Jump to content

Sony Ericsson C905


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μολις ειδα στην TV οτι το κινητο απο τα καταστηματα μουλτιραμα ειναι σε προσφορα στα 199 ευρο!! :up:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως εγώ με C905 για βασική συσκευή (σκυλί) και φωτογραφική και Iphone 3G για μουσική, παιχνίδι, ατζέντα (και Wind F2G4 μέσα για σερφάρισμα) κλπ. νομίζω ότι έχω τον καλύτερο σχεδόν συνδυασμό...

Μόνο Pixon 12 και 3Gs ή Vivaz θα τα κατάφερναν καλύτερα... Όψομεν!

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου να'σαι καλα που ειπεσ οτι κανει 199 στο multirama!!! γιατι σκεφτικα να το παρω και θα το επαιρνα 200 μεταχειρισμενο.. τελικα λεω να το παρω... και ο Θεος βοηθος! επισεις ευχαριστω πολυ τον Rarz2 για τις χρησιμες πληροφοριες του! :-)

 

Παρακαλώ!:) Αν για πρώτο κινητό έχεις αυτό που είναι στο avatar σου και θες το 905 για δεύτερο τότε πάρτο, εξάλλου και να συμβεί κάτι τουλάχιστον δε θα μείνεις χωρίς κινητό. Για τα χρήματα που πωλείται τώρα αξίζει και με το παραπάνω. Η κάμερά του θα υποκαταστήσει επάξια μια κανονική ψηφιακή.:cool:

Link to comment
Share on other sites

για 179 αξιζει?

 

Το συγκεκριμένο μαγαζί που αναφέρεις, όποτε πήρα τηλέφωνο (1-2 φορές να λέμε την αλήθεια) να δω αν ισχύει αυτό που είδα στο skroutz (γιατί κι εσύ εκεί το είδες) δεν είχε απόθεμα και δεν ήξερε πότε θα φέρει....:lol:

Πάρε ένα τηλέφωνο και ρώτησε. Η συσκευή αξίζει και με το παραπάνω.

 

ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΡΩΤΑΤΕ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ Η ΣΥΣΚΕΥΗ...

Πάρτε κανένα NOKIA που θα βγάζει θολές φωτογραφίες π.χ. και θα περιμένετε το πρώτο Update που θα τις ξεθολώνει (και δε θα έρθει ποτέ)... ή κάποια άλλη συσκευή που η μπαταρία της δε θα κρατάει ούτε μια μέρα (και δε θα διορθωθεί ποτέ) για να θυμηθώ κάποιους ανταγωνιστές της εποχής που το πήρα, δηλαδή πριν 13 μήνες...

Και δείτε σε άλλα topic πως πηγαινοέρχονται οι συσκευές στο service...

Είναι πια γνωστή ποσότητα το C905, κυκλοφορεί σχεδόν δυο χρόνια πια!

Αρκετά, σε όποιον του αρέσει, ας το πάρει!

Edited by deadp
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Πάρτο τότε, μόνο το C903 είδα σε παραπλήσια τιμή, αλλά εκείνο έχει χειρότερη κάμερα.
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε, ποιο C903? Παρτο με χιλια! Ακριβως, δεν εχει νοημα να ρωτατε αν αξιζει η οχι. Με τετοια χαρακτηριστικα που εχει, αν δεν ειχε βγαλει προβληματα θα ηταν top! Κορυφαια καμερα, wi-fi, GPS και μπαταρια σκυλι...και ενα χρονο να σου κρατησει τα εχει βγαλει τα λεφτα του!!!

Αν εχει 179 παω να παρω κι αλλο...:lol:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου Conception να σε ρωτησω κατι..? το c905 που εχεις παρει.. ειναι απο τις καινουριες παρτιδες στο μικρο κουτι κτλ? ποσο καιρο το εχεις? δουλευει μεχρι τωρα απροβληματιστα? ευχαριστω πολυ!!
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει αποθεμα και σε ολα τα χρωματα ακομα και ροζ.

ροζ..?μαυρο,ασημι και χρυσο δε βγαινει..?:confused:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου Conception να σε ρωτησω κατι..? το c905 που εχεις παρει.. ειναι απο τις καινουριες παρτιδες στο μικρο κουτι κτλ? ποσο καιρο το εχεις? δουλευει μεχρι τωρα απροβληματιστα? ευχαριστω πολυ!!

 

Φίλε Chris είτε του δουλεύει είτε όχι δεν σημαίνει κάτι γιατί όπως ήδη είπαμε τουλάχιστον μέχρι σήμερα ήταν και θέμα τύχης το αν θα παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα ή όχι. Κάποια παρουσίασαν κάποια άλλα όχι. Απλά ο αριθμός συσκευών που έβγαζαν κάποιο πρόβλημα ήταν αρκετός. Ακόμα και να ανήκει στη νέα παρτίδα με το μικρό κουτί όπως είπα δεν γνωρίζουμε αν η εταιρεία έχει διορθώσει τα σημεία του hardware που παρουσίαζαν πρόβλημα ή όχι οπότε η όποια απάντηση δεν θα σε βοηθήσει σε τίποτα. Αν η κάμερα σε ενδιαφέρει τότε αγόρασέ το, στη τιμή που διατίθεται πλέον είναι το καλύτερο φωτογραφικό κινητό που μπορείς να αγοράσεις, αξίζει το ρίσκο και εξάλλου έχεις και εγγύηση!;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητακι αξιζει και με το παραπανω αυτα τα λεφτα που κανει

τωρα.

Το ειχα παρει οταν ειχε προτωβγει(στα 500),εκτοτε συνολικα το πηρα 4 η 5

φορες(δε θυμαμαι καλα!:lol::p)γιατι οταν το εδινα να παρω κατι με καλυτερα

specs(ειτε μεγαλυτερη οθονη,ειτε το να ειτε τ αλλο) παντα μου ελειπε η

κορυφαια ευχρηστια,εργονομια και φυσικα η φωτογραφικη του.

Ακομα και η οθονη που μπορει να ειναι μικρη στα 2.4 ομως εχει κρυσταλινη

καθαροτητα και ειναι ευαναγνωστη ΚΑΙ την ημερα κατι που πολλα κινητα με

amoled π.χ. δε μπορουν να ισχυριστουν π.χ. Ν85,86,GT-S8300 Ultra Touch κ.α.(τα συγκεκριμενα τα ειχα οποτε μιλαω εκ πειρας)!

Το θεμα βεβαια του wifi και του σερφινγκ απο κινητο δε θα το πολυσχολιασω καθως τωρα εχω μαθει με το HD2(4.3 οθονη)οποτε δεν ειμαι ο καταλυλοτερος αλλα τη δουλεια σου τη κανεις,ετσι κι αλλιως πιος καθετε να μπει συστυματικα ωρες στο νετ απο τετοιες οθονουλες οταν εχει 24αρα σπιτι η οποιος εχει καποιο laptop,αλλα ξαναλεω τη δουλεια του τη κανει!

 

Οσο για τα προβληματα που βγαζει σε μενα δεν εβγαλε κανενα οσο τα ειχα αλλα δε τα κρατουσα για καιρο,τωρα σε 1 φιλαρακι που του ειχα δωσει τη τελευταια αγορα μου δυστυχως του εβγαλε το προβλημα με τη καλωδιοταινια.

Παντως γενικα σα ποιοτητα κατασκευης(αν εξαιρεθουν οι αστοχιες στα προβληματικα μοντελα)ειναι πολυ καλη και με καλη αισθηση στο χερι(αν και λιγο βαρυ).Παντως καινουριο σε τιμες κοντα στα 200ευρω ειναι πολυ καλα!

Εγω εχω και 1 995(μαζι με τα αλλα βεβαιως) αλλιως μπορει να το ξαναεπερνα!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Πάντως... ένα ροζ για την κοπέλα μου λέω να το τσιμπήσω!

Πάντα ζαχάρωνε το copper gold μου...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

το πηρα σε μαυρο στα 179 και ηταν στο μικρο κουτι.ειχε μεσα και καρτα μνημης 2 γιγα.

 

ροζ..?μαυρο,ασημι και χρυσο δε βγαινει..?:confused:

 

ενοω ολα ακομα και ροζ.εγω το πηρα μαυρο,αλλα ειχε και ασημι και χρυσο

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου Conception να σε ρωτησω κατι..? το c905 που εχεις παρει.. ειναι απο τις καινουριες παρτιδες στο μικρο κουτι κτλ? ποσο καιρο το εχεις? δουλευει μεχρι τωρα απροβληματιστα? ευχαριστω πολυ!!

Το ειχα παρει τελη Φλεβαρη, ηταν απο τις νεες παρτιδες και χωρις να το εχω παιδεψει πολυ στη χρηση δουλευει απροβληματιστα. Οσο για το θεμα της ποιοτητας κατασκευης, ειναι απο τα κινητα που μου εχουν αφησει την πιο ωραια αισθηση στο χερι...ειναι βαρυ αλλα νοιωθεις οτι κρατας κατι καλο! Προτεινω μαυρο που εχει το καουτσουκ και οσο να΄ναι αφηνει καλυτερη αισθηση απ΄το πλαστικο. Παντως παρα τα οσα εχουν ακουστει μου φαινεται στιβαρη συσκευη και το slide αρκετα καλο.

Απο θεμα ευχρηστιας δεν το συζητω...απο τα πιο βολικα μενου που εχω δουλεψει σε κινητο! Οντως οποιο και να παρεις αυτο θα σου λειψει απο τη S.E.

Σας το ξαναλεω, ακομα και χρονο να κρατησει παρτε το ασυζητητι...σε αυτα τα χρηματα δεν υπαρχει καλυτερο!

 

Edit: Τολη μεγεια και σε οποιον αλλο το αποκτησει...;)

Edited by Conception
Link to comment
Share on other sites

Στα Multirama απ οτι είδα το έχουν στα 199 ευρώ και άμεσα διαθέσιμο!! Αφού κι εγώ σκέφτομαι να χτυπήσω ένα για να το χρησιμοποιώ γιατι έχω αρχίει να βγάζω πολλές φωτογραφίες με το κινητό και το n96 δεν με ενθουσιάζει!
Link to comment
Share on other sites

μονο σε μενα οταν γραφω μνμ με το ενα χερι και και ακουμπανε τα δαχτυλα στο καλυμα του φακου ειναι σαν να κουνιεται ενα χιλιοστο.σαν να προσπαθει να κατεβει το κλειστρο?οπως οταν βγαζουμε φωτο που θελει λιγη πιεση.
Link to comment
Share on other sites

Χμ..μπορει και να συμβαινει αλλα δεν ειναι προβλημα! Εγω συνηθιζω να γραφω και με τα δυο χερια για να μη μου φυγει και εχουμε αλλα...:p
Link to comment
Share on other sites

Στα Multirama απ οτι είδα το έχουν στα 199 ευρώ και άμεσα διαθέσιμο!! Αφού κι εγώ σκέφτομαι να χτυπήσω ένα για να το χρησιμοποιώ γιατι έχω αρχίει να βγάζω πολλές φωτογραφίες με το κινητό και το n96 δεν με ενθουσιάζει!

 

κι εγω θα το παρω....ξανα:p

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Σου εκανε υστερα απο φορτωμα εφαρμογων η στο ασχετο; Στο δικο μου δεν εχω παρατηρησει κατι μεχρι στιγμης.
Link to comment
Share on other sites

επεζα με το gps και μου ελεγε να κανει συνδεση με το νετ να βρει χαρτες και του ελαγα οχι το εκανε 2 φορες και βαρεσε επανεκινηση.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C905

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...