Jump to content

The X-Factor (Αnt1)


petros_dl
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ ρίχνω ένα μαγάλο μέρος της αποτυχίας στον ΑΝΤ1 για τα σκηνικά. Η σκηνή μοιάζει υπερβολικά φτηνή. Είμαι σίγουρος ότι αν υπήρχε ένα studio τύπου So u think u can dance το x factor θα είχε διαφορετική αντιμετώπιση. Μα δεν μπορώ να βλέπω στο ίδιο επίπεδο με τον τραγουδιστή, ο οποίος υποτίθεται ερμηνεύει και τα δίνει όλα, να κάθονται άτομα σε καρεκλίτσες ακριβώς δίπλα του. Ο χώρος μοιάζει φτωχός, μικρός, μουντός και δεν σου φτιάχνει καθόλου τη διάθεση.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 353
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαι το Αγγλικό x factor το ίδιο σκηνικό είχε οπότε το αντέγραψαν οι δικοί μας. Αλλά είχε μεγαλύτερη 'πίστα'.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αρχη για αποψε: Οδος Ελληνων??? ΕΛΕΟΣ!:mad:

Εχουμε μιζεριασει και στις ψυχαγωγικες εκπομπες? :mad:

Ρουτινα, λαϊκισμος και ο,τι πουλαει σε νουμερα! Αηδια:frog:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Eαν το χρησιμοποιησαν το τραγουδι αυτο,για να χαρακτηρισουν την σημερινη εικονα της κοινωνιας μας,πραξαν σωστα,αν ηταν για να συγκινησουν τον κοσμο και να χτυπησουν νουμερα,ειναι ελεεινοι.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχη για αποψε: Οδος Ελληνων??? ΕΛΕΟΣ!:mad:

Εχουμε μιζεριασει και στις ψυχαγωγικες εκπομπες? :mad:

Ρουτινα, λαϊκισμος και ο,τι πουλαει σε νουμερα! Αηδια:frog:

 

+1000. Η υποκρισία στα καλύτερά της.

Link to comment
Share on other sites

Αρχη για αποψε: Οδος Ελληνων??? ΕΛΕΟΣ!:mad:

Εχουμε μιζεριασει και στις ψυχαγωγικες εκπομπες? :mad:

Ρουτινα, λαϊκισμος και ο,τι πουλαει σε νουμερα! Αηδια:frog:

 

Συμφωνώ. Καλύτερα να μην έλεγαν τίποτα και να έκαναν κανονικά το σόου ή ας το ανέβαλλαν αν ήθελαν να δείξουν ευαισθησία. Τα΄χουμε εξευτελίσει όλα πια:confused:

Link to comment
Share on other sites

παντως, αν εξαιρεσουμε το οτι αργησε να φυγει η Ειρηνη, οι αποχωρησεις μεχρι τωρα ηταν δικαιες...την προηγουμενη εβδομαδα χαρηκα που εφυγε εκεινος που εμοιαζε με τραγουδιστη τριτοκλασατου επαρχιακου σκυλαδικου :X κ αυτος που εφυγε αυτη τη βδομάδα επισης ηταν απο τους πιο αδυναμους...παρολα αυτα κ εγω πιστευω οτι ο Λουης εχει φτασει στα ορια που του θετει η ηλικια του: ενω στα 2 -3 πρωτα λαιβ ηταν εντυπωσιακός, απο κει κι επειτα βγαζει μια ανωριμοτητα κ μια στασιμότητα που κ τα δυο οφειλονται στην ηλικια του (στα 16 δεν μπορεις να χεις κ πολυ ευρυ ρεπερτοριο)...

Περιμενω πως οι επομενοι που θα αποχωρησουν ειναι ο Λουης κ ο Κωνσταντινος (αν κ μαλλον θα υπαρχουν ενα σωρο κοριτσακια που τον ψηφιζουν) αλλα για τους υπολοιπους δεν μπορω να προβλεψω: ο Νικολας σιγουρα παει τελικο αλλα μαζι του μπορει να ειναι ο οποιοσδηποτε απο τους αλλους πεντε (Ιωαννα-πολυ καλη...οχι κ για νικητρια βεβαια..., Λουκας επισης πολυ καλος αλλα δυσκολο για τελικο...,απο τα γκρουπ δν ξερω ποιο να διαλεξω¨τα μεν Χαλια ειαι αψογα απ την αρχη, οι δε 3ημιτονιο εχουν κανει απιστευτη προοδο..., οσο για την Κελλυ εχει εναν πολυ γοητευτικο συνδιασμό φωνης κ attitude, οποτε δε θα δισταζα ουτε στη δικη της περιπτωση να προτεινω να μεινει για τελικο)

Link to comment
Share on other sites

Το είδα και εγώ την παρασκεύη. Η έναρξη με το όδος ελλήνων ασχολίαστη:down::down:

 

Επίτελους άρχισαν να φεύγουν και από την ομάδα της Γκαγκάκη που μεχρί τώρα δεν έβγαιναν ποτέ προτινόμενοι γιατί είναι πολλά τα 16χρόνα που ψηφίζουν.

 

Φανερά για τελικό βλέπω Κέλλυ, Νικόλα και Χάλια όποιος απ τους τρεις και να το πάρει το αξίζει.

 

Άντε και την επόμενη βδομάδα να μας χαιρετήσει επιτέλους και ο Λούης

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

ποιος εφυγε προχτες?http://s15.rimg.info/23b8264537358007637e787ba9809c5f.gif
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ο Χρηστος!Προσωπικα και ο Χρηστος και η Κελλυ ειναι πολυ καλοι,αλλα αναμεσα σ'αυτους τους δυο και γω τον Χρηστο θα εδιωχνα!:pΣχετικα με τους υπολοιπους,συμφωνω οτι πρεπει να παιρνει ποδι ο Λουης αλλα και ο Κων/νος!αφου φυγουν αυτοι,μετα θελω να φυγει ενα απ'τα 2 γκρουπ!Τα Κοκκινα Χαλια με νευριαζουν μονο και μονο εξαιτιας του κυριου τραγουδιστη:mad:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

O Λούης δεν πιστεύω να φύγει και δε θέλω να φύγει κιόλας, ειναι ο μόνος μαζί με την Ιωάννα που μπορεί να πει και κάτι πιο 'ζωντανό'..η πολλή ποιότητα με κοιμίζει:p

Τελικό θέλω εκτός από το Λούη, την Ιωάννα, τους Τριημιτόνιο και το Νικόλα. Τα Κόκκινα Χαλιά με εκνευρίζουν αφάνταστα με το υφάκι τους ειδικά ο τραγουδιστής.

Link to comment
Share on other sites

αυτη η κελλυ,καλη φωνη δεν λεω αλλα μου βγαζει ενα απιστευτα αντιπαθητικο στυλακι.
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αυτη η κελλυ,καλη φωνη δεν λεω αλλα μου βγαζει ενα απιστευτα αντιπαθητικο στυλακι.

 

Συμφωνώ. Εχει ενα υφάκι μυστήριο.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Εχει ενα υφάκι μυστήριο.

 

εμενα παλι μ αρεσει πολυ κ απ όλες τις απόψεις απ την αρχη που την ειδα - εχει βεβαια αυτό το θεματακι με τα ματια της (κατι με τα βλέφαρα της: ή ειναι καπως πολυ μεγάλα ή πεφτουν όπως του Θεμη Γεωργαντα:p και φαινεται μονιμως σα νυσταγμενη) και νομιζω οτι αυτό φταιει που μπορει να παρεξηγηθει το βλέμα της ως μπλαζέ ή δήθεν. Ομως ο τρόπος που αντιμετωπιζει τα πραγματα κ εκφράζεται δειχνει οτι ειναι προσγειωμενη κ πολυ άμεση - μ αρεσε τοτε που ξεχασε τα λογια της κ οταν τελειωσε το τραγουδι ειπε ο Σακης κατι κλισε του στυλ "Εκκρηκτικη σημερα η Κελλυ" κ του κανει αυτή "τι λες μωρε κι εσυ":lol: Γι αυτό χάρηκα που δεν εφυγε (εννοω χαρηκα κυριως επειδη μ αρεσει η φωνη της κ τα τραγουδια που λεει) παρόλο που θα ήταν δικαιο να ειχε βγει προτεινομενη τη βδομαδα που ξεχασε τα λογια της γιατι όντως αυτό είναι κατι το απαραδεκτο για το επιπεδο που υποτιθεται οτι βρισκονται τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Οι μόνοι που αξίζουν είναι τα κόκκινα χαλιά , ο Νικόλας (φωνάρα το παιδί... ) αλλά και η Κέλυ ,Γκέλυ πως την λενε τέλος πάντων... Ο λουης πρέπει να φύγει... Σκοτώνει τα τραγούδια..
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

poios efeige exthes?

And so Sally can wait, she knows it's too late as we're walking on by

Her soul slides away, but don't look back in anger

I heard you say

:music:

Link to comment
Share on other sites

O Λούης και δε φτάνει που έφυγε τον πρόσβαλλε κι από πάνω ο Θεοφάνους:mad:

Αυτή η Κέλλυ δηλαδή αν είναι κάθε βδομάδα στους 2 τελευταίους, θα την πάει η επιτροπή στον τελικό με το έτσι θέλω. Ωραία :confused:

Επίσης χτες οι χειροτεροι ήταν ο Κων/νος (αίσχος) και τα Κόκκινα Χαλιά (άλλο αίσχος κρίμα το ωραίο τραγούδι που δολοφόνησαν).

Link to comment
Share on other sites

Και τι δεν είπε. Οτι είναι περιορισμένων δυνατοτήτων (ο ιδιος άνθρωπος που τον έλεγε σταρ και του το θύμισε μάλιστα η Γκαγκάκη), οτι να φύγει να πάει να δει τους δικούς του και άλλα που δεν τα πολυθυμάμαι γιατί είχα εκνευριστεί.
Link to comment
Share on other sites

Από ότι κατάλαβα μέσα στην ευγένεια ο Λούης...Να σου πω την αλήθεια από την 1η στιγμή που είχα δει τον Λούη στα live απορούσα γιατί τραγουδάει ακριβώς με τον ίδιο τρόπο κάτι που σχολίασε επιτέλους ο Μουρατίδης χτες...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Καλά να πάθει ο Λούης... Από την αρχή δεν μου άρεσε... Αν και είμαι Κύπριος ήθελα να φύγει...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Εσείς που ψηφίζετε διώξτε τον Κωνσταντίνο και την Ιωάννα! Ο ένας έχει φωνή αλλά είναι uber βαρετός και η άλλη είναι άθλια wannabe Καλομοίρα.
Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Όχι μωρε... Την Ιωάννα την παω όπως και τον Κωνσταντίνο... Γενικά τώρα όλοι μου αρέσουν και δεν ξέρω ποιος θέλω να φύγει
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...