις πιο γρηγορα απο το pc

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από χτες μου προέκυψε πρόβλημα και δεν μπορώ να συνδεθώ στο ίντερνετ μέσω wifi.Το rooter δεν νομίζω να έχει πρόβλημα γιατί με τον υπολογιστή μπαίνω κανονικά.Αλλά με το iphone που κανονικά μπαίνει αυτόματα από χτες δεν μπαίνει.Πήγα στις ρυθμίσεις,τοαναγνωρίζει κανονικά το δίκτυο αλλά όταν δοκιμάσω να μπω με λέει ότι δεν είναι δυνατή η σύνδεση στο δίκτυο.Στις ρυθμίσεις το έχω να μπαίνει κανονικά αυτόματα.Τί μπορεί να συμβαίνει?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από χτες μου προέκυψε πρόβλημα και δεν μπορώ να συνδεθώ στο ίντερνετ μέσω wifi.Το rooter δεν νομίζω να έχει πρόβλημα γιατί με τον υπολογιστή μπαίνω κανονικά.Αλλά με το iphone που κανονικά μπαίνει αυτόματα από χτες δεν μπαίνει.Πήγα στις ρυθμίσεις,τοαναγνωρίζει κανονικά το δίκτυο αλλά όταν δοκιμάσω να μπω με λέει ότι δεν είναι δυνατή η σύνδεση στο δίκτυο.Στις ρυθμίσεις το έχω να μπαίνει κανονικά αυτόματα.Τί μπορεί να συμβαίνει?

 

Δοκίμασες Reset στα Network Settings?

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...