Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχώς όσο υπάρχουν "θύματα" του marketing που ειναι διατεθιμένοι να τρέχουν, να περιμένουν σε ουρές ατελείωτες και να δίνουν όσα-οσα, θα τυγχάνουμε όλοι αυτής της αντιμετώπισης από τις εταιρείες (τοσο κινητής τηλεφωνίας, όσο και τον κατασκευαστών)...

''ναχαμε να λεγαμε''

ΖΗΤΩ τα αρρωστακια της τεχνολογιας:wink:

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά δώστε καμμιά πληροφορία εσείς που το πήρατε!

Τη FW έχει μέσα; Αν έχει 3.0 το έκανε κανείς j/b επιτυχώς;; Μην αποφασίσω να το πάρω και δε μπορώ να βγάλω το λουκέτο :lol:

 

Την 3 έχει αλλά δεν παίζει ακόμα jail, σαλπάρω για διακοπές σε 2 ωρες και δεν ασχολούμαι ακόμα...

 

Λογικά γίνεται αεροπορία..

 

Πάντως πάει σφαιράάάάάάάάάάα ανοίγει τα game και κάποιες εφαρμογές που έβαλα σε χρόνο ρεκορ!!!:)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όσο υπάρχουν "θύματα" του marketing που ειναι διατεθιμένοι να τρέχουν, να περιμένουν σε ουρές ατελείωτες και να δίνουν όσα-οσα, θα τυγχάνουμε όλοι αυτής της αντιμετώπισης από τις εταιρείες (τοσο κινητής τηλεφωνίας, όσο και τον κατασκευαστών)...

 

Αυτο ξαναπεστο αδερφε.... :(

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορω να ξεκολλησω :) Κορυφη το κινητο.

 

Ξερει κανεις πως μπορω να χρησιμοποιησω το google latitude στο κινητο;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο σε ολους....

σε οσους ειχανε ηδη iphone 3g και το πηρανε,

ποιος ο λογος που κανανε το βημα να πανε στο

3gs??:blink::blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα Κομοτηνή από Αλεξανδρούπολη που πήγα να το πάρω,32άρι μαύρο!Επειδή τα καλά πρέπει να λέγονται να πώ μπράβο στα παιδιά του Γερμ.... στην Λεωφόρο Δημοκρατίας 337 που με εξυπηρετήσανε,διότι με ένα απλό τηλέφωνο σήμερα το πρωί μου το κρατήσανε,χωρίς συμβόλαιο και με 12 άτοκες.Άριστοι επαγγελματίες:thanks:

 

Έλα να αριθμήσουμε πόσοι το πήραμε από Ελλάδα.....ένας εγώ 32 GB Μαύρο!

 

Χαχα έμαθα για σένα!

 

Καταρχήν πήγα στη voda που είχα κάνει κράτηση από μέσα Ιουνίου, δεν τους ήρθαν 16άρια μάυρα που ήθελα, παρά 16άρια άσπρα που ήταν ήδη κρατημένα. Άγνωστο το πότε θα φέρουν ξανά και τι ακριβώς. Γκρρρρ...

 

Πετιέμαι λοιπόν και γω στο Γερμανό (20 μέτρα δίπλα από voda), λέω δεν έχω να χάσω και τίποτα ας ρωτήσω... Και τα παιδιά μέσα όντως πολύ εξυπηρετικά, μου είπαν έχουμε στο δίνουμε εδώ και τώρα αν θέλεις. Άλλο ένα 16άρι μαύρο και ένα 32άρι μαύρο (Κομοτηνή - δικό σου!) είχαν φύγει από το πρωί και για όποιον ενδιαφέρεται ακόμη, έχουν ένα 16άρι και ένα 32άρι άσπρα!

 

Α και με 12 άτοκες δόσεις! Μπράβο στο Γερμανό.... Η voda πέρα βρέχει τι να πω....

-=ziko=-
Link to comment
Share on other sites

Την 3 έχει αλλά δεν παίζει ακόμα jail, σαλπάρω για διακοπές σε 2 ωρες και δεν ασχολούμαι ακόμα...

 

Λογικά γίνεται αεροπορία..

 

Πάντως πάει σφαιράάάάάάάάάάα ανοίγει τα game και κάποιες εφαρμογές που έβαλα σε χρόνο ρεκορ!!!:)

 

Παίζει jailbrake εδώ και 2-3 βδομάδες... έχεις μείνει πίσω :lol:. Εγώ το δικό μου (3GS) το έχω κάνει είδει jailbrake και άρχισε να γεμίζει games :X:p

Link to comment
Share on other sites

Στο Κολωνάκι στη Vodafone είχε κάποια διαθέσιμα αλλά ήταν προκρατημένα. Στη Νέα Σμύρνη και τα δύο καταστήματα δεν έχουν τίποτα. Στο Γερμανό στο Κολωνάκι και στη Νέα Σμύρνη δεν βρήκα τίποτα. Νομίζω όμως ότι στο Oteshop της Νέας Σμύρνης είχαν. Γενικά και στις δύο εταιρείες γίνεται χαμός καθώς έχουν παραλάβει μικρής ποσότητας απόθεμα.

 

Στη Vodafone είχαν και ένα μικρό πρόβλημα με το σύστημα σε κάποια καταστήματα. Αλλά τουλάχιστον η τηλεφωνική τους εξυπηρέτηση ήταν πλήρως ενημερωμένη. Στη Cosmote που πήρα τηλέφωνο δεν ήξεραν ούτε τις τιμές για σκέτη συσκευή...

 

Προσωπικά δεν βιάζομαι ιδιαίτερα μια και βολεύομαι με το 3G μου (ο μόνος λόγος που θέλω να αλλάξω είναι το γεγονός ότι έχει σπάσει η οθόνη από μέσα και έχει κάνει σημάδι κάτω δεξιά). Θα περιμένω να το πάρω με την επιδότηση μου από τη Vodafone όταν παραλάβουν πάλι (έκανα προπαραγγελία).

Link to comment
Share on other sites

Παίζει jailbrake εδώ και 2-3 βδομάδες... έχεις μείνει πίσω :lol:. Εγώ το δικό μου (3GS) το έχω κάνει είδει jailbrake και άρχισε να γεμίζει games :X:p

 

Βρε το ξέρω αυτό έλειπε, απλά στην ελλάδα δεν έχει κάνει κανείς....:p

 

Αντε κάντε δοκιμές...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι παίζει j/b και λογικά θα παίζει 100% σε όλα τα 3GS μέχρι να φέρουν συσκευές με 3.1 (Σεπτέμβρη-Οκτώβρη)...
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο σε ολους....

σε οσους ειχανε ηδη iphone 3g και το πηρανε,

ποιος ο λογος που κανανε το βημα να πανε στο

3gs??:blink::blink:

 

Φαντάζομαι πως δεν είναι λίγοι αυτοί που είχαν επιδότηση από Vodafone ή Cosmote και αποφάσισαν να πάρουν το iPhone 3GS ακόμα και αν είχαν το 3G ώστε να την εκμεταλλευτούν. Υπάρχουν επίσης κάποιοι που σκοπεύουν να πουλήσουν το 3G τους ή που απλώς δεν έχουν κάποιο οικονομικό θέμα ώστε να μην δώσουν λεφτά για το 3GS. O καθένας όπως θέλει ξοδεύει τα χρήματα του.

 

Προσωπικά δεν βρίσκω πολλούς λόγους για μια τέτοια αλλάγή αν και στη δική μου περίπτωση είναι επιβεβλημένη μια και η οθόνη του 3G μου κάτω δεξιά έχει σπάσει (και έχω επιδότηση από Vodafone).

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα Κομοτηνή από Αλεξανδρούπολη που πήγα να το πάρω,32άρι μαύρο!Επειδή τα καλά πρέπει να λέγονται να πώ μπράβο στα παιδιά του Γερμ.... στην Λεωφόρο Δημοκρατίας 337 που με εξυπηρετήσανε,διότι με ένα απλό τηλέφωνο σήμερα το πρωί μου το κρατήσανε,χωρίς συμβόλαιο και με 12 άτοκες.Άριστοι επαγγελματίες:thanks:

 

Έλα να αριθμήσουμε πόσοι το πήραμε από Ελλάδα.....ένας εγώ 32 GB Μαύρο!

 

Κι ενας εγω(16αρι μαυρο):D Απο τη χαρα μου,το εχω αναφερει 3-5 φορες :lol::p

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

εγώ το πήρα σήμερα απο τον Γερμανό στην Ηλιούπολη, 16gb μαύρο, είχα κάνει ένα τηλεφώνημα στiς 10:30 μου λένε ότι έχουμε αλλά δεν τα έχουμε βγάλει από την κούτα ακόμα. Όποτε πήγα πάλι στις 1:30 και το πήρα 274,9 στο cosmote i-45 18 μήνες και εξόφληση με πιστωτική. Το κινητό απλά τα σπάει :D:D:D:D πιστεύω οτι πρέπει να έχουν αρκετά μεγάλο απόθεμα απο 16/32 μαύρο/άσπρο. Εύχομαι καλορίζικο σε όλους :)
Link to comment
Share on other sites

@doganos: Ναι.

 

Πάντως μίλησα με το τμήμα φορητότητας της Cosmote και μου είπαν πως μέσα στο Σ/Κ θα βγει κάποια προσφορά. Λογικά το ίδιο θα ισχύει και στη Vodafone (όπως έγινε το Μάρτιο). Οπότε θα πρότεινα να μην βιαστείτε.

Link to comment
Share on other sites

Τα mb ισχυουν αμεσως στα προγραμματα "i" της Cosmote;

 

Το αμέσως είναι σχετικό, μέχρι να εκδοθεί ο πρώτος λογαριασμός πάει αναλογικά με τις ημέρες. εμένα πχ μου είπαν οτι μεχρι της 13/8 που θα εκδοθεί ο πρώτος δικαιούμαι 750/2 ΜΒ και 150/2 λεπτά

Link to comment
Share on other sites

Αν το παραγγείλω από το vodafone.gr πότε θα μου το φέρουν άραγε;

Επίσης, εσείς που είχατε ζητήσει ενημέρωση διαθεσιμότητας από την Vodafone, σας ήρθε κάποιο e-mail ή SMS; Εγώ δεν έλαβα κανένα μήνυμα...

Η ενημέρωση διαθεσιμότητας λειτουργεί και σαν προκράτηση;

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα μου έστειλαν τίποτε και όπως σωστά μαντεύεις, όχι δε λειτουργεί σαν προκράτηση :lol:
Link to comment
Share on other sites

Το σκεπτικό σου είναι οτι θα προκαλέσεις κακό στην μπαταρία αν δεν το αποφορτίσεις πλήρως σωστα? Ε το ίδιο δεν είναι αν του διακόψεις την πρώτη φόρτηση στην μέση?

Αν και νομίζω με τις καινούριες λιθίου δεν υπάρχει τέτοιο πρόβλημα

Εγώ δεν ήθελα να του διακόψω την πρώτη φόρτιση και το άφησα μέχρι το τέλος

 

δεν παθαίνει τίποτα η μπαταρία...

το θέμα είναι να το αφήσεις να αδειάσει για να το φορτίσεις πλήρως μετά ώστε να έχει καλή απόδοση η μπαταρία.(με απλά λόγια)

Link to comment
Share on other sites

Να παω να το παρω το απογευμα η να περιμενω λετε απο δευτερα?σκεφτομαι στο προγραμμα i-35 θα μου φτανουν 500 MB?

Iphone 3GS 16GB black by cosmote

:p

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα προκρατηση σε 2 μαγαζια Vodafone και στην Σελιδα της Vodafone και ουτε φωνη ουτε ακροαση. Εχθες περνουσα απο Γερμανο κ ειπα ας κρατησει ενα για καλο κ για κακο. Και τελικα το πηρα απο Γερμανο χωρις ουσιαστικη προκρατηση (ημερες πριν) ...

 

Ειπαμε... δε ξερω πως τα καταφερε αλλα η vodafone εφαγε τα μουτρα της...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

έκανα κράτηση το 32GB αλλα είναι σε άσπρο...και δεν ξέρω τι να κάνω..

μαύρο δεν βρήκα πουθενά από τρίτη-τεταρτη μου είπανε.

δεν έχω και τίποτα άλλο άσπρο πάνω στο γραφείο για να του κάνει παρέα... :P

αλλα μάλλον θα πάω να το πάρω άσπρο να κάνω και μια αλλαγή..

Link to comment
Share on other sites

Χαχα έμαθα για σένα!

 

Καταρχήν πήγα στη voda που είχα κάνει κράτηση από μέσα Ιουνίου, δεν τους ήρθαν 16άρια μάυρα που ήθελα, παρά 16άρια άσπρα που ήταν ήδη κρατημένα. Άγνωστο το πότε θα φέρουν ξανά και τι ακριβώς. Γκρρρρ...

 

Πετιέμαι λοιπόν και γω στο Γερμανό (20 μέτρα δίπλα από voda), λέω δεν έχω να χάσω και τίποτα ας ρωτήσω... Και τα παιδιά μέσα όντως πολύ εξυπηρετικά, μου είπαν έχουμε στο δίνουμε εδώ και τώρα αν θέλεις. Άλλο ένα 16άρι μαύρο και ένα 32άρι μαύρο (Κομοτηνή - δικό σου!) είχαν φύγει από το πρωί και για όποιον ενδιαφέρεται ακόμη, έχουν ένα 16άρι και ένα 32άρι άσπρα!

 

Α και με 12 άτοκες δόσεις! Μπράβο στο Γερμανό.... Η voda πέρα βρέχει τι να πω....

 

Έτσι,έτσι....αρχίζω και δικαιώνομαι

Ipgone 3GS 32 GB Black :ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...