Jump to content

[Επίσημο] Nokia E71


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν σου έτυχε ακόμα... πρέπει να το κλείσεις πρίν τις 12 το βράδυ να βάλεις ξυπνητήρι και να είναι κλείστο για κάποιες ώρες πρίν το ανοίξεις... τα λέει όλα στο φόρουμ της νοκια.. στο λινκ που πόσταρε ο φίλος παραπάνω... η νόκια το ξέρει οπότε είδομεν... :(
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν σου έτυχε ακόμα... πρέπει να το κλείσεις πρίν τις 12 το βράδυ να βάλεις ξυπνητήρι και να είναι κλείστο για κάποιες ώρες πρίν το ανοίξεις... τα λέει όλα στο φόρουμ της νοκια.. στο λινκ που πόσταρε ο φίλος παραπάνω... η νόκια το ξέρει οπότε είδομεν... :(

Το κινητο κλεινει το απογευμα της Παρασκευής κ ανοιγει το πρωι της Δευτερας. Αυτο το κανω καθε ΣΚ γιατι χρησιμοποιω αλλο κινητο τοτε. Ποτε δεν ειχα τετοιο προβλημα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται.

Πήγαινε στα Settings > Personalisation > Notification lights > Standby br. light > Breathing light > Off.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα...

παιδιά πήγα να βάλω την έκδοση 5.00.40 σε ένα nokia E71 και έβαλα και τους τελευταίους χάρτες (3σε 1, με 1.7 κτλ χάρτες)

το πρόβλημα είναι ότι όταν πάω να βάλω μία οδό δεν μπορεί να μου βρει καμία..

κατά βάση βγάζει τις οδούς κομμένες η με κενό όνομα...όταν δεν πάω να κάνω συλλαβισμό!..

το έχει άλλος αυτό το πρόβλημα?

 

 

ρώτησα και ένα φίλο που έχει το e71 έχει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα!

 

 

 

αν έχει κάποιος το e71 και δουλεύει η εφαρμογή, ας μας πει τι συνδιασμό έχει κάνει!

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το garmin, ας συνεχίσουμε στο αντίστοιχο θέμα. :)

 

Τα μαγαζια δεν έχουν αναβαθμίσεις. Το nsu τις έχει και εξαρτάται άμεσα απο το product code που έχει η κάθε συσκευή. Έτσι, αν δεν σου βγαίνει επιλογή για την νεότερη, είτε αλλάζεις το Product code ή περιμένεις.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο κλεινει το απογευμα της Παρασκευής κ ανοιγει το πρωι της Δευτερας. Αυτο το κανω καθε ΣΚ γιατι χρησιμοποιω αλλο κινητο τοτε. Ποτε δεν ειχα τετοιο προβλημα.

ούτε και εγώ έχω πρόβλημα. διάλεξα όμως να συγχρονίζεται η ώρα με το δίκτυο

Samsung Galaxy Note10 Lite owner
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πρόβλημα με την ημερομηνία αντιμετωπίζω και εγώ. Μου το έχει κάνει 4 φορές από τότε που το πήρα (14 Φεβρ. από το Πλαίσιο...) Το αναβάθμισα στην έκδοση 210.21.006 και πάλι το έκανε μια φορά. Δεν έχω αδειάσει να απευθυνθώ ούτε στηNokia ούτε στο Πλαίσιο απλώς τσεκάρω το πρωί αν είναι σωστή η ημερομηνία. Βέβαια δεν το εμπιστεύομαι για ξυπνητήρι (βάζω και το παλιό μου κινητό σαν ξυπνητήρι) από μια έρευνα που έκανα στο ιντερνέτ δεν βρήκα και πολλά, κάτι βρήκα στο Nokia Europe βασικά προβληματισμούς χρηστών http://discussions.europe.nokia.com/discussions/board/message?board.id=communicators&thread.id=36855
Link to comment
Share on other sites

ούτε και εγώ έχω πρόβλημα. διάλεξα όμως να συγχρονίζεται η ώρα με το δίκτυο

Εμ, ναι και εγώ.

Ξέχασα να το αναφέρω πιο πάνω.

Συνεπώς, όποιος έχει πρόβλημα, ας ενεργοποιήσει αυτή τη ρύθμιση και είναι οκ.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδια screen protector για το Ε71 πουλανε σε Νοκια shops? Γιατι στα γνωστα ελληνικα online μαγαζια δεν βρισκω τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δει σε κάποιο nokia shop screen protectors. Δεν χάνεις πάντως κάτι να τους πάρεις ένα τηλέφωνο να ρωτήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια screen protector για το Ε71 πουλανε σε Νοκια shops? Γιατι στα γνωστα ελληνικα online μαγαζια δεν βρισκω τιποτα.

http://gr.sourcingmap.com/durable-lcd-screen-protector-film-guard-shield-for-nokia-e71-p-27047.html

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστω, 1η φορα το βλεπω αυτο το site αλλα για να το εδωσες εσυ, σε εμπιστευομαι!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά κανείς δεν έχει βάλει το garmin από εσάς???

μια βοήθεια βρε!

 

Αν ρωτουσες στο θεμα του garmin ισως ...? :rolleyes:

 

Όσον αφορά το garmin, ας συνεχίσουμε στο αντίστοιχο θέμα. :).

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

κάπου διάβασα οτι η ΝΟΚΙΑ εχει αναπτυξει μια εφαρμογη για push email για το Ε71 κυριως

 

ξερει κανεις να με ενημερωσει περαιτερω?

 

θενξ

:X
Link to comment
Share on other sites

κάπου διάβασα οτι η ΝΟΚΙΑ εχει αναπτυξει μια εφαρμογη για push email για το Ε71 κυριως

 

ξερει κανεις να με ενημερωσει περαιτερω?

 

θενξ

Γιαννη Καλημέρα και Χρονια Πολλα !!!

Εχει βγάλει η Νοκια το Νοκια Messaging με το οποίο μπορείς να στήσεις στο κινητό σου έως και 10 email accounts.

Πας από το browser του κινητού στην διεύθυνση ''email.nokia.com'' κατεβάζεις το πρόγραμμα και ακολουθείς τις οδηγίες.

Πάνος

Link to comment
Share on other sites

αφου υπάρχει αντίστοιχη δυνατότητα στο Ε71 εξ' αρχής. πήγαινε μηνύματα-ρυθμίσεις-email, δεν ξέρω πόσα μπορείς να εγκαταστήσεις εγώ πάντως έχω 4 λογαριασμούς και λειτουργούν άψογα.
frastgr
Link to comment
Share on other sites

αφου υπάρχει αντίστοιχη δυνατότητα στο Ε71 εξ' αρχής. πήγαινε μηνύματα-ρυθμίσεις-email, δεν ξέρω πόσα μπορείς να εγκαταστήσεις εγώ πάντως έχω 4 λογαριασμούς και λειτουργούν άψογα.

 

κανει pull η push?

τα στελνει απευθειας η απλα κανει ελεγχο ανα καποιο προκαθορισμενο διαστημα?

:X
Link to comment
Share on other sites

κανει pull η push?

τα στελνει απευθειας η απλα κανει ελεγχο ανα καποιο προκαθορισμενο διαστημα?

Παντως εγω το έχω με το πρόγραμμα Visto Mobile Email της Vodafone με 4 email accounts σε push. Πολύ γρήγορο, πολλές φορές έρχονται πιό γρηγορα και απο το Blackbeery που είχα παράλληλα για λίγο καιρό. Τα πάγια ακολουθουν την ίδια πολιτική με Iphone/Blackbeery.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρατηρησα οτι στα βιντεο που τραβαω μου κοβει στα τελευταια 1-2 δευτερα τον ηχο. Το κανει και σε σας?
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να προσθέσεις.

Οι γλώσσες γραφής/λειτουργικού είναι προκαθορισμένες.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω το έχω με το πρόγραμμα Visto Mobile Email της Vodafone με 4 email accounts σε push. Πολύ γρήγορο, πολλές φορές έρχονται πιό γρηγορα και απο το Blackbeery που είχα παράλληλα για λίγο καιρό. Τα πάγια ακολουθουν την ίδια πολιτική με Iphone/Blackbeery.

 

visto sucks enanti tou bb

τα ξερω απο μεσα απλα ειναι η ευκολη λυση για πους πανο

:happy:

:X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...