Jump to content

LG KP500


Spidergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia to pira simera ala den brika mesa tpt gia 8emata iparxi periptosi na alazo ta 8emata? kai mipos cerete pou mporo na bro widget(san to roloi kai auta)?kata ta ala eyxaristimenos

 

Oπως λεει και ο συμφορουμιτης isidorosr20595 θεματα δν υποστηριζει, παρα μονο αν το χακαρεις. Widgets εχω την εντυπωση οτι δν μπορεις να προσθεσεις δικα σου..

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Oπως λεει και ο συμφορουμιτης isidorosr20595 θεματα δν υποστηριζει, παρα μονο αν το χακαρεις. Widgets εχω την εντυπωση οτι δν μπορεις να προσθεσεις δικα σου..

Καλή εντύπωση έχεις!

Link to comment
Share on other sites

Βελτιώνεται κάτι? Από πού αναβαθμίζουμε? Ή μήπως φλασάρουμε?

Ξέχασα να αναφέρω, εγώ έχω φλασάρει την 10n και δεν είναι καμία απολύτως διαφορά...

Link to comment
Share on other sites

Δε γίνεται.

 

Κρίμα. Κι έτσι αυξάνονται οι ενοχλητικοί.

Αυτό που μπορούμε να έχουμε στη σταθερή, να μη το έχουμε στην κινητή;

 

Τέλος πάντων.

Ευχαριστώ για την απάντηση :)

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

...

 

Και κάτι ακόμα...Ψάχνω τις ρυθμίσεις mms για την wind..Θα κάνω post και στο ανάλογο θέμα αλλά έλεγα μήπως τις έχει κανείς πρόχειρες γιατί δεν μπορώ να τις βρω πουθενά..

 

Αν δε τις έχεις βρει μέχρι σήμερα, στείλε μήνυμα "mms" στο 19234.

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να μην ακουγεται και να μην δονηται το κινητο καθε φορα που ακουμπαω την οθόόνη? Αν απενεργοποιήσω την ηχητική ειδοποίηση και την ειδοποίση με δόνηση τότε ναι μεν σταματάει αλλά μετα δεν χτυπάει όταν με καλούν!! Τι είναι αυτά ρε?
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να μην ακουγεται και να μην δονηται το κινητο καθε φορα που ακουμπαω την οθόόνη? Αν απενεργοποιήσω την ηχητική ειδοποίηση και την ειδοποίση με δόνηση τότε ναι μεν σταματάει αλλά μετα δεν χτυπάει όταν με καλούν!! Τι είναι αυτά ρε?

 

Δοκίμασε στις ρυθμίσεις αφής. Εγώ τα έχω απενεργοποιήσει όλα και δεν δονείται ούτε χτυπάει κάτι όταν αγγίζω την οθόνη και όταν με καλούν ακούγεται κανονικά.

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να μην ακουγεται και να μην δονηται το κινητο καθε φορα που ακουμπαω την οθόόνη? Αν απενεργοποιήσω την ηχητική ειδοποίηση και την ειδοποίση με δόνηση τότε ναι μεν σταματάει αλλά μετα δεν χτυπάει όταν με καλούν!! Τι είναι αυτά ρε?

 

Ρυθμίσεις - Ρυθμίσεις αφής - Εφέ οθόνης αφής - Τύπος αφής - Καμία απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

στο βιντεο δεν μου παιζει mp4 αλλα μου παιζει 3jp αλλα στην οριζοντια θεση δεν γεμιζει η οθονη. ξερει καποιος γιατι δεν παιζει mp4 γιατι δεν παιζει full screen ευχαριστω για την υπομονη που θα δειξετε αλλα ειμαι ασχετος
Link to comment
Share on other sites

Στο πληκτρολόγια σου υπάρχει ένα πλήκτρο που λέγεται ερωτηματικό. Δεν μπορούμε εμείς να ξεχωρίζουμε αν θες να κάνεις ερώτηση ή απάντηση και να το διαβάζουμε 100 φορές.

 

Και ναι μπορείς να βάλεις 8GB ;) (Προτίμησε Ultra ή Class 6)

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βαλατε 8 καρτα μεσα στο cookie.Κολλαει.Να μην παρω τη micro sd καρτα τζαμπα.

 

έχω βάλει μια class6 noname 8GB και παίζει τέλεια

Link to comment
Share on other sites

'Εχω το cookie εδώ και ένα μήνα περίπου.

 

Σχεδόν σε κάθε κλήση, ο συνομιλητής μου κάνει παράπονο ότι δε με ακούει καλά.

 

Έχει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Η κοπέλα μου το έχει περίπου 2 μήνες και δεν αντιμετοπίζει κανένα πρόβλημα εκτός απο 2-3 restart στα ξαφνικά που της έχει κάνει, αλλά και αυτά για τόσο καιρό δεν είναι τίποτα
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

εχω το κινητο 3 μερες και δεν εχω κανενα προβλημα. δεν εχω βρει ομως τροπο πως να μου δειχνει τις φωτογραφιες απο την εξωτερικη μνημη σε φακελους οπως ειναι αποθηκευμενες. θα ηθελα την βοηθεια σας.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Από την εξωτερική της δείχνει σε φακέλους (αν πας εκεί και πας στην κάρτα μνήμης είναι με φακέλους) αν μπεις απευθείας δεν γίνεται ;)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Από την εξωτερική της δείχνει σε φακέλους (αν πας εκεί και πας στην κάρτα μνήμης είναι με φακέλους) αν μπεις απευθείας δεν γίνεται ;)

 

κριμα

Ευχαριστω για την απαντηση παντως

 

τελικα τι βιντεο παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετίζω την παρέα του myphone.gr. Είμαι και εγώ κάτοχος ενός LG KP500. Ακόμα δεν το έχω χρησιμοποιήσει εκτεταμένα (δεν έχω κάνει κλήση καν, ούτε έχω στείλει sms ακόμα), όμως οι πρώτες εντυπώσεις είναι καλές.

 

Βέβαια εχτές προσπάθησα να γράψω ένα sms και διαπίστωσα ότι το Τ9 είναι λίγο περίεργο (όπως έχει προαναφερθεί μερικές λέξεις σβήνονται καταλάθος), αλλά πιστεύω ότι περισσότερο είναι θέμα εξοικείωσης, μιας και η μετάβαση από κινητό με πληκτρολόγιο σε κινητό με εικόνικό πληκτρολόγιο είναι λίγο δύσκολη. Τουλάχιστον αυτό θέλω να πιστεύω, γιατί με το Nokia 5800 δεν είχα τέτοια προβλήματα.

 

Αυτό που διαπίστωσα όμως σαν πρόβλημα είναι ότι ενώ έγραφα sms χρησιμοποιώτας το συμβατικό εικονικό πληκτρολόγιο (όχι το qwerty) τα γράμματα πάνω στο πληκτρολόγιο φαίνονταν με λατινικούς χαρακτήρες. Έτσι δεν μπορούσα να δω που είναι το 'μ' ή που είναι το 'ω' και έπρεπε να το θυμάμαι απ' έξω. Το ίδιο πρόβλημα αντιμετώπισα και όταν προσπάθησα να κάνω αναζήτηση σε κάποια επαφή. Γυρνώντας σε qwerty mode τα γράμματα φαίνονταν κανονικά στα ελληνικά.

 

Δεν ξέρω αν είναι πρόβλημα ή απλά δεν έχουν προβλέψει οι Κορεάτες. Να σας τονίσω ότι η γλώσσα του τηλεφώνου είναι Ελληνικά και ότι η έκδοση του firmware είναι η 10d. Ευχαριστώ για την βοήθεια!

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά! ξέρει κανείς κανένα site με torrents η rapidshare links που να έχει ταινίες η σειρές έτοιμες για κινητό???

Απαγορεύεται αυτό που ζητάς.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θέλει η μαμά μου να αγοράσει ένα κινητό LG με αφή αλλά επειδή δεν βρίσκει πουθενά (ούτε μέσω παραγγελίας) το LG KF510, της έδειξα το Cookie.Με λίγο ψάξιμο στο YouTube βρήκα
το βίντεο, αλλά με μια πρώτη ματιά της φαίνεται πολύ δύσκολο στο χειρισμό (Full touch screen,Πενάκι κλπ).Εσείς τι λέτε; Είναι εύκολο στη χρήση;:worry:
Link to comment
Share on other sites

...

Αυτό που διαπίστωσα όμως σαν πρόβλημα είναι ότι ενώ έγραφα sms χρησιμοποιώτας το συμβατικό εικονικό πληκτρολόγιο (όχι το qwerty) τα γράμματα πάνω στο πληκτρολόγιο φαίνονταν με λατινικούς χαρακτήρες. Έτσι δεν μπορούσα να δω που είναι το 'μ' ή που είναι το 'ω' και έπρεπε να το θυμάμαι απ' έξω. Το ίδιο πρόβλημα αντιμετώπισα και όταν προσπάθησα να κάνω αναζήτηση σε κάποια επαφή. Γυρνώντας σε qwerty mode τα γράμματα φαίνονταν κανονικά στα ελληνικά.

 

Δεν ξέρω αν είναι πρόβλημα ή απλά δεν έχουν προβλέψει οι Κορεάτες. Να σας τονίσω ότι η γλώσσα του τηλεφώνου είναι Ελληνικά και ότι η έκδοση του firmware είναι η 10d. Ευχαριστώ για την βοήθεια!

 

Επικοινώνησα με το τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της LG και μου είπαν ότι έτσι είναι κατασκευασμένο το τηλέφωνο (να δείχνει το αλφαριθμητικό πληκτρολόγιο με λατινικούς χαρακτήρες). Ελπίζω να το διορθώσουν στην επόμενη έκδοση, γιατί είναι αντιφατικό να περηφανεύονται ότι το μενού του τηλεφώνου βγαίνει σε 150 γλώσσες, αλλά να μην υπάρχει κάτι αντίστοιχο για το αλφαριθμητικό πληκτρολόγιο!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...