Jump to content

Samsung GT-i8510 INNOV8


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποια εκδοση garmin μπορω να βαλω στο κινητο???Σιγουρα θα εχει ειπωθει...αλλα καπου μου διεφυγε στις τοσες σελιδες.

Ευχαριστω:)

την 5.00.20 ειχα βαλει και ηταν οκ.

δεν ξερω αν παιζουν οι κατοπινες 5.00.30 5.00.40 και 5.00.50. αυτες ειναι για touch κινητα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φλασάρισα και γω. Ολα πήγαν καλά και προς το παρόν αρκετά πιο γρήγορο. Απο μπαταρία θα δείξει;)

 

Εχεις Ελληνικα; ΠΑΝΤΟΥ;

Ελληνικό τ9;

αποθηκεύονται οι ρυθμίσεις στην κάμερα;

Στην Έκθεση, όταν δημιουργείς φάκελλο στην εσωτερική μνήμη, μπορείς να μεταφέρεις αρχεία;

και το σημαντικότερο: συμβαδίζουν ήχος και εικόνα κατά την λήψη βιντεο;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Ποια εκδοση garmin μπορω να βαλω στο κινητο???Σιγουρα θα εχει ειπωθει...αλλα καπου μου διεφυγε στις τοσες σελιδες.

Ευχαριστω:)

Την έκδοση 5.00.50 βάλε που είναι και η νεότερη και λειτουργεί τέλεια στο INNO. Για περισσότερα, συνεχίζουμε στο αντίστοιχο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Μολις εβαλα την I8510XXIC1 που αγορασα απ το http://share4gsm.com !!!

 

Υπάρχει αυτή η έκδοση στα 'ελληνικα και δεν την είδα;;

Εγω έχω μπερδέψει τα λογισμικα και μου κολλάει.Θα ασχοληθώ αυριο πια να δούμε τι θα συμβει. Πάντως έχω πληρώσει τα 15 ευρώ στο share4gsm και έχοντας το επίσημο λογισμικο το πολύ πολύ αν εξακολουθει να κολλάει το τηλ και στις επόμενες προσπάθειες θα περάσω το αρχικό λογισμικο να ξεμπερδευω....

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Μολις εβαλα την I8510XXIC1 που αγορασα απ το http://share4gsm.com !!!

 

εχει ελληνικά αυτή η έκδοση?

εγω εχω βαλει αυτή του μαρόκου ι8510MEDIB1 και δεν εχω ελληνικά? έχει ημερομηνία πάντως 26/2/09.

 

η δικιά σου τη ημερομηνία έχει?

δες και τα προσωπικά σου μηνύματα

Xalllara!
Link to comment
Share on other sites

Φλάσαρα και εγω την Ι8510ΧΧΙΒ2 και ολα ειναι μια χαρα. Η διαδικασία ειναι πολύ απλή και γρήγορη. Το κινητό ειναι πλέον πολύ πιο γρήγορο και τα ελληνικά στη θέση τους!!!

Απο μπαταρία θα δειξει σε καμια βδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Φλάσαρα και εγω την Ι8510ΧΧΙΒ2 και ολα ειναι μια χαρα. Η διαδικασία ειναι πολύ απλή και γρήγορη. Το κινητό ειναι πλέον πολύ πιο γρήγορο και τα ελληνικά στη θέση τους!!!

Απο μπαταρία θα δειξει σε καμια βδομαδα.

 

Ποιο πακέτο Ελληνικών έβαλές;; Εγω έβαλα το μοναδικο που βρήκα στο share4gsm το eurHK1 και όντως ενώ η ταχύτητα βελτιώθηκε σημαντικά, δεν συνδέεται στο Internet με κανέναν λογαριασμο παρα μόνο μεσω wifi και οι φωτογραφίες βγαίνουν σαν ένα κατεστραμένο αρχείο που δεν ανοίγει. Αυτά τα 2 σοβαρα bugs παρατήρησα.

Φλασαρισα πάλι την XXHK1 και όλα καλά. Πάντως μόνο αυτή την έκδοση βρήκα στο share4gsm

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο πακετο ελληνικωω εχω ,το Ι8510ΕΥRHK1 και το ο ιδιο προβλημα με σενα φιλε μου, δεν μπορω να συνδεθω στο internet!!! Ολα τα υπολοιπα δουλευουν μια χαρα και οι φωτογραφιες.

Εχει δοκιμασει καποιος αλλο firmware απο το Ι8510ΧΧΙΒ2 για να μας πει αν δουλευει το internet;

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αν βαλουμε την αναβαθμιση που εχει στην σελιδα που δωσατε 8α χασουμε τα ελληνικα?
LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

οχι βαζεις την αναβαθμιση μαζι με το ελληνικο πακετο γλωσσας eurhk1 και εχεις ελληνικά

 

εχει κανεις την eurhk1 να δώσει σε λινκ? pm παρακαλώ την χρειαζομαι ευχαριστω

Xalllara!
Link to comment
Share on other sites

παιδια οπιος εχει προβλημα με την μπαταρια του innov8 να κανει αυτο με το memory pach και το hard reset που λενε καποιοι πιο πισω .το δικο μου το πηρα αγγλικο το εκανα ελληνικο και η μπαταρια μου κρατουσε 1 μερα .τωρα που εκανα αυτο με την memory απο το πρωι μου κατεβηκε μια γραμουλα μονο!:)
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω βάλει κάρτα μνήμης και μου κρατάει 4 μέρες αλλά το κλείνω το βράδυ. Οπότε γύρω στις 2,5 πραγματικές μέρες τις βγάζει. Να σημειώσω ότι δεν του κάνω καμια τρελή χρήση και ότι δεν έχω περάσει το garmin(ακόμα) ή κάποιο άλλο πρόγραμμα παρα μόνο καμια 10αριά τραγούδια.

Επίσης το τηλέφωνο πρέπει να είναι τελευταία παρτίδα μιας και έχει το τρέιλερ της ταινίας transformers, οπότε ίσως να έχουν κάνει και καμια βελτίωση σε σχέση με τα πρώτα κομμάτια.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κάνω το τηλέφωνο να συγχρονιστεί με ένα Acerάκι που έχω, αλλά εις μάτην.

Τι μπορεί να φταίει; Πέρασα USB Drivers, Studio, έκανα αναβάθμιση στο Studio, τίποτε.

Ευτυχώς, πέρασα τις επαφές μου και τις σημειώσεις με Bluetooth από ένα Ε71 που έχω.

Τι μπορώ να κάνω, γιατί πάντα τις επεξεργάζομαι στον Η/Υ ό,τι περνάω από τα 3 κινητά που έχω...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εκανα hard reset στο κινητο και μετά εγκατέστησα το patch αλλα πάλι κραταει μόνο μια μερα η μπαταρία μου...τι λάθος εκανά??? ακολουθησα οτι ελεγε ακριβως ο GeorgeChios αλλά...τίποτα
Link to comment
Share on other sites

παιδια οπιος εχει προβλημα με την μπαταρια του innov8 να κανει αυτο με το memory pach και το hard reset που λενε καποιοι πιο πισω .το δικο μου το πηρα αγγλικο το εκανα ελληνικο και η μπαταρια μου κρατουσε 1 μερα .τωρα που εκανα αυτο με την memory απο το πρωι μου κατεβηκε μια γραμουλα μονο!:)
Πες μας παλι εσυ πως το έκανες; Θέλω να πετυχει και σε μενα...
Link to comment
Share on other sites

Πες μας παλι εσυ πως το έκανες; Θέλω να πετυχει και σε μενα...

 

εκανα hard reset μετα αφου το κινητο εγινε σαν καινουριο εβαλα μεσα στην καρτα μνημης το sis αρχειο το βρηκα απο τον file explorer του κινητου και το εκανα εγκατασταση στην καρτα μνημης φυσικα.:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια προλαβετε στο πλαισιο το κινητο στα 335Ε.πρεπει να ισχυει και να μην ειναι λαθος γιατι μενα μου ηρθε και μειλ με επιβεβαιωση και λεει οτι εχει δρομολογηθει κανονικα η παραγγελια.
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτά τα χρήματα, είναι η καλύτερη αγορά αυτή τη στιγμή...

Καλορίζικο σε όλους!

 

@Lazman:

Φίλε μου, όταν έκανες hard reset, σου ζήτησε ημερομηνία κι ώρα; Αν το εγκαταστήσουμε στη μνήμη του κινητού, δεν έχει αποτέλεσμα; 8gb έχει, θα βάλω και κάρτα μνήμης;

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτά τα χρήματα, είναι η καλύτερη αγορά αυτή τη στιγμή...

Καλορίζικο σε όλους!

 

@Lazman:

Φίλε μου, όταν έκανες hard reset, σου ζήτησε ημερομηνία κι ώρα; Αν το εγκαταστήσουμε στη μνήμη του κινητού, δεν έχει αποτέλεσμα; 8gb έχει, θα βάλω και κάρτα μνήμης;

 

ΝΑΙ μου ζητησε φιλε ειναι σαν να το πρωτοανοιξες το κινητο.μονο στην καρτα μνημης φιλε μου ετσι και αλιως για εκει βγηκε το pach.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Να τα διωξουν θελουν??ειναι 120Ε κατω απο τα αλλα μαγαζια!!οπου να ναι περιμενω να μου φερουν αυτο που παραγγειλα χθες στα 335!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8510 INNOV8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...