Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω περασμένο το Navigon Mobile Navigator ομως δεν εχει επιλογή για ελληνικες φωνητικές οδηγίες. Δεν λεει πουθενά πχ Greek voice, μονο "Default Voice" εχει στις επιλογές Voice. Δεν ξερω αν με καταλαβατε ;)

Κάτι άσχετο με την ερώτηση... Το πλήρωσες ή το κατέβασες από Cydia μέσω κάποιου repo?

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κάτι άσχετο με την ερώτηση... Το πλήρωσες ή το κατέβασες από Cydia μέσω κάποιου repo?

 

Απο instalous το κατεβασα... Και μια ακομη ερώτηση, στο other στην μνήμη του τηλεφωνου εχω 1.2 GB. Είναι φυσιολογικό;

Άλλωστε το πιο εύκολο πράγμα είναι να μιλάς για κάτι που στην ουσία δεν έχεις ιδέα τι είναι, και να έχεις το θράσος να έχεις και άποψη.
Link to comment
Share on other sites

Έχω περασμένο το Navigon Mobile Navigator ομως δεν εχει επιλογή για ελληνικες φωνητικές οδηγίες. Δεν λεει πουθενά πχ Greek voice, μονο "Default Voice" εχει στις επιλογές Voice. Δεν ξερω αν με καταλαβατε ;)

 

Θα πρέπει να γυρίσεις την γλώσσα στο μενού της συσκευής στα ελληνικά για να έχεις ελληνική φωνητική καθοδήγηση στο navigon. ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα 3GS έχω απενεργοποιήσει το 3G και όλα και παρόλα αυτά πάλι μπαίνει στο Internet.

Τι πρέπει να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα 3GS έχω απενεργοποιήσει το 3G και όλα και παρόλα αυτά πάλι μπαίνει στο Internet.

Τι πρέπει να κανω?

 

αυτό που έκανες ,δεν έχει σχέση με αυτό που θέλεις

να κάνεις.

Απενεργοποίησε τα Δεδομένα ....

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

αυτό που έκανες ,δεν έχει σχέση με αυτό που θέλεις

να κάνεις.

Απενεργοποίησε τα Δεδομένα ....

 

Τα έχω κάνει. Όλα στη καρτέλα Network είναι off. Όμως στο internet μπαίνει πάλι.

Link to comment
Share on other sites

παιδες ποσο μπορει να μου στοιχισει το σερβισ για σπασμενο γυαλι στην οθονη μετα απο πτωση? Α!!! και δεν εχω καθολου σημα μετα την πτωση, να πω μονο οτι το touch δουλευει κανονικα.

ps3forums.gr

 

οτι θελετε να μαθετε για την αγαπημενη μας κονσολα... η μοναδικη κοινοτητα του ps3 στην ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω κάνει. Όλα στη καρτέλα Network είναι off. Όμως στο internet μπαίνει πάλι.

Σβήσε, ή βάλε λάθος ρυθμίσεις. :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδες ποσο μπορει να μου στοιχισει το σερβισ για σπασμενο γυαλι στην οθονη μετα απο πτωση? Α!!! και δεν εχω καθολου σημα μετα την πτωση, να πω μονο οτι το touch δουλευει κανονικα.
Δοκίμασε από ebay. Πολύ φθηνά και πάρε και τα tools της επισκευής. Από utube θα βρεις και οδηγίες αλλαγής.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες η μπαταρια σας πως τα παει; Με μετρια χρηση, απο το πρωι μεχρι το βραδυ με κανα μισαωρο gaming, καμια ωρα wifi και ελαχιστα μυνηματα και τηλεφωνο με αφηνει στο 45%-50%... Εχω jailbreak αλλα δεν εχω περασμενο τπτ, ουτε winterboard ουτε sbsettings...
Άλλωστε το πιο εύκολο πράγμα είναι να μιλάς για κάτι που στην ουσία δεν έχεις ιδέα τι είναι, και να έχεις το θράσος να έχεις και άποψη.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Δοκίμασε από ebay. Πολύ φθηνά και πάρε και τα tools της επισκευής. Από utube θα βρεις και οδηγίες αλλαγής.
με προσοχη ομως απο ποιον θα αγορασει γιατι κυκλοφορουν και οθονες οχι β αλλα ω διαλογης που ειναι για τα πανηγυρια
Link to comment
Share on other sites

Σβήσε, ή βάλε λάθος ρυθμίσεις. :)

 

Έχει ξένη κάρτα και δεν μπορώ να βάλω username pas. Δεν μου τα βγάζει κοθόλου.

Link to comment
Share on other sites

σκευτεται ενας φιλος να παρει δευτερο χερι τη συσκευή με 200Ε αλλα μπορει να παρει το καινουργιο samsung galaxy 3 ...

ασχετα απο θεμα λειτουργικου στα χαρτια και απο τις εντυποσεις του 3G με την 4.1 ...αξιζει? η να παει για καινουργια συσκευη...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ειμαι καινουργια στο forum.

εχω ενα iphone 3gs, μεχρι τωρα ειχα το software 3 και κατι. η συσκευη δουλευε κανονικα. Ειχα περασει κ φωτο μεσω itunes. Προχθες περασα το software 4.1 αλλα αντιμετωπιζω ενα προβλημα. πηγα να περασα καινουργιες φωτο αλλα δεν μπορουσα. δημιουργησα φακελο iphone pictures και εκει μεσα υποφακελους. εκανα συγχρονισμο αλλα οι φωτο δεν φαινονται στο κινητο. ενω οταν συνδεω το κινητο στο itunes ο αριθμος των φωτογραφιων ειναι σαν να εχουν περασει.

μπορει να με βοηθησει καποιος??? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ποστάρω στο σωστό θέμα όμως έχω μια απορία.

Μόλις μου τηλεφωνήσαν από την Vodafone και μου έκαναν μια απίθανη προσφορά για το 3Gs 32Gb

αλλά άκουσα ότι όσα αναβαθμίζονται στην 4.1 έχουν κολλήματα...αληθέυει η να το πάρω άφοβα

ότι μπορεί να σηκώσει το νέο OS;

Μια γρήγορη απάντηση παρακαλώ γιατί πρέπει να απαντήσω σε λίγο.

Ευχαριστώ πολύ.

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ποστάρω στο σωστό θέμα όμως έχω μια απορία.

Μόλις μου τηλεφωνήσαν από την Vodafone και μου έκαναν μια απίθανη προσφορά για το 3Gs 32Gb

αλλά άκουσα ότι όσα αναβαθμίζονται στην 4.1 έχουν κολλήματα...αληθέυει η να το πάρω άφοβα

ότι μπορεί να σηκώσει το νέο OS;

Μια γρήγορη απάντηση παρακαλώ γιατί πρέπει να απαντήσω σε λίγο.

Ευχαριστώ πολύ.

 

Οχι, δεν κολλαει το 3Gs με την 4.1.

Το μεγαλυτερο προβλημα που θα εχεις ειναι η μπαταρια του...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν σε ευχαριστώ πολύ για τον κόπο σου να μου απαντήσεις.

Μήπως θα μπορούσες να μου πεις κατά πόσο περιορίζετε η αντοχή της μπαταρίας;

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν σε ευχαριστώ πολύ για τον κόπο σου να μου απαντήσεις.

Μήπως θα μπορούσες να μου κατά πόσο περιόρίζετε η αντοχή της μπαταρίας;

 

μιση μερα... (για μενα - με ανοιχο το 3G) και τηλεφωνα...

Link to comment
Share on other sites

Τόσο λίγο...!

Τέλος πάντων θα παώ από εκεί και ίδωμεν.

Σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου και την διάθεση σου για βοήθεια.

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είναι υπερβολικό το "μισή μέρα" που είπες... 2 μέρες και κάτι κρατάει σε μένα που έχω την iOS 4.0:rolleyes:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είναι υπερβολικό το "μισή μέρα" που είπες... 2 μέρες και κάτι κρατάει σε μένα που έχω την iOS 4.0:rolleyes:

με κλειστό το 3G σε εμένα βγάζει 2 μερες άνετα και παίζει και σαν ipod καμια ώρα μουσική...μπορεί και παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είναι υπερβολικό το "μισή μέρα" που είπες... 2 μέρες και κάτι κρατάει σε μένα που έχω την iOS 4.0:rolleyes:

 

παιδια, παιζει μεγαλο ρολο η χρηση που του κανεις, αλλα εαν το φορτίσετε 100% και πατε για υπνο, το πρωι θα ειναι στο 80%... (με κλειστα τα wifi, bt, κλπ)

 

@nikthanos - αλλλο το 3G... καμια σχεση!

Link to comment
Share on other sites

παιδια, παιζει μεγαλο ρολο η χρηση που του κανεις, αλλα εαν το φορτίσετε 100% και πατε για υπνο, το πρωι θα ειναι στο 80%... (με κλειστα τα wifi, bt, κλπ)

 

@nikthanos - αλλλο το 3G... καμια σχεση!

Κι αυτό υπερβολικό είναι που λες... Το έχω κάνει όπως λες και το πρωί είναι στο 99% άντε το πολύ 98%...

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Σκεφτομαι πολυ συντομα να αγορασω το iphone 3gs.Με ενδιαφερουν καποια πραγματακια που αν γινεται θελω να ξερω.Ειναι τα εξης:

 

1.Χρειαζεται να παρω καποια συγκεκριμενη συσκευη η ολα ειναι ιδια;

2.Χανω πολλα πραγματα σε σχεση με το 4; (δε με ενδιαφερουν τοσο camera κτλ)

3.Υποστηριζει flash στο browsing;Υπαρχουν διαθεσιμα καλα browsers που να δουλευουν ρολοι;

(με ενδιαφερει πολυ η χρηση ιντερνετ και σε βαρια sites)

4.Αν παρω μεταχειρισμενο τι πρεπει να προσεξω;(ακουσα κατι για ιμιτασιον οτι κυκλοφορουν).

5.Ποια η διαφορα του 3g με το 3gs;

Ευχαριστω εκ των προτερων.Δωστε καμια συμβουλη γιατι σκεφτομαι να το αποκτησω παρα πολυ συντομα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...