Jump to content

Samsung GT-i8510 INNOV8


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφού το ενεργοποιήσεις, όταν ανοίξεις την κάμερα, το κινητό αυτόματα ξεκινάει να ψάχνει για στίγμα. Μόλις το βρεί, το αποθηκεύει στις πληροφορίες της φωτο που τραβάς. Μετά, μέσα απο την έκθεση, ανοίγεις την φωτο και επιλέγεις δείξε μου τοποθεσία και σου δείχνει το σημείο που τραβήχτηκε στον χάρτη. Για το πως την βάζεις στο google earth δεν το έχω ψάξει για να σου περισσότερα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αφού το ενεργοποιήσεις, όταν ανοίξεις την κάμερα, το κινητό αυτόματα ξεκινάει να ψάχνει για στίγμα. Μόλις το βρεί, το αποθηκεύει στις πληροφορίες της φωτο που τραβάς. Μετά, μέσα απο την έκθεση, ανοίγεις την φωτο και επιλέγεις δείξε μου τοποθεσία και σου δείχνει το σημείο που τραβήχτηκε στον χάρτη. Για το πως την βάζεις στο google earth δεν το έχω ψάξει για να σου περισσότερα.

 

οκ φιλε μου ευχαριστω πολυ

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Παντως ρε παιδιά όπως και να χει το θέμα της αναβάθμισης σε μη ελληνικής αντιπροσωπείας συσκεύες άσχετα αν είναι ΕU, από τη Samsung και ο τρόπος που λειτουργεί είναι απαράδεκτο.Ειχα 1 χρόνο το Ν95 8GB από Γερμανία αγορασμένο και όποτε θέλησα να το πάω στην ALPHA COPY για αναβάθιση δεν αντιμετώπισα πρόβλημα, μου πέρασαν κανονικά ελληνικά χωρίς χρήματα και όποτε επίσης ήθελα έκανα εγώ την αναβάθμιση μέσω internet.Το ίδιο και με τα Ν90,Ν91,Ν93.

Το ίδιο πρόβλημα αντιμετώπισε φίλος με το G810 μέχρι που το πούλησε.

Δυστυχώς ή ευτυχώς για άλλους , η ΝΟΚΙΑ σ΄αυτά πέρα από τα γνωστά προβλήματα που έχουν χιλιοειπωθεί, είναι αρκετά μπροστά απ'όλους ειδικά σε τέτοια θέματα υποστήριξης των προϊόντων της.

Και μ'αυτούς τους "μπανταβούς" στην OMNITECH δεν μπορείς να βγάλεις άκρη.

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα την καινουργια εκδοση του pc studio 7 κ εχει κ την επιλογη ενημερωση λογισμικου..... δεν ξερω αν σημαινει κατι αυτο κ δεν εχω τον χρονο να το δοκιμασω τωρα....αν μπορει καπιος ας δοκιμασει μηπως κ μπορεσει να κανει update...

οπιος ενδιαφερεται το κατεβαζει απο εδω

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

μολις το κατεβασα και εγω το καινουργιο pc studio 7 με την επιλογη για ενημερωση λογισμικου,αλλα οταν προσπαθω να του κανω update μου λεει "phone software updater does not support the connected model"!
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚBytes.
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς επειδή είναι ακόμα καινούργια η συσκευή, δεν έχει μπει στο update..

Δουλεύοντας τη συσκευή, βρίσκετε απαραίτητο το update?

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Τελικά υποστηρίζει home updates απλά δεν έχει μπει ακόμα στο update line το συγκεκριμένο μοντέλο;;
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς επειδή είναι ακόμα καινούργια η συσκευή, δεν έχει μπει στο update..

Δουλεύοντας τη συσκευή, βρίσκετε απαραίτητο το update?

 

φιλε μου δεν μπορω να πω οτι εχει αναγκη το update...

εγω προσωπικα δεν εχω βρει καποια bugs

το κινητο απλα κανει παπαδες χωρις κανενα απολυτος προβλημα

το μονο μειον ειναι η μπαταρια που κραταει το πολυ δυο μερες

κ δεν ξερω αν αυτο μπορει να λυθει με καποιο update

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς επειδή είναι ακόμα καινούργια η συσκευή, δεν έχει μπει στο update..

Δουλεύοντας τη συσκευή, βρίσκετε απαραίτητο το update?

 

Στην ελλαδα ειναι καινουργιο το μοντελο...εγω το εχω σχεδον 2μηνες το κινητο γιατι το πηρα απο το εξωτερικο!

 

κοιτα ενα update πιστευω οτι το χρειαζεται ως προς την διαχειριση της ενεργειας,ισως και σε καποια settings στην καμερα....

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚBytes.
Link to comment
Share on other sites

Αν γίνεται χρήση της συσκευής μόνο για τηλέφωνα, και οχι άλλα πράγματα, πόσο θα υπολογίζατε την μπαταρία;

Έτσι πιστεύω μόνο θα μπορούσαμε να κρίνουμε.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Αν γίνεται χρήση της συσκευής μόνο για τηλέφωνα και τίποτα άλλο γιατί να δώσεις 650 να πάρεις αυτό και δεν παίρνεις το 1102 με 28 ευρώ, που θα σου κρατάει και πιο πολυ; :worry:
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν εννοώ αυτό που αναφέρεις.

Το λέω, για να κρίνουμε την απόδοση της μπαταρίας...

Γιατί αλλιώς δεν μπορούμε να έχουμε μέτρο σύγκρισης, ο καθένας κάνει διαφορετική χρήση. Και δεν είπα να το κάνουμε, εννοούσα: αν γινόταν τέτοια χρήση "τι υπολογίζετε"..

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

απο της 11 το πρωι μεχρι κ τωρα η μπατ επεσε δυο γραμμες με 1 ωρα τηλεφωνο περιπου κανενα 20λεπτο wifi ενα 5 λεπτο βιντεο καμια 10αρια μινιματα,το τηλ το εχω με full φωτεινη την οθονη κ δουλευει κ στο 3g....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

το εχω απο την τριτη το μεσημερι αρα λογικα η μπατ δεν εχει στρωσει ακομα...περιμενω να περασουν κ αλλες μερες για να βγαλω τα συμπερασματα μου..

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

παιδια οσοι το εχετε μηπως μπορειτε να ανεβασετε τρεις φωτογραφιες ?? μια ημερησια με κινουμενο φωτογραφικο θεμα πχ αυτοκινητα- πεζους, και μια σε εσωτερικο χωρο με τα φωτο ανοιχτα και μια με τα φωτο κλειστα ?? http://www.turboimagehost.com/

 

Επισης εχετε δοκιμασει το TOTALRECORDER (εγγραφη συνομιλίας ???) πως παει

Ευχαριστω προκαταβολικα

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχω μεγάλο πρόβλημα με Garmin XT.Αν εγκαταστήσω την παλιά έκδοση δεν ανοίγει η εφαρμογή , ενώ άν εγκαταστήσω την καινούρια δεν καταφέρνει να βρεί την εσωτερική συσκευή GPS.Καμιά ιδέα???
Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται αυτό; Το sw.unl για όλες τις εκδόσεις είναι το ίδιο. Το ενεροποίησες μέσα απο τις ρυθμίσεις -> απομακρυσμένο gps;
Link to comment
Share on other sites

εχεις φτιαξει το αρχειο sw.unl?

κ μετα αλλαξες την ρυθμιση sto gps μεσα στην εφαρμογη?

αν τα εκανες αυτα τοτε δεν ξερω τι φταιει κ καλυτερα ρωτα εδω

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ .ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ.ΕΝΩ ΕΧΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΤΟ GARMIN MOBILE XT ΣΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΝΟΚΙΑ ΚΑΙ SAMSUNG TΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΝΟΙΓΩ ΣΤΟ Ι850 SAMSUNG ΑΝΟΙΓΗ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΜΕΝΟΥ.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΚΙΝΗΣΗ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕι?
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ .ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ.ΕΝΩ ΕΧΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΤΟ GARMIN MOBILE XT ΣΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΝΟΚΙΑ ΚΑΙ SAMSUNG TΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΝΟΙΓΩ ΣΤΟ Ι850 SAMSUNG ΑΝΟΙΓΗ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΜΕΝΟΥ.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΚΙΝΗΣΗ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕι?

 

απο που το κατεβασες?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Φίλε kosttheos, καλωσόρισες στο φόρουμ.

 

Καταρχήν, μην γράφεις με κεφαλαία, είναι σαν να φωνάζεις αλλά απαγορεύονται απο απο τους κανόνες του φόρουμ.

 

Μήπως έβαλες φάκελο με λάθος όνομα στην συσκευή σου; Γιατί αν ο φάκελος δεν λέγεται garmin αλλά garmin xt ή copy to mmc ή oτιδήποτε άλλο, η εφαρμογή δεν ανοίγει. Το sis το εγκατάστησες;

Link to comment
Share on other sites

το ειχα απο ενα φιλο και το εχω δουλεψει σε νοκια ν 95 -ν95 8gb-n96-samsung g810
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8510 INNOV8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...