Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από κατάστημα VF πήρε κανείς τις τελευταίες 3 μέρες κινητό ή όχι ... ; Γιατί έχω μπερδευτεί παίδες .. διέθεσε συσκευές στην αγορά ή ουσιαστικά από αύριο ... ;;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Διέθεσε κανονικά συσκευές. Αλλά για να καταλάβεις τα μεγαλύτερα καταστήματα της, πήραν από 4-5 κομμάτια. Φαντάσου πόσα πήραν (αν πήραν, κιολας) τα μικρά, συνοικιακά της.

 

Ουσιαστικά λοιπόν τα διέθεσε στην αγορά, αλλά ήταν τόσο λίγα τα κομμάτια που ήταν σα να...μην τα διέθεσε αφού όλα όσα πήγαν στα καταστήματα, ήταν ήδη κρατημένα.

 

Πάντως γενικότερα απ'ότι βλέπω οι περισσότεροι από Cosmote/Γερμανό το πήρανε και όχι Vodafone.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Διέθεσε κάποιες λίγες συσκευές την Παρασκευή από επιλεγμένα καταστήματα και τώρα λένε ότι συσκευές θα έχουν πάλι σε καμιά 10αριά μέρες.

Έτσι τουλάχιστον μου είπαν σε 3-4 καταστήματά vodafone που ρώτησα

Το δικό μου το λευκό το πήρα τελικά το Σάββατο είχαν όμως ελάχιστα(2-3 κομμάτια) τα οποία κ έφυγαν σε ελάχιστο χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένη από το τηλέφωνο.η μπαταρία του μέτρια προς το καλό αν και πρώτες φορτίσεις κάνει ακόμα.για όλα τα υπόλοιπα μια λέξη μπορώ να πω.ΤΈΛΕΙΟ.Jailbrake στην 3.0.1 την οποία κατα λάθος περασα μόνο με redsnow μπορεί να γίνει.κΑτα τα αλλά βλέπω τόσα άτομα που δεν το βρήκαν προς αγορά το κινητό κ νιώθω «τυχερή» που τώρα γράφω από αυτό

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα σε όσους ήδη εχουν το 3g, αν δεν το έχουν ηδη βαρεθεί να μην το αντκαταστήσουν.

Βλεποντας χθεσινες και προχθεσινες αγγελίες πανω στον πανικο τους να πουλήσουν και να αγορασουν το 3GS αρχισαν να τα δινουν 220-250 τα 8αρια και 280-300 τα 16αρια.

Για μενα δεν ειναι καλη σκεψη για αντικατάσταση του 3G Με το 3gS χάνοντας ουσιαστικά 320 ευρω (300+320=620) για να πάρει κάποιος την ιδια συσκευη εξωτερικα με μοναδική διαφορα λιγο μεγαλύτερο επεξεργαστη. Γιατι ουσιαστικα αυτη ειναι η μοναδικη διαφορα.

Και μην ακουτε για τρομερη ταχυτητα κ.λπ.

Σιγουρα σε καποια πραγματα θα υπάρξει βελτιωση αλλα οι περισσοτεροι ουτε που θα την μυριστουν.

Ειχα δοκιμάσει στο HD μειωση μεσω καποιου προγραμματος χρονισμου του επεξεργαστη απο 528ΜΗΖ που ηταν χρονισμενος, σε 400 και οι διαφορες ηταν πραγματικά μικρες.

Ειδικα για οσους δεν παιζουν απαιτητικά παιγχνιδια και δεν τρεχουν βαριες εφαρμογες το 3g ειναι μια χαρά.

Το καλύτερο είναι για οσους δεν δικαιουνται επιδωτήσεις ακομα, να περιμενουν το επομενο μοντελο που σιγουρα θα ειναι διαφορετικο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτες φωτό, πολύ καλό video σε format MOV 640 x 480 (codec: mp4a, avc1)

 

Τρομερή ταχύτητα, σερφάρισμα με τον σαφάρι πολύ γρήγορο, δεν έχω λόγια...

 

Και όποιος είπε να μην πάει από το 3G στο 3GS έχει λάθος, (Κατά την γνώμη μου) άλλο τηλέφωνο...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα, δηλαδή περισσότερο χάρηκα τώρα παρά όταν είχα πάει από το 2G στο 3G.
Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα σε όσους ήδη εχουν το 3g, αν δεν το έχουν ηδη βαρεθεί να μην το αντκαταστήσουν.

Βλεποντας χθεσινες και προχθεσινες αγγελίες πανω στον πανικο τους να πουλήσουν και να αγορασουν το 3GS αρχισαν να τα δινουν 220-250 τα 8αρια και 280-300 τα 16αρια.

Για μενα δεν ειναι καλη σκεψη για αντικατάσταση του 3G Με το 3gS χάνοντας ουσιαστικά 320 ευρω (300+320=620) για να πάρει κάποιος την ιδια συσκευη εξωτερικα με μοναδική διαφορα λιγο μεγαλύτερο επεξεργαστη. Γιατι ουσιαστικα αυτη ειναι η μοναδικη διαφορα.

Και μην ακουτε για τρομερη ταχυτητα κ.λπ.

Σιγουρα σε καποια πραγματα θα υπάρξει βελτιωση αλλα οι περισσοτεροι ουτε που θα την μυριστουν.

Ειχα δοκιμάσει στο HD μειωση μεσω καποιου προγραμματος χρονισμου του επεξεργαστη απο 528ΜΗΖ που ηταν χρονισμενος, σε 400 και οι διαφορες ηταν πραγματικά μικρες.

Ειδικα για οσους δεν παιζουν απαιτητικά παιγχνιδια και δεν τρεχουν βαριες εφαρμογες το 3g ειναι μια χαρά.

Το καλύτερο είναι για οσους δεν δικαιουνται επιδωτήσεις ακομα, να περιμενουν το επομενο μοντελο που σιγουρα θα ειναι διαφορετικο.

 

το εχεις αγορασει το 3GS η ετσι λες? διοτι εγω που το δοκιμασα δεν υσχυει τιποτα με αυτα που λες πιο πανω.:blink:

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

το 2G για την εποχη του οταν το εφερα απο αμερικη ηταν μια χαρα.το ιδιο και περσυ με το 3G.αλλα ομως με το 3GS η Νυχτα με την μερα.τρομερη διαφορα.που θελετε σε σερφαρισμα η email να τσεκαρεις?σε θεμα παιχνιδιων που παει σφαιρα?απλος καλο ειναι να μην λεμε λαλακιες ορισμενοι οτι δεν εχει διαφορα το 3G με το 3GS.
iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα σε όσους ήδη εχουν το 3g, αν δεν το έχουν ηδη βαρεθεί να μην το αντκαταστήσουν.

Βλεποντας χθεσινες και προχθεσινες αγγελίες πανω στον πανικο τους να πουλήσουν και να αγορασουν το 3GS αρχισαν να τα δινουν 220-250 τα 8αρια και 280-300 τα 16αρια.

Για μενα δεν ειναι καλη σκεψη για αντικατάσταση του 3G Με το 3gS χάνοντας ουσιαστικά 320 ευρω (300+320=620) για να πάρει κάποιος την ιδια συσκευη εξωτερικα με μοναδική διαφορα λιγο μεγαλύτερο επεξεργαστη. Γιατι ουσιαστικα αυτη ειναι η μοναδικη διαφορα.

Και μην ακουτε για τρομερη ταχυτητα κ.λπ.

Σιγουρα σε καποια πραγματα θα υπάρξει βελτιωση αλλα οι περισσοτεροι ουτε που θα την μυριστουν.

Ειχα δοκιμάσει στο HD μειωση μεσω καποιου προγραμματος χρονισμου του επεξεργαστη απο 528ΜΗΖ που ηταν χρονισμενος, σε 400 και οι διαφορες ηταν πραγματικά μικρες.

Ειδικα για οσους δεν παιζουν απαιτητικά παιγχνιδια και δεν τρεχουν βαριες εφαρμογες το 3g ειναι μια χαρά.

Το καλύτερο είναι για οσους δεν δικαιουνται επιδωτήσεις ακομα, να περιμενουν το επομενο μοντελο που σιγουρα θα ειναι διαφορετικο.

 

 

Φίλε μου το τηλέφωνο έχει πολλά πράγματα που αξίζει να αλλάξεις γιαυτό μην κάνεις τον δικηγόρο του διαβόλου,:p γιατί όποιος κάνει την μετάβαση καταλαβαίνει ότι άξιζε να την κάνει και όποιος θέλει να την κάνει θα την κάνει δεν τον κρατάς εσύ..:)

Μιλάμε για τρομερή διαφορά στην ταχύτητα σε πολλά θέματα ακόμα και στον safari, η φώτο του είναι μακράν καλύτερη, απίστευτες δεν το περίμενα, το video που τραβάει έχει εικόνα πολύ καθαρή και με πολύ καλό ηχο, η φωνητικές εντολές είναι μεγάλη ευκολία και έχουν ενδιαφέρον...

 

Αξίζει η αλλαγή!!

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα σε όσους ήδη εχουν το 3g, αν δεν το έχουν ηδη βαρεθεί να μην το αντκαταστήσουν.

 

Αυτό που λες είναι άτοπο. Αν έχουν βαρεθεί το 3G (πράγμα που δυσκολεύομαι να πιστέψω πώς το κατάφεραν :p), δεν έχει κάτι ιδιαίτερα καινούργιο το 3GS να τους προσφέρει. Από το design, μέχρι το 90% των εφαρμογών και δυνατοτήτων του 3GS είναι ίδιο ακριβώς με το 3G. Ούτε καν γραφει επάνω "3GS" για αυτούς που θέλουν να πουλάνε μούρη.

 

Όντως όσοι εχουν το 3G δεν έχουν ιδιαίτερο λόγο να πάνε στο S.

Προσωπικά, είχα το 2G, οπότε δε μπορώ να συγκρίνω κατευθείαν 3G-3GS για να σου πω διαφορές, αλλά εμένα αυτά που με ενθουσίασαν από την πρώτη στιγμή στο S είναι η εξαιρετική ταχύτητα -ποτέ άλλοτε δεν είχα κινητο (Αpple ή μη) που να είναι τόσο γρήγορο -, η καλυτερη camera και η σημαντικότατη βελτίωση στον ήχο (δεν ξερω πως ήταν του 3G αλλά του 2G ήταν κάτω του μετρίου τα ηχεία).

 

Το ότι τραβάει βίντεο και ότι στέλνει MMS, είναι ευχάριστες προσθήκες αλλά - όπως έλεγα και όταν είχα το 2G - δε θα με ένοιαζαν ακόμα και αν δεν υπήρχαν. Μια χαρά ήμουν και χωρίς αυτά με το 2G. H πυξίδα με αφήνει αδιάφορο - δε σκοπεύω να πάω στα βουνά :p - και το Voice Control έχει πλάκα - του λέω "play songs by radiohead" ή "play more songs like this" και παίζουν όντως πολύ καλά - αλλά δε μπορώ να σκεφτώ ότι σε καμια βδομάδα θα κάθομαι στο λεωφορείο και θα μιλάω μόνος μου στο μικρόφωνο!

 

Είμαι πολύ ευχαριστημένος με την αγορά μου και νομίζω πως αυτό λέει πολλά. Χαίρομαι που τα προϊόντα της Apple δε με κάνουν να μετανιώνω τα λεφτά που έδωσα μια μέρα αφού τα αγοράσω - όπως πολλά άλλα κινητά, laptops και mp3 players :)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

το 2G για την εποχη του οταν το εφερα απο αμερικη ηταν μια χαρα.το ιδιο και περσυ με το 3G.αλλα ομως με το 3GS η Νυχτα με την μερα.τρομερη διαφορα.που θελετε σε σερφαρισμα η email να τσεκαρεις?σε θεμα παιχνιδιων που παει σφαιρα?απλος καλο ειναι να μην λεμε λαλακιες ορισμενοι οτι δεν εχει διαφορα το 3G με το 3GS.

 

Δηλαδή συγγνώμη εγώ τσεκάρω τα email μου σε 5 δεύτερα αν τα τσεκάρω σε 3 είναι λόγος να πάω σε 3gs μη τρελαθούμε κιόλας,ότι είναι καλύτερο καμμιά αμφιβολία αλλά από 3g να πας σε 3gs νομιζω καλήτερα να περιμένεις το επόμενο μοντέλο ,βέβαια περί ορέξεως ....(αυτά λέω και με βλέπω μετά λίγο να πηγαίνω και γω για 3gs).

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα, δηλαδή περισσότερο χάρηκα τώρα παρά όταν είχα πάει από το 2G στο 3G.

 

Έλα ρε συ, τώρα υπερβάλλεις! :p

Είναι η ίδια αίσθηση του να πιάνεις για πρώτη φορά στα χέρια σου ένα τέτοιο gadget με το να αγοράζεις την αναβαθμισμένη (και εξαιρετική, εννοείται) καινούργια του έκδοση;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα τρομάξει με αυτά που άκουγα για την μπαταρία του. Δεν ξέρω τι έκαναν οι άλλοι.... αλλά έχει φοβερή αυτονομία!!

Btw κατάφερα να φτιάξω και το account στο iTunes!!:D

Link to comment
Share on other sites

Από κατάστημα VF πήρε κανείς τις τελευταίες 3 μέρες κινητό ή όχι ... ; Γιατί έχω μπερδευτεί παίδες .. διέθεσε συσκευές στην αγορά ή ουσιαστικά από αύριο ... ;;

 

Εγώ έκανα μερικά τηλέφωνα την Παρασκευή σε κάποια καταστήματα (vodafone) και τελικά βρήκα ένα άσπρο 32gb iPhone και τους είπα να μου το κρατήσουν και τελικά πήγα το Σάββατο και το πήρα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην αρπάζεστε, εγω δεν ειπα οτι δεν είναι καλο η οτι δεν ειναι βελτιομένο.

Απλα η γνωμη μου ειναι οτι δεν αξιζει κάποιος να σκοτώσει ενα 3g και να σκάσει αλλα τόσα για να πάρει λιγο περισσότερο επεξεργαστή συν 1.2 MP στην κάμερα.

Και αν θελετε να ξερετε, η ποιότητα στην φωτογραφια εξαρταται περισσοτερο από τον φακό.

Για να σας δωσω να καταλάβετε ενα Nokia που εχω σαν τριτη συσκευη εβγαζε καλυτερες φωτο απο το HTC Diamond & HD κι ας ειχε μονο 2ΜΡ καμερα. Ειδικά το βραδυ καμια σχεση λογο φλας.

Ο προορισμός του iphone δεν ειναι οι φωτο και τα βιντεο.

 

Δειτε πόσο μεγαλη διαφορα είδε ο φίλος που πήγε από 2G σε 3GS.

Αν κάποιος εχει 200-300 ευρω επιδωτηση και μπορει να πιασει αλλα 300 απο το 3G φυσικα και θα το πάρει τωρα. Δεν υπάρχει λογος να περιμενει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.... βρήκα και κάτι να μου την σπάει σε αυτό το κινητό :rotfl:.

Εκεί που έπαιζα με τις ώρες ένα ωραίο game τσουπ χτυπάει το τηλέφωνο και μου κλείνει η εφαρμογή.... μόλις τελείωσα το τηλ με πετάει στο home και μένω κάγκελο γιατί δεν είχα κάνει save :cry:. Τελικά αυτό το multitasking από τα windows θα μου λείψει :lol:. Θα έπρεπε τουλάχιστον να κρατάει την τρέχουσα εφαρμογή στο background ρε ****το όταν χτυπάει το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.... βρήκα και κάτι να μου την σπάει σε αυτό το κινητό :rotfl:.

Εκεί που έπαιζα με τις ώρες ένα ωραίο game τσουπ χτυπάει το τηλέφωνο και μου κλείνει η εφαρμογή.... μόλις τελείωσα το τηλ με πετάει στο home και μένω κάγκελο γιατί δεν είχα κάνει save :cry:. Τελικά αυτό το multitasking από τα windows θα μου λείψει :lol:. Θα έπρεπε τουλάχιστον να κρατάει την τρέχουσα εφαρμογή στο background ρε ****το όταν χτυπάει το τηλέφωνο.

 

Τι game ήταν???:confused:

 

Συνήθως κάνει pouse μόνο του και μόλις κλείσεις σε πάει ξανά στο game...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.... βρήκα και κάτι να μου την σπάει σε αυτό το κινητό :rotfl:.

Εκεί που έπαιζα με τις ώρες ένα ωραίο game τσουπ χτυπάει το τηλέφωνο και μου κλείνει η εφαρμογή.... μόλις τελείωσα το τηλ με πετάει στο home και μένω κάγκελο γιατί δεν είχα κάνει save :cry:. Τελικά αυτό το multitasking από τα windows θα μου λείψει :lol:. Θα έπρεπε τουλάχιστον να κρατάει την τρέχουσα εφαρμογή στο background ρε ****το όταν χτυπάει το τηλέφωνο.

 

δεν είμαι σίγουρος αλλα μου φαίνεται η εφαρμογή φταίει που δεν έχει αυτή την δυνατότητα (όχι multi task)

π.χ. πως όταν κλείνεις τον safari μένει εκεί που το άφησες, η τα mails, η το facebook κτλ.

είχα ακούσει για κάποιο game ότι αν πατήσεις εσύ το home button η για κάποιο λόγο διακοπή το παιχνίδι αυτό κάνει save αυτόματα και συνεχίζεις από εκεί που έμεινες..

οποτε είναι στο χέρι του dev του κάθε app για να κάνει κάτι τέτοιο.

εκτος αν είμαι λάθος τελείως..

ας μας διαφωτίσει κάποιος που τα ξέρει καλύτερα!

γιατί είμαι καινούργιος στο άθλημα(μόλις μιας ημέρας...νεογέννητο :P)

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα κι εγω!!!!Το βρηκα στο πλαισιο στο Mall. 16 GB μαυρο!Ουφφ

 

Εισαι ο πρώτος που αναφέρει οτι το πήρε απο Πλαίσιο.

Μπορεις να μας δώσεις λεπτομέρειες/τιμή και αν είχαν διαθέσιμα άλλα κομάτια?

 

Επισης ερώτηση προς όλους τους φίλους, εχει αγοράσει κανεις απο ebay Ιταλίας με bank transfer? Πόσο αξιόπιστο είναι?

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.... βρήκα και κάτι να μου την σπάει σε αυτό το κινητό :rotfl:.

Εκεί που έπαιζα με τις ώρες ένα ωραίο game τσουπ χτυπάει το τηλέφωνο και μου κλείνει η εφαρμογή.... μόλις τελείωσα το τηλ με πετάει στο home και μένω κάγκελο γιατί δεν είχα κάνει save :cry:. Τελικά αυτό το multitasking από τα windows θα μου λείψει :lol:. Θα έπρεπε τουλάχιστον να κρατάει την τρέχουσα εφαρμογή στο background ρε ****το όταν χτυπάει το τηλέφωνο.

 

Το game εφταιγε.Δοκιμασε να παρεις τον εαυτο σου απο αλλο τηλεφωνο ενο παιζεις καποιο αλλο παιχνιδι η ενω εισαι στον σαφαρι κτλ.θα δεις οτι ναι μεν θα σε πεταξει στο home αλλα οταν ξαναμπεις στην εφαρμογη θα συνεχισεις απο εκει που σταματησε οταν "σε πηρες" τηλεφωνο...

 

παιδες,ειχα iphone 3g,το πουλησα για να παρω Ν97,πηρα το Ν97,και τωρα βρηκα αγοραστη να το δωσω και αυριο παω να παρω 3GS.

 

1ο δυλλημα:

-

Ασπρο ή Μαυρο ?

Ειχα μαυρο και υστερα απο 1 χρονο απο πισω εγινε σχετικα χαλια και το ωραιο ειναι οτι ειχα και 6 θηκες...

*

2ο δυλλημα:

-

16gb η 32gb ?

ειχα 16αρι 3g και στην καλυτερη να γεμιζα τα 8-9gb με φουλ μουσικη μεσα.

εννοειται πως παω για 16αρι με αυτη τη λογικη αλλα δεν ξερω αν οι εφαρμογες παρεμειναν στο ιδιο μεγεθος κτλ η αλαξε κατι οποτε να μου χρειαστει παραπανω αποθηκευτικη μνημη?

 

ασχετο:

τελικα η apple ειναι μια και δεν υπαρχει αλλη καμια...

για να πω την αληθεια το πουλισα γιατι βαρεθηκα να βλεπω τον καθε πιτσιρικα με ενα 3g στο χερι και να μην εχει ιδεα αλλα να το εχει αγορασει ετσι απλα γιατι εγινε της μοδας.

επειτα πηρα το ν97 γιατι θεωρησα οτι η νοκια θα επανελθει στην κορυφη..αλλα εκανα λαθος.το πιο ακριβo δεν ειναι απαραιτητα και καλυτερο.0 εφαρμογες,0 χρηστικοτητα,καμερα 5mpx που ειναι ισαξια με 3mpx cybershot apo k810 και ουτε καν και παει λεγοντας...ετσι επανερχομαι στο 3gs που εχει απλα οτι ελειπε απο το 3g καθιστωντας το κατα την ταπεινη προσωπικη μου αποψη και αναγκες το πιο ολοκληρωμενο κινητο-gadget απο ολες τις αποψεις...ναι δεν εχει 8mpx xenon flash και HD video recording αλλα εχει ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ τα υπολοιπα τα οποια καθιστουν την εληψη της χαμηλης σε mpx καμερας κατι σαν την γραφιδα στην οθονη του.μη αναγκαια εως και αχρηστη.

αυτα για το 3gs...

οσοι μπορειτε να με βοηθησετε στο χρωμα-μεγεθος μνημης σας ευχαριστω εκ των πρωτερων. :)

Motorsports....

Because football,basketball etc... need just "one ball" ...

Link to comment
Share on other sites

Το game εφταιγε.Δοκιμασε να παρεις τον εαυτο σου απο αλλο τηλεφωνο ενο παιζεις καποιο αλλο παιχνιδι η ενω εισαι στον σαφαρι κτλ.θα δεις οτι ναι μεν θα σε πεταξει στο home αλλα οταν ξαναμπεις στην εφαρμογη θα συνεχισεις απο εκει που σταματησε οταν "σε πηρες" τηλεφωνο...

Δύστυχος δεν φταίει το game (μου το κάνει σε όλα τα games/εφαρμογές). Η μόνες εφαρμογές που συνεχίζουν από εκεί που έμειναν είναι το safari και το mail, native εφαρμογές της Apple (είναι και κάποιες άλλες αλλά δεν της θυμάμαι, το είχα διαβάσει πριν βδομάδες).

Link to comment
Share on other sites

Το λευκό λερώνει και όταν - αναπόφευκτα - μετά από 4-5 πεσίματα θα έχει αποκτήσει τις πρώτες του "χαραγματιές" στο μαύρο δε θα πολυφαίνεται. Στο λευκό όμως;

 

Προτείνω μαύρο.

 

Όσο για 16 ή 32GB, το 32GB προσωπικά το θεωρώ υπερβολή. Για να πω την αλήθεια και εγώ αρχικά το 32άρι ζαχάρωνα. Αλλά μετά σκέφτηκα πως 1) κάθε μέρα μπορώ να έχω τον υπολογιστή μου για να αλλάζω τα τραγούδια αν το βαρεθώ και 2) όταν η μέσω εφαρμογή είναι μερικά MBs ΠΟΣΕΣ πια εφαρμογές να κατεβάσω. Και εγώ σου βάζω την περίπτωση που κατεβάζεις παιχνίδια που είναι τυπικά πιο μεγάλα αρχεία από τα υπόλοιπα apps, πόσα πια παιχνίδια πρέπει να έχεις μαζί σου; Και όταν το παιχνίδι είναι περίπου 100MB, δηλαδή 10x100= 1GB, δεν είναι υπερ-αρκετά τα 14-15 GBs για μουσική videos και τα υπόλοιπα;

 

Σου προτείνω το μαύρο 16άρι (αν το βρεις βέβαια πουθενά).

Όσο για τους πιτσιρικάδες που λες...ε και; Ασε να το χει και η κουτσή Μαρία. Εσένα σου αρέσει; Αυτό μετράει. Εμένα προχθες ήρθε στη δουλειά μία που μου έλεγε πως είναι χαλασμένο γιατί δεν περνάει τραγούδια. Τη ρώτησα ποια έκδοση του iTunes έχει και μου απάντησε χαμογελαστά: "τι είναι το iTunes;". Αυτό μειώνει την αξία του κινητού για μένα; :confused:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι παίζει j/b και λογικά θα παίζει 100% σε όλα τα 3GS μέχρι να φέρουν συσκευές με 3.1 (Σεπτέμβρη-Οκτώβρη)...

 

Done!!!:D

 

όλα οκ!!!

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά κάπου είχα δει ότι αν σε πάρει κάποιος τηλέφωνο και γυρίσει ανάποδα το iphone(με την οθόνη προς τα κάτω) γίνετε αθόρυβο η κάτι τέτοιο...ισχύει?

αν ναι πρέπει να κάνω κάποια ρύμθιση?γιατί εγώ έτσι όπως το δοκίμασα δεν κάνει τίποτα..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...