Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το chat της Q ψαχνω αλλα δεν το βρισκω.Γνωριζει καποιος περισσοτερες λεπτομερειες?

 

Κάνεις login στο myq.gr με τα στοιχεία σου και σου εμφανίζεται κάτω δεξιά. Απο τις 10.00 ως τις 18.00

Link to comment
Share on other sites

Να εχετε υποψιν σας κατι εαν ενα κινητο η tablet ειναι ρουταρισμενο και εχετε βαλει το adaway τπου κοβει της διαφημίσεις δεν θα δειτε το chat q η f2g εαν δεν το απενεργοποιήσετε Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Να εχετε υποψιν σας κατι εαν ενα κινητο η tablet ειναι ρουταρισμενο και εχετε βαλει το adaway τπου κοβει της διαφημίσεις δεν θα δειτε το chat q η f2g εαν δεν το απενεργοποιήσετε

 

Είσαι σωστος!!ειχα ενεργο adblock

Link to comment
Share on other sites

Συλλογή υπογραφών για εναντίωση στις αυξήσεις καρτοκινητής

https://secure.avaaz.org/el/petition/EETT_Sas_kaloyme_na_stamatisete_ti_drasi_kartel_stin_kiniti_tilefonia/?ccFPhkb

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδιά!

Πως ενεργοποιω το ιντερνετ στην Q?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις σας!

 

νομιζω ανοιγεις την περιαγωγη δεδομενων και στο apn βαζεις myq

Link to comment
Share on other sites

Eπόμενως μετά τις τελευταίες ανακοινώσεις και αν το καταλαβαίνω εγώ καλά, για κάποιον που δεν ενδιαφέρεται για internet παρά μόνο για μικρή (κάτω από μια ώρα) διάρκεια κλήσεων το μήνα, ο βάτραχος είναι πλέον η πιο συμφέρουσα επιλογή;

Με 3€ έχεις 60 λεπτά ανά δευτερόλεπτο καθώς και πιθανότατα (από ότι λένε οι περισσότεροι) καλύτερη κάλυψη δικτύου (ειδικά σε επαρχία). Αρκεί βέβαια να μην γίνουν και εκεί ανάλογες αλλαγές προσεχώς...

Letv X800 US
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανει καποιος ανανεωση χρονου ομιλιας στην q;(τωρα προσφατα εννοω)

Τελικά η ανανεωση εχει διαρκεια 3 ή 6 μηνες;Εχουμε μπερδευτει....

Link to comment
Share on other sites

Διάφορα μηνύματα που σχολιάζανε την κίνηση για συλλογή υπογραφών λόγω των αυξήσεων μεταφέρθηκαν εδώ.
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανει καποιος ανανεωση χρονου ομιλιας στην q;(τωρα προσφατα εννοω)

Τελικά η ανανεωση εχει διαρκεια 3 ή 6 μηνες;Εχουμε μπερδευτει....

6 μήνες .

Link to comment
Share on other sites

Δε δούλεψε δυστυχώς

Από viber out δεν δούλεψε;

Τώρα μόλις το δοκίμασα και δουλεύει.

Edited by scream
Link to comment
Share on other sites

Από viber out δεν δούλεψε;

Τώρα μόλις το δοκίμασα και δουλεύει.

 

Δουλευει ......

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Eπόμενως μετά τις τελευταίες ανακοινώσεις και αν το καταλαβαίνω εγώ καλά, για κάποιον που δεν ενδιαφέρεται για internet παρά μόνο για μικρή (κάτω από μια ώρα) διάρκεια κλήσεων το μήνα, ο βάτραχος είναι πλέον η πιο συμφέρουσα επιλογή;

Με 3€ έχεις 60 λεπτά ανά δευτερόλεπτο καθώς και πιθανότατα (από ότι λένε οι περισσότεροι) καλύτερη κάλυψη δικτύου (ειδικά σε επαρχία). Αρκεί βέβαια να μην γίνουν και εκεί ανάλογες αλλαγές προσεχώς...

Νομίζω το αντίθετο συμβαίνει, όποιος θέλει χρόνο πάει q 150' μέσω app και όποιος internet frog

Ο βάτραχος δίνει 4 GB (προσφορά) κανονικά 2GB με 4.5€

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by sinepofli
Link to comment
Share on other sites

Σωστά τα λες κι εσύ, απλώς κι εγώ δε μίλησα γενικά για χρόνο ομιλίας, αλλά για μικρή ανάγκη σε χρόνο (κάτω από μια ώρα).

Όσο υπάρχει πακέτο με 3ε στην Q συμφέρει, αν καταργηθεί και μείνουν τα 4άρια μόνο, τότε θα συμφέρει το άλλο...

Αυτό είπα μόνο. Προφανώς όπως είπε και άλλο μέλος, ο καθένας με τις ανάγκες του πάει ανάλογα...

Letv X800 US
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το αντίθετο συμβαίνει, όποιος θέλει χρόνο πάει q 150' μέσω app και όποιος internet frog

Ο βάτραχος δίνει 4 GB (προσφορά) κανονικά 2GB με 4.5€

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Που δίνει 2gb με 4.5 ευρώ; Στο site δεν βρίσκω κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει στη σελιδα,ειναι παλια προσφορα που ομως ισχυει ακομα,αν στειλεις sms θα στα δώσουν.

back to q,μεχρι Κυριακή απόγευμα, με 1 ευρω δίνει 300' προς wind/q στο countdown offer.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,νεος στην Q,kαι εχω μερικες ερωτησεις..

1.Ποιον αριθμο καλουμε απο το καρτοκινητο για να μαθουμε υπολοιπο ομιλιας ΜΒ κτλ και ποσο διαρκει η συνδεση μας?Με μυνημα γινετε,και αν ναι σε ποιον αριθμο??

2.Προσπαθω να ενεργοποιησω το ιντερνετ,ανοιγω την περιαγωγη δεδομενων αλλα το APN για να βαλω myq δεν βρισκω που ειναι,εχω android 5.1

3.Αν ανανεωσω 10 ευρη καρτα απο το ιντερνετ,οχι μεσω paypal ktl αλλα μεσα απο το myq με χρηση 16-ψηφιου κωδικου,μου δινει κανενα δωρο??

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

1. 1225. Μπορεις ομως να δεις τα πάντα μεσω της εφαρμογής

2. Ποια συσκευή έχεις?

 

 

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν θεωρείται online ανανέωση. Με επιφύλαξη νομίζω οτι παίρνεις 500 mb και 1000' προς q.

Για το 2 πας ρυθμισεις -> δίκτυα κινητής τηλεφωνίας. Εκει έχει την διαχείριση σημείων πρόσβασης (για να βάλεις το apn) και τον διακόπτη για την περιαγωγή.

Εκτός αν η συσκευή έχει αλλάξει το κλασσικό Android σε αυτό το σημείο που δεν νομίζω.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Δεν θεωρείται online ανανέωση. Με επιφύλαξη νομίζω οτι παίρνεις 500 mb και 1000' προς q.

Για το 2 πας ρυθμισεις -> δίκτυα κινητής τηλεφωνίας. Εκει έχει την διαχείριση σημείων πρόσβασης (για να βάλεις το apn) και τον διακόπτη για την περιαγωγή.

Εκτός αν η συσκευή έχει αλλάξει το κλασσικό Android σε αυτό το σημείο που δεν νομίζω.

 

Τελικα δινει 500 mb και 1000' προς Q αν ανανεωσεις με καρτα...

Τις ρυθμισεις τις βρηκα στο FAQ στο σαιτ γιατι δεν εμπαινε στην αρχη...τωρα ολα οκ.

Να ρωτησω,αν θελω να κλεισω τα δεδομενα τα κλεινω με τον συνιθισμενο τροπο η πρεπει να κλεισω και την περιαγωγη??

Αν θυμαμαι καλα καπου διαβασα πως για να μην σε χρεωνει 1 ευρω για ιντερνετ πρεπει να αλλαζεις το APN???

Link to comment
Share on other sites

Αρκεί να κλείσεις τα δεδομένα,εφόσον έχεις ενεργό πακέτο δεδομένων.

Για την χρέωση του 1 ευρώ που μπορεί να τύχει αν δεν έχεις πακέτο δεδομένων, ναι , καλό είναι να αλλάξεις το apn και να κλείσεις την περιαγωγή. Κάπου υπάρχει και μια ρύθμιση για τον περιορισμό δεδομένων παρασκηνίου,ας την ενεργοποιήσεις και αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Μπα, αν ειναι να παρει το ευρω, το κανει ακομα και αν είναι κλειστο το τηλέφωνο.

Σε τέτοια περίπτωση μιλατε αμεσα με την εταιρια και το πιστωνουν

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τα countdown offers ειναι στανταρ πακετα η βγαζει οτι θελει??συνηθως καθε ποτε βγαινουν καθε 2 μερες??

2 μερες στην Q και ευτυχως εχω καλο σημα στην περιοχη που κινουμαι (3G),περιμενω σε λιγες μερες

και ενα 4G κινητο να δω αν εχει καλυψη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...