Jump to content

[Επίσημο] Nokia N79


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μα αυτό κάνω, χρόνια τώρα... :)

Απλά διάβασα για κάτι "επίσημο" και είπα ότι η Άλφακοπυ άρχισε να κάνει συνεντεύξεις τύπου... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μολις γυρισα απο αλφα κοπι στην βουλιαγμενης

το εχει ετοιμοπαραδοτο λιγο κατω απο 400 ευρω

ημουν ετοιμος να το παρω αλλα το ψευτικο που ειχαν εκει και επιασα στα χερια μου μου φανηκε πως δεν μπορεις να ξεχωρισεις τι πληκτρα πατας! τα νουμερα ειναι στο ιδιο επιπεδο και θελει προσοχη για να μην πατησιες το 4 καθως πατας το 1 για παραδειγμα!!! το εχει κανενας live να μας πει τν αποψη το για το θεμα?

επισης απο σημα τι λεει?

 

παντως ειναι πολυ μικρο και σε σχεση με το w890 που εχω δεν μου φανηκε τεραστιο οπως αλλα NSERIES

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα θα σας προτεινα αντι να περιμενετε απο το forum εδω να δειτε ποτε θα κυκλοφορησει η επισημη ελληνικη εκδοση του Ν79 (εισαγωγη απο Α Copy) παρτε ενα τηλεφωνο σε καποιο απο τα καταστηματα ΝΟΚΙΑ...Παντως κυκλοφορει επισημα και απο τα καταστηματα ΝΟΚΙΑ εδω και αρκετο καιρο σχετικα.Κανα 2-3 εβδοαμδες.Πιστεψτε με μιλαω με απολυτη σιγουρια ;)
_ILiDAN_
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πάντως πήγα στο Πλαίσιο στην Θεσσαλονίκη (στο κέντρο) να ρωτήσω για ανανέωση με την Vodafone και ο υπάλληλος μου είπε οτι το έχει ετοιμοπαράδοτο στα 399. Με βλέπω για εκεί ή για N85 (μεγάλο διλημμά :() μιας κ το 5800 που είχα καταλήξει αρχικά θα κάνει κανενα αιώνα :mad: (μάλλον φεβρουάριο μου είπε όπως και πολλοί μέσα στο forum)
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πάντως πήγα στο Πλαίσιο στην Θεσσαλονίκη (στο κέντρο) να ρωτήσω για ανανέωση με την Vodafone και ο υπάλληλος μου είπε οτι το έχει ετοιμοπαράδοτο στα 399. Με βλέπω για εκεί ή για N85 (μεγάλο διλημμά :() μιας κ το 5800 που είχα καταλήξει αρχικά θα κάνει κανενα αιώνα :mad: (μάλλον φεβρουάριο μου είπε όπως και πολλοί μέσα στο forum)

Ετοιμοπαράδοτο;; Το είχε το κουτί και βιτρίνα;; Πήγα στο πλαίσιο Αθήνα βέβαια αλλά δε ρώτησα μιας και δε το είδα πουθενά. Κι εγώ αν το 5800 πάει για Φλεβάρη και επειδή παίζει για το πρώτο μήνα να έχει και την έξτρα χρέωση των 100€ με βλέπω να χτυπάω στις γιορτές το Ν79 τελικά αλλά θέλω να το δω πρώτα real από κοντά και όχι μόνο το πλαστικό δείγμα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμοπαράδοτο;; Το είχε το κουτί και βιτρίνα;; Πήγα στο πλαίσιο Αθήνα βέβαια αλλά δε ρώτησα μιας και δε το είδα πουθενά. Κι εγώ αν το 5800 πάει για Φλεβάρη και επειδή παίζει για το πρώτο μήνα να έχει και την έξτρα χρέωση των 100€ με βλέπω να χτυπάω στις γιορτές το Ν79 τελικά αλλά θέλω να το δω πρώτα real από κοντά και όχι μόνο το πλαστικό δείγμα

 

 

 

το εχει ετοιμοπαραδοτο η alpha copy στην βουλιαγμενης οπως ανεφερα πριν λιγα ποστ

;)

Link to comment
Share on other sites

το εχει ετοιμοπαραδοτο η alpha copy στην βουλιαγμενης οπως ανεφερα πριν λιγα ποστ

;)

Καλά για alpha copy το ξέρω αλλά με ενδιαφέρει με αναβάθμιση συσκευής ή φορητότητα οπότε δε μου κάνει η alpha clopy, θέλω κανονικό καταστημα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καλά για alpha copy το ξέρω αλλά με ενδιαφέρει με αναβάθμιση συσκευής ή φορητότητα οπότε δε μου κάνει η alpha clopy, θέλω κανονικό καταστημα

τοτε περιμενε λιγο ακομα

οπου να ναι θα το εχουν ολοι!

Link to comment
Share on other sites

τοτε περιμενε λιγο ακομα

οπου να ναι θα το εχουν ολοι!

To θέμα είναι αν αξίζει ή να περιμενω για 5800, απλά απορώ πως δε το έχει πάρει κανένας ακόμα αφού έχει κυκλοφορήσει ήδη να μας πει και εντυπώσεις...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

To θέμα είναι αν αξίζει ή να περιμενω για 5800, απλά απορώ πως δε το έχει πάρει κανένας ακόμα αφού έχει κυκλοφορήσει ήδη να μας πει και εντυπώσεις...

και εγω περιμενω καποιος να μου πει απο σημα πως παει και αν τα πληκτρα του ξεχωριζουν το ενα απο το αλλο καθως τα πατας αλλα δεν υπαρχει ουτε ενας κατοχος????

Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν το εχει αγορασει?Σκεφτομαι να το παρω τωρα τις γιορτες,αλλα ειμαι λιγακι επιφυλακτικος,εφοσον δεν γνωριζω καμια κριτικη για το κινητο αυτο απο κατοχους.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν το εχει αγορασει?Σκεφτομαι να το παρω τωρα τις γιορτες,αλλα ειμαι λιγακι επιφυλακτικος,εφοσον δεν γνωριζω καμια κριτικη για το κινητο αυτο απο κατοχους.

Koίτα αντικειμενικά σαν τηλέφωνο πρέπει να είναι καταπληκτικό, είναι το πιο ολοκληρωμένο Nseries και αν δε περιμένεις κανέναν 5800 πιστεύω πως αξίζει τα λεφτά του. Δηλαδή εγώ αν δεν είχα στο μυαλό μου το 5800 θα το είχα πάρει, το μόνο που θα ζήταγα να δω σε ένα κατάστημα είναι τα πλήκτρα σε κανονικό μοντέλο αν βολεύουν και πατιούνται εύκολα αλλά σε σχέση με τα άθλια σε αυτό το τομέα Ν82/ν78 που τα δοκίμασα και φρίκαρα δε πιστεύω ότι μπορεί να δω κάτι χειρότερο, άσε το κράξιμο που έφαγε η νοκια γι΄αυτά τα πλήκτρα οπότε πιστεύω να έκανε μια πιο βολική κατασκευή. Και αν προσθέσουμε και το γεγονός ότι είναι το πιο κομψό και μικρότερο nseries τ΄αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω κι αν είχε και xenon flash θ΄αξιζε και κάτι παραπάνω αλλά μην είμαστε και πλεονέκτες...

 

ΥΓ: Και πολύ βασικό για μένα η πολύ δυνατή μπαταρία του, αλλιώς και το 6220 μ΄άρεσε και είχε και xenon αλλά μονο και μονο για τη μπαταρία χάνει

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Ολη η σειρα Ν7x δεν εχει
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Α εχει γιατι ο φιλος πριν ειπε δεν εχει και παρασυρθηκα απο τα προηγουμενα μοντελα της <σειρας> αυτης
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και καιρό, όλα τα N series εξοπλίζονται στάνταρ με wi-fi, stereo ηχεία και υποδοχή 3,5". Οι καιροί αλλάζουν και τα στάνταρ ανεβαίνουν. Δεν πρόκειται να υπάρξουν νέα n series χωρίς αυτά τα χαρακτηριστικά όπως και πολλά άλλα, όσο φθηνά και αν είναι.
Link to comment
Share on other sites

Οχι οταν λεω σειρας ενοω τα Ν7x μεχρι το Ν78 δεν ειχαν wifi
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και γω μιλάω για όλα, συμπεριλαμβανομένου και των Ν7Χ. Πλέον, θα έχουν όλα, ακόμα και σειρά Ν6Χ να βγει. Δεν έχει σημασία τι ίσχυε μέχρι τώρα. Οι πολιτικές αλλάζουν. Πολλά χαρακτηριστικά που τα βλέπαμε μέχρι πριν 2 χρόνια, σε μοντέλα πολύ ακριβά, τα βλέπουμε τώρα και σε συσκευές mid-range, πχ ο ενσωματωμένος δέκτης gps.
Link to comment
Share on other sites

Ετοιμοπαράδοτο;; Το είχε το κουτί και βιτρίνα;; Πήγα στο πλαίσιο Αθήνα βέβαια αλλά δε ρώτησα μιας και δε το είδα πουθενά. Κι εγώ αν το 5800 πάει για Φλεβάρη και επειδή παίζει για το πρώτο μήνα να έχει και την έξτρα χρέωση των 100€ με βλέπω να χτυπάω στις γιορτές το Ν79 τελικά αλλά θέλω να το δω πρώτα real από κοντά και όχι μόνο το πλαστικό δείγμα

Δεν το είδα κ δεν του είπα να μου το δείξει. Δεν το είχε live για να το δώ απο κοντά, πάντως μου έιπε 399Ε ετοιμοπαράδοτο. Εάν έκανα ανανέωση εκείνη την ώρα πιστεύω θα μου το έδινε :p. Πάντως για το 5800 μάλλον το απορρίπτω, μια χαρά είναι κ το Ν79 κ με (κάποια) καλύτερα features (κατ'εμε)

Link to comment
Share on other sites

Διπλό φλας LED,αυτο το χαρακτηριστικο και η 5αρα καμερα,σιγουρα θα κανουν θαυματα σε φωτο την ημερα αλλα και την νυχτα.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα το πηρα σημερα απο το πλαισιο!ρωτηστε με οτι θελετε!
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

να σε ρωτησω κατι?

τα κουμπια του ειναι ευκολο να τα πατησεις και να ξεχωρισεις το ενα με το αλλο?

απο σημα πως παει? εχει σταθερο και χωρις σκαμπανεβασματα? (αν και ειναι νωρις ακομα για να ξερεις)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...