Jump to content

[Επίσημο] Nokia E66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μην ανησυχείς φίλε, με ένα Bluetooth hands free δεν υπάρχει κίνδυνος.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το επόμενό μου κινητό τηλέφωνο!

Είναι έτσι ακριβώς όπως το θέλω! (Αν και για το Ε65 έτσι έλεγα...)

Ελπίζω να'ρθει πριν φύγω για διακοπές!

Αυτό με το SAR να με φοβίζει? Ρωτάω γιατί «δεν το'χω» το θέμα περί SAR.

 

Αν δεν είσαι με το κινητό στο αφτί όλη την ημέρα, αλλά το χρησιμοποιείς φυσιολογικά να μην σε φοβίζει τίποτα. Στην Ελλάδα σε όλα τα θέματα φτάνουμε στην υπερβολή. Στην Αττική εδώ και δεκαετίες τρώμε στο κεφάλι την ακτινοβολία από τις κεραίες των πομπών της τηλεόρασης που έχουν πολλαπλάσια ησχύ. Το κινητό μας φοβίζει; Προς το παρον δεν έχει πεθάνει κανείς από κινητό!

Link to comment
Share on other sites

εδώ στην Κύπρο υπάρχει ένα κατάστημα που το έχει 445 αλλά ακόμα να έρθει ... μόνο τιμή έχουν ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Μα γι' αυτό υπάρχουν και τα handsfree ή bluetooth, για να μας διευκολύνουν στο να μιλάμε άνετα και να μην χρειάζεται να έχουμε κολημένα τα κινητά στο κεφάλι μας. Δίκιο έχει ο ioterl, στην καθημερινότητα μας τρώμε τόση ακτινοβολία και άλλα τόσα βλαβερά (όπως καυσαέρια, νέφος κτλ) για τον οργανισμό μας που δεν νομίζω να μας πειράξει η ακτινοβολία από τα κινητά που χρησιμοποιηούμε.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Παντωσ εγω το εχω παραγγειλει απο το e-click και με ειπαν οτι σημερα θα περνουσαν τα ελληνικα και αυριο θα μου το στειλουν,οποτε μολις το παραλαβω θα σας πω!
Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα φιλε μου.

λοιπον παιδια ερωτηση,πως θα βαλω ελληνικα?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα φιλε μου.

λοιπον παιδια ερωτηση,πως θα βαλω ελληνικα?

Απλά διαβάζεις εδώ. Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 Platform FAQ: Ερώτηση #8.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

εμ ναι αυτο το ηξερα.

λαθος το εθεσα,το product code Που θα βρουμε...

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εμ ναι αυτο το ηξερα.

λαθος το εθεσα,το product code Που θα βρουμε...

Θα πρέπει να περίμενουμε να το αποκτήσει κάποιος και να μας το δώσει γιατί ακόμα δεν είναι γνωστά τα product code για το Ε66. Σόρρυ για πριν κατάλαβα λαθος.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

το code το βρηκα,ομως αναβαθμιση μαλλον δεν εχει ανεβει ακομα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Έπιασα στο χέρι μου το dummy και εντυπωσιάστικα από την ποιότητα! Η σειρά Ε είχε ανέκαθεν ποιότητα, αλλά αυτό είναι το καλύτερο. Τώρα 'κόλλησα' ποιο πολύ με αυτό. Στο http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=30973 το δείχνει διαθέσιμο, αλλά πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι είναι εισαγωγή από Γερμανία. Άρα χωρίς Ελληνικά στα κουμπιά και στα βιβλιαράκια και με πρόβλημα στο update μέσω ιντερνετ. Τουλάχιστον αφού βγήκε Γερμανία, όπου νά είναι θα φανεί και εδώ.

 

αναφέρει ότι έχει ελληνικό μενού

 

αλλά όχι στα πλήκτρα

Link to comment
Share on other sites

και τι εγινε και να μην εχει ελληνικα στα πληκτρα?αμαθεις ημαστε? παιζει καμια ιδιαιτερη σημασια μηπως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

και τι εγινε και να μην εχει ελληνικα στα πληκτρα?αμαθεις ημαστε? παιζει καμια ιδιαιτερη σημασια μηπως.

 

 

Άστοχο αυτό που γράφεις, προφανώς και δεν υπάρχουν τα ελληνικά γράμματα στα πλήκτρα για να μάθεις την αλφάβητο! Υπάρχουν για να βλέπεις στα γρήγορα που είναι το κάθε γράμμα.

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Άστοχο αυτό που γράφεις, προφανώς και δεν υπάρχουν τα ελληνικά γράμματα στα πλήκτρα για να μάθεις την αλφάβητο! Υπάρχουν για να βλέπεις στα γρήγορα που είναι το κάθε γράμμα.

 

δεν πιστευω πως ειναι κατι δυσκολο:)

 

well well.και μια μικρη γνωμη για το e66.

το παρελαβα χτες το μεσημερακι και το απογευμα μπορεσα να το κοιταξω καπως ωστε να βγαλω μια πρωτη αποψη.

απο ποιοτητα κατασκευης θα αρχισω ωπου εκει το κινητο απλα δινει ρεστα,καλυτερο απο καθε αλλη συσκευη symbian μαζι με e71 και samsung g810.τα 3 κορυφαια για μενα σε αυτον τον τομεα που ειναι και ο πιο βασικος ισως για μενα.

μεταλλικα καλλυματα μπρος και πισω κορυφαιας ποιοτητας που δινουν μια ακριβη φινετσα στο νεο κινητο της nokia και σαφως ποιοτικη που αλλα ακριβοτερα μοντελα της εταιρειας απλα δεν ξερουν τι ειναι.

το πισω καπακι ειδικα ειναι simple πανεμορφο

το πλητρολογιο του ειναι κορυφη,αψογο κατα την πληκτρολογηση μηνυματος διχως ιχνος τριξιματος η αναπιθυμητων γενικα θορυβων.

τα πληκτρα που βρισκοντε στην προσοψη ειναι all the money,πληρως λειτουργικα,οταν ειναι σβηστα δεν υπαρχει κανενα εικονιδιο για το τι εντολη εχει το καθενα απο αυτα,εκτος των πληκτρων κλησης.

οταν ομως ξεκλειδωσεις το κινητο παρουσιαζοντε τα πανεμορφα πληκτρα που αντιστοιχουν σε επαφες,ημερολογιο,μηνυματα,home.

φυσικα υπαρχει η επιλογη αλλαγης εντολης μεσα απο τις ρυθμισεις του κινητου με επιλογη χρηστη για οτι εντολη θελει.

στον τομεα της οθονης το κινητο ειναι επισης παρα πολυ καλο,μου φαινεται παρα πολυ ζωντανη η οθονη οσον αφορα τα χρωματα και την φωτεινοτητα που τουλαχιστον εμενα με καλυπτει πληρως να την εχω ρυθμισμενη στην μεση την φωτεινοτητα.

περναμε στο μενου με τα ομορφα και μικρα εικονιδια επιλογων.

γρηγορο και με διχως κανενα κολλημα ειναι η πλοηγηση μεσα στο μενου και τα υπομενου της συσκευης,οταν βγαινεις απο ενα μενου η εξοδος δεν γινεται κοφτα οπως παλιοτερα αλλα φαινεται σαν να κλεινει το μενου που ημασταν κι απο κατω να εμφανιζεται το μενου που γυρναμε πισω.πολυ ομορφη λεπτομερεια.

το gps δεν το χω χρησιμοποιησει ακομα.

σε καθε συνδεση του κινητου,ειτε με χρηση καλωδιου,ειτε με wifi,ειτε με bt ηταν απλα εξαιρετικο,χωρις κανενα προβλημα λοιπον κι εκει.

το wifi του ειναι ταχυτατο.

η εκθεση ειναι απλα αψογη,ετσι οπως την θελω,κι οχι χυμα ολα μεσα.

στον τομεα της μουσικης απο το ηχειο ειναι αρκετα καλο διχως ομως να ειναι και τελειο η δυνατο οπως του n95 ας πουμε.

η καμερα απλα καλη διχως να ειναι κατι το εξαιρετικο,αναμενομενο ισως λογω του οτι η συσκευη προσανατολιζεται περισσοτερο προς τον επαγγελματικο τομεα παρα τον imaging.οχι οτι ειναι κι ασχημη ομως.

στην ποιοτητα κλησης και σηματος η αποδοση του ειναι πολυ καλη,τρομερο ακουστικο και δυνατο,δεν θα προβληματισει κανεναν πιστευω.

προς το παρον η αποψη μου ειναι αυτη και ειναι πολυ καλη,οπως το περιμενα και καλυτερο.

με λιγο χαμηλοτερη τιμη θα ειναι best seller απλα.

ελπιζω να καλυψα καποιες αποριες.

ακολουθουν φωτογραφιες και σε λιγη ωρα και βιντεο του κινητου.

 

http://img230.imageshack.us/img230/4808/20072008001qk7.th.jpg

http://img225.imageshack.us/img225/8250/20072008002ag5.th.jpg

http://img230.imageshack.us/img230/9601/20072008003al8.th.jpg

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικη η νέα συσκευή!!

Πολύ καλό το review σου ταξιδιωτης22 και πολύ καλές φωτογραφίες για κινηρό της σειράς Ε, φαίνονται αρκετά καθαρές και φωτεινές.:)

Σε τι χρώμα το πήρες?

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικη η νέα συσκευή!!

Πολύ καλό το review σου ταξιδιωτης22 και πολύ καλές φωτογραφίες για κινηρό της σειράς Ε, φαίνονται αρκετά καθαρές και φωτεινές.:)

Σε τι χρώμα το πήρες?

φιλε μου το πηρα σε πολυ σκουρο καφε,παρα πολυ ομορφο και πολυτελες χρωμα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Κωστα,πρεπει να ειναι πλυ μαματο το Ε66 μου εχει γυαλισει και εμενα,ειδικα λογω ποιοτητας κατασκευης!
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Κωστα,πρεπει να ειναι πλυ μαματο το Ε66 μου εχει γυαλισει και εμενα,ειδικα λογω ποιοτητας κατασκευης!

 

οχι πρεπει,ειναι,πιστεψε με;)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μόλις το είδα μου έκανε το κλικ.

Εμένα μου άρεσει το άσπρο χρώμα, γιατί έχω βαρεθεί λίγο τα σκούρα χρώματα.

Μπορούμε να πούμε ό,τι τα συνδιάζει όλα σε πολύ καλό βαθμό σε λειτουργηκότητα

και ποιότητα. Είναι ευχάριστο αυτό.:D

Αν είχε και την νέα έκδοση FP2 σου symbian θα ήταν ακόμα καλύτερο μάλλον.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μόλις το είδα μου έκανε το κλικ.

Εμένα μου άρεσει το άσπρο χρώμα, γιατί έχω βαρεθεί λίγο τα σκούρα χρώματα.

Μπορούμε να πούμε ό,τι τα συνδιάζει όλα σε πολύ καλό βαθμό σε λειτουργηκότητα

και ποιότητα. Είναι ευχάριστο αυτό.:D

Αν είχε και την νέα έκδοση FP2 σου symbian θα ήταν ακόμα καλύτερο μάλλον.

 

ασπρο???

νομιζα οτι βγαινει σε ασημι,μαυρο,σκουρο καφε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ασπρο???

νομιζα οτι βγαινει σε ασημι,μαυρο,σκουρο καφε.

Όχι βγαίνει κ σε άσπρο με ασημί.:D

Ελπίζω να μην σε χάλασα τώρα με το άσπρο.:happy:

Μπες και στο site της Nokia και θα το δεις σε άσπρο.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ειναι ομορφο,θα μπω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μα γι' αυτό τον λόγο μου τράβηξε αμέσως την προσοχή, εκτός βέβαια από τις δυνατότητες του. Είναι τέλειος (για μένα προσσωπικα) ο συνδυασμός άσπρου χρώματος και μεταλλικών επιφανειών.

Μπες και στο nokia.com και στο nokiaforbusiness.com

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...