Jump to content

Sony Ericsson C905


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν εινε ο Γερμανος πηγαινε και ρωτα δεν εχεις να χασεις τιποτα.

 

Πήρα σημερα τηλέφωνο στο 800 κάτι... τηλέφωνο του Γερμανού.

Μου είπαν ότι είναι εξουσιοδοτημενο σερβις, αλλά για τα απλά!

Για αλλαγή πληκτρολογίου, θα πρέπει μάλλον να πάει στα "κεντρικα".

Πόσο δύσκολο είναι να αλλάξεις ένα πληκτρολόγιο?

Με βλέπω να το πηγαίνω στην Arvato Teleservice στον Κηφισσό.

Ενα MIO που πήγα, το φτιάξαν σε 2 μέρες. (ασχετα αν τελικά δεν το έφτιαξαν, αφού μόνο αναβάθμιση του έκαναν).

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα.Ρε παιδια εχω το c905 εδω απο την μερα που βγηκε δεν μου εβγαλε κανενα προβλημα,και ξυπναω σημερα το πρωι και το κινητο μου δεν εχει δονηση...κανω ολικι επαναφορα και παλι τπτ....τι μπορει να φτεει???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Ρε παιδια εχω το c905 εδω απο την μερα που βγηκε δεν μου εβγαλε κανενα προβλημα,και ξυπναω σημερα το πρωι και το κινητο μου δεν εχει δονηση...κανω ολικι επαναφορα και παλι τπτ....τι μπορει να φτεει???

 

Πολύ πιθανόν, να κάηκε η δόνηση.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Πιθανότατα έχεις φρικάρει ε? Εγώ αυτό θα είχα κάνει στη θέση σου!!

Μπες στο Κρυφό Μενού > Δοκιμή Συσκευής > Δόνηση

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα.αμα το σπασω δεν θα φτεω εγω.

Κρίμα δεν είναι τόσο όμορφο και ακριβό κινητάκι? Μια φορά το κοπάνησα στον τοίχο (καταλάθος βέβαια) και κόντεψα να βάλω τα κλάμματα! :P

Link to comment
Share on other sites

τιποτα.τλσπ αυριο πρωι στον Γερμανο και αν μου πει.μλκια θα του πω αντε και μα.....

 

Νευρα μ..

 

Μπρορει με μια αναβαθμηση να δουλεψει παλι η κολο δονηση???παιζει κατι τετοιο? :S

 

συνεχομενα μηνυματα.Χρησιμοποιησε την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ !

Link to comment
Share on other sites

Μπρορει με μια αναβαθμηση να δουλεψει παλι η κολο δονηση???παιζει κατι τετοιο? :S

Δεν το ξέρω αυτό... Στο κρυφό Μενού μπήκες?

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα τπτ..vsk οταν το ανιγω και το κλινω κανει μια πολι μικρι δονηση ισα ισα το καταλαβενεις... λες να εχει φαει φλασια απο μονο του??? χαχαχαχα

 

hahahahahah.πο πο Δεν υπαρχει το κινιτο απλα!περνω τηλεφωνο και το χτιπουσα με τα δαχτιλα απο πισω και δουλεψε παλι η *******...χαχααχαχ οτι νανε φλασια ειχε φαει καλα ειπα εγω :)

 

 

συνεχομενα μηνυματα.Χρησιμοποιησε την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ !

Link to comment
Share on other sites

τι το ποτιζεις και εφαγε τετοιο φλας??ανωτερο κι απ το δικο του!!:lol:μαλλον ειχε φαει πολυ και ηθελε να το χτυπησεις στην πλατουλα να ρευτει...
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες,

δε μπορω να βρω το τρόπο να κανω κατι απλο κ μου εχουνε σπασει τα νευρα.

 

φτιαχνω ενα φακελο στο πισι με 10 τραγουδια απο διαφορετικους καλλιτεχνες κ απο διαφορετικους δισκους.

το περναω στο κινητο,

αλλά δε μπορω να βρω τροπο να ακουσω μονο αυτο το φακελο στην αναπραγωγη.

 

μονο με χρηση πλεηλιστ ( m3u ).

 

δεν υπαρχει επιλογη μεσω του τηλ να παιζει τα περιεχομενα ενος συγκεκριμενου φακελου ?

 

κανας άλλος τζαβα πλεηερ ?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες,

δε μπορω να βρω το τρόπο να κανω κατι απλο κ μου εχουνε σπασει τα νευρα.

 

φτιαχνω ενα φακελο στο πισι με 10 τραγουδια απο διαφορετικους καλλιτεχνες κ απο διαφορετικους δισκους.

το περναω στο κινητο,

αλλά δε μπορω να βρω τροπο να ακουσω μονο αυτο το φακελο στην αναπραγωγη.

 

μονο με χρηση πλεηλιστ ( m3u ).

 

δεν υπαρχει επιλογη μεσω του τηλ να παιζει τα περιεχομενα ενος συγκεκριμενου φακελου ?

 

κανας άλλος τζαβα πλεηερ ?

χωρις να ειμαι 100% σιγουρος γιατι το κινητο δεν το εχω,αλλα αυτο που ζητας δεν γινετε.

αντιθετως στα walkman κινητα που εχουν πιο ολοκληρομενο walkman player εχεις περισσοτερες δυνατοτητες.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπα..Ούτε στα walkman τηλέφωνα γίνεται..

 

@ ekkli,

 

νομίζω ότι υπάρχει ένας καλός java player!KD player λέγεται ή κάτι τετοιο,αλλά δεν ξέρω αν έχει τις δυνατότητες που ζητάς,γιατί δε χρησιμοποιώ άλλους players πέραν του στάνταρ!

Link to comment
Share on other sites

Μα στα`walkman μπορεις να φτιαξεις οτι playlist θελεις εσυ!

επισης μπορεις να εχεις συνεχη η τυχαια αναπαραγωγη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα στα`walkman μπορεις να φτιαξεις οτι playlist θελεις εσυ!

επισης μπορεις να εχεις συνεχη η τυχαια αναπαραγωγη.

 

Τις ίδιες ακριβώς λειτουργίες έχουν και τα cyber-shot μοντέλα!Και όχι μόνο..Ακόμη και μοντέλα όπως τα S500,T650 κλπ. που δεν ανήκουν σε συγκεκριμένη κατηγορία λογοτύπου,έχουν όλες αυτές τις δυνατότητες ;)

Link to comment
Share on other sites

παληκαρια γινεται.. στο c905 μου το εφτιαξα..

 

θα ηθελες να μοιραστεις μαζι μας το νοου χαου ?

αμα θες κι ολας .....

Link to comment
Share on other sites

Τις ίδιες ακριβώς λειτουργίες έχουν και τα cyber-shot μοντέλα!Και όχι μόνο..Ακόμη και μοντέλα όπως τα S500,T650 κλπ. που δεν ανήκουν σε συγκεκριμένη κατηγορία λογοτύπου,έχουν όλες αυτές τις δυνατότητες ;)

το k700i που εχω και εχει music player, playlist δεν μπορω να κανω!

τωρα ισως αυτο που λες ισχυει απο τα νεωτερα κινητα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελες να μοιραστεις μαζι μας το νοου χαου ?

αμα θες κι ολας .....

 

πας ---> πολυμεσα-μουσικη-playlists-νεα playlist

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω δει οτι υπαρχει ενα προγραμα που δεν αφηνει τις κλησεις με αποκρυψη!!!αλλα ειναι για νοκια!υπαρχει μηπως για ericsson!!!???????????
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω δει οτι υπαρχει ενα προγραμα που δεν αφηνει τις κλησεις με αποκρυψη!!!αλλα ειναι για νοκια!υπαρχει μηπως για ericsson!!!???????????

κατι τετοιο να`"παιζει" για sony ericsson δεν ξερω..!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πήγα στην Αρβάτο Τελεσέρβις.

Σε μία με δύο εργάσιμες θα είναι έτοιμο.

Πιο παλιά, είχα πάει και ένα MIO.

Πράγματι σε μία εργάσιμη, ήταν έτοιμο.

Μου είχαν κάνει καλή εντύπωση τότε.

Ελπίζω και τώρα να πάνε όλα καλά!

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αν εχει ξανααναφερθει κατι παρομοιο , αλλα ειναι πολλες οι σελιδες για να τις διαβασω ολες...

 

Ηθελα να ρωτησω αν μπορω να χρησιμοποιησω το wifi για να συνδεθω με το router του υπολογιστη μου , ωστε να μπαινω στο internet χωρις να πληρωνω στην vodafone. Να αναφερω οτι δεν εχω εγκαταστησει τις ρυθμισεις Internet της vodafone , μονο των mms.

 

Μεχρι στιγμης , συνδεομαι με το router , αλλα ο internet browser βγαζει λαθος. Φανταζομαι , οτι χρειαζονται ρυθμισεις , αλλα δεν ξερω ποιες ειναι αυτες.

 

Μπορει καποιος να βοηθησει ; Επαναλαμβανω οτι δεν θελω να πληρωσω για την πληγηση στην vodafone.

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Μα εννοείται πως γίνεται!Για αυτόν το σκοπό υπάρχει το wi-fi!!

 

Θα πρέπει απλά,εφόσον το κινητό σου είναι vodafone live,το router σου να μην έχει κωδικό(να είναι ανοικτό δηλαδή) ή ο κωδικός του να έχει κρυπτογράφηση WEP!Με κρυπτογράφηση WPA,λόγω προβλημάτων λογισμικού της Vodafone,δε γίνεται να λειτουργήσει!Ίσως γι'αυτό σου εμφανίζει μήνυμα λάθους!Για να δεις τι κρυπτογράφηση έχει το router σου πήγαινε στη σελίδα με τις ρυθμίσεις του router!

Link to comment
Share on other sites

Το router μου εχει wep κρυπτογραφηση και εχω κανει unbrand το κινητο μου (φοραει την τελευταια αναβαθμιση RIDA32). Παρ'ολα αυτα , ο browser δεν συνδεεται (βγαζει σφαλμα επικοινωνιας) , ενω το wifi Μου λεει οτι ειναι συνδεδεμενο κανονικα με το ασυρματο δικτυο (ανοικτο wep , μου δινει διευθυνση IP και μασκα υποδικτυου κανονικα).

 

Φανταζομαι οτι , απο τη στιγμη που δεν εχω εγκαταστησει τις ρυθμισεις της vodafone, θα πρεπει να τις περασω χειροκινητα ,αλλα δεν ξερω ποιες ειναι.

 

Επισης , εχω απενεργοποιησει το 3G και συνδεομαι μονο με GSM. Λετε να φταιει αυτο ;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C905

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...