Jump to content

[Επίσημο] Nokia N79


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστώ πολύ παιδιά! Αυτό νομίζω πως θα μου κάνει!

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαιρετώ κι εγώ το club του Ν79.

Θέλω να μάθω αν γίνεται να αλλάξω την μπροστινή κάλυψη (λευκό Ν79) γιατί εδώ και 2 χρόνια που το έχω έκανα την χαζομάρα και το έβαζα στην τσέπη μαζί με τα κλειδιά και έχει καταγρατζουνιστεί (κυρίως η οθόνη)... Αν ξέρει κάποιος πληροφορίες και πόσο κοστίζει περίπου ας βοηθήσει.

 

Επίσης ποια είναι τα must have προγραμματάκια;

Ευχαριστώ.

Edited by deNordic
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να μάθω αν γίνεται να αλλάξω την μπροστινή κάλυψη (λευκό Ν79) γιατί εδώ και 2 χρόνια που το έχω έκανα την χαζομάρα και το έβαζα στην τσέπη μαζί με τα κλειδιά και έχει καταγρατζουνιστεί (κυρίως η οθόνη)... Αν ξέρει κάποιος πληροφορίες και πόσο κοστίζει περίπου ας βοηθήσει.

 

Προσόψεις υπάρχουν, και γνήσιες και ιμιτασιόν, σε λευκό/γκρι/μαύρο και πάει λέγοντας.. Μπορείς να αλλάξεις και το πληκτρολόγιο, αν χρειάζεται κι αυτό. Κάποια στιγμή είχα ψαχτεί κι εγώ, και με μια αναζήτηση στο γοογλε θα βρεις πολύ εύκολα... Το κόστος απ' ότι θυμάμαι δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο... (~20-25€) Ιμιτασιόν πιο φτηνά, και από εξωτερικό ακόμα πιο φτηνά... Εγώ θα πρότεινα γνήσια όμως, για να μην υπάρχουν θέματα εφαρμογής...

 

Ένα δείγμα εδώ

Link to comment
Share on other sites

Προσόψεις υπάρχουν, και γνήσιες και ιμιτασιόν, σε λευκό/γκρι/μαύρο και πάει λέγοντας.. Μπορείς να αλλάξεις και το πληκτρολόγιο, αν χρειάζεται κι αυτό. Κάποια στιγμή είχα ψαχτεί κι εγώ, και με μια αναζήτηση στο γοογλε θα βρεις πολύ εύκολα... Το κόστος απ' ότι θυμάμαι δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο... (~20-25€) Ιμιτασιόν πιο φτηνά, και από εξωτερικό ακόμα πιο φτηνά... Εγώ θα πρότεινα γνήσια όμως, για να μην υπάρχουν θέματα εφαρμογής...

 

Ένα δείγμα εδώ

 

π.χ αυτό http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=36447

περιλαμβάνει και το πλαστικό της οθόνης, γιατί είναι αρκετά γρατζουνισμένο το δικό μου. Επίσης πως μπορώ να το "λύσω" για να κάνω την αλλαγή;

Link to comment
Share on other sites

π.χ αυτό http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=36447

περιλαμβάνει και το πλαστικό της οθόνης, γιατί είναι αρκετά γρατζουνισμένο το δικό μου. Επίσης πως μπορώ να το "λύσω" για να κάνω την αλλαγή;

 

Το πλαστικό της οθόνης είναι μέρος της πρόσοψης, φαίνεται και στη φωτογραφία. Αν αλλάξεις πρόσοψη θα είσαι κομπλέ, αρκεί οι γρατζουνιές να έχουν περιοριστεί σ' αυτό, και να μην έχουν "φτάσει" και στη οθόνη την ίδια...

Τώρα για το ξεκούμπωμα/κούμπωμα συμβουλεύσου το service manual. Αν δεν το έχεις, πάρτο από εδώ.

Δεν νομίζω να είναι δύσκολο. Έχεις πάντα και την επιλογή να πας σε κάνα nokia store να στο αλλάξουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά. Ηθελα να ρωτήσω το εξης: Ειχα αποθηκευμένα στην κάρτα μνημης καποια μυνηματα. Εντελως ξαφνικά εξαφανιστηκαν τα παντα και η καρτα μνημης εμφανιζεται σαν %$#%^#^$ κλπ. Επισης, εχω ένα backup .arc προσπαθησα να κανω επαναφορα απο κει. Δυστηχως όμως δεν το αρχειο δεν αναγνωριζεται σαν μορφή απο ovi ή pc suite. Καποιες φωτο που υπήρχαν στην κάρτα δεν εχουν πειραχτει, ομοιως και αλλα αρχεια που ειχα. Μηπως μπορειτε να με βοηθησετε? :wacko:

Α, και κατι ακόμα.. Μπορω να κανω Import τα μηνυματα απο αρχειο .csv στο τηλ??

 

Ευχαριστω προκαταβολικα όσους απαντησουν.

 

Κανεις δεν γνωρίζει να απαντήσει? :!:

Edited by gianpithio
Συνεχόμενα μηνύματα.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Ηθελα να ρωτήσω το εξης: Ειχα αποθηκευμένα στην κάρτα μνημης καποια μυνηματα. Εντελως ξαφνικά εξαφανιστηκαν τα παντα και η καρτα μνημης εμφανιζεται σαν %$#%^#^$ κλπ.

Διάβασε ένα παλιό post (29 Απρ. 2005 :p) μπορεί να βοηθήσει:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=868685#post868685

Επισης, εχω ένα backup .arc προσπαθησα να κανω επαναφορα απο κει. Δυστηχως όμως δεν το αρχειο δεν αναγνωριζεται σαν μορφή απο ovi ή pc suite. Καποιες φωτο που υπήρχαν στην κάρτα δεν εχουν πειραχτει, ομοιως και αλλα αρχεια που ειχα. Μηπως μπορειτε να με βοηθησετε? :wacko:

Δες το Εξαγωγή δεδομένων από αντίγραφα ασφαλείας

Α, και κατι ακόμα.. Μπορω να κανω Import τα μηνυματα απο αρχειο .csv στο τηλ??

Θυμάμαι (δεν είμαι σίγουρος μπορεί να ήταν για τις επαφές :O) ότι υπήρχε μια εφαρμογή που έκανε εξαγωγή τα sms σε .csv εάν την βρεις θα υπάρχει και επιλογή για να κάνεις εισαγωγή. Ρώτησε στο επίσημο θέμα τον εφαρμογών ίσως να γνωρίζουν το όνομα!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φίλε για την απάντηση. Και μενα κατι αντιστοιχο μου συμβαίνει. Προσπάθησα να βρω καποιο corrupted ("ιερογλυφικο") αρχειο στην κάρτα χωρίς μεγαλη επιτυχια. Συνδεθηκα ωστόσο σε κατασταση μαζικης αποθηκευσης, όχι απο card reader.

 

Επισης ρωτησα και στις εφαρμογες.

 

Αν εχεις καμια αλλη ιδεα, με χαρα να την ακουσω...:confused:

 

Ευχαριστώ.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά. εχω ενα πρόβλημα με το n79 μου. Όταν μπαίνω στο internet σε συγκεκριμένα site δεν ανοίγει κάποιες εικόνες σε flash μορφή οπως πχ ταξιδιωτικά site.Μήπως υπάρχει κάποιο πρόγραμμα ή κάποιος explorer ώστε να μπορώ να κάνω την δουλεία μου.

ευχαριστώ εκ το προτέρον

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά. εχω ενα πρόβλημα με το n79 μου. Όταν μπαίνω στο internet σε συγκεκριμένα site δεν ανοίγει κάποιες εικόνες σε flash μορφή οπως πχ ταξιδιωτικά site.Μήπως υπάρχει κάποιο πρόγραμμα ή κάποιος explorer ώστε να μπορώ να κάνω την δουλεία μου.

ευχαριστώ εκ το προτέρον

 

απλα το κινητο δεν εχει flash 10.1 αλλα flash lite 4 που υποστηριζει τις περισσοτερες σελιδες... και δεν μπορεις να το αλλαξεις

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

:confused:Ευχαριστώ για την απάντηση. Από όσο ξέρω όμως ομώς το n79 έχει Flash Lite 3.0

μπορώ να κάνω αναβάθμηση;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα παιδια! Εχω ενα Ν82 και ειμαι καταευχαρηστημενος απο το κινητο! Και σκυλι και full extra! Απλα σκεφτομαι σοβαρα να το αλλαξω με κανενα Ν79 για λιγο διαφορετικη εμφανιση. :worry:

 

Διαβασα λοιπον καποιες σελιδες, πετυχα καποιους μεμονομενους προβληματισμους κλπ και οκ.. θα μπορουσατε ομως να μου πειτε με δυο λογια,

1) αν εχει καποιο χαρακτηριστικο προβληματακι που βγαζει το Ν79

2) αν ειναι βολικα & αν πατιουνται ευκολα τα κουμπια των επιλογων (ελπιζω να καταλαβαινετε) το "C" και τα αλλα των μενου κ της πλοηγησης το κεντρικο κλπ.

3) αν βγαζει καλες ή απλα ικανοποιητικες φωτογραφιες, γιατι θα φυγω απο ενα Ν82 που ηταν σχεδον σαν φωτογραφικη μηχανη οι φωτο του.. μερα νυχτα..!

4)αν οντως αξιζει να αφησω το Ν82 και να παρω ενα Ν79.

 

Ειχε κανεις Ν82 και Ν79 να μου πει διαφορες που ειδε, εντυπωσεις, κλπ? Οτιδηποτε Αλλο εχετε να προσθεσετε/παρατηρησετε για το συγκεκριμενο μοντελο, ειμαι ολος αυτια παιδια!! :O

 

Συγνωμη αν κουρασα με το μεγαλο post αλλα χρειαζομαι λιγη βοηθεια και εδω ειναι το καλυτερο μερος.. Οποτε ευχαριστω προκαταβολικα για οποιον κανει τον κοπο να με κατατοπισει.. :)

Edited by forall
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια! Εχω ενα Ν82 και ειμαι καταευχαρηστημενος απο το κινητο! Και σκυλι και full extra! Απλα σκεφτομαι σοβαρα να το αλλαξω με κανενα Ν79 για λιγο διαφορετικη εμφανιση. :worry:

 

Διαβασα λοιπον καποιες σελιδες, πετυχα καποιους μεμονομενους προβληματισμους κλπ και οκ.. θα μπορουσατε ομως να μου πειτε με δυο λογια,

1) αν εχει καποιο χαρακτηριστικο προβληματακι που βγαζει το Ν79

2) αν ειναι βολικα & αν πατιουνται ευκολα τα κουμπια των επιλογων (ελπιζω να καταλαβαινετε) το "C" και τα αλλα για μενου πλοηγηση κλπ.

3) αν βγαζει καλες ή απλα ικανοποιητικες φωτογραφιες, γιατι θα φυγω απο ενα Ν82 που ηταν σχεδον σαν φωτογραφικη μηχανη οι φωτο του.. μερα νυχτα..!

4)αν οντως αξιζει να αφησω το Ν82 και να παρω ενα Ν79.

 

Οτιδηποτε Αλλο εχετε να προσθεσετε/παρατηρησετε για το συγκεκριμενο μοντελο, ειμαι ολος αυτια παιδια!! :O

 

Συγνωμη αν κουρασα με το μεγαλο post αλλα χρειαζομαι λιγη βοηθεια και εδω ειναι το καλυτερο μερος.. Οποτε ευχαριστω προκαταβολικα για οποιον κανει τον κοπο να με κατατοπισει.. :)

 

1) Το έχω 2 χρόνια και έχω πολλά προβληματάκια:mad: αλλά τουλάχιστον ικανοποιεί τις απαιτήσεις μου. Προβλήματα που ίσως να έχουν γενικά όλα τα Ν79 δεν ξέρω.

2) Τα κουμπιά είναι θέμα συνήθειας. Αν έχεις μεγάλα δάκτυλα όμως πιστεύω θα δυσκολευτείς κάπως περισσότερο.

3) Προσωπικά δεν τη χρησιμοποιώ τη κάμερα πολύ και έτσι δεν έχω παράπονο, αλλά σίγουρα η κάμερα του Ν82 είναι τρομερά καλύτερη από του Ν79.

4) Δεν πιστεύω πως αξίζει, ειδικά αν είναι κριτήριο μόνο η εμφάνιση. Το δύο αυτά κινητά είναι σχεδόν ίδια σε χαρακτηριστικά. Εγώ πάντως στη θέση σου αν είχα λεφτά θα πήγαινα για android που έχει μέλλον, υποστήριξη και το υποστηρίζουν ποιοτικές μάρκες (βλ. HTC).;)

 

Γενικά δεν θα σε ενθάρυνα να κάνεις τέτοια αλλαγή. Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές...:happy:

ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ Η ΓΗ ΘΑ ΤΡΕΜΕΙ!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

N86 και Ε52 θα σου προτεινα να δεις εγω.

 

Ομως καλυτερα απευθυνσου στην ενοτητα των Διαξιφισμών.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια! Εχω ενα Ν82 και ειμαι καταευχαρηστημενος απο το κινητο! Και σκυλι και full extra! Απλα σκεφτομαι σοβαρα να το αλλαξω με κανενα Ν79 για λιγο διαφορετικη εμφανιση. :worry:

 

Διαβασα λοιπον καποιες σελιδες, πετυχα καποιους μεμονομενους προβληματισμους κλπ και οκ.. θα μπορουσατε ομως να μου πειτε με δυο λογια,

1) αν εχει καποιο χαρακτηριστικο προβληματακι που βγαζει το Ν79

2) αν ειναι βολικα & αν πατιουνται ευκολα τα κουμπια των επιλογων (ελπιζω να καταλαβαινετε) το "C" και τα αλλα των μενου κ της πλοηγησης το κεντρικο κλπ.

3) αν βγαζει καλες ή απλα ικανοποιητικες φωτογραφιες, γιατι θα φυγω απο ενα Ν82 που ηταν σχεδον σαν φωτογραφικη μηχανη οι φωτο του.. μερα νυχτα..!

4)αν οντως αξιζει να αφησω το Ν82 και να παρω ενα Ν79.

 

Ειχε κανεις Ν82 και Ν79 να μου πει διαφορες που ειδε, εντυπωσεις, κλπ? Οτιδηποτε Αλλο εχετε να προσθεσετε/παρατηρησετε για το συγκεκριμενο μοντελο, ειμαι ολος αυτια παιδια!! :O

 

Συγνωμη αν κουρασα με το μεγαλο post αλλα χρειαζομαι λιγη βοηθεια και εδω ειναι το καλυτερο μερος.. Οποτε ευχαριστω προκαταβολικα για οποιον κανει τον κοπο να με κατατοπισει.. :)

 

Φιλε μου εγω ειχα ακριβως την αναποδη επιθυμια,να αλλαξω το Ν79 που το εχω 1 χρονο για ενα Ν82,ετσι για αλλαγη κ γιατι ηθελα το xenon που σαφως βελτιωνει τη νυχτα την φωτογραφια.

Βεβαια εχοντας περασει απο εριξον με xenon ειδα οτι της νοκια εινια κατωτερο,κ τωρα με το Ν8 παλι δεν εχω μεινει τοσο ευχαριστημενος (καθαρα για την ενταση του φλας μιλαω,που σε συγκριση με ενα c905,k810 κτλ ειναι πιο αδυναμο) κ αποφασισα να μην πεταξω λεφτα κ να ρισκαρω γιατι μιατοσο μικρη αλλαγη.

οποτε αυτο που εκανα,αγορασα καινουριες προσωψεις μπρος,πισω,μεσα,τα παντα ολα, κ το εκανα καινουριο,με 30-40 ευρω,δε θυμαμαι.

εξαλλου ειναι σε αριστη κατασταση κ το λυπομουν.

κατα ταλλα το Ν79 αν ειχε ξενον καλο θεωρω οτι δε θα το αλλαζα ποτε,οποτε ισως το Ν82 καλυτερα να του κανεις μια ανακαινιση κ να παρεις αργοτερα καποιο Ν8 αν θες κατι νεοτερο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

:confused:Ευχαριστώ για την απάντηση. Από όσο ξέρω όμως ομώς το n79 έχει Flash Lite 3.0

μπορώ να κάνω αναβάθμηση;

 

Καλησπέρα σε όλους, μήπως γνωρίζει κάποιος να απαντήσει στο προηγούμενο ερώτημα μου και ένα ακόμα ερώτημα, τη σχέση έχει το Flash Lite 4.0 που έχουν τα nokia με το Adobe Flash 10.1 που έχουν οι άλλες εταιρίες;

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω ένα N79 και μου έχει πάθει ζημιά το περίβλημα. Γνωρίζει κανείς αν γίνεται αλλαγή σε όλη την πρόσοψη και το πλαινό; Και αν ναι, με τι κόστος;;
Dance4Life
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω ένα N79 και μου έχει πάθει ζημιά το περίβλημα. Γνωρίζει κανείς αν γίνεται αλλαγή σε όλη την πρόσοψη και το πλαινό; Και αν ναι, με τι κόστος;;

 

το πλαινο το γκρι αν εννοεις ειναι ο σκελετος που κουμπωνουν ολα πανω εκει,εγω τα αλλαξα ολα για φρεσκαρισμα,κ πληκτρολογιο γτ εβαλα λευκα απο γκρι,κ μου πηγε κανα 30αρι νομιζω,δε θυμαμαι καλα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

το πλαινο το γκρι αν εννοεις ειναι ο σκελετος που κουμπωνουν ολα πανω εκει,εγω τα αλλαξα ολα για φρεσκαρισμα,κ πληκτρολογιο γτ εβαλα λευκα απο γκρι,κ μου πηγε κανα 30αρι νομιζω,δε θυμαμαι καλα

 

Σε Nokia Shop το πήγες; Γιατί αν είναι τόσο συμφέρει...

Dance4Life
Link to comment
Share on other sites

Σε Nokia Shop το πήγες; Γιατί αν είναι τόσο συμφέρει...

 

ναι,ειχα ενα προβλημα με οθονη κ αφου ηταν εγγυηση και το πηγα για αντικατασταση της,ρωτησα κ ειδα οτι συμφερει,κ το εκανα καινουριο!συγκεκριμενα εγω πηγα στης γλυφαδα,στην παπανδρεου,αλλα δε νομιζω οτι παιζει ρολο!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
φτου γκαντεμια σημερα στην οθονη βγηκαν καμενα pixel..ξερετε ποσο κοστιζει η αλλαγη οθονης αμα το παω στη νοκια??
Link to comment
Share on other sites

Υπολόγισε περίπου να σου κοστίσει γύρω στα 60 - 70 €.

Φυσικά αν είσαι μέσα στα πλαίσια της εγγύησης δεν θα πληρώσεις τίποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 2+ χρονια απο την αγορα σιγουρα δεν παιζει εγγυηση..τσιμπαει η τιμη.δεν νομιζω για 5 pixel να αξίζει να αλλαξω οθονη..σε ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

Υπολόγισε περίπου να σου κοστίσει γύρω στα 60 - 70 €.

Φυσικά αν είσαι μέσα στα πλαίσια της εγγύησης δεν θα πληρώσεις τίποτα.

 

Νομιζω οτι ειναι φθηνοτερη:

http://mobile-parts.com.gr/gr/iieea/nokia-5730x-e66-display-lcd-original.html

αν ισχυει οτι ταιριαζει κ στο Ν79

εχει κ αυτην βεβαια

http://mobile-parts.com.gr/gr/navigation-key/lcd/nokia-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13/nokia-eseriesnseries-1-2-3/n79-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20.html

εχω παρει πραγματααπο το συγκεκριμενο μαγαζι,παλιοτερα,κ ειναι οκ.για εριξον.

τωρα δε ξερω αν παιζει κατι κ ειναι τοσο φθηνη,ομως το οτι ηταν πανακριβες τοσα χρονια δε σημαινει οτι θα επρεπε ναναι παντα ετσι

οποτε για 30 ευρω αξιζει..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...