Jump to content

Sony Ericsson W595


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όλη η σειρά των πλήκτρων 1,4,7,* είναι πιο φωτεινή, αλλά ναι φαίνεται πιο πολύ στο 1.

Έχει να κάνει με το backlighting που δεν είναι και το καλύτερο δυνατό...

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι συμβαίνει και στο δικό μου, όπως σε όλα τα W595.
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Λέω να το πάρω!

Το Google maps τι ακριβώς δυνατότητες δίνει;

 

Και έχω μια ερώτηση: επειδή θα το πάρω στην Ελβετία και έχουν δύο εκδόσεις, το W595s και το W595, αλλά δε μπορώ να βρω καμία διαφορά τους, ξέρετε εν τέλει να υπάρχει κάποια διαφορά;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρεις το W595 σκέτο! Αυτό είναι για Ελλάδα...

Το google maps τίποτα ιδιαίτερο. Θέλει εξωτερικό δέκτη GPS για να δώσει τα μέγιστα.

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Θα πάρεις το W595 σκέτο! Αυτό είναι για Ελλάδα...

Το google maps τίποτα ιδιαίτερο. Θέλει εξωτερικό δέκτη GPS για να δώσει τα μέγιστα.

Μα δε μένω Ελλάδα!

Θα το πάρω μαζί με σύνδεση στην Ελβετία.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ε στην χειρότερη ρώτα τί διαφορά έχει!

Πάντως γενικά το σκέτο είναι το πιο γενικό...

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Ε στην χειρότερη ρώτα τί διαφορά έχει!

Πάντως γενικά το σκέτο είναι το πιο γενικό...

Καλά, θα πάρω το πιο όμορφο. :p

Αναρωτιέμαι αν αξίζει να πληρώνω γύρω στα 10 ευρώ παραπάνω για να το πάρω με όγκο 1 GB, ή αλλιώς να το πάρω με όγκο 250 ΜΒ. Νομίζω αξίζουν 10 ευρώπουλα για τετραπλάσιο όγκο, τι λέτε;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια εχει τρεις εβδομαδες που το πηρα το κινητο και μπορω να πω πως ειμαι αρκετα εως πολυ ευχαριστημενος! Απλα εχω μια απορια...Καπυ ακουσα οτι το κινιτο εχει συνδεση Wi-fi αλλα εγω δεν εχω διαπιστωσει κατι τετοιο...Μπορει κανεις να με φωτισει?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια εχει τρεις εβδομαδες που το πηρα το κινητο και μπορω να πω πως ειμαι αρκετα εως πολυ ευχαριστημενος! Απλα εχω μια απορια...Καπυ ακουσα οτι το κινιτο εχει συνδεση Wi-fi αλλα εγω δεν εχω διαπιστωσει κατι τετοιο...Μπορει κανεις να με φωτισει?

 

Απλώς δεν έχει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Ξερει κανεις αν υπαρχει καποιο ελληνικο καταστημα που να πουλαει το κινητο με χρωμα cosmopolitan white; Δεν το βρισκω πουθενα.

Επισης, επειδη μου ειπαν να μου το φερουν απ εξω αν δεν το βρω το χρωμα στην ελλαδα, υπαρχει πιθανοτητα να μπορεσει κανεις να του βαλει πακετο με ελληνικα; Για μηνυματα κυριως, δλδ τους χαρακτηρες, και αν γινεται και μενου ελληνικων.

Καθε απαντηση ευπροσδεκτη!

Ευχαριστω!

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Ξερει κανεις αν υπαρχει καποιο ελληνικο καταστημα που να πουλαει το κινητο με χρωμα cosmopolitan white; Δεν το βρισκω πουθενα.

Επισης, επειδη μου ειπαν να μου το φερουν απ εξω αν δεν το βρω το χρωμα στην ελλαδα, υπαρχει πιθανοτητα να μπορεσει κανεις να του βαλει πακετο με ελληνικα; Για μηνυματα κυριως, δλδ τους χαρακτηρες, και αν γινεται και μενου ελληνικων.

Καθε απαντηση ευπροσδεκτη!

Ευχαριστω!

 

Υπάρχει εδώ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εδώ :)

Ας λεει οτι το πουλαει. Εχω κανει παραγγελεια εδω και μερες και τιποτα ακομα... Καποιο αλλο;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω υπήρχε στο Πλαίσιο, αλλά δεν το βλέπω πια στο site τους...
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω υπήρχε στο Πλαίσιο, αλλά δεν το βλέπω πια στο site τους...

Δυστυχως κανενα απο τα καταστηματα τα μεγαλα δεν το εχουν. Πηρα και ρωτησα ενα ενα.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε πως θα απενεργοποιήσω το αυτόματο κλείδωμα του κινητού?

Ευχαριστώ

Mενου-->Γενικες-->κλειδωματα-->Αυτοματο κλειδωμα τηλεφωνου!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια το ενα εικονιδιο με το γραμμα H διπλα απο κει που δειχνει το σημα τι ειναι?πως φευγει?
Link to comment
Share on other sites

Είναι το σήμα του HSDPA (λεγόμενου και 3,5G). Ρυθμίσεις->Συνδεσιμότητα->Δίκτυα κινητ. τηλεφ.->Δίκτυα GSM/3G->Μόνο GSM.
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

wow evolution,αν κ νέος σχετικά χρήστης βλέπω έχεις εξοικιωθεί μέχρι κ με το debranding...εύγε παιδί μου,εύγε :p
Link to comment
Share on other sites

Thanks man!

Βασικά ασχολούμαι με τα κινητά πάρα πολύ, απλά τώρα τελευταία άρχισα να postάρω στο site...

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Είναι το σήμα του HSDPA (λεγόμενου και 3,5G). Ρυθμίσεις->Συνδεσιμότητα->Δίκτυα κινητ. τηλεφ.->Δίκτυα GSM/3G->Μόνο GSM.

 

ευχαριστω φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

Sandy Gold Sony Ericsson W595 for the European market

 

 

If you havenʼt brought this mid-range Walkman phone already, we have some news for you aspiring buyers in the European sector. DailyMobile.se was able to snag a couple of pictures of the Sony Ericsson W595 clad in a new hue, Sandy Gold. Reportedly, the color-transformed slider will start selling in February across Europe and as with almost all unofficial news trickles that we get, there is no information on whatʼs written on the price tag. Specs seem to have remained the same and customers will get the same ʽole slider form factor packing a 3.2-megapixel camera, Memory Stick Micro support, stereo speakers, and Bluetooth connectivity along with Walkman-exclusive features like TrackID and Sensme technology for playback control with a jiggle.

 

http://www.mobilewhack.com/sandy-gold-sony-ericsson-w595-for-the-european-market/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πείτε με τρελό, αλλά μου άρεσε το μενού της Vodafone. Της SE είναι πολύ κλασικό.:(

Σκέφτομαι να το επαναφέρω...

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W595

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...