Jump to content

Samsung GT-i8510 INNOV8


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

loipon ston jbak taskmanager exw valei sta settings..show hidden apps k show all apps.meta vgainw eksw k mou exei tis ekseis efarmoges:screensaver,Aναμονη,sysAp,Autolock,screencapturer,akncapserver,SVKVolume,aknnfysrv,SVKpopup.auta leitourgoun panta,opote mpainw dhl einai anoixta.prepei na kleisw kapoia apo auta?an nai poia?epishs einai kalo an afhnw ton jbak anoixto h na kanw exit wste na kleinei.epireazei?

Κλείσε της όλες και άφησε μόνο την αναμονή.

Και είπαμε γράφε ελληνικά , καταλαβαίνουμε πιο εύκολα τι θέλεις να πεις.

καλημέρα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

loipon ston jbak taskmanager exw valei sta settings..show hidden apps k show all apps.meta vgainw eksw k mou exei tis ekseis efarmoges:screensaver,Aναμονη,sysAp,Autolock,screencapturer,akncapserver,SVKVolume,aknnfysrv,SVKpopup.auta leitourgoun panta,opote mpainw dhl einai anoixta.prepei na kleisw kapoia apo auta?an nai poia?epishs einai kalo an afhnw ton jbak anoixto h na kanw exit wste na kleinei.epireazei?

 

λοιπον φιλε μου ανοιγεις τον jbak κ μετα πας menu>tools>processes κ κλεινεις το

agpssupport.exe κ το tsrautostart.exe....αυτα τα δυο ειναι που μαμανε την μπαταρια

οποιαδηποτε αλλη εφαρμογη ειναι ανοιχτη οπως screen capt κτλ δεν εχει

να κανει σχεση με την μπαταρια....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

κανενας δεν ξερει?

 

Το έψαξα κι εγώ. Δεν γίνεται τίποτα... γκρρρρρ.... :)

Παρεπιπτόντως, πουλάω το δικό μου (16 GB με χάρτες). Όποιος ενδιαφέρεται, PM!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον φιλε μου ανοιγεις τον jbak κ μετα πας menu>tools>processes κ κλεινεις το

agpssupport.exe κ το tsrautostart.exe....αυτα τα δυο ειναι που μαμανε την μπαταρια

οποιαδηποτε αλλη εφαρμογη ειναι ανοιχτη οπως screen capt κτλ δεν εχει

να κανει σχεση με την μπαταρια....

Ευχαριστώ! :)

 

Μια άλλη ερώτηση:Έχουμε κατεβάσει το Windows Live Messenger,συνδεόμαστε κανονικά με wifi,αλλά o Messenger δεν κάνει Login Ποτέ...

 

Ξέρετε τι άλλο μπορεί να φταίει; :O

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια παιδια.Κ σορυ για τα greeklish αλλα ειχε σκαλωσει το pc.Το tsrautostart.exe δεν υπαρχει στον manager..μηπως επειδη δεν εχω βαλει garmin?Επισης οπως ειπε κ ενας φιλος κ εγω κατεβασα το messenger(http://www.dotsis.com/mobile_phone/showthread.php?t=142468) κ δεν κανει login οπως ομως το ιδιο παρατηρησα στο yahoo που εχει περασμενο μεσα.Τελος με αυτο το κλειδωμα ρε παιδια καμια λυση?εκνευριστικο ειναι να εισαι σε μια σελιδα κ εκει που διαβαζεις κατι να κλειδωνει..
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μεσα απο τις ρυθμισεις απενεργοποιείτε το κλειδωμα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Το έψαξα κι εγώ. Δεν γίνεται τίποτα... γκρρρρρ.... :)

Παρεπιπτόντως, πουλάω το δικό μου (16 GB με χάρτες). Όποιος ενδιαφέρεται, PM!

 

παιδιά σε nokia στο προφίλ που χρησιμοποιείς υπάρχει η ρύθμιση ήχοι προειδοποιησης αν το εχεις απενεργοποιημένοι σταματαει ο ηχος εκίνησης άλλα επισης και

ο ηχος της καμερασ

ο ηχος απο χαμηλη σταθμη μπαταριας

και μπορει και κατι ακόμα

μήπως γινεται και σε samsung

Link to comment
Share on other sites

1. Advanced device locks.

 

2. Coreplayer

 

3. Κανε αναζήτηση για Garmin στο ιπμαρτ φόρουμ και πέρασε την έκδοση 5.00.20.

 

Ευχαριστω φιλε για την βοηθεια:)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά σε nokia στο προφίλ που χρησιμοποιείς υπάρχει η ρύθμιση ήχοι προειδοποιησης αν το εχεις απενεργοποιημένοι σταματαει ο ηχος εκίνησης άλλα επισης και

ο ηχος της καμερασ

ο ηχος απο χαμηλη σταθμη μπαταριας

και μπορει και κατι ακόμα

μήπως γινεται και σε samsung

 

Μπά... :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...

Εχω ακουσει απο πολλους εδω μεσα το προβλημα με την μπαταρια...οτι ειναι πολυ καλο κινητο αλλα η μπαταρια ειναι χαλια..

θα μου προτεινατε να παρω το κινητο η να το αποφυγω γιατι θα μου σπασει τα νευρα λογω μπαταριας?(γιατι ειναι και ακριβο κινητακι)

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...

Εχω ακουσει απο πολλους εδω μεσα το προβλημα με την μπαταρια...οτι ειναι πολυ καλο κινητο αλλα η μπαταρια ειναι χαλια..

θα μου προτεινατε να παρω το κινητο η να το αποφυγω γιατι θα μου σπασει τα νευρα λογω μπαταριας?(γιατι ειναι και ακριβο κινητακι)

ευχαριστω πολυ

Κατα τη γνώμη μου, δεν υπάρχει πρόβλημα με την μπαταρία. Απλά, κάποιοι θέλουν να βλέπουν 6 ώρες βίντεο, σερφάροντας μέσω wifi, την ώρα που ακούνε μουσική βγάζοντας παράλληλα φωτογραφίες και θέλουν η μπαταρία να κρατάει 3 χρόνια. Δεν γίνεται, πώς να το κάνουμε. Άν το ξεσκίσεις, θα σου τελειώσει σε μια μέρα. Άν του κάνεις λογική χρήση, σε 2-3 μέρες. Αν τύχει και δεν το χρησιμοποιήσεις καθόλου, σε 5 μέρες. Είναι ο κανόνας που ισχύει για όλα τα smartphones.

Link to comment
Share on other sites

Κατα τη γνώμη μου, δεν υπάρχει πρόβλημα με την μπαταρία. Απλά, κάποιοι θέλουν να βλέπουν 6 ώρες βίντεο, σερφάροντας μέσω wifi, την ώρα που ακούνε μουσική βγάζοντας παράλληλα φωτογραφίες και θέλουν η μπαταρία να κρατάει 3 χρόνια. Δεν γίνεται, πώς να το κάνουμε. Άν το ξεσκίσεις, θα σου τελειώσει σε μια μέρα. Άν του κάνεις λογική χρήση, σε 2-3 μέρες. Αν τύχει και δεν το χρησιμοποιήσεις καθόλου, σε 5 μέρες. Είναι ο κανόνας που ισχύει για όλα τα smartphones.

 

Ε το θεμα ειναι να μην μιλας μια ωρα την ημερα και να κλεινει το βραδυ ,αν και ακουσα οτι συμπεριφερεται περιεργα...

Link to comment
Share on other sites

Ε το θεμα ειναι να μην μιλας μια ωρα την ημερα και να κλεινει το βραδυ ,αν και ακουσα οτι συμπεριφερεται περιεργα...

Με μια ώρα ομιλία τη μέρα, θα σου αντέξει 3 μέρες. Εμένα τουλάχιστον, τόσο μου κρατάει. Και δεν έχω προσέξει καμια περίεργη συμπεριφορά στο θέμα της μπαταρίας :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι καινουργιος εδω περα για μενα σας ελεγε ο bomber21 για την μπαταρια..το agps το κλεινω αλλα το tsrautostart.exe δεν το βρισκω μπορειτε να βοηθησετε????και κατι ακομα,εγγατεστησα το MSN-V3-S60 live messenger ειναι αλλα δε με εχει βαλει ουτε μια φορα με ασυρματο???ξερετε τι παιζει η καμια εκδοση που να μπαινει κανονικα? ευχαριστωωω
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι καινουργιος εδω περα για μενα σας ελεγε ο bomber21 για την μπαταρια..το agps το κλεινω αλλα το tsrautostart.exe δεν το βρισκω μπορειτε να βοηθησετε????και κατι ακομα,εγγατεστησα το MSN-V3-S60 live messenger ειναι αλλα δε με εχει βαλει ουτε μια φορα με ασυρματο???ξερετε τι παιζει η καμια εκδοση που να μπαινει κανονικα? ευχαριστωωω

 

το tsrautostart.exe θα στο εμφανισει αν περασεις το garmin...

για το άλλο που ρωτας δεν ξερω.. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

το tsrautostart.exe θα στο εμφανισει αν περασεις το garmin...

για το άλλο που ρωτας δεν ξερω.. :)

thanks man..αν το απενεργοποιησω το agps μετα αν θελω μπορω να το ενεργοποιησω παλι?παιδια οποιος ξερει για live messenger στο κινητο μας μου λεει γιατι με ενδιαφερει πολυ...................... ευχαριστωωωω

Link to comment
Share on other sites

thanks man..αν το απενεργοποιησω το agps μετα αν θελω μπορω να το ενεργοποιησω παλι?παιδια οποιος ξερει για live messenger στο κινητο μας μου λεει γιατι με ενδιαφερει πολυ...................... ευχαριστωωωω

 

ναι το ενεργοποιεις οποτε θελεις..για messenger δοκιμασε το fring..

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

το fring δε λειτουργει με wifi???????δε μου χει καμια τετοια επιλογη κ δε θελω να χρεωνομαι για το messenger................παιδια βρειτε κατι.......................................
Link to comment
Share on other sites

Κατα τη γνώμη μου, δεν υπάρχει πρόβλημα με την μπαταρία. Απλά, κάποιοι θέλουν να βλέπουν 6 ώρες βίντεο, σερφάροντας μέσω wifi, την ώρα που ακούνε μουσική βγάζοντας παράλληλα φωτογραφίες και θέλουν η μπαταρία να κρατάει 3 χρόνια. Δεν γίνεται, πώς να το κάνουμε. Άν το ξεσκίσεις, θα σου τελειώσει σε μια μέρα. Άν του κάνεις λογική χρήση, σε 2-3 μέρες. Αν τύχει και δεν το χρησιμοποιήσεις καθόλου, σε 5 μέρες. Είναι ο κανόνας που ισχύει για όλα τα smartphones.

Συμφωνώ απολύτως και επαυξάνω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα με το fring,δε μπαινει στο msn ενω εχω κανει account κ εχω επιλεξει να μπαινει με wlan.:(

Σε ολους τους υπολοιπους μπανει κανονικα??

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις, επιλογή σύνδεσης και επέλεξε αναζήτηση Wlan.

to fring nomizw pws einai entelws moufa..den kserw katarxas sto id ti na valw?vazw to mail mou k mou zitaei alla...kanena live messenger gia tin kinitara mas kaneis????????????

Link to comment
Share on other sites

to fring nomizw pws einai entelws moufa..den kserw katarxas sto id ti na valw?vazw to mail mou k mou zitaei alla...kanena live messenger gia tin kinitara mas kaneis????????????

 

δοκιμασε αυτο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε αυτο...

ΑΥΤΟ το ειχα ηδη φιλε το χα πει πιο πανω αλλα δε με συνδεει ποτε...εσενα σε βαζει με αυτο????τιποτα αλλο ρε παιδια που να κανει login και να μπορω να μπω στο messenger μου???

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟ το ειχα ηδη φιλε το χα πει πιο πανω αλλα δε με συνδεει ποτε...εσενα σε βαζει με αυτο????τιποτα αλλο ρε παιδια που να κανει login και να μπορω να μπω στο messenger μου???

 

δεν το εχω δοκιμασει...ισως το δοκιμασω αργοτερα κα σου πω...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8510 INNOV8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...