Jump to content

Navigon 2110 Max


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν βλεπει το GPS.........

Δυστυχώς δεν έχω πλέον το Navigon και δεν μπορώ να κάνω δοκιμή. Κάποιος φίλος εδώ μέσα που κατέχει, μπορεί να βρεί τη λύση, προς αυτή την κατεύθυνση. Λίγο παίξιμο θέλει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

eleniko, mitchaki ,and64 ,dade,giocatore και σε ολα τα παιδια που βοηθανε ,ενα μεγαλο ευχαριστω και καλα χριστουγεννα.

 

Νάσε καλά και καλές γιορτές και σε σένα.

 

Νάσε καλά και καλές γιορτές και σε σένα.

 

dade παντως εγω το KGpsC το κλεινω με το κουμπι του ηχου πανω δεξια στο μενου σου και δουλευει μια χαρα

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Link to comment
Share on other sites

dade παντως εγω το KGpsC το κλεινω με το κουμπι του ηχου πανω δεξια στο μενου σου και δουλευει μια χαρα

Aπλά έλεγα νε κλείνει μόνο του, αλλά δεν μπορώ να το δουλέψω και να δω τι κάνει τώρα

Link to comment
Share on other sites

Dade σε ευχαριστω πολυ!Το menu που εχω ειναι δικο σου και ολα τα προγραμματα τρεχουν μια

χαρα.Εχω διαβασει για τα αρχεια της eleniko αλλα δεν ξερω που να τα βρω μεσα στο forum....

Link to comment
Share on other sites

Dade σε ευχαριστω πολυ!Το menu που εχω ειναι δικο σου και ολα τα προγραμματα τρεχουν μια

χαρα.Εχω διαβασει για τα αρχεια της eleniko αλλα δεν ξερω που να τα βρω μεσα στο forum....

Θέλει λίγο ψάξιμο. Αν κάποιος έχει πρόχειρο το λινκ, ας το δώσει στο φίλο μας. Αλλιως θα στο ανεβάσω εγώ

Link to comment
Share on other sites

Dade σε ευχαριστω πολυ!Το menu που εχω ειναι δικο σου και ολα τα προγραμματα τρεχουν μια

χαρα.Εχω διαβασει για τα αρχεια της eleniko αλλα δεν ξερω που να τα βρω μεσα στο forum....

 

σελιδα 34 post 496 DPF

σελιδα 34 post 500 eleniko

σελιδα 37 post 549 eleniko

σελιδα 47 post 698 DPF

και εδω τα settings http://rapidshare.com/files/238275200/Settings.rar

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ιδιαιτερα απο εναν και λιγο μεγαλυτερο σου!

Σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια και τις γνωσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα! Κατοχος ενος 2100max και θα ηθελα να πω ενα ευχαριστω σε οσους βοηθουν σε αυτο το topic και κυριως στους eleniko, nikos_211, activea τα προγραμματα των οποιων και κατεβασα!

 

:respect:

 

Αυτα που θα ηθελα να ρωτησω ειναι

 

1) Τα αρχεια nfs στους χαρτες τι κανουν ακριβως? -edit- οκ το βρηκα σε παλιοτερο ποστ.

 

Μπορουμε να βαλουμε σε παλιοτερο χαρτη .nfs απο νεοτερο?

 

2)στο skin.ini του προγραμματος που εδωσε η ελενη (αυτο με τη φωτογραφια του σηματος mercedes στο interface) h γραμμη QuitOnExecute = no κατω απο τα κουμπια τι κανει?

 

 

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλες γιορτες σε ολους και χρονια πολλα στους χρηστους και τις χριστινες......

και του χρονου να 'μαστε παλι εδω για τα υπολοιπα...........

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι παιδιά, θα ήθελα ακόμη μία φορά την βοήθειά σας:

Πέρασα το Buttons menu (που θεωρώ πανέμορφο και συνάμα απλό!) στο 2100 μου, πέρασα και το Navigon, και το iGO, όλα λειτουργούν μια χαρά, το μόνο μου θέμα είναι στο κλείσιμο/off.

 

Με το που πατάω από το menu το κουμπί OFF, κάτω αριστερά, μου εμφανίζει την οθόνη της Navigon (αυτήν που εμφανίζεται και όταν ανοίγει η συσκευή) και πάνω αριστερά το .exe του WolfNCU. Τι πρέπει να κάνω ώστε να κλείνει η συσκευή?

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας.

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ φίλε babis200sx,

 

Αυτό μάλλον στο κάνει αν ΔΕΝ αλλάξεις τα 3 αρχεία που είχα αναφέρει στο post μου με τις οδηγίες για ξεκλείδωμα του 2100. Αντικατέστησες τα 3 αρχεία?

 

Φιλικά

Χρήστος

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο ευχαριστώ πολύ για την απάντηση,

δεν γνωρίζω όμως σε ποιο post αναφέρεσαι, ώστε να καταλάβω ποια αρχεία εννοείς.

Κάποια .xml μάλλον, αλλά ποια συγκεκριμένα? Μήπως μπορείς να μου δείξεις ποιο post εννοείς?

Γιατί το post που βρήκα το menu, είναι post της eleniKo.

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι παιδιά, θα ήθελα ακόμη μία φορά την βοήθειά σας:

Πέρασα το Buttons menu (που θεωρώ πανέμορφο και συνάμα απλό!) στο 2100 μου, πέρασα και το Navigon, και το iGO, όλα λειτουργούν μια χαρά, το μόνο μου θέμα είναι στο κλείσιμο/off.

 

Με το που πατάω από το menu το κουμπί OFF, κάτω αριστερά, μου εμφανίζει την οθόνη της Navigon (αυτήν που εμφανίζεται και όταν ανοίγει η συσκευή) και πάνω αριστερά το .exe του WolfNCU. Τι πρέπει να κάνω ώστε να κλείνει η συσκευή?

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας.

 

Ούτως ή άλλως το 2100 δεν κλείνει ποτέ τελειώς, απλά μπαίνει standby και αυτό γίνεται πατώντας το κουμπί on/off στο πάνω μέρος της συσκευής, δεν δουλεύει σε σένα το κουμπί;;:worry:

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

To κουμπί ON/OFF της συσκευής δουλεύει κανονικότατα, απλά για να λειτουργεί και το OFF του μενού ανέφερα το πρόβλημα.

Thnx για την απάντηση.

:)

 

Nα ενημερώσω πως κατάλαβα ποια 3 αρχεία εννοεί ο knight-Χρήστος, τα 2 στην Resident Flash μάλλον και το ένα στην SD κάρτα, τα έχω αλλάξει αυτά γτ ήθελα να περάσω ένα άλλο menu, το VistaLiteMenu του Peterant.

Καμία ιδέα λοιπόν?

Αντιμετώπιζε ίσως κανένας άλλος το ίδιο πρόβλημα?

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

:):):)

 

Εύχομαι σε όλους τους φίλους του Forum,

Καλά Χριστούγεννα και Ευτυχισμένο το νέο έτος, γεμάτο υγεία, αγάπη και προσωπικές επιτυχίες.

Να ζήσετε ευχάριστα τις γιορτές κοντά στα αγαπημένα σας πρόσωπα , και μακριά από την ρουτίνα της καθημερινότητας .

 

Και εύχομαι τέλος να χιονίσει για να δούμε "άσπρη μέρα" :lol:

Υ.Γ και για να έχετε μια 100% σίγουροι πλοηγήσει ακολουθείστε αυτό το παράδειγμα ... (Και αν βρείτε άκρη να με πάρετε τηλέφωνο :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Καλές γιορτές και σε σένα Ελένη:)

 

Οσο για τη φωτό...τι να πω!! Εγω μια φορά προσπάθησα να οδηγήσω με 2 μηχανάκια μπροστά μου και κόντεψα να τρακάρω 3 φορές μεσα σε ενα τέταρτο:X:lol:

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

Καλές γιορτές και σε σένα Ελένη , ότι επιθυμεις και καλά ταξίδια νάχεις !!!

Καλές γιορτές και σε όλους τους φιλους του φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα μέλη του φόρουμ εύχομαι από την καρδιά μου χαρούμενα Χριστούγεννα και για το νέο έτος υγεία, αγάπη και ελπίδα.

:D:D:D

Εγώ χάνω βάρος, αλλά αυτό πάντα με βρίσκει...
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχομαι κι εγω χρονια πολλα μα κυριως ΚΑΛΑ.

Κι εσυ Ελενη αφησε αυτες τις φωτογραφιες και δειξε μας μια απο το Χριστουγεννιατικα στολισμενο πουλμανακι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχομαι κι εγω χρονια πολλα μα κυριως ΚΑΛΑ.

Κι εσυ Ελενη αφησε αυτες τις φωτογραφιες και δειξε μας μια απο το Χριστουγεννιατικα στολισμενο πουλμανακι :lol:

 

Ένταξη... έβγαλα μέσα στο κρύο αυτή την φωτογραφία…:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ένταξη... έβγαλα μέσα στο κρύο αυτή την φωτογραφία…:lol:

 

Δεν θα σχολιασω τον θηλυκο Αη Βασιλη (τον προτιμω απο τους αρσενικους), αλλα πες μου αυτον που ειναι σαν κοκκινο χοντρο μυγακι στο παρμπριζ με ποσα πηγαινες οταν τον πατησες; ο Ρουντολφ τη γλυτωσε; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...