Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ασχολούμαι άλλο. Είναι πιο εύκολο να πω στη μάνα μου να πάει σε ένα κατάστημα της Wind και να ζητήσει να βάλουν λεφτά στην κάρτα :p
Link to comment
Share on other sites

Δεν ασχολούμαι άλλο. Είναι πιο εύκολο να πω στη μάνα μου να πάει σε ένα κατάστημα της Wind και να ζητήσει να βάλουν λεφτά στην κάρτα :p

Κανε μια τελευταια προσπαθεια και μπες στην σελιδα απο private window,incognito tab ή οπως αλλιως το αναφερει ο browser που χρησιμοποιεις. Εμενα μονο ετσι δουλευει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να μπαίνω στο PayPal απο browser κινητού, δεν τους εμπιστεύομαι και πολύ.

Τελικά, αφού ακολούθησα τη συμβουλή του blizard (:thanks:), κατάφερα να μπω με Chrome. :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια μπαίνω κανένα απολύτως πρόβλημα. Όση ασφάλεια έχεις από brοwser desktop άλλη τόση έχεις από κινητό. Μην υπερβάλλουμε. Σε τεχνολογικό φόρουμ είμαστε.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Κανε μια τελευταια προσπαθεια και μπες στην σελιδα απο private window,incognito tab ή οπως αλλιως το αναφερει ο browser που χρησιμοποιεις. Εμενα μονο ετσι δουλευει.

 

Το είχα δοκιμάσει (όπως και το safe mode του Firefox). Δεν...

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χρόνια μπαίνω κανένα απολύτως πρόβλημα. Όση ασφάλεια έχεις από brοwser desktop άλλη τόση έχεις από κινητό. Μην υπερβάλλουμε. Σε τεχνολογικό φόρουμ είμαστε.

 

Με τον κινέζο που έχω, επέτρεψε μου να είμαι επιφυλακτικός :)

Link to comment
Share on other sites

Είχα και έχω κινέζικα μπόλικα. Κανένα πρόβλημα. Μας φοβίζει ο Κινέζος αλλά τους Αμερικανούς τους εμπιστευόμαστε. Αφού το λέει ο Τραμπ έτσι είναι. Τέλος πάντων. Άλλη κουβέντα αυτή. Αλλά το θεωρώ επιεικως αστείο να φοβάσαι εν έτει 2019 να κάνεις συναλλαγή μέσω PayPal από το κινητό σου έστω και κινέζικο.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα στις 5 μμ τελειωνει η online ανανεωση με 6€ η.Θα βγαλει αλλη cowndown offer μεχρι το σαββατο 8/6 που ληγει το χρηματικο υπολοιπο μου ή να ανανεωσω τωρα με 6€
Link to comment
Share on other sites

Σημερα στις 5 μμ τελειωνει η online ανανεωση με 6€ η.Θα βγαλει αλλη cowndown offer μεχρι το σαββατο 8/6 που ληγει το χρηματικο υπολοιπο μου ή να ανανεωσω τωρα με 6€

 

Δεν ξέρει κανείς. Η ημερομηνία του επόμενου countdown ανακοινώνεται μόλις τελειώσει το προηγούμενο. Τελευταία ξαναπύκνωσαν, έχουν περάσει όμως και περίοδοι που είχαν μια βδομάδα και απόσταση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρει κανείς. Η ημερομηνία του επόμενου countdown ανακοινώνεται μόλις τελειώσει το προηγούμενο. Τελευταία ξαναπύκνωσαν, έχουν περάσει όμως και περίοδοι που είχαν μια βδομάδα και απόσταση.

Ευχαριστω γι την απντηση.

Αρα καλυτερα να ανανεωσω με 6€ κι να "χασω" 5 μερες παρα 8/6 κι με κινδυνο να ανανεωσω με 10€ ( που δεν τα χρισιμοποιω ολα γιατι εχω κι δευτερη καρτα.) ?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω γι την απντηση.

Αρα καλυτερα να ανανεωσω με 6€ κι να "χασω" 5 μερες παρα 8/6 κι με κινδυνο να ανανεωσω με 10€ ( που δεν τα χρισιμοποιω ολα γιατι εχω κι δευτερη καρτα.) ?

ΑΚΡΙΒΩΣ, τον ίδιο προβληματισμό είχα και εγώ πριν 2 εβδομάδες, ανανέωσα και έπεσα έξω 5 ημέρες. Βέβαια, και εσύ σήμερα ΕΠΡΕΠΕ να ανανεώσεις γιατί αλλιώς επερνες μεγάλο ρίσκο, άσχετα πως τελικά δεν "βγήκε".

Link to comment
Share on other sites

Το επόμενο countdown Τετάρτη 5 Ιουνίου

Θέλουμε πακετάκι με χρόνο ομιλίας.

 

ΣΙΓΟΥΡΑ, θα έχει, αφού το σημερινό δεν είχε.

Που το είδες ότι δεν είχε? φυσικά και είχε...

Link to comment
Share on other sites

Το σημερινό πακέτο δεν είχε λεπτά ομιλίας. Το πιθανότερο είναι ότι το επόμενο θα έχει.
Link to comment
Share on other sites

Το σημερινό πακέτο δεν είχε λεπτά ομιλίας. Το πιθανότερο είναι ότι το επόμενο θα έχει.

 

ΝΑΙ, έτσι υπολογίζουμε και εμείς.

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο αλλά μόλις τώρα έστειλα 8G στο 12000 και πήρα την προσφορά με το 1Gb κάθε μήνα για 8 μήνες με 8€....χωρίς να μου έρθει μήνυμα!!!

Την είχα ενεργοποιήσει κ την προηγούμενη φορά....εδώ και 5-6 μέρες στέλνω συνέχεια μήνυμα μεχρι απόψε που το δέχτηκε!!!

Άρα να ξέρετε ότι κ σήμερα Τρίτη 4 Ιουνίου μάλλον η προσφορά ισχύει ακόμα και στα νούμερα που δεν έχει έρθει το εν λόγω μήνυμα!!!

Καλή συνέχεια!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάποια γίγα είδα μόνο

 

Δεν έχεις καταλάβει τι λέγαμε και γράφεις ΑΛΛΑ ΝΤΑΛΟΝ.

Δεδομένα λέω ότι είχε, αυτό που λες κι εσύ και απάντησα στον φίλο που είπε ότι είχε και χρόνο ομιλίας.

Τι άλλα νταλλον μου λες; για πρόσεξε λίγο τον τρόπο σου.

 

Στάλθηκε από Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είχα ενεργοποιημένη από παλιά την προσφορά 8G/8€

Είχα επίσης την υπόνοια, γιατί δεν θυμόμουν πότε ακριβώς την ενεργοποίησα πριν, οτι χτες ήταν η τελευταία μέρα.

Περίμενα το βράδυ, να περάσει η 00:00 η ώρα για να δω και όντως, τα gb μου μηδενίστηκαν. Περίμενα και 5' για να είμαι σίγουρος.

Έβαλα 10€ μου έδωσε 1GB λόγω ανανέωσης

Έστειλα 8G στο 12000 (χωρίς να μου έχει έρθει προηγουμένως μήνυμα), μου έρχεται η απάντηση ενεργοπίησης και βλέπω στο status, αντι για 2GB, συνολικά....3GB.

Υπάρχει περίπτωση τελικά να μην είχε λήξει η προηγούμενη προσφορά και εγώ να την ξαναενεργοποίησα ή δεν ισχύει κάτι τέτοιο; Αν είναι έτσι, τι είναι αυτό το extra GB?

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν είχε ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ !!!!!!

Γιατί ΕΙΧΕ ????

σορυ, αλλά, άλλα διάβασα άλλα κατάλαβα, νόμιζα μιλάμε για την 6αρα ανανέωση :X:X:X

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...