Jump to content

Διαθεσιμότητα / Αγορά του iPhone στην Ελλάδα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω κάνει προπαραγγελία στην document και έχω δώσει προκαταβολή.ελπίζω να μην μου κάνουν κανα χουνέρι και αργήσουν να το φέρουν!:mad:
100years alfa romeo
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 977
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Είναι επιβεβαιομένο ότι 2/11 θα είναι διαθέσιμο. Το θέμα είναι ότι και από Πλαίσιο και από Cosmote μιλάνε για πρώτη παρτίδα με λίγα κομμάτια. Ελπίζω να μην είναι τόσο λίγα που να το ψάχνουμε. Το ίδιο έλεγαν και για το 4s, αλλά τελικά περίσσευαν. Πάντως όσοι έδωσαν προκαταβολή θα το πάρουν σίγουρα. Εμείς οι υπόλοιποι; :cry:
Link to comment
Share on other sites

απο οτι ειδα δινουν μονο με συμβολαιο. εγω που θελω συσκευη να περιμενω Χριστουγεννα δηλαδη και αν???
iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με Cosmote και ειναι διαθεσιμη η συσκευη αλλα εξαρταται απο το καταστημα που θα το βρειτε διαθεσιμο. Επειδη εχω επιδοτηση ισχυουν τα παρακατω. Απαραιτητη προυποθεση η ενταξη σε προγραμμα "Απεριοριστα", και ισχυ μεχρι 31/12/12.

 

Για 18μηνο συμβολαιο η επιδοτηση που δινει ειναι € 420,00

Για 24μηνο συμβολαιο η επιδοτηση που δινει ειναι € 550,00

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με Cosmote και ειναι διαθεσιμη η συσκευη αλλα εξαρταται απο το καταστημα που θα το βρειτε διαθεσιμο. Επειδη εχω επιδοτηση ισχυουν τα παρακατω. Απαραιτητη προυποθεση η ενταξη σε προγραμμα "Απεριοριστα", και ισχυ μεχρι 31/12/12.

 

Για 18μηνο συμβολαιο η επιδοτηση που δινει ειναι € 420,00

Για 24μηνο συμβολαιο η επιδοτηση που δινει ειναι € 550,00

 

Αυτές είναι οι επιδοτήσεις που δίνουν σε εσένα ή γενικά σε όποιον είναι/πάει στη Cosmote;

Και σε ποια από τα "απεριόριστα" προγράμματα;

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

το ειδα σημερα στο public λαρισας

το λευκο το 16gb ειναι παναλαφρο.

το δινουνε μονο με συμβολαιο και σκετη συσκευη σε 3-4εβδομαδες.:wacko::wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτές είναι οι επιδοτήσεις που δίνουν σε εσένα ή γενικά σε όποιον είναι/πάει στη Cosmote;

Και σε ποια από τα "απεριόριστα" προγράμματα;

 

Ειναι για τη δικη μου περιπτωση μονο και ισχυει για οποιοδηποτε προγραμμα "απεριοριστα", ακομα και των 25.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

το παρηγγειλα απο το you.gr λεει 1 με 3 μερες,

αμα περιμενω με συμβολαιο καλες γιορτες.:p:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει διαθέσιμο στο Plaisio και Cosmote Γλυφαδας. Στη τιμή αυτή σας πληροφορώ πως δεν "ξεπουλησε" αυτή τη φορά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κανείς να εκτιμήσει πόση αναμονή έχουν οι παραγγελίες από τους παρόχους κινητής (Cosmote συγκεκριμένα);
Link to comment
Share on other sites

Δυο με τρεις ημέρες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει διαθέσιμο στο Plaisio και Cosmote Γλυφαδας. Στη τιμή αυτή σας πληροφορώ πως δεν "ξεπουλησε" αυτή τη φορά.

 

Δυο με τρεις ημέρες.

 

Να χαμε να λεγαμε! Η παραπληροφορηση ειναι το χειροτερο πραγμα.

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

πηγες και δεν το βρηκες???

καλα το ποστ εχει μερες εδω πηγα δευτερα μεσημερι και μου ειπαν ηρθαν 5 το πρωι και εξαντληθηκε.

μπηκα σε σειρα και εγω και εχει 20 τηλεφωνα παραγγελια σε μια μικρη επαρχιακη πολη. οποτε τωρα τι να λεμε για Γλυφαδα

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

πηγες και δεν το βρηκες???

καλα το ποστ εχει μερες εδω πηγα δευτερα μεσημερι και μου ειπαν ηρθαν 5 το πρωι και εξαντληθηκε.

μπηκα σε σειρα και εγω και εχει 20 τηλεφωνα παραγγελια σε μια μικρη επαρχιακη πολη. οποτε τωρα τι να λεμε για Γλυφαδα

 

ειχα κανει παραγγελια 7 κοματια και καταφερα να παρω μονο 2 και με το ζορι. Θα μπορουσα να παρω και αλλα αλλα μονο με συνδεση. Τα γυρισα ολα τα καταστηματα κοσμοτε και βονταφον και πλαισιο

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Να χαμε να λεγαμε! Η παραπληροφορηση ειναι το χειροτερο πραγμα.

 

Αν εσύ δεν το βρίσκεις δεν σημαίνει οτι δεν υπάρχει πουθενά στην Ελλάδα. Για πρώτη βδομάδα, μια χαρά υπάρχει διαθέσιμο αν και φαντάζομαι οτι μέχρι αύριο, μη πω και σήμερα, τα πράγματα ίσως ειναι διαφορετικά. Λογικό δεν ειναι? Η Cosmote αναφέρει ξεκάθαρα 2-3 μέρες παράδοση, ενώ άλλα καταστήματα το είχαν διαθέσιμο. Πάντως χθες βράδυ στο iStorm στο Κηφισό δεν υπάρχει παρά μόνο ως demo σε μαύρο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Σε επικοινωνία που είχα μόλις τώρα με τα κεντρικά του Γερμανού μου είπαν ότι αναμένουν παραλαβή στις κεντρικές τους αποθήκες για το λευκό Iphone 5 16Gb στις 12/11/2012 και για το μαύρο στις 13/11/2012. Οπότε από τρίτη - τετάρτη θα υπάρχει διαθέσιμο και πάλι.
Link to comment
Share on other sites

Σε επικοινωνία που είχα μόλις τώρα με τα κεντρικά του Γερμανού μου είπαν ότι αναμένουν παραλαβή στις κεντρικές τους αποθήκες για το λευκό Iphone 5 16Gb στις 12/11/2012 και για το μαύρο στις 13/11/2012. Οπότε από τρίτη - τετάρτη θα υπάρχει διαθέσιμο και πάλι.

 

δηλαδή εγώ που το παράγγειλα την Δευτέρα μπορεί να το έχω μέσα στην εβδομάδα!!!! :) :D

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα είναι διαθέσιμο και από τα Multirama (σαν συσκευή).

[Με κάθε επιφύλαξη και από Public μιας και ανήκουν στον ίδιο όμιλο]

 

Μου κράτησαν ένα 16αρι, λευκό για σήμερα το απόγευμα :up:

 

Μιας και σε καλή τιμή δεν έβρισκα (σφραγισμένο από φόρουμ), αποφάσισα να το πάρω κυριλέ από μαγαζί ;)

 

.

Edited by akis_k
Link to comment
Share on other sites

καλορίζικο φίλε μου :) ελπίζω και εγώ να έχω καλά νέα απο Δευτέρα ;) ενημέρωσε όταν το πάρεις ;)
Link to comment
Share on other sites

Μολις το παρελαβα και εγω τελικα σε μαυρο....

Δεν το ειχα δει το black σε live αλλα τελικα ειναι τελειο το ατιμο.

:p:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...