Jump to content

Navigon 2110 Max


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με αυτήν την εκδοση (Destinator_7.0.0.588.11) δεν ξεκινά καθόλου.....

Αρα σωστός ο Νικος που λεει μην παιρνεις και ορκο...........

 

Δεν ειπα οτι δεν τρεχει. Ισα ισα που ανοιγει κανονικα τις περισσοτερες φορες χωρις τα resize map cavas. Βγαζει ομως κι αυτο το προβλημα με την αφετηρια και τον τερματισμο οταν του βαλεις διαδρομη και δεν εχεις κλειδωσει δορυφορους. Διορθωνεται ομως αν κανεις μερικα μετρα και ακομη καλυτερα αν του βαλεις και διαδρομη σαν πεζος.:p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εαν δεν τρεχει σημενει οτι καπου αλλου υπαρχει προβλημα γιατι αυτη η εκδοση παιζει κανονικα σε ολα τα λογισμικα και οχι μονο στα navigon. εγω προσωπικα το εχω και στα τρια navigon poy exv kai leiroyrgei apsoga. θα βοηθουσε εαν ελεγεσ τι μηνυμα σου βγαζει.

 

Μάλλον ηταν η εκδοση που ειχα κατεβάσει .... δεν εβγαζε κανενα μυνημα απλά δεν ξεκινούσε. Βρήκα καποια άλλη και τρεχει κανονικά αλλά μηπως ξέρεις πως χαμηλωνει ο ηχος στις οδηγίες?? Προσπαθησα αλλά ουτε χαμηλώνει...ουτε και αυξάνει...

Ειναι εκνευριστικά δυνατος!!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ηταν η εκδοση που ειχα κατεβάσει .... δεν εβγαζε κανενα μυνημα απλά δεν ξεκινούσε. Βρήκα καποια άλλη και τρεχει κανονικά αλλά μηπως ξέρεις πως χαμηλωνει ο ηχος στις οδηγίες?? Προσπαθησα αλλά ουτε χαμηλώνει...ουτε και αυξάνει...

Ειναι εκνευριστικά δυνατος!!

 

Πέρνα αυτό το skin και θα μπορείς να ρυθμίζεις τον ήχο κανονικά πλέον;)

 

Βρε παιδια θελω να περασω καμερες στο navigon που εχω..

 

Υπαρχει καποιος που να γνωριζει και να μου δωσει οδηγιες???

 

Το mn δεν εχει ενσωματωμένη τέτοια δυνατότητα, πρέπει να βάλεις εξωτερικό poi warner, αλλιώς χρησιμοποιείς igo ή dest που δέχονται κανονικά και πανεύκολα...

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ηταν η εκδοση που ειχα κατεβάσει .... δεν εβγαζε κανενα μυνημα απλά δεν ξεκινούσε. Βρήκα καποια άλλη και τρεχει κανονικά αλλά μηπως ξέρεις πως χαμηλωνει ο ηχος στις οδηγίες?? Προσπαθησα αλλά ουτε χαμηλώνει...ουτε και αυξάνει...

Ειναι εκνευριστικά δυνατος!!

 

Οταν δεν ξεκιναει καθολου μαλον θελει αλλαγη το αρχειο DestCore.dll.

Για τον ηχο ατιμε and64 με προλαβες. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα να ρωτήσω όσους έχουν το navigon 2100 max, το μενού είναι στα Ελληνικά? και η καθοδήγηση είναι σε Ελληνική γλώσσα, π.χ. το στρίψε αριστερά ή στρίψε δεξιά. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα να ρωτήσω όσους έχουν το navigon 2100 max, το μενού είναι στα Ελληνικά? και η καθοδήγηση είναι σε Ελληνική γλώσσα, π.χ. το στρίψε αριστερά ή στρίψε δεξιά. Ευχαριστώ

 

Είναι όλα Ελληνικά κανονικότατα αλλά δεν υπάρχει η εκφώνηση οδών στα Ελληνικά. Δεν λέει πχ στρίψτε δεξιά στην Πανεπιστημίου οπως στις άλλες γλώσσες απλά λέει στρίψτε δεξιά...

 

Για τον ηχο ατιμε and64 με προλαβες. :lol:

 

Οτι μπορούσα έκανα!!:shifty::lol::lol::lol::lol:

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ and64, εντάξει οδό δεν θέλω να λέει αλλά η καθοδήγηση να μην είναι στα Αγγλικά αλλά να τα λέει στα Ελληνικά. Το έχεις το 2100? είσαι ευχαριστημένος? την επόμενη εβδομάδα θα το αγοράσω και είχα αυτην την απορία αν η καθοδήγηση ειναι στην Ελληνική γλώσσα. Δηλαδή όπως κατάλαβα αν επιλέξω Ελληνικά λέει μόνο στριψε δεξιά ή στρίψε αριστερά και αν επιλέξω Αγγλικά λέει και την οδό?
Link to comment
Share on other sites

Πέρνα αυτό το skin και θα μπορείς να ρυθμίζεις τον ήχο κανονικά πλέον;)

 

Αυτό το skin εχει το dest.....

Το ξαναπερασα για σιγουρια... αλλά δεν ξεκινάει καθολου τωρα !!!!!!!!!! Μένει καρφωμενο στη γεφυρα

Link to comment
Share on other sites

Οταν δεν ξεκιναει καθολου μαλον θελει αλλαγη το αρχειο DestCore.dll.

Για τον ηχο ατιμε and64 με προλαβες. :lol:

 

Νικο σε προλαβε για τον ηχο αλλα παλι δεν ξεκινα....

τι αλλαγη θελει το .dll ????

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το skin εχει το dest.....

 

Αν δεν ρυθμιζει ηχο που πρεπει να το κανει δοκιμασε αυτο με δικες μου διορθωσεις, για να βλεπουν και οι πρεσβυωπες. :lol:

@and64 αρχισα να σε πλησιαζω:w00t:

 

Αποσυμπιεσε τουτο στο φακελο destinator (εκει που ειναι το destinator.exe).

Link to comment
Share on other sites

υστερα απο πολυ ψαξιμο δεν καταφερα τπτ με το destinator....ουτε με αλλαγη forlinks oυτε με αλλη εκδοση!!!καμια ιδεα;;;η καλυτερα καποιος να βοηθησει;;;;
Link to comment
Share on other sites

Νικο σε προλαβε για τον ηχο αλλα παλι δεν ξεκινα....

τι αλλαγη θελει το .dll ????

 

υστερα απο πολυ ψαξιμο δεν καταφερα τπτ με το destinator....ουτε με αλλαγη forlinks oυτε με αλλη εκδοση!!!καμια ιδεα;;;η καλυτερα καποιος να βοηθησει;;;;

 

agiannouli εχεις PM

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ρυθμιζει ηχο που πρεπει να το κανει δοκιμασε αυτο με δικες μου διορθωσεις, για να βλεπουν και οι πρεσβυωπες. :lol:

@and64 αρχισα να σε πλησιαζω:w00t:

 

Αποσυμπιεσε τουτο στο φακελο destinator (εκει που ειναι το destinator.exe).

 

Νικο, όλα καλα.... σε προλαβε πάλι ο Ανδρεας.!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Νικο, όλα καλα.... σε προλαβε πάλι ο Ανδρεας.!!:lol::lol:

 

Δεν εχει αλλες δουλειες να κανει; Πες του να κλεισει λιγο τον υπολογιστη :chair:

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει αλλες δουλειες να κανει; Πες του να κλεισει λιγο τον υπολογιστη :chair:

 

:lol::lol::lol::lol: τελικα δεν ήταν κόλλημα, αλλά το κλασσικό error που πετάει στην αρχή και πατώντας οκ συνεχίζει;)

 

Το pc οταν δεν κοιμάμαι δεν κλείνει ποτέ!!:shifty::whistle:

 

Kαι κατι άσχετο: στο igo στα δεδομένα gps, βλέπει κανείς πληροφορίες δορυφόρων; Σε μένα δεν εμφανίζονται σε καμια έκδοση απ'οσες εχω δοκιμάσει...

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol: τελικα δεν ήταν κόλλημα, αλλά το κλασσικό error που πετάει στην αρχή και πατώντας οκ συνεχίζει;)

 

Το pc οταν δεν κοιμάμαι δεν κλείνει ποτέ!!:shifty::whistle:

 

Kαι κατι άσχετο: στο igo στα δεδομένα gps, βλέπει κανείς πληροφορίες δορυφόρων; Σε μένα δεν εμφανίζονται σε καμια έκδοση απ'οσες εχω δοκιμάσει...

 

Κανεις με navigon 21XX δεν μπορει να δει. Ο λογος ειναι οτι τa navigon 21XX φορoυν τσιπ Nemerix ενω τα iGO και Dest φορουν SiRF. :p

Link to comment
Share on other sites

Κανεις με navigon 21XX δεν μπορει να δει. Ο λογος ειναι οτι τa navigon 21XX φορoυν τσιπ Nemerix ενω τα iGO και Dest φορουν SiRF. :p

 

Ήμουν σχεδόν σίγουρος οτι ειναι θέμα συσκευής... thanks 4 the info!

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Στο my route υπάρχει η δυνατότητα και πως να δω τις διαδρομές ετσι ώστε να μπορέσω να επιλέξω?

Νίκο.... ελπίζω να μην σε προλάβει ο Ανδρέας !!! :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Στο my route υπάρχει η δυνατότητα και πως να δω τις διαδρομές ετσι ώστε να μπορέσω να επιλέξω?

Νίκο.... ελπίζω να μην σε προλάβει ο Ανδρέας !!! :lol::lol::lol::lol:

 

Μπορεις να πατησεις το φακο στην κατω δεξια γωνια και με zoom in να δεις τις διαδρομες. Με την την περιγραφη διαδρομης στις επιλογες δεν νομιζω να βγαλεις ακρη

 

Ο Αντρεας μαλλον κοιμαται:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να πατησεις το φακο στην κατω δεξια γωνια και με zoom in να δεις τις διαδρομες. Με την την περιγραφη διαδρομης στις επιλογες δεν νομιζω να βγαλεις ακρη

 

Ο Αντρεας μαλλον κοιμαται:lol::lol::lol:

 

Μπα εδω είμαι αλλά το οτι εχω ανοιχτό pc δεν πάει να πει οτι είμαι μέσα στα forum 24/7, έχουμε και διάβασμα:mad:

 

Στο myroutes σου σχεδιάζει χοντρικά τις διαδρομές πάνω στον χάρτη και μπορείς νομίζω να καταλάβεις από που θέλει να σε πάει ωστε να διαλέξεις αυτή που θες...

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να πατησεις το φακο στην κατω δεξια γωνια και με zoom in να δεις τις διαδρομες. Με την την περιγραφη διαδρομης στις επιλογες δεν νομιζω να βγαλεις ακρη

 

Ο Αντρεας μαλλον κοιμαται:lol::lol::lol:

 

Μπα εδω είμαι αλλά το οτι εχω ανοιχτό pc δεν πάει να πει οτι είμαι μέσα στα forum 24/7, έχουμε και διάβασμα:mad:

 

Στο myroutes σου σχεδιάζει χοντρικά τις διαδρομές πάνω στον χάρτη και μπορείς νομίζω να καταλάβεις από που θέλει να σε πάει ωστε να διαλέξεις αυτή που θες...

 

Ευχαριστώ....

Link to comment
Share on other sites

Νικο το μενου vista της eleniko ξεκλιδωνει το 2100 max η οχι?

και για τους φιλους στο forum το 2100 max δουλευει και με 8 giga καρτα δοκιμασμενο (lexar class 4 )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...