Jump to content

[Επίσημο] Nokia N79


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ποιο είναι πιο ομορφο? δε μπορώ να αποφασίσω.. άσπρο η γκρι?
"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρωτάς κάτι το εντελώς υποκειμενικό...

 

 

ΥΓ: Πάντως εγώ θα προτιμούσα το λευκό.:p

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ποιο είναι πιο ομορφο? δε μπορώ να αποφασίσω.. άσπρο η γκρι?

 

εγω παντως ειδα και τα 2 απο κοντα και προτιμησα το λευκο.

Θα προτεινα να τα δεις και τα 2 και εσυ απο κοντα ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

σημασια δεν εχει μονο το ασπρο ή το γκρι αλλα και οι προσοψεις που παιρνεις μαζι...οταν τα ειδα και τα δυο δεν ηξερα πιο να διαλεξω αλλα μετα ειδα τις προσοψεις που ειχε το γκρι..δεν μου αρεσαν και ετσι πηρα το ασπρο :D
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου το εκαναν δωρο παραμονη Πρωτοχρονιας.

Δεν προλαβα να ασχοληθώ πολύ με το τηλεφωνο λογω εορτης της Πρωτοχρονιας, δευτερη μερα δούλευα, θες και το γεγονος οτι το προηγουμενο τηλεφωνο ήταν s40 το μενου μου φαίνοταν πιο μπερδεμένο το μόνο που παρατηρησα ήταν οτι αργουσε να επανελθει στην αυτόματη περιστροφή της οθονης και καποιες στιγμες η οθόνη γινοταν μωβ και μετα επανερχόταν.

 

Σημερα το πρωι ανοιχτα τα μαγαζια είπα να ρωτησω σε ενα nokia center για την αναβαθμιση, το αναβαθμισαν μεσα σε μιση ώρα (μου έδωσαν την απαντηση που μου έδωσε και ο Nervous για τα ελληνικά :O:O) και το τηλεφωνο δουλεύει σαφως γρηγοροτερα και δεν εμφανισε μεχρι στιγμης κανενα κολημα η οθόνη.

 

Παραπάνω δεν μπορω δυστυχως να σας διαφωτισω γιατι ουσιαστικα ασχοληθηκα με το κινητο πριν την αναβαθμιση μονο 4 ωρες ψαχνωντας βασικά πραγματα όπως πως βγαινει αυτο το αναθεματισμένο μενού στα s60 και αλλα τετοια σημαντικά:):):)

 

ΥΓ πολύ χρησιμο το τοπικο διαβαστε πριν ρωτησετε που επισημαινει ο nervous, το διαβασα αλλα στα πεταχτα, αλλη φορα θα ειμαι πιο προσεκτικός ;)

Βαγγέλης
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου το εκαναν δωρο παραμονη Πρωτοχρονιας.

Καλορίζικο το νέο κινητάκι φίλε. :)

 

Βάλε και την έκδοση 3 του Nokia Maps. Οδηγίες θα βρεις εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι, όταν με παιρνουν τηλεφωνο και γυρναει το τηλεφωνο(γυρναει η οθονη) τρωει κολληματάκι και δεν μπορώ να το σηκώσω... συμβαίνει κ σε αλλουσ

?

Link to comment
Share on other sites

σε εμένα δεν έχει συμβεί αλλά το ότι μερικές φορές το κινητό έχει ψιλοκολλήσει λογο της οθόνης ''πέρα-δώθε'' μπορώ να το πω αλλά είναι και πως το κρατάς...νομίζω ότι με το καιρό(και τις αναβαθμίσεις) θα το βρούμε το πως να το κρατάμε χωρίς να μας σπάει τα νεύρα
Link to comment
Share on other sites

Ουτε εμενα το παθαινει εκτος αν ενοεις μια μικρη υστερηση στον ηχο (περιπου ενα δευτερολεπτο) αν τυχει και γυρισει εκεινεη την ωρα η οθονη αλλα κολημα δεν τρωει μπορω να απαντησω κανονικα στο τηλεφωνημα.
Link to comment
Share on other sites

hey εχω μια απορια...εβαλα το adobe reader v2.5 απο το γνωστο μαγαζι με το κρ@κ.τωρα αν θελω να απεγκαταστησω την εφαρμογη το κρ@κ θα φυγει απο μονο του ή ειναι κριμμενο καπου και πρεπω να το απεγκαταστησω και αυτο ξεχωριστα??
Link to comment
Share on other sites

hey εχω μια απορια...εβαλα το adobe reader v2.5 απο το γνωστο μαγαζι με το κρ@κ.τωρα αν θελω να απεγκαταστησω την εφαρμογη το κρ@κ θα φυγει απο μονο του ή ειναι κριμμενο καπου και πρεπω να το απεγκαταστησω και αυτο ξεχωριστα??

Η ίδια η εφαρμογή είναι κρ@κ@ρισμένη, δεν υπάρχει πουθενά ξεχωριστό κρ@κ. Είναι ενσωματωμένο στο αρχείο .sis.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

ααα οκ το καταλαβα...

καλα η αναγνωση μηνυματων εχει τρελο γελιο :D :D :D

 

γιατί...???

για περιέγραψέ το λίγο για όσους δεν έχουν το κινητό...!!!

Link to comment
Share on other sites

ο τροπος που διαβαζει ο ''πετρος''(η ελληνικη φωνη)ειναι παραξενος..μοιαζει σαν αντρας που προσπαθει να μιμηθεί τη φωνη μιας γριας αλλα ειναι ετοιμος να ξεκαρδιστει στα γελια:lol::lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια χαρα!!Εχω το Ν81 (μιας και ειμαι music freak:p) αλλα εφτασε επιτελους η ωρα για μια αλλαγη, αφου οπου να ναι περιμενω να μου ερθει η αναβαθμιση απο την cosmote..Επειδη θελω παλι νοκια και επειδη θελω καποιο με πολυ καλη ποιοτητα ηχου,η ερωτηση η εξης στους κατοχους του 79 ...

α) Πως ειναι ο ηχος απο ακουστικα?Πχ σε σχεση με το δικο μου n81 σε ενταση και ποιοτητα!Διαβασα σε ενα ξενο φορουμ , πως ειναι στα ιδια επιπεδα!!

Και β). ο ενσωματωμενος mp3 player ειναι ο ιδιος με του n81?

 

Αυτα προς το παρον..

thanx

διατηρήστε καλές σχέσεις με το λεξικό σας
Link to comment
Share on other sites

α) Καμία σχέση. Αν θέλεις πολύ καλή ποιότητα ήχου μείνε με το N81.

β) Σε γενικές γραμμές ο ίδιος είναι. Υπάρχουν μόνο μικρές αλλαγές στο interface.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ο τροπος που διαβαζει ο ''πετρος''(η ελληνικη φωνη)ειναι παραξενος..μοιαζει σαν αντρας που προσπαθει να μιμηθεί τη φωνη μιας γριας αλλα ειναι ετοιμος να ξεκαρδιστει στα γελια.

Στο μενού ομιλία και στην καρτέλα Ρυθμίσεις, βάλε το Ανίχνευση γλώσσας στο απενεργοποιημένο. Βελτιώνεται η κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Στο μενού ομιλία και στην καρτέλα Ρυθμίσεις, βάλε το Ανίχνευση γλώσσας στο απενεργοποιημένο. Βελτιώνεται η κατάσταση.

 

thanks αλλά θα το κρατήσω όπως είναι...μου αρέσει απίστευτα!

Link to comment
Share on other sites

To κινητό μου είναι παραεισαγωγής και δεν εχει το "Πέτρο". Είμαι σίγουρος ότι καπου συνάντησα πως μπορούμε να βάλουμε τον Πετράκη. Κάποιο λινκ ίσως μπορείτε να μου δώσετε?
ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ Η ΓΗ ΘΑ ΤΡΕΜΕΙ!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς και από εδώ:

Text-to-Speech packages for Greek

Language package for Greek (97.0 KB) Download

Voice package Petros for Greek (1766.0 KB) Download

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα τον Πέτρο αλλά δεν ξέρω πως να τον ενεργοποιήσω επειδή δεν το βρίσκω στο εφαρμογές>ομιλία. pls help

Edit:

τα καταφερα

ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ Η ΓΗ ΘΑ ΤΡΕΜΕΙ!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

α) Καμία σχέση. Αν θέλεις πολύ καλή ποιότητα ήχου μείνε με το N81.

 

Το Ν79 και το 5800XpressMusic απο τα ακουστικά σκοτώνουν!!!

 

τι ισχυει τελικα γιατι εχω μπερδευτει!!!?????:blink::blink:

διατηρήστε καλές σχέσεις με το λεξικό σας
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και ισχύει. Το Ν79 είναι από τα καλύτερα της αγοράς στον τομέα της μουσικής.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...