Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λογικά ναι..πάντως και παλιότερα,ειχα δει,οτι πρεπει να παραγγειλεις το 3G ωστε να το παραλάβεις απο το πλαίσιο...

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το πλαίσιο όπως σωστά είπε κάποιος πιο πάνω το φέρνει μέσο vodafone με παραγγελία, πολύ σπανια να έχει κάποιο κομμάτι σε κάποιο κατάστημα.

και μπορείς να το πάρεις μονο με σύνδεση vodafone.

και με το 3g έτσι ήταν.

 

edit:έβλεπα ένα βιντεάκι στο youtube για το 3gs και σε ένα review έλεγε για stereo speakers...

δεν βρήκα κάτι στο internet.

μάλλον λάθος θα έκανε ε?

Link to comment
Share on other sites

τιμές υποθέτω θα ειναι της ιταλίας..σιγά μην τους πιάσει ο πόνος και ρίξουν τόσο πολύ την τιμή την ιταλική ώστ ενα φτάσουν στα επίπεδα του βελγίου

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

συν τοις αλλοις,ειναι πολλα τα λεφταααααααααααα

 

ασε που δεν εχει διαφορές απο τον προκάτοχο του,οπότε...

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

για το αν θα ειναι υψηλές ή οχι;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Καλά το πιο πιθανόν να μην είμαι κι εγώ εδώ τότε και ούτως ή άλλως δεν είναι δεσμευτική η κράτηση. Σε δουλειές να βρισκόμαστε απλά :D

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

συν τοις αλλοις,ειναι πολλα τα λεφταααααααααααα

 

ασε που δεν εχει διαφορές απο τον προκάτοχο του,οπότε...

 

καλα κατσε να βγουν οι τιμες πρωτα κ μετα το συζηταμε ... :)

 

καλά, έτσι κι αλλιώς και οι τιμές θα είναι υψηλές και τεράστιες διαφορές δεν έχει από το 3G. Αυτά δε χρειάζεται να ανακοινωθούν οι τιμές (οι οποίες στο περίπου ξέρουμε πόσο θα είναι) για να τα πούμε.

 

Από την άλλη, πρώτον δεν απευθύνεται στους κατόχους 3G αλλά στους μη κατόχους iPhone ή στους κατόχους iPhone 2G, και από την άλλη ένα iPod Touch 32GB κοστίζει 400€. Ένα iPhone δεν είναι (πιο) λογικό να είναι αρκετά ακριβότερο αφού κάνει και αρκετά περισσότερα πράγματα (είναι τηλέφωνο, τραβαει βίντεο και φωτογραφίες κτλ);;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

για το αν θα ειναι υψηλές ή οχι;

 

 

Γενικα για το ποσο θα ειναι.

 

Βασικα εγω δεν εχω/ειχα καθολου iphone και θα κανω συνδεση. Διαθετω επισης 350 ευρω, οποτε με ενα προγραμμα με παγιο λογικα στα 50-60 ευρω και με 350 ευρω θα το παρω.

 

Τωρα εαν ειναι ΤΟΣΟ υψηλες οι τιμες και πρεπει με 350 ευρω να παρω προγραμμα με παγιο πανω απο 60 ευρω τοτε θα το σκευτω καλα.

 

Παμε για αλλα... κινητα.. (omnia hd, htc magic, ασχετα με το iphone) αλλα απο το τιποτα.. :p

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

για τους ενδιαφερόμενους για iPhone μέσω cosmote, τέλος ο διπλάσιος όγκος δεδομένων ως δώρο. Δεν ισχύει για τις νέες συνδέσεις στα προγράμματα i.

 

Απ'ότι είδα το ίδιο ισχύει και στη Vodafone πλέον. Τέλος τα δώρα! όχι ότι υπήρχε περίπτωση να το καταναλώσεις, αλλά πιστεύω λαμβάνουν θέση για το tethering της version 3.

Link to comment
Share on other sites

κατσε,δηλαδή εμείς που κάναμε την μετατροπή του προγράμματος μας σε iphone πχ στη vodafone,μεχρι 30/6 που ισχυε για 12 μηνες,απο που και ως που δε θα καρπωθουμε της προσφοράς;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω για τη voda, αλλά στην cosmote ήταν σαφές ότι η προσφορά ίσχυε μέχρι 30/6. Φαντάζομαι όσοι κάναν συνδέσεις, μέχρι τότε, δικαιούνται τον extra όγκο.

 

Εγώ ζήτησα να πάω με φορητότητα στην cosmote χθες, και μου είπαν ότι είμαστε στον Ιούλιο, η προσφορά για τον extra όγκο ίσχυε μέχρι τις 30/6.

 

Παρατηρώντας όμως ότι οι 2 εταιρείες δεν έβγαλαν καινούργια προγράμματα ή δεν προσάρμοσαν τα παλιά ενόψει iphone 3GS, πιστεύω ότι είναι οριστικό. Όσοι πρόλαβαν...πρόλαβαν.

Link to comment
Share on other sites

μάλλον αυτό θα συμβεί,εκτός και αν βγάλουν καμία προωθητική προσφορά τέλη ιουλίου

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω... ήδη η cosmote προμοτάρει το htc magic (android) σε πακέτα "i" χωρίς δωρεάν όγκο δεδομένων.

 

σχετικά με την τιμή του iPhone 3GS, είναι προφανές ότι περιμένει ο 1 τον άλλο να κάνει την πρώτη κίνηση, ώστε να μπορέσει να βγάλει κάποια "προσφορά". Εδώ θα παίξουν επί ίσοις όροις και θα έχει πραγματικά ενδιαφέρον αν μπορούσαμε να έχουμε μετρήσιμα στοιχεία πόσων νέων συνδέσεων ή ανανεώσιμων θα κάνει κάθε εταιρεία με το iphone 3GS.

 

Στο μεταξύ, θα ήταν αδιανόητο, να πρέπει να το έχουν στα καταστήματα στο τέλος του μήνα και να μην έχουν κάνει την εισαγωγή ήδη, εκτελωνίσει, προϋπολογίσει κόστος, και φυσικά τιμολογήσει!

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ λογικό αυτό που λες ότι υπάρχει περίπτωση να έκαναν πίσω στους διπλασιασμούς και τους τετραπλασιασμούς τώρα που υπάρχει πραγματικά πιθανότητα ένα μεγάλο ποσοστό των καταναλωτών να χρησιμοποιήσει τα περισσότερα από όλα αυτά τα δωρεάν GBs. Πριν οι προσφορές ήταν εκ του ασφαλούς, πόση μουσική να ακούσει κάποιος μέσω internet και πόση ώρα να surfάρει με το iPhone. Είπαμε καλό και άγιο το mobile safari αλλά το να το χρησιμοποιείς αποκλειστικά ή να αντικαταστήσεις τον browser του υπολογιστή σου είναι μαζοχισμός.

 

Λέτε να δούμε ειδικά πακέτα tethering όπως στην Αμερική;

Link to comment
Share on other sites

κατσε,δηλαδή εμείς που κάναμε την μετατροπή του προγράμματος μας σε iphone πχ στη vodafone,μεχρι 30/6 που ισχυε για 12 μηνες,απο που και ως που δε θα καρπωθουμε της προσφοράς;

 

Εμείς θα καρπωθούμε την προσφορά :D.. η νέοι όμως που θα κάνουν την αλλαγή προγράμματος τώρα, όχι ;)

Link to comment
Share on other sites

Εμείς θα καρπωθούμε την προσφορά :D.. η νέοι όμως που θα κάνουν την αλλαγή προγράμματος τώρα, όχι ;)

 

/me γελάει χαιρέκακα:p:lol:

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Στην Αγγλια το τεδερινγκ χρεωνεται εξτρα και μαλιστα αρκετα ακριβοτερα απο μια απλη συνδεση ιντερνετ (15 λιρες το μηνα μονο για τεδερινγκ).
Take five..
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα κράτηση μέσω τηλεφώνου.

Καλά μεγαλύτερη ασχετοσυνη έχω να συναντήσω από μια φορά που είχα ρωτήσει εκπρόσωπο της Rainbow για το Applecare Plan. Τρελό γέλιο. Η τύπισσα δεν ήξερε ούτε ότι το iPhone 3G ήταν διαθέσιμο ΚΑΙ ως σκέτη συσκευή. Επέμενα για ένα 5λεπτο πως δεν την πουλούσαν σκέτη γιατί δεν ήταν "εμπορικά συμφέρουσα" μια τέτοια πώληση.

χαχαχαχαχαχα

 

Αμάν και αυτοί οι άνθρωποι. Ένα τόσο δυνατό προϊόν έχουν στα χέρια τους, τόσο δύσκολο θα ήταν να εκπαιδευσουν το προσωπικά τους λίγο καλύτερα;;

 

Anyway, εγώ την κράτησή μου την έκανα για το 16GB iPhone μου και ελπίζω σε μια λογική τιμή!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Στην Αγγλια το τεδερινγκ χρεωνεται εξτρα και μαλιστα αρκετα ακριβοτερα απο μια απλη συνδεση ιντερνετ (15 λιρες το μηνα μονο για τεδερινγκ).

 

Οι αλλοι εχουν βάλει εξτρα το tehering γιατι ειναι απεριοριστο το ιντερνετ απο το κινητο(US, UK). Εδω δεν νομιζω να το βαλουν εξτρα

 

 

 

Δειτε εδω μερικες φωτο απο την καμερα του 3GS, αρκετα καλα για 3MP πιστευω.

Current Phones: Apple iPhone, Samsung U600 Gold Edition
Link to comment
Share on other sites

Γιατι να μην προτιμησει καποιος να αγορασει το 3gs απο το http://www.vodafone.gr που υπαρχει 50 ευρω εκπτωση; (Με συνδεση)

 

Γιατι να παει καποιος σε καταστημα να το παρει;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

δεν είναι δεδομένο ότι το 3GS θα έχει έκπτωση από αγορά από το voda eshop.

 

BTW, rodin, εξαιρετικές οι φωτό του 3GS από το λινκ στο macrumors...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...