Jump to content

Navigon 2110 Max


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:lol::lol: Λίγο ακόμη σου έμεινε !!! ;);)

Θα τα πούμε απο msn , οταν μπορεσεις....... για αυριο το βλέπω !!!!

Υπομονή και καλή συνεχεια!

 

Παιδιά να κάνουμε και εμείς test drive...:rolleyes:

 

Στείλτε κανένα PM...

Drive Ford! Live a Ford Life!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια το navigon fresh μου κανει ληψη την εκδοση 1.62 αλλα δεν μπορει να την εγκαταστησει το γ******ο εδω και μια βδομαδα και ετσι δεν μπορω να κανω τιποτα
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το navigon fresh μου κανει ληψη την εκδοση 1.62 αλλα δεν μπορει να την εγκαταστησει το γ******ο εδω και μια βδομαδα και ετσι δεν μπορω να κανω τιποτα

 

Πρεπει να σου βγαζει ενα μηνυμα οτι δεν μπορει να βρει το αρχειο.

Αν ναι πηγαινε μονος σου στο φακελο που το εχει κατεβασει και τρεξε το αρχειο εγκαταστασης.

Πρεπει να ειναι στη διαδρομη C:\Users\??????\AppData\Local\Temp\NAVIGONFresh_tmp

Link to comment
Share on other sites

niko to εκανα μια φορα ετσι και λειτουργησε αλλα οποτε ξαναανοιγω το fresh ξανα μου λεει παλι τα ιδια
Link to comment
Share on other sites

Ρε πέδες συγνώμη αλλά με την navigon στο τηλ που έχει επάνω το κουτί και κοστίζει μια αστική μονάδα επικοινωνείτε καθόλου??? Εκεί απαντάνε πιο έγκυρα σε όλα αυτά τα προβλήματα που ουσιαστικά είναι δικά τους και πρέπει αυτή να τα φτιάχνουν. Εάν λοιπόν είχες επικοινωνήσει θα σου έλεγαν να κατεβάσεις από το σαητ τους την νέα έκδοση του φρες και έτσι δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα!!!!!!!.....τουλαχιστον εμενα ετσι μου ειπαν!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε πέδες συγνώμη αλλά με την navigon στο τηλ που έχει επάνω το κουτί και κοστίζει μια αστική μονάδα επικοινωνείτε καθόλου??? Εκεί απαντάνε πιο έγκυρα σε όλα αυτά τα προβλήματα που ουσιαστικά είναι δικά τους και πρέπει αυτή να τα φτιάχνουν. Εάν λοιπόν είχες επικοινωνήσει θα σου έλεγαν να κατεβάσεις από το σαητ τους την νέα έκδοση του φρες και έτσι δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα!!!!!!!.....τουλαχιστον εμενα ετσι μου ειπαν!!!!!!!!!!

 

Το δικο μου εχει ερθει απο το εξωτερικο και δεν εχει τηλεφωνο. :O

Παρολα αυτα το εχω κανει στο παρελθον αυτο που λες και παλι δεν εγινε τιποτα.

Τους χαρτες τους κατεβασες;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά . να ρωτήσω και πάλι αν ξέρει κάποιος να μου πεί από που μπορώ να κατεβάσω τον χάρτη της Τουρκίας ???

Ευχαριστώ πολύ !!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά . να ρωτήσω και πάλι αν ξέρει κάποιος να μου πεί από που μπορώ να κατεβάσω τον χάρτη της Τουρκίας ???

Ευχαριστώ πολύ !!

 

Ποια εκδοση χαρτες φορας;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδία βγήκε ο Q2 είναι 2182.9 είναι αρκετά μεγαλύτερος δηλαδή του Q1 ο χάρτης της Ελλάδας από 42,17 είναι τώρα 45,73.περισοτερα θα σας πω αφού τον δοκιμάσω!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδία βγήκε ο Q2 είναι 2182.9 είναι αρκετά μεγαλύτερος δηλαδή του Q1 ο χάρτης της Ελλάδας από 42,17 είναι τώρα 45,73.περισοτερα θα σας πω αφού τον δοκιμάσω!

 

Απο χθες σου φωναζω να τους κατεβασεις.

Εχω ετοιμη ολη την καρτα του 2110

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα μόλις της Ελλάδας μόνο γιατί όταν πάω να τους κατεβάσω όλους με πετάει συνεχεία μια έφτασε στο 30 μια στο 40 και πέταγε error θα τους κατεβάσω όμως. Ο ελληνικός λειτουργεί μια χαρά διάφορες δεν έχω βρει εάν έχετε κάτι κανένα δρόμο και θέλετε να το κοιτάξω πείτε το μου.(TON ΕΧΩ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΤΟ 7310 ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΟΧΙ ΣΤΟΝ 2110 ΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ 7310)

 

TO KOΡΥΦΑΙΟ ..ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΟ 85% ΚΑΙ ΠΕΤΑΞΕ ΠΑΛΙ ERROR@@ ΘΑ ΤΟ ΣΠΑΣΩ!!!ΚΑΙ ΣΥΝ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΧΑΡΤΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ!!ΓΚΡΓΚΡΓΚΡΓΚΡΡΓΚΡ!!!!!!!ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!

Link to comment
Share on other sites

ειδες καμμια διαφορα ....εγω τωρα τους κατεβαζω

 

Υπαρχουν διαφορες. δες μια εδω.

 

ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!

 

Εχεις PM

Link to comment
Share on other sites

Ποια εκδοση χαρτες φορας;

 

Nikos_211 ευχαριστώ προκαταβολικά, έχω το 2110 ΜΑΧ με την έκδοση Q1- 2009...και πρόκειται να την αναβαθμίσω σε Q2

Link to comment
Share on other sites

Nikos_211 ευχαριστώ προκαταβολικά, έχω το 2110 ΜΑΧ με την έκδοση Q1- 2009...και πρόκειται να την αναβαθμίσω σε Q2

 

Nikos_211, 2110 ΜΑΧ version 7.0.13 και χάρτες Q1 2009

Link to comment
Share on other sites

Nikos_211, 2110 ΜΑΧ version 7.0.13 και χάρτες Q1 2009

 

Διαβασε αυτο

Μαλλον θα πρεπει να πας με αλλο προγραμμα στους γειτονες. Το iGO8 νομιζω λεει πολλα.

Link to comment
Share on other sites

Διαβασε αυτο

Μαλλον θα πρεπει να πας με αλλο προγραμμα στους γειτονες. Το iGO8 νομιζω λεει πολλα.

 

Καλημέρα nikos_211 και ευχαριστώ πολύ. Μήπως ξέρεις που θα κατεβάσω για το iGO8 τους γείτονες βασικά ενδιαφέρομαι για την πόλη

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα nikos_211 και ευχαριστώ πολύ. Μήπως ξέρεις που θα κατεβάσω για το iGO8 τους γείτονες βασικά ενδιαφέρομαι για την πόλη

 

Προς το παρον εχω αυτο. Δοκιμασε το και μου λες απο αυριο, γιατι παω σε γαμο. :p

Link to comment
Share on other sites

Γεια κι απο μενα, ειμαι νεος στο σπορ (πηρα πριν λιγες μερες ενα 2100 μαχ) και με τη βοηθεια σας εχω καταφερει αρκετα. Θ ηθελα να ρωτησω που βρησκουμε την v1.0707.0409 για να γινει η αναβαθμιση του filmware, και δευερον αξιζει?

Ευχαριστω προκαταβολικα

 

ξεχασα να πω πως τωρα εχει 7.0.12 και δεν μου βγαζει κατι αλλο

Link to comment
Share on other sites

Γεια κι απο μενα, ειμαι νεος στο σπορ (πηρα πριν λιγες μερες ενα 2100 μαχ) και με τη βοηθεια σας εχω καταφερει αρκετα. Θ ηθελα να ρωτησω που βρησκουμε την v1.0707.0409 για να γινει η αναβαθμιση του filmware, και δευερον αξιζει?

Ευχαριστω προκαταβολικα

 

ξεχασα να πω πως τωρα εχει 7.0.12 και δεν μου βγαζει κατι αλλο

 

Δες εδώ για το firmware. Να ξεκαθαρίσω οτι αυτό είναι fw update για τη συσκευή και όχι το πρόγραμμα πλοήγησης!

Το αν αξίζει ή οχι...εγω δεν εχω δει συγκλονιστικές διαφορές αλλά το έκανα αφού βγήκε!!:)

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε για στραβομαρα:geek: Το ειχα δει το ποστ αλλα οχι το λινκ, σ' ευχαριστω πολυ:respect:

 

Το 'κρυψα λιγάκι επίτηδες...:shifty::lol::lol::lol::innocent:

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...