Jump to content

[Επίσημο] Nokia N85


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΕΧΩ ΤΟ Β.Τ ΤΙΣ ΣΟΝΥ PV715 ΚΑΙ ΤΟ Ν85 ΑΠΟΣΥΝΔΕΕΤΑΙ.ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΑΝΑ 2 ΛΕΠΤΑ ΚΡΑΤΑ ΚΑΙ ΧΑΝΕΤΕ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΙΟ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

 

Θα σε παρακαλεσω να γραφεις με πεζους χαρακτηρες. Τα κεφαλαια στα forum ειναι σαν να φωναζεις και μπορει να δημιουργηθουν παρεξηγησεις. Τελος απαγορευονται και απο τους Ορους Προσβασης και Χρησης που συμφωνησες κατα την εγγραφη σου.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

ΕΧΩ ΤΟ Β.Τ ΤΙΣ ΣΟΝΥ PV715 ΚΑΙ ΤΟ Ν85 ΑΠΟΣΥΝΔΕΕΤΑΙ.ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΑΝΑ 2 ΛΕΠΤΑ ΚΡΑΤΑ ΚΑΙ ΧΑΝΕΤΕ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΙΟ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

 

και εγώ αντιμετώπιζα παρόμοιο πρόβλημα με iteq κάντο αναβάθμιση

PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλά, ενάμιση μήνα στο κρατάνε κάθε φορά...;

Που το έδωσες;

Πριν το δώσεις είχες δοκιμάσει να κάνεις αναβάθμιση λογισμικού μήπως και καλυτέρευε η κατάσταση;

 

Το αγόρασα από την Vodafone . Η Vodafone το έστειλε στην ΝΟΚΙΑ και της δυο φορές . Την πρώτη φορά είπε ότι έκανε αναβάθμιση τώρα περιμένω να δω τη θα μου πουν.Την δεύτερη φορά είναι σχεδόν δυο μήνες!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

έχει βάλει κανείς flash screen saver?ειχα κατεβασει ενα θεμα το οποιο μεσα ειχε και ενα φακελο ownskin ο οποιοσ ειχε ενα flash μεσα και εμπαινε τελεια στιν κατασταση αναμονης.βρηκα μετα απο γνωστο ενα αλλο το οποιο οταν το βαζω στην κατασταση αναμονης εμφανιζεται και αμεσως φεθγει μετα και γινεται συνεχει αυτο το πραμα.γνωριζει κανεις τι πρεπει να κανω?

 

το αρχειο εχει καταληξη .swf

Link to comment
Share on other sites

Μήπως πέρασες κάποια εφαρμογή τώρα τελευταία και προκαλεί αυτό το κόλλημα; Κάνε μια επανεκκίνηση. Να υποθέσω ότι και σε σκοτεινό δωμάτιο, πάλι δεν ανάβουν, έτσι;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά βάζω στον κωδικό για αναβάθμηση το νούμερο που βρίσκετε στο τηλέφωνο και μου βγάζει ότι η πιο νέα αναβάθμηση είναι η 11.047. Στο πιο πάνω λίνκ που δίνετε για την 30.019 μου βγάζει μια σελίδα για σχόλια της αναβάθμησης. Πως μπορώ να κατεβάσω την αναβάθμηση???
Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία έκδοση για το ελληνικό product code (0560508) είναι η 30.019.

Για να μη σου εμφανίζει την 30.χχ ως τελευταία σημαίνει πως η συσκευή σου είτε είναι branded είτε παρα-εισαγωγή.

Δες στο FAQ τι κάνουν σε αυτές τις περιπτώσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου είναι βόνταφον! Αν το κάνω αναβάθμηση θα χάσω την εγγύηση? Και επίσης αν τελικά το αποφασήσω πως μπορώ να παρακάμψω το βόνταφον για να κάνω την αναβάθμηση.
Link to comment
Share on other sites

Όπως είναι τώρα, αναβάθμιση δεν μπορείς να κάνεις μόνος σου.

Στο S60 3rd Edition Platform FAQ όπως έγραψα και πριν λέει αναλυτικά τι μπορείς να κάνεις ώστε να μπορέσεις να κάνεις αναβάθμιση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε βαλει την νεα εκδοση firmware, παρατηρησατε καποια βελτιωση στο θεμα του Bluetooth ?

Διορθωθηκαν τα προβληματα που υπηρχαν εως τωρα ?

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε βαλει την νεα εκδοση firmware, παρατηρησατε καποια βελτιωση στο θεμα του Bluetooth ?

Διορθωθηκαν τα προβληματα που υπηρχαν εως τωρα ?

 

μπα φιλε, τιποτα.

τουλαχιστον με το δικο μου το i tech συνεχιζει τα ιδια.

συνδεση - αποσυνδεση και παει λεγοντας....

Link to comment
Share on other sites

μπα φιλε, τιποτα.

τουλαχιστον με το δικο μου το i tech συνεχιζει τα ιδια.

συνδεση - αποσυνδεση και παει λεγοντας....

 

και το δικό μου τα ίδια... γενικά με τα ακουστικά έχω προβλήματα... μόνο κάποιο νόκια βλέπω να δουλεύει σωστά....

PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και πέντε μήνες έχω αγοράσει ένα νοκια Ν85 . Οταν μπαίνω στο μενού κάνει επανεκκινήσεις το έχω στείλει για service δυο φόρες σύνολο τρεις μήνες και ακόμα περιμένω !!!!!!

Εμενα στους 6μηνες και μετα απο τρεις επισκεψεις στο σερβις (για συνεχεις επαν/σεις)μου το αλλαξαν με αλλο , το οποιο ειχε ψιλοπροβληματα και πολυ τσογο.Τελικα τα προβληματα ολα ληθηκαν με την τελευταια αναβαθμιση αλλα ο τσογος εμεινε .Αυτα ειναι τα καλα της Νοκια :dash:

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω 5 μηνες και οταν με παιρνουν τηλεφωνο και ανοιγω το slide κλεινει εντελως το τηλεφωνο.Εχουν σπασει τα νευρα μου.Καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

το εχω κανει.Την τελευταια εχω.την 30,019.Οταν εχει πολυ ζεστη το κανει αυτο,στο αμαξι μεσα συνηθως..Τι να πω.Εχω απογοητευθει.Τοσο ακριβο κινητο.Ειναι δυνατον?
Link to comment
Share on other sites

εμένα δουλεύει άψογα . είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος μόνο με τα bluetooth headsets έχω πρόβλημα. θα δοκιμάσω κανά νόκια και θα δούμε τι θα γίνει....
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Προστατευτικό για την οθόνη που μπορώ να βρω? Πόσο κοστίζει μήπως ξέρει κάποιος?

 

στο ebay....

PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

και το δικό μου τα ίδια... γενικά με τα ακουστικά έχω προβλήματα... μόνο κάποιο νόκια βλέπω να δουλεύει σωστά....

 

Εγω δοκιμασα το Nokia BH-215 και επαιξε αψογα, οποτε και το αγορασα...

 

Και όσοι εχετε προβλημα με τη συνδεση στον υπολογιστη με το νεο firmware θα ειστε ΟΚ!

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Στα καλα καθουμενα το Ν85 μου σταματησε να παραγει ηχο , ουτε μουσικη ουτε ηχοι κουμπιων ουτε ηχοι κλησεων τιποτα δεν ακουγετε , ενω το ακουστικο παιζει κανονικα , εχει συμβει σε κανενα? Εχω την 30... version , ειναι bug ή καηκε το ηχειο λετε? Τσεκαρα και τα προφιλ ολα ειναι κανονικα εκει :cool:
"Wot we do in life echoes in eternity"
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...