Jump to content

LG Renoir (KC910)


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδιά λειτουργεί κανενός το MGMaps?

γιατι εμένα βρίσκει στίγμα μόνο άμα συνδεθώ με το ιντερνετ

 

στο Menu, Settings, Map Browsing, το Offline Mode πρέπει να είναι τσεκαρισμένο?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επιτελους βγηκε η 11m version, δεν θα την παλευα αλλο με την j. Δεν μου επιτρεπε να κανω πολλα...

γνωριζει κανεις αν λειτουργει καλα , χωρις προβληματα?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

εγώ,ενώ είμαι συνδεδεμένος με wi-fi με χρεώνει κανονικά σαν μπαίνω στο internet :wacko:

 

ειχεισ κατευασει τον opera mini???

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους βγηκε η 11m version, δεν θα την παλευα αλλο με την j. Δεν μου επιτρεπε να κανω πολλα...

γνωριζει κανεις αν λειτουργει καλα , χωρις προβληματα?

 

Θα την περασω σε λιγο, φορτιζω το κινητο.

 

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Κ ΑΝ ΧΡΕΩΝOMAΣΤΕ:

Αν πάνω αριστερα το Η/3G κοκκινιζει κ βγαζει ενα σηματακι (σαν το σημα "play") τοτε σημαινει οτι χρεωνομαστε κ δε χρησιμοποιειται το wifi.

Αναφορικα με τον οπερα μινι, ειχα γραψει σελιδες πισω ενα τιπ για να μη χρεωνομαστε.Ο οπερα αν εχουμε το wifi on θα δουλεψει με το wifi.Aν το εχουμε κλειστο θα συνδεθει με τη data συνδεση μας κ θα μας χρεωσει.

Η ουσια βρισκεται στο παιχνιδια εφαρμογες-java-προφιλ.Για μενα που εχω wind, ειναι τσκεκαρισμενο το "wind gr java" ως προφιλ.Για να εχω το κεφαλι μου ησυχο, εχω κανει ενα αλλο προφιλ (ακυρο ουσιαστικα)κ ενεργοποιω αυτο ωστε να μην μπαινει ο οπερα αν δεν εχω το wifi on.

Οσον αφορα τον default browser του κινητου, οπως ειπε κ ο μικρος μας tsoump, βαλτε στο προφιλ του "wifi".Δε θα χρεωνεστε ετσι.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Θα την περασω σε λιγο, φορτιζω το κινητο.

 

Την περναω τωρα. Θετικα σχολια ειδα, εκτος απο την ελειψη αρκετων γλωσσων. (ως τωρα: russian , chinesee λειπουν) :worry:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, δεν υπαρχει καμμια διαφορα παραμονο , το οτι λειτουργει ο mmplayer.

Αρχει πολυ να φορτωσει την επιλογη: "επιλογη" στα αρχεια (αριστερα ψηλα) και σε αυτη και στη προηγουμενη v.

Οποιος ειδε κτ καλο, ας συμπληρωσει.....:/

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά

Έχω κάποιες ερωτήσεις / απορίες…

1)Στις ρυθμίσεις του GPS ποιο επιλέγουμε? Το αυτόνομο ή το υποβοηθούμενο και ποια η διαφορά τους?

2)Έβαλα ένα πρόγραμμα για GPS, το amAze. Όταν συνδέομαι με Wi-Fi όλα ωραία και δωρεάν.. αλλά όταν συνδέθηκε μέσω wap, (έχω καρτοκινητό Cosmote), κατεβάζει δεδομένα από χάρτες, περίπου 600 kb και μου έγινε χρέωση 7.00 ευρώ περίπου !!!!

Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος, ή κάποιο άλλο πρόγραμμα για GPS ώστε να κάνει καλύτερη και οικονομικότερη αυτή τη δουλειά?

3) Στο ελληνικό πληκτρολόγιο υπάρχουν όλοι οι τονούμενοι χαρακτήρες όταν είναι στο landscape?

Και ένα άλλο κουφό !!!! Έχουμε δύο ίδιες συσκευές με f/w 10κ και οι δύο, όλες οι ρυθμίσεις στο «δυνατό» όσον αφορά τον ήχο. Πώς γίνετε όμως το ένα να είναι πιο δυνατό σε ένταση παίζοντας μάλιστα το ίδιο αρχείου ήχου?

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά

Έχω κάποιες ερωτήσεις / απορίες…

1)Στις ρυθμίσεις του GPS ποιο επιλέγουμε? Το αυτόνομο ή το υποβοηθούμενο και ποια η διαφορά τους?

2)Έβαλα ένα πρόγραμμα για GPS, το amAze. Όταν συνδέομαι με Wi-Fi όλα ωραία και δωρεάν.. αλλά όταν συνδέθηκε μέσω wap, (έχω καρτοκινητό Cosmote), κατεβάζει δεδομένα από χάρτες, περίπου 600 kb και μου έγινε χρέωση 7.00 ευρώ περίπου !!!!

Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος, ή κάποιο άλλο πρόγραμμα για GPS ώστε να κάνει καλύτερη και οικονομικότερη αυτή τη δουλειά?

3) Στο ελληνικό πληκτρολόγιο υπάρχουν όλοι οι τονούμενοι χαρακτήρες όταν είναι στο landscape?

Και ένα άλλο κουφό !!!! Έχουμε δύο ίδιες συσκευές με f/w 10κ και οι δύο, όλες οι ρυθμίσεις στο «δυνατό» όσον αφορά τον ήχο. Πώς γίνετε όμως το ένα να είναι πιο δυνατό σε ένταση παίζοντας μάλιστα το ίδιο αρχείου ήχου?

 

2)οσο αναφορα το gps για το πως λειτουργει χωρις χρεωση ψαξε στην σελιδα 16 αυτου του θεματος...

για την ενταση που λες μπορει να συμβαινει αυτο το πραγμα δηλαδη να ειχει το 1 ποιο δυνατο ηχειο απο το αλλο.....

Link to comment
Share on other sites

Το δευτερο γινεται σε συγκεκριμενες περιπτωσεις...

Ναι. Αυτό είχα καταλάβει κι εγώ, απλά έλεγα μήπως κάτι δεν πάει καλά στο δικό μου...

Για το 1. εννοείς "αγγλικά" όχι δεν αλλάζουνε.

2. Εμένα αλλάζει πάντα και ναι εκεί φαίνονται ελληνικά γράμματα στα πλήκτρα τύπου qwerty(αλλάζουν ανάλογα την γλώσσα γραφής).

Ναι, σόρρυ από βιασύνη έγραψα "ελληνικά". Ψιλοχαζό δεν είναι;

Γιατί όταν δεν το γυρνάς σε qwerty να μην έχεις την επιλογή να φαίνονται τα ελληνικά, αφού ...γράφεις ελληνικά;:wacko:

Τι εννοείς "αλλάζει πάντα"; Με μπέρδεψες λίγο!:O

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς "αλλάζει πάντα"; Με μπέρδεψες λίγο!:O

 

Είπες αν αλλάζει όταν το γυρνάς οριζόντια σε landscape mode και σου απάντησα πως σε 'μενα αλλάζει πάντα μόλις το γυρνάω. Τι δεν κατάλαβες; Μήπως δεν κατάλαβα κάτι εγώ σωστά; :)

Link to comment
Share on other sites

Είπες αν αλλάζει όταν το γυρνάς οριζόντια σε landscape mode και σου απάντησα πως σε 'μενα αλλάζει πάντα μόλις το γυρνάω. Τι δεν κατάλαβες; Μήπως δεν κατάλαβα κάτι εγώ σωστά; :)

Ο.Κ! Αυτό εννοούσα άρα συνεννοηθήκαμε!:lol:

Όμως σε εμένα δεν το κάνει αυτό παρά μόνο σε ειδικές περιπτώσεις όπως π.χ στα μηνύματα, κι αυτό μόνο αν το επιλέξω εγώ.

Μήπως είναι λόγω κάποιας ρύθμισης που δεν έχω κάνει;:confused:

Εσένα το κάνει αυτό χωρίς να έχεις "πειράξει" κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Ο.Κ! Αυτό εννοούσα άρα συνεννοηθήκαμε!:lol:

Όμως σε εμένα δεν το κάνει αυτό παρά μόνο σε ειδικές περιπτώσεις όπως π.χ στα μηνύματα, κι αυτό μόνο αν το επιλέξω εγώ.

Μήπως είναι λόγω κάποιας ρύθμισης που δεν έχω κάνει;:confused:

Εσένα το κάνει αυτό χωρίς να έχεις "πειράξει" κάτι;

 

Το μόνο που μπορώ να σου πω σίγουρα είναι ότι αλλάζει στις επαφές στα μηνύματα και στον browser. Ίσως να αλλάζει κι αλλού και να μη το 'χω πάρει χαμπάρι....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Άρα δεν είναι όπως π.χ στο 5800, το οποίο ακόμη και σε κατάσταση αναμονής να το "γυρίσεις", αλλάζει αυτόματα η οθόνη σε landscape mode...:(

Anyway, I can live with that...:p

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.:)

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που μπορώ να σου πω σίγουρα είναι ότι αλλάζει στις επαφές στα μηνύματα και στον browser. Ίσως να αλλάζει κι αλλού και να μη το 'χω πάρει χαμπάρι....:lol:

 

Aλλαζει και στη συλλογη....

καλως σας βρηκα παιδια....!:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, συμφορουμιτες, αποφασισα να αγορασω το κινητο.

1. Ξερει κανεις γιατι το e-clic το εχει 305 € ενω ο Κωτσοβολος 389 €. Η διαφορα ειναι στη καρτα μνημης μονο;

2. Επισης το ειδα στο MMarkt 329 (πρωτη φορα το ειδα live) και η πισω μερια με το φακο μου φανηκε αχρωμη σαν ξεβαμενη μελιτζανα ενώ στο δικτυο η πισω μερια φανταζει ολομαυρη. Τι παιζει εσεις που το εχετε ηδη αγορασει;

3. Επειδη εχω διαβασει σχεδον ολες τις σελιδες θελω να τονισω οτι εισαι ευχαριστημενος με κατι οταν ξερεις τι κανεις και γιατι το κανεις. αυτοι που κατηγορουν το Renoir μπορουν να πανε να αγορασουν κατι αλλο. Εγω που θελω με 300 ευρω να εχω εμφανιση με κινητο αφης, και με αρκετα megapixel για σχετικα καλες φωτογραφιες ειμαι ευχαριστημενος. Απο κει και περα ο καθενας μπορει να πεταξει μελανι και να πει παρτε καλυτερα το iphone ή το HTC T8282 TOUCH HD 3G ή το SAMSUNG I8510 INNOV8 3G αλλα δε λεει οτι πληρωνουμε χρηματα για χαρακτηριστικα που ποτε δε θα χρησιμοποιησουμε και τελος παντων αυτα τα κινητα (που οι γκρινιαρηδες ουτε με αυτα θα ειναι ευχαριστημενοι) εχουν τα διπλασια λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

1.Δεν εχουν διαφορα τα κινητα.Βεβαια δεν ξερω εαν το e-clic κανει δικη του εισαγωγη ωστε να μην εχει ελληνικο manual μεσα και την καρτα μνημης..Παρε τους τηλ για να μαθεις

2.Κρατα το ξεβαμμενη μελιτζανα..Το καπακι ειναι κατι σε μωβ

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να δουλεψω καποιες java εφαρμογες οπως google maps και ebuddy με το WIFI ....

αλλα στις ρυθμισεις των java δεν με αφηνει να επιλεξω το wifi σαν προφιλ.. βεβαια στα πιστοποιητικα του ebuddy εχω επιλεξει να μην συνδεεται με 3g... :wacko:

τι δεν κανω σωστα?:cry:

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ,ΕΧΩ ΤΟ RENOIR ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΜΕΣΩ ΤΟΥ LGMDP.ΠΗΡΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΤΙΝ 10b ΕΚΔΟΣΗ.ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΕ 11m ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΤΗΚΕ ΣΕ 10k!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ?ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟΡΙΑ,ΕΠΑΝΩ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΣΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΩ ΤΥΧΩΝ ΕΞΤΡΑ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΙ ΣΧΗΜΑΤΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ?ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ G KAI ΜΕ ΠΡΑΣΣΙΝΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΟ ΣΗΜΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΤΗΣ COSMOTE.ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΛΛΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΚΡΥΦΟ ΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ VERSION INFO KAI ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΙ ΒΛΕΠΩ:

 

SW VERSION:KC910-MSM6281-V10K-JAN-31-2009-GR(R409615C)

MEDIA VERSION: KC910-MEDIA-V11m -MAR-31-2009-CUSTOM-GL

MODULE VERSION: KC910-V11m-MAR-31-2009-CUSTOM-GL

HW VERSION KC910_10(CApp5C D0 kernel-0x40910

DSP VERSION :App 5C D0 Kernel-0x40910

 

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ ΚΑΙ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΙΝΕ ΣΕ VERSION 11m.

ΣΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΜΕΝΟΥ ΣΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

ΓΡΑΦΕΙ

ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ

 

KC910_V10k

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ,ΕΧΩ ΤΟ RENOIR ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΜΕΣΩ ΤΟΥ LGMDP.ΠΗΡΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΤΙΝ 10b ΕΚΔΟΣΗ.ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΕ 11m ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΤΗΚΕ ΣΕ 10k!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ?ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟΡΙΑ,ΕΠΑΝΩ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΣΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΩ ΤΥΧΩΝ ΕΞΤΡΑ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΙ ΣΧΗΜΑΤΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ?ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ G KAI ΜΕ ΠΡΑΣΣΙΝΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΟ ΣΗΜΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΤΗΣ COSMOTE.ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΛΛΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΚΡΥΦΟ ΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ VERSION INFO KAI ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΙ ΒΛΕΠΩ:

 

SW VERSION:KC910-MSM6281-V10K-JAN-31-2009-GR(R409615C)

MEDIA VERSION: KC910-MEDIA-V11m -MAR-31-2009-CUSTOM-GL

MODULE VERSION: KC910-V11m-MAR-31-2009-CUSTOM-GL

HW VERSION KC910_10(CApp5C D0 kernel-0x40910

DSP VERSION :App 5C D0 Kernel-0x40910

 

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ ΚΑΙ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΙΝΕ ΣΕ VERSION 11m.

ΣΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΜΕΝΟΥ ΣΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

ΓΡΑΦΕΙ

ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ

 

KC910_V10k

 

Αναβαθμιστηκες κανονικά, μην ανησυχεις.Το 10k υπαρχει γιατι η εκδοση 11m ειναι βασισμενη στην 10k.Το λογοτυπο δεν υπαρχει γιατι ετσι ειναι η εκδοση, ουτε σε μενα υπαρχει.:)

Oταν χρεωνεσαι το G κοκκινιζει κ βγαζει κ ενα σηματακι διπλα (σαν μικρο play).Δοκιμασε να στειλεις ενα mms πχ, και θα δεις οτι θα κοκκινισει

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Στο θέμα του Αρένα λέει κάποιος φίλος ότι δεν μπορεί να δει τα youtube βίντεο μέσω wifi. Ισχύει το ίδιο και για το Renoir? :worry:

 

(Έγιναν και επισημασμένα τα Renoir και Viewty απ'ότι βλέπω. Καλό αυτό. Άντε και στο Arena αύριο-μεθαύριο! Και άποψη μου, τα υπόλοιπα (Prada, Chocolate, Shine) δεν χρειάζονται πια να είναι επισημασμένα. No offence! ;))

Ποτέ να μην τα βάζεις με έναν βλάκα!

Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας...

Link to comment
Share on other sites

Στο θέμα του Αρένα λέει κάποιος φίλος ότι δεν μπορεί να δει τα youtube βίντεο μέσω wifi. Ισχύει το ίδιο και για το Renoir? :worry:

 

(Έγιναν και επισημασμένα τα Renoir και Viewty απ'ότι βλέπω. Καλό αυτό. Άντε και στο Arena αύριο-μεθαύριο! Και άποψη μου, τα υπόλοιπα (Prada, Chocolate, Shine) δεν χρειάζονται πια να είναι επισημασμένα. No offence! ;))

 

οχι!!εγω στην αρχη που δοκιμασα να παιξω βιντεακια (αλλα μεσω wep) δεν μου παιζανε...

αλλα τωρα που χρησημοποιω wifi παιζουν κανονικοτατα!!:)

τωρα για το αρενα δεν ξερω τι παιζει..

Link to comment
Share on other sites

Thanx! Λογικά, θα το φτιάξουν και στο Arena σε κάποιο από τα επόμενα firmware.

Ποτέ να μην τα βάζεις με έναν βλάκα!

Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά .

Τελικά παραγκειλα το κινητό από τον Γερμανό και σε μια βδομαδουλα θα το έχω στα χέρια μου τζάμπα :D λόγω μεταφοράς σύνδεσης από vodafon σε cosmote.

Θα ήθελα να μου πείτε ποιες οι διαφορές στα παλιά λειτουργικά 10b και στο καινούργιο 11m ; τι αλλάζει γενικά στο τηλέφωνο ; γίνεται πιο γρήγορο στις εφαρμογές;

:confused:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...