Jump to content

Αγορά αυτοκινήτου: Κατηγορία «Coupe και Cabrio»


Βασίλης
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ελπιζω να μην βαζετε τους γελειους συναγερμους των 100ε που δινουν οι αντιπ/πειες εδω κατι meta system:P

ειναι αστειο να δινεις 40-50χιλ για αυτοκ.κ για την ασφαλεια του να χεις συναγερμο των 100ε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 405
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ελπιζω να μην βαζετε τους γελειους συναγερμους των 100ε που δινουν οι αντιπ/πειες εδω κατι meta system:P

ειναι αστειο να δινεις 40-50χιλ για αυτοκ.κ για την ασφαλεια του να χεις συναγερμο των 100ε

 

Ποια αντιπροσωπία δίνει γελοίους συναγερμούς του 100 ευρω? Ελπίζω να μη μιλάς για την BMW - γιατι δεν στεκει αυτο που λες!;)

Link to comment
Share on other sites

πΟΛΛΕς!

Πραγματικα δεν ειναι μια και 2!Δε ξερω τι κανει η BMW αλλλα αρκετες ειναι αυτες που παιζουν με τον κοσμο!

 

 

Τελειωσαν τα ψεματα σημερα το βραδυ εχω ραντεβου με τον λογιστη μου και αν ειναι ολα οκ παρασκευη εφυγα να κλεισω το Α5!!!!!

 

Αληθεια οσοι το ΄πηραν μπορουν να μιλησουν για χρονους αναμονης?Η εταιρεια μιλα για 5 μηνες.....χμμμ αληεθεια ειναι τοσο πολυ η ενδεχεται να ειναι το μαξιμουμ και σε κανα 3μηνο να το εχω?!!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

αντε κλειστο να μας πεις ποσο πηγε τελικα και τι εβαλες πανω...

5 μηνες αναμονη...αυτο ειναι λιγο θεμα..εγω το εκλεισα πεμπτη και το πηρα τριτη.,.

οσο για το συναγερμο αν δε βαλεις καποιον πολυ καλο και ακριβο φυσικα μη βαλεις καθολου...καλοταξιδο λοιπον...

Link to comment
Share on other sites

..εγω το εκλεισα πεμπτη και το πηρα τριτη.,.

 

:blink: Πως γίνεται αυτό???? Αφού 5 μήνες λένε στην αντιπροσωπεία.

Με το συναγερμό τι παίζει? Αν βάλεις απο μαμά τον χρεώνει 550 ευρώ αλλά όλα οκ, αν βάλεις απο έξω, τι θα βάλεις? Θα ταιριάζει? Πόσα θα πληρώσεις? Και θα είναι οκ με την εγγύηση?

Πάντως ακριβό αυτοκίνητο στο Ελλαδιστάν χωρίς συναγερμό το φοβάμαι.

Link to comment
Share on other sites

:blink: Πως γίνεται αυτό???? Αφού 5 μήνες λένε στην αντιπροσωπεία.

 

Εαν το αυτοκίνητο υπαρχει ήδη σε κάποια εκθεση ( Εννοείτε στην ελλάδα ) γίνεται !!!!

Το Ξέρω γιατί ένας φίλος μου πήρε ένα αυτοκίνητο καινούριο ( Audi A3 ) σε μόλις 6 μέρες απο την ημέρα που το παράγγειλε .....

Αυτό που λες γίνεται μόνο αν θέλεις κάποιο συκγεκριμένο αξεσουάρ που δεν φέρνουν το αυτοκίνητο με αυτό !!!

Ενας θείος μου πήρε μια 320 το 2006 και περίμενε 6 μήνες γιατί ήθελε πολλά εξτρα στο αυτοκίνητο !!!

Link to comment
Share on other sites

:blink: Πως γίνεται αυτό???? Αφού 5 μήνες λένε στην αντιπροσωπεία.

Με το συναγερμό τι παίζει? Αν βάλεις απο μαμά τον χρεώνει 550 ευρώ αλλά όλα οκ, αν βάλεις απο έξω, τι θα βάλεις? Θα ταιριάζει? Πόσα θα πληρώσεις? Και θα είναι οκ με την εγγύηση?

Πάντως ακριβό αυτοκίνητο στο Ελλαδιστάν χωρίς συναγερμό το φοβάμαι.

 

ο trancer δεν πηρε audi Α5 αλλα την 3 αρα της BMW,επισης καποιες εταιριες τα εχουν ετοιμοπαραδωτα.Oσο για τους συναγερμους αν ειναι δυνατον να περιμενουμε προστασια.Αμα θελει ο αλλος να το σηκωσει σιγα μην κολλησει στον συναγερμο.Η καλυτερη δουλεια ειναι η ασφαλεια κλοπης και εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φιλε zyper,σε ολες τις εταιριες υπαρχουν ετοιμοπαραδοτα οχηματα.δηλαδη αυτοκινητα που βρισκονται σε συγκεκριμενα χρωματα με συγκεκριμενα εξτρα..ετσι κ εγω πετυχα το δικο μου με τα εξτρα που ηθελα(σχεδον) και το εκλεισα με αυτο το τροπο γλιτωνοντας 3 μηνες περιπου..αν εσυ τωρα πχ θες να φτιαξεις ενα αμαξι τελειως individual,σε αλλο χρωμα και με διαφορα εξτρα,οι πιθανοτητες να το βρεις ετοιμοπαραδωτο ειναι λιγοτερες!

στα του συναγερμου,εφοσον δε βαλεις τον εργοστασιακο η μονη λυση ειναι να τα σκασεις και να παρεις κατι πολυ καλο ακομα και με gps tracker....ενας φτηνος συναγερμος δε νομιζω οτι ειναι κατι το ιδιαιτερο για την ασφαλεια του οχηματος σου,ασε που με τα διαφορα ελληνικα χερια που θα στον εγκαταστησουν μπορει να εχεις ηλεκτρολογικα προβληματα...

Link to comment
Share on other sites

ηξερα οτι οι εταιριες εχουν ετοιμοπαραδωτα αλλα οχι ολες.Το ηξερα μονο για αυτοκινητα σχετικα μικρου κοστους και οχι τυπου E200, BMW 320 κλπ αλλα προσφατα εμαθα οτι μεχρι και cayenne εχουν ετοιμοπαραδωτα!!!!

Για τον συναγερμο δεν ειπα να μη βαλεις καθολου,αλλα αναφερθηκα κυριως στο αν θα μπει ο ακριβος εργοστασιακος η ο απλος(να πω την αληθεια δεν ξερω τι συναγερμους βαζουν αυτη τη στιγμη και αν εχεις τη δυνατοτητα να επιλεξεις αναμεσα σε καλο και κακο εργοστασιακο).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αλλα προσφατα εμαθα οτι μεχρι και cayenne εχουν ετοιμοπαραδωτα!!!!

 

Αφού πουλάει τρελα γιατί όχι

Buy, Sell or Rent Properties Around The World! - Real Estate Listings
Link to comment
Share on other sites

euxaristo na eisai kala. mallon pao kai ego pros to SLK. na paro me to new facelift h me to new amg body kit?

 

filika

 

Γουσταπαντα αλλα εγω θα την επερνα με το amg body kit. Ειναι πολυ κ@@@@@α..!! :D:p

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και να παρεις τη facelift...20 αλογα παραπανω αλλα λενε οτι εχουν βελτιωσει και το (αθλιο) τιμονι,γνωστο θεμα των περισσοτερων μερκ...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους σας!!

Πήγα κ πήρα πληροφορίες για να αγορά του 207cc (sport pack) ή του Βeetle Cabrio .

Βάση των τίμων και των χαρακτηριστικών , λογικά αξιζει σαν αγορά το 207cc.

Το beetle , η βασική του εκδοση στα 1600 ξεκινάει απο 26,000€ ενώ το 207cc βγαίνει στα 23.000 σύνολο!:wacko:

Είδα στο internet ότι υπήρξε μία άσπρη υβριδικη έκδοση η οποία δεν κυκλοόρησε ποτέ.Ρώτησα για άσπρο χρώμα σε μια αντιπροσωπεία κ μου είπαν ότι τείνει να καταργηθεί το κρεμ και να βγεί σε άσπρο..! Εχεί καποιος τέτοια πληροφορία??

.....Ή μια συμβουλη βρε αδερφε....!!!! :p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

αμα θες να ξεχωριζεις&σ'αρεσει σαν αμαξι τοτε παρε το beetle..αλλιως ασυζητητη το 207cc:p!!!το οποιο θα μπορεσεις να το πουλησεις μετα πιο ευκολα&σε καλη τιμη. . .προσωπικα μαλλον θα επαιρνα το 207cc:cool:!
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Τελειως διαφορετικα τα δυο αυτα αυτοκινητα...

Το beetle ειναι πιο εκκεντρικο!

 

εχουν το κοινο οτι αρεσουν πολυ στις γυναικες μαζι με μινι-σμαρτ καμπριο,και φυσικα το υπερτατο αντρικο αμαξι οπελ τιγκρα....

Link to comment
Share on other sites

λογω των τελευταίων "οικονομικων κρίσεων" λεω να κανω λιγη υπομονη κανα μήνα, μην κλείσει καμια εταιρια κ εχουμε θεμα!:lol:

... μπας κ βγει και το άσπρο 207!! Είχε βγάλει κ το beetle την ειδική Triple white εκδοση κ έπαθα την πλάκα μου!! Άλλα πλέον δν παίζει η συγκεκριμένη εκδοση!

...Τωρα έχω το 206 οπότε ίσως ειναι βολικό να κανω κ ανταλλαγη στην peugeot, αν με συμφέρει στο οικονομικό κομμάτι βεβαια!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου ελεγα μια και πανω κατω την ιδια τιμη εχουν...να δεις το eos το 1.4tsi που ειναι καινουργιο και πολυ μπροστα σε ολους τους τομεις απο το beetle!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με αυτο που λεει ο Chris_7 αλλα αναμεσα σε αυτα τα δυο προτεινω 207.To beetle ειναι πολυ ακριβο για αυτα που προσφερει.Επισης εχει υφασματινη οροφη εναντι του 207 που ειναι μεταλλικη.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...