Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω το εξής πρόβλημα: αφού εγκατέστησα τον opera και το flashlite 3.1,πάω να γράψω τη διεύθυνση και μου κάνει αυτόματη διόρθωση.Π.χ γράφω www,μου το σβήνει αυτόματα και μου βγάζει see.Έχω απενεργοποιημένη την αυτόματη διόρθωση. Μπορεί κάποιος να δώσει καμμιά ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οθόνη καμία σχέση,χειρισμός νομίζω μια η άλλη.

Ήχος πάλι μια η άλλη

αν μου βρεις το igo ..... να δουλεύει στο HD θα σου πω και την συνέχεια.....

 

 

 

:D

 

Ο χειρισμός ΣΙΓΟΥΡΑ δεν είναι μια ή άλλη. Η Touch Screen του OMNIA δυστυχώς είναι για κλάματα ... πολύ σκληρή και πολύ δύσκολη στην απόκριση ... Αυτό ήταν ο λόγος που δεν κατάφερα να κρατήσω το OMNIA ούτε βδομάδα ... Με το HD τα πράγματα είναι πολύ καλύτερα ... πλησιάζει αρκετά το iPhone το οποίο στον συγκεκριμένα τομέα είναι απλά κορυφή !!!

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ρε παιδια γιατι οταν ανοιγω το destinator μου πεταει το μηνυμα οτι τα δεδομενα του quick gps εχουν ληξει;ενω το εχω ενημερωση πριν μια ωρα και εχει κανει ληψη κανονικα
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ndrive τι λέει ξέρει κανένας? Αξίζει? Να το γυρέψω αναδρομικά από τη Cosmote? Γίνετε :). Έχει πραγματική εικόνα όπως στα google maps.

 

Κάνε μια επανεκίνηση lagoudaki και πιστεύω θα είσαι οκ. Τυχαίνει καμιά φορά. Αν και γω είμαι φαν του igo.

Link to comment
Share on other sites

οκ μου εδωσε λυση ο φιλος jimlost,ηθελε να εχω ανενεργη την θερινη ωρα!!!!ευχαριστω παντως

 

εχεις πμ :)

 

neo :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Εχει δοκιμάσει κανείς 32GB μνήνη? γιατι η 8αρα έχει αρχήσει να φαίνεται μικρη.. :P

 

 

Πάντως τελευταία χρησιμοποιω το iGO και βλέπω ότι έχει δρόμους που δεν έχει το dest. Για μένα λοιπόν αποτι φαίνεται στους χάρτες κάπου υπερτερει το ένα και κάπου το άλλο..

http://www5.picfront.org/picture/ppt2du2p1/img/banner-new-2008-09_WeCapture_YouWatch.jpg

http://www.eikonostoixeio.eu/

Link to comment
Share on other sites

1) Σημερα πρωι πρωι ανακαλυψα ενα καμενο πιξελ!!! Βρισκεται δεξια στο σημειο που πατας το κουμπακι για νεο μηνυμα στην καρτελα του ΤΦ3Δ. Τι λετε να το παω για αλλαγη οθονης; ή να ζητησω αλλαγη συσκευης (το εχω απο Δευτερα < 7μερες). Ή μηπως να το αφησω και να το παω για αλλαγη οθονης (λογω καμενου πιξελ)σε κανενα χρονο που θα εχει φθαρει εξωτερικα να το κανω καινουριο; Ή θα μου πουνε πχ συγνωμη κυριε αλλα το πιξελ κάηκε απο πτωση της συσκευης, αν ποτε μου εχει πεσει κατω;

 

2)Εψαχνα ενα δρομο στην Ανω Κυψελη και δεν τον ειχε το Destinator (οταν πηγα εκει δεν εβγαζε οδο), σε αντιθεση με το igo.

 

3)Πηγαινα Εθνικη οδο και σε μια φαση μου λεει μεινε αριστερα και στριψε αριστερα....αλλα προφανως εννοουσε οτι επρεπε να ειχα μπει στον παραδρομο απο κατω. Αλλα ποτε δεν μου ειπε να το κανω....

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει κανείς 32GB μνήνη?

Γιατί βγήκε ?? Μόνο μέχρι 16GB έχουν βγει

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Γιατί βγήκε ?? Μόνο μέχρι 16GB έχουν βγει

 

Ναι αυτο βλεπω και εγω τωρα.. :rolleyes:

http://www5.picfront.org/picture/ppt2du2p1/img/banner-new-2008-09_WeCapture_YouWatch.jpg

http://www.eikonostoixeio.eu/

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο βλεπω και εγω τωρα.. :rolleyes:

 

και οχι μονο 16γιγα αλλα και σε class2:mad:

καμια σχεση με τις class 6 των 8g που κυκλοφορουν εδω και καιρο :)

 

εχουμε καιρο ακομη.....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγραψα και νωριτερα αλλα μαλλον δεν φανηκε το μηνυμα μου!ανακαλυψα ενα μικρο πιξελακι καμενο!δεν φαινεται ιδιαιτερα βεβαια απλα επειδη εγω ειμαι λιγο παρατηρητικη και ψειρου το ειδα!:confused:τι λετε να παω να αντικαταστησω το hd μου η ολα οκεικ?:confused:κατα τα αλλα μου αρεσει απιστευτα!καμια σχεση με ολα τα αλλα!βεβαια ειναι μεγαλουτσικο αλλα για αυτα που προσφερει το παραβλεπω!!!:D
"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Με ποιο προγραμμα μπορω να βλεπω ογκο δεδομενων οταν συνδεομαι με wind plus παιδια?Γνωριζει κανεις?

spb wireless monitor

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγραψα και νωριτερα αλλα μαλλον δεν φανηκε το μηνυμα μου!ανακαλυψα ενα μικρο πιξελακι καμενο!δεν φαινεται ιδιαιτερα βεβαια απλα επειδη εγω ειμαι λιγο παρατηρητικη και ψειρου το ειδα!:confused:τι λετε να παω να αντικαταστησω το hd μου η ολα οκεικ?:confused:κατα τα αλλα μου αρεσει απιστευτα!καμια σχεση με ολα τα αλλα!βεβαια ειναι μεγαλουτσικο αλλα για αυτα που προσφερει το παραβλεπω!!!:D

Εγώ θα το άλλαζα αν μπορούσα ή θα άλλαζα οθόνη (αυτό το κάνει η ACE Hellas)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγραψα και νωριτερα αλλα μαλλον δεν φανηκε το μηνυμα μου!ανακαλυψα ενα μικρο πιξελακι καμενο!δεν φαινεται ιδιαιτερα βεβαια απλα επειδη εγω ειμαι λιγο παρατηρητικη και ψειρου το ειδα!:confused:τι λετε να παω να αντικαταστησω το hd μου η ολα οκεικ?:confused:κατα τα αλλα μου αρεσει απιστευτα!καμια σχεση με ολα τα αλλα!βεβαια ειναι μεγαλουτσικο αλλα για αυτα που προσφερει το παραβλεπω!!!:D

 

αστο ετσι μην πας να το αλλαξεις ;) να μην στο ματιαζουν :D

 

με ενα μονο η και 2-3 δεν παθαινει κατι η οθονη...

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

και οχι μονο 16γιγα αλλα και σε class2:mad:

καμια σχεση με τις class 6 των 8g που κυκλοφορουν εδω και καιρο :)

 

εχουμε καιρο ακομη.....

 

Ώπα γιατι ψηνομαι για 16αρα (φυσικα class 2)

 

Γνωριζω τα των bencmarks για τις διαφορες , αλλά αυτό που αναρρωτιεμαι ειναι ποια θα είναι η πρακτικη διαφορα πχ για χρήση βιντεο,μουσικης και κανα παιχνιδακι.

Θα υπάρχει διαφορα πρακτικα;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν περιμένεις ακόμα λίγο όταν θα έρθουν και οι ultra οι κάρτες??
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν περιμένεις ακόμα λίγο όταν θα έρθουν και οι ultra οι κάρτες??

 

Aυτές λες;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κάτι... Πάντως από κάνα ebay κάτι θα βρεις
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

αστο ετσι μην πας να το αλλαξεις ;) να μην στο ματιαζουν :D

 

με ενα μονο η και 2-3 δεν παθαινει κατι η οθονη...

και για μενα η ιδια απαντηση λοιπον....

1) Σημερα πρωι πρωι ανακαλυψα ενα καμενο πιξελ!!! Βρισκεται δεξια στο σημειο που πατας το κουμπακι για νεο μηνυμα στην καρτελα του ΤΦ3Δ. Τι λετε να το παω για αλλαγη οθονης; ή να ζητησω αλλαγη συσκευης (το εχω απο Δευτερα < 7μερες). Ή μηπως να το αφησω και να το παω για αλλαγη οθονης (λογω καμενου πιξελ)σε κανενα χρονο που θα εχει φθαρει εξωτερικα να το κανω καινουριο; Ή θα μου πουνε πχ συγνωμη κυριε αλλα το πιξελ κάηκε απο πτωση της συσκευης, αν ποτε μου εχει πεσει κατω;

 

Αν το παω στον 1-1.5 χρονο για αλλαγη οθονης λογω καμενοθ πιξελ ωστε να το "κανω" καινουριο εμφανισιακα θα μου το αλλαξουν? ή θα μου πουνε εχει φθορες/χτυπηματα η προσοψη και δεν στο αλλαζουμε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...