Jump to content

Αγορά συσκευής Nokia από (online) κατάστημα


ostvarivanje
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0438293&catid=100400 τωρα διαθεσιμο και στο multirama...λεει διαθεσιμο κατοπιν παραγγελιας....αυτο τωρα σημαινει οτι αν το παραγγειλω,σε 2 με 3 ημερες θα το εχω η παλι θα μεινω στο περιμενε???
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 187
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

αυστρια που ειμαι εγω ειναι διαθεσιμο απο σημερα..

οποτε θα παω να το χτυπησω αυτη τη βδομαδα μαλλον :D

http://img228.imageshack.us/img228/2820/166708maxao3.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μίλησες μαζί του? Στην ιστοσελίδα πάντως συνεχίζει και γράφει 3/12

 

Ναι, πήρα τηλέφωνο το πρωί και μου είπε από Δευτέρα.

 

Το e-click είπαν μάλλον μέσα στην εβδομάδα...δεν έπειθε...

Link to comment
Share on other sites

το πηρε κανενας τελικα απο ελλαδα η μπα ????και αν ναι απο που??

 

Δεν το έχει κανένα κατάστημα stock προς το παρόν.

 

Εδώ το δίνουν στα 575 ευρώ και αναφέρει οτι θα ναι διαθέσιμο απο αύριο. Για να δούμε τι θα γίνει.

http://www.apiastos.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=518

 

9 Δεκεμβρίου τώρα ο άπιαστος. Ελπίζω να είναι η τελευταία ημερομηνία αν και δεν νομίζω, θα το τραβήξουν κι άλλο.

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0438293&catid=100400 τωρα διαθεσιμο και στο multirama...λεει διαθεσιμο κατοπιν παραγγελιας....αυτο τωρα σημαινει οτι αν το παραγγειλω,σε 2 με 3 ημερες θα το εχω η παλι θα μεινω στο περιμενε???

 

Εγώ μόλις μπήκα στην ιστοσελίδα του multirama και δεν έχει πουθενά το νόκια ν900.

Link to comment
Share on other sites

ναι και στο e-click.gr το βγάλανε .

 

Θα πήραν χαμπάρι ότι δεν μπορούν να πουλήσουν αν δεν τους το επιτρέψει η μαμά νόκια.

 

Edit: Τώρα που μπήκα 20-30/12 λένε.

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

μόλις τώρα μίλησα με την Nokia της καλλιθέας και μου είπε οτι μέσα στην εβδομάδα.

 

 

καλά δεν υπάρχει περίπτωσή να έρθει το 2009 . λογικά το 2010

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

:p
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σκέπτομαι να το πάρω από Αμερική για να το έχω μέσα στον μήνα, Ελπίζω μόνο να μην έχει καμιά διαφορά από το ευρωπαϊκό μοντέλο.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σκέπτομαι να το πάρω από Αμερική για να το έχω μέσα στον μήνα, Ελπίζω μόνο να μην έχει καμιά διαφορά από το ευρωπαϊκό μοντέλο.

 

Έτσι κι αλλιώς θα έρθει στην Ελλάδα μέσα στο μήνα. Αρχές της επόμενης εβδομάδας θα το έχει η νοκια, έτσι μου είπε τουλάχιστον ο υπάλληλος στη νοκια στα Τρίκαλα. Μέχρι τέλος αυτής θα τους έχουν στείλει κωδικούς και θα μπορούν να παραγγείλουν συσκευές. Τώρα αν είναι αλήθεια ή ψέματα δεν ξέρω. Είδωμεν..

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

Οι αντιπρόσωποι της Νοκια έχουν πει ποσό θα κοστίζει περίπου στα νοκια shops το κινητάκι????Η wind αποτι είδα θα το δίνει γύρω στα 582.
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Οι αντιπρόσωποι της Νοκια έχουν πει ποσό θα κοστίζει περίπου στα νοκια shops το κινητάκι????Η wind αποτι είδα θα το δίνει γύρω στα 582.

 

Μου είπε γύρω στα 600, δέκα ευρώ πάνω-κάτω περίπου.

 

το ξερω ειχε υπωθει αλλα δν μπορω να το βρω. θα το φερει ΜΟΝΟ η WIND??Απο οτε shop δν θα μπορω να το παρω δλδ?

 

Δεν το έχει φέρει κανένα κατάστημα ακόμη στην Ελλάδα. Από oteshop αποκλείεται. Κοίτα για wind, nokia και στα μαγαζιά μέσω internet.

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχει φέρει κανένα κατάστημα ακόμη στην Ελλάδα. Από oteshop αποκλείεται. Κοίτα για wind, nokia και στα μαγαζιά μέσω internet.

 

απλα επειδη απο cosmote εχω επιδοτηση.δεν θα το φερει στην αρχη η δεν θα το φερει καθολου??

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχει φέρει κανένα κατάστημα ακόμη στην Ελλάδα. Από oteshop αποκλείεται. Κοίτα για wind, nokia και στα μαγαζιά μέσω internet.

 

απλα επειδη απο cosmote εχω επιδοτηση.δεν θα το φερει στην αρχη η δεν θα το φερει καθολου??

 

Από την στιγμή που θα το έχει αποκλειστικότητα η Wind (πιθανώς για κάποιο διάστημα), σε λίγες ημέρες θα το έχουν και τα Νοkia store και κατόπιν τα υπόλοιπα δίκτυα κιν.τηλεφωνίας. Λίγο υπομονή...

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχει φέρει κανένα κατάστημα ακόμη στην Ελλάδα. Από oteshop αποκλείεται. Κοίτα για wind, nokia και στα μαγαζιά μέσω internet.

 

απλα επειδη απο cosmote εχω επιδοτηση.δεν θα το φερει στην αρχη η δεν θα το φερει καθολου??

 

Γνώμη μου είναι ότι δεν θα το φέρει καθόλου το oteshop.

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

θα ερθει φιλε μου ρωτησαημερα. δεν υπσαρχει η πολυτελεια να το φερει μονο μια εταρεια και να κανει τις επιθυμητες πωλησεις

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η ιστορια με το ποτε θα ειναι διαθεσιμο μου θυμιζει την περσινη χρονια το ιδιο χρονικο διαστημα με το 5800 και τελικα ηρθε γυρω στις 15 Γεναρη το ιδιο θα συμβει απο τι φαινεται, σημερα απο το expansys μου ειπαν οτι το περιμενουν τελικα γεναρη.Δεν απαντησε κανεις αν το αγορασουμε απο Αμερικη θα λειτουργει ελλαδα?
Link to comment
Share on other sites

expansys UK

 

http://www.expansys.com/d.aspx?i=186949

 

Availability: Estimated 1 Day

 

expansys.gr

 

http://www.expansys.com.gr/d.aspx?i=188856

 

 

Availability: Estimated 4 Days

 

....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...