Jump to content

Navigon 2110 Max


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ενδιαφέρομαι κι εγώ για το πρόγραμμα το έχασα απο την κάρτα sd και το ψάχνω διότι δεν μπορώ να δουλέψω το gps άν υπάρχει κάποιος που μπορεί να βοηθήσει!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ενδιαφέρομαι κι εγώ για το πρόγραμμα το έχασα απο την κάρτα sd και το ψάχνω διότι δεν μπορώ να δουλέψω το gps άν υπάρχει κάποιος που μπορεί να βοηθήσει!!!

 

Τι ακριβως εχασες απο την sd????

Link to comment
Share on other sites

Για το ταμπλετ δε ξερω αλλά για το κινητό σου αν ειναι κινέζικο mtk μάρκας β κατασκευαστή πχ doogee δε παίζει κατά 99% λόγω του ότι ο σειριακός αριθμός του κινητού είναι κοινός και banned απο τους servers της navigon.Θέλει άλλα "κόλπα" που όπως καταλαβαίνεις δε μπορώ να γράψω εδώ.. :ninja: το ίδιο μάλλον και στο τάμπλετ..
Link to comment
Share on other sites

έχω χάσει όλο το πρόγραμμα δυστυχώς δεν είχα κάνει backup σε άλλη κάρτα και τώρα δεν ξέρω πώς μπορώ να δουλέψω το gps

 

Το εχασες απο που? Απο την καρτα ?

Link to comment
Share on other sites

ναι απο την κάρτα γιατί έκανα διαμόρφωση την κάρτα γιατί δεν άνοιγε το πρόγραμμα και δεν είχα πάραι backup πουθενά τι κάνω τώρα;
Link to comment
Share on other sites

ναι απο την κάρτα γιατί έκανα διαμόρφωση την κάρτα γιατί δεν άνοιγε το πρόγραμμα και δεν είχα πάραι backup πουθενά τι κάνω τώρα;

 

Θυμασε ποιο λογισμικο ειχες στην καρτα?

Link to comment
Share on other sites

το navigon είχα το δικό του το γνήσιο απ'οταν το είχα αγοράσει δεν άλλαξα το είχα πάρει απο ηλεκτρονική αθηνών και τώρα έχει κλείσει ψάχνω και το κουτί του και δεν το έχω τι να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Καλησπέρα, εχω ενα ηρωικό navigon 2110, αναβαθμισμένο σε 4310max. Το τελευταιο διάστημα εμφανιζει στο χάρτη τα ονόματα πολεων/οδων πολυ μεγαλα σε μεγεθος (δυσαναλογα με τον χαρτη) και δεν ειναι θεμα ζουμ. Δεν βλεπω να υπαρχει ρυθμιση. Υπαρχει καμια ιδεα??
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εχω ενα ηρωικό navigon 2110, αναβαθμισμένο σε 4310max. Το τελευταιο διάστημα εμφανιζει στο χάρτη τα ονόματα πολεων/οδων πολυ μεγαλα σε μεγεθος (δυσαναλογα με τον χαρτη) και δεν ειναι θεμα ζουμ. Δεν βλεπω να υπαρχει ρυθμιση. Υπαρχει καμια ιδεα??

 

Στα Data έχει διάφορες επιλογές ανάλογα τι έχεις βάλει εσύ μέσα στo map δείχνει μικρότερα η" μεγαλύτερα γράμματα η" εικόνες,

MapDrawer

MapDrawer_High

MapDrawer_XXHigh

MapDrawer_XXXHigh

όπως και

Poicats_High

Poicats_XXHigh

Poicats_XXXHigh

Το ιδιο και τα RealityView

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...