Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ανακοινώθηκαν και οι τιμες:

569€ το 16αρι

669€ το 32αρι

 

Ειναι σιγουρο αυτο? Απο που προκειπτει?

 

Αν ειναι τοσα ειναι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Noμίζω οτι οι τιμούλες ειναι μια χαρα!Αν τις συνδιάσεις και με κάποια ανανέωση σύνδεσης η δημιουργία νέας η τιμη κατεβαίνει αρκετά.Είχαν ακουστεί και είχαν γραφτεί τρελλές τιμές όλες αυτες τις μερες αναμονής.

Απο αύριο με τις πρώτες συσκευες θα ξεκινήσουμε και τις γκρίνιες ,ο καθένας για το λόγο του :)

Αλλα αυτο ειναι και το ωραίο ,αυτο που γουστάρουμε όλοι εμείς οι γκατζετάκηδες,να χουμε να λέμε!

Link to comment
Share on other sites

Πριν μια ώρα μου δώσανε τιμή για το 16άρι

(Cosmote Βενιζέλου) 462 ευρώ με 18 μήνες συμβόλαιο (αφαιρώντας και την επιδότηση...) στο πρόγραμμά i35

Υπήρχαν δε και ετοιμοπαραδοτα , (δεν πήρα γιατί ήθελα 32 Gb, και απο αυτά θα χουν σε 3 βδομάδες)

sinapidisantonis.spaces.live.com
Link to comment
Share on other sites

Noμίζω οτι οι τιμούλες ειναι μια χαρα!Αν τις συνδιάσεις και με κάποια ανανέωση σύνδεσης η δημιουργία νέας η τιμη κατεβαίνει αρκετά.Είχαν ακουστεί και είχαν γραφτεί τρελλές τιμές όλες αυτες τις μερες αναμονής.

 

Oντως ακουστηκαν τρελες τιμες. Εδω καποιοι εγραφαν και για 1000 ευρω και τα πιστευαν κιολας!

Καλες οι τιμες και ακομη καλυτερες απο Ιταλια.

 

Πριν μια ώρα μου δώσανε τιμή για το 16άρι

(Cosmote Βενιζέλου) 462 ευρώ με 18 μήνες συμβόλαιο (αφαιρώντας και την επιδότηση...) στο πρόγραμμά i35

Υπήρχαν δε και ετοιμοπαραδοτα , (δεν πήρα γιατί ήθελα 32 Gb, και απο αυτά θα χουν σε 3 βδομάδες)

Οταν λες ετομοπαραδωτα τι εννοεις? Δηλαδη μπορουσες να περασεις απο το καταστημα και να παρεις 16αρι?

Link to comment
Share on other sites

Oντως ακουστηκαν τρελες τιμες. Εδω καποιοι εγραφαν και για 1000 ευρω και τα πιστευαν κιολας!

Καλες οι τιμες και ακομη καλυτερες απο Ιταλια.

 

 

Οταν λες ετομοπαραδωτα τι εννοεις? Δηλαδη μπορουσες να περασεις απο το καταστημα και να παρεις 16αρι?

 

Ήμουν στο κατάστημα!

sinapidisantonis.spaces.live.com
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μάθαμε κι εμείς τις τιμές iphone 3GS. Πήραμε τηλέφωνο αρκετά μαγαζιά !! 569 το 16 gb και 669 το 32 !!
Link to comment
Share on other sites

Παιδες,ειναι ΓΕΓΟΝΟΣ!Με πηραν απο τον Γερμανο Καλαμαριας(Πασσαλιδη)μολις τωρα-γιατι εχω κανει κρατηση κι εκει(!!)-και μου ειπαν οτι εχουν ηδη IPHONE 3GS 16GB&32GB και μαυρα και ασπρα και απο οτι καταλαβα,τουλαχιστον 5-6 κομματια!!!!!!!!!!!!!!!!Και φυσικα θα παω το απογευμα να παραλαβω το 16αρι το μαυρο που θελω!569 ευρωπουλα:D

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

εγώ δηλαδή που έκανα προπαραγγελία χθες σε κατάστημα της Vodafone πάω για Σεπτέμβρη ?:blink:

 

οχι τίποτα άλλο αλλά αρχές Σεπτέμβρη λίγει η επιδότηση μου :X

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

εγώ δηλαδή που έκανα προπαραγγελία χθες σε κατάστημα της Vodafone πάω για Σεπτέμβρη ?:blink:

 

οχι τίποτα άλλο αλλά αρχές Σεπτέμβρη λίγει η επιδότηση μου :X

 

Αν δεν εχεις πληρωσει-που δεν εχεις-τοτε μπορεις να το παρεις απ'οπου βρεις πιο νωρις!Δεν τρεχει τιποτα;)Εκτος φυσικα κι αν εχεις επιδοτηση...

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εχεις πληρωσει-που δεν εχεις-τοτε μπορεις να το παρεις απ'οπου βρεις πιο νωρις!Δεν τρεχει τιποτα;)Εκτος φυσικα κι αν εχεις επιδοτηση...

Εμ αυτή η άτιμη η επιδότηση είναι .... (ειναι και παχουλή φέτος :p)

 

thanks. Ελπίζω 10 Αυγούστου που θα μπορώ να υπάρχει διαθεσιμότητα!

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

ακουγεται οτι στην κοσμοτε ειναι απο σήμερα διαθέσιμο!

 

O Γερμανος Καλαμαριας Θεσ/νικης παντως το εχει απο σημερα!!Με πηραν τηλ.γιατι ειχα κανει κρατηση και μου το ειπαν πριν λιγο!Το αναφερω και στο αλλο topic περι διαδεσιμοτητας;)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα απο κατάστημα Vodafone για να πληρωσω εναν λογαριασμο και να κανω προκρατηση το iphone.

 

Ρωτησα την κοπελα εκει και μου ειπε οτι την τιμη την ξερει κ ειναι 570 ευρω. Το περιμεναν πιο ακριβα ειπε αλλα τοσο θα ειναι. 3 φορες την ρωτησα εαν ειναι σιγουρη κ ειπε ναι. Επισης τα προγραμματα δεν θα αλλαξουν ειπε. Απλως αντι για iphone 3G θα υπάρχει το iphone 3gs (στην 16αρα εκδοση του)...

 

Τι να πω... θα δειξει...

 

 

:lol: :lol: :lol:

 

Ευχαριστω... a0x0a0xa0x ¨:P

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Δείτε αυτό το ωραίο από iPhone Hellas:

 

Εκτός απροόπτου, τα iPhone 3GS που θα διατεθούν στην Ελληνική αγορά αύριο θα είναι πολύ λίγα (ίσως κάτω από 1000) και οι περισσότεροι θα πρέπει να περιμένουν τον Σεπτέμβριο για να αποκτήσουν το νέο τους κινητό…

 

Καλα.. .αφου εβγαλε και αριθμο το iphonehellas τι να πω... απλα ελεος... :wacko:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν το 3GS το δουλευω με Wind καρτα θα μπορω να περασω χειροκινητα ρυθμισεις 3G/MMS της Wind? Ή θα εχω κανενα προβλημα? Γιατι ειμαι ετοιμος να το παρω!!! Να βαλω αν ειναι και κανενα data pack στην γραμμη μου!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν το 3GS το δουλευω με Wind καρτα θα μπορω να περασω χειροκινητα ρυθμισεις 3G/MMS της Wind? Ή θα εχω κανενα προβλημα? Γιατι ειμαι ετοιμος να το παρω!!! Να βαλω αν ειναι και κανενα data pack στην γραμμη μου!

Ναι θα μπορείς. Έτσι έχω το 3G μου με σύνδεση wind και λειτουργούν κανονικά mms και ίντερνετ.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν το 3GS το δουλευω με Wind καρτα θα μπορω να περασω χειροκινητα ρυθμισεις 3G/MMS της Wind? Ή θα εχω κανενα προβλημα? Γιατι ειμαι ετοιμος να το παρω!!! Να βαλω αν ειναι και κανενα data pack στην γραμμη μου!

 

Κοιτα,φυσιολογικα θα δουλευει!Αν οχι,το πολυ-πολυ,του κανεις ενα jailbrake και τοτε συγουρα θα μπορεις,μεσω του swirly MMS!:)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ειναι διαθέσιμη σήμερα η συσκευή στη voda?

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Ειναι διαθέσιμη σήμερα η συσκευή στη voda?

 

έτσι λένε κάποιοι.

τώρα που θα βγω για μια δουλειά θα πάρω τα μαγαζιά ένα-ένα να δω τι γίνετε...και θα ενημερώσω μόλις γυρίσω.

Link to comment
Share on other sites

πάντως το πρωί που πέρασα απο voda και ρώτησα κιόλας για τιμή λέω αυριο πρωί θα`ναι διαθέσιμη για μας που καναμε τν προκρατηση; (σκεφτόμενη να το παρω κ να φύγω για διακοπές παρασκευή απογευμα)

και μου λεει ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ...αν σας έρθει sms ναι,αλλιώς όχι

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...