Jump to content

[S60 3rd Edition] MLS Destinator: Mobile Phone Edition


venduza
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εκανα την εγκατασταση κ οταν παω να ανοιξω την εφαρμογη εμφανιζει για λιγο την αρχικη εικονα κ μετα μου πεταει το μην you are not authorized to run this application...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 243
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και αυτο που φοβομουνα εγινε........You are not authorised to run this Application..
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

στους φακελους images others sounds videos δεν υπαρχει τιποτα...

 

ναι τα βλεπω τα κρυφα αρχεια.

 

επισης οι φακελοι private και sys εννοειται οτι αλλαζουν κατα την εγκατασταση του .sis

σε καθε κινητο ειναι διαφορετικοι.

 

Και η απορια μου ειναι ετσι με ενα απλο copy-paste παιζει?

Δεν εχουν βαλει καμμια προστασια? Ειναι δυνατον?

 

 

 

-edit βλεπω αποτι λετε οτι οντως ΔΕΝ παιζει...

 

μα ειναι δυνατον copy-paste εστι απλα?

 

Φιλε pompodektakia δυστυχως δε θελω να κρινω την προσπαθεια σου αλλα δυσκολο να σπανε ετσι τα προγραμματα φιλε μου...

 

Μαγκες με copy paste ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ τοχει δοκιμασει κι αλλος σε αλλο φορουμ αλλα ΔΕΝ

 

Δεν τοχω δοκιμασει ακομα βεβαια αλλα ουτε προκειται...

Το γκαρμιν θελει key gen το sygic θελει, λετε αυτο να μη θελει? Ελεος....

Link to comment
Share on other sites

Copy paste απο καρτα ειναι ρε παδια απο συσκευη που το τρεχει, αν δεν τρεχει νομιζω οτι πρεπει να αναλαβουν τα ηνια αλλοι πιο ειδικοι..:worry:Τοσο καιρο ουτε μαγια δεν υπηρχε... Στην κριση του διαχειριστή για το σβησιμο των Posts. Kαι δεν ψαχνω ποντους κ.λ.π
Link to comment
Share on other sites

Και αυτο που φοβομουνα εγινε........You are not authorised to run this Application..

 

Κάθε προσπάθεια είναι ευπρόσδεκτη,μπορεί σε αυτήν την περίπτωση να μην δουλεύει αλλά δεν νομίζω πως είναι εσκεμμένο και δεν αξίζει σε καμμία περίπτωση τέτοιους χαρακτηρισμούς μια πρόθεση ενός χρήστη που δεν έχει δώσει αρνητικά δείγματα.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στην Ελλάδα χρησιμοποιούν destinator. Στον υπόλοιπο κόσμο είναι νεκρό.

Ποιός να το σπάσει...

 

Ειναι πολυ πιθανον να παει καπως ετσι το πργμα...

 

Κάθε προσπάθεια είναι ευπρόσδεκτη,μπορεί σε αυτήν την περίπτωση να μην δουλεύει αλλά δεν νομίζω πως είναι εσκεμμένο και δεν αξίζει σε καμμία περίπτωση τέτοιους χαρακτηρισμούς μια πρόθεση ενός χρήστη που δεν έχει δώσει αρνητικά δείγματα.

 

Σε καμμια περιπτωση εγω προσωπικα δεν θελω να κακοχαρακτηρισω το φιλο.

Αλλα συνηθως οταν ανεβαζουμε κατι πρωτα κανουμε μια δοκιμη οτι αυτο δουλευει και καπου αλλου, για να ειμαστε σιγουροι οτι αυτο που ανεβαζουμε ειναι αξιοπιστο...

 

Παντως και παλι εγω προσωπικα δεν εχω καμμια προθεση κακοχαρακτηρισμου του φιλου, εκτος μια επισημανση να ειμαστε λιγο πιο προσεχτικοι και να δοκιμαζουμε πρωτα πριν ανεβασουμε.

 

Ναναι καλα ο φιλος για την προσπαθεια

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζαμε οτι δεν θα λειτουργησει:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2616061#post2616061

 

Aπλα νομισα οτι βρεθηκε καποια λυση. Περα απο εκει καθε προσπαθεια για καλο :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζαμε οτι δεν θα λειτουργησει:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2616061#post2616061

 

Aπλα νομισα οτι βρεθηκε καποια λυση. Περα απο εκει καθε προσπαθεια για καλο :)

 

Αφού το γνώριζε από τις 17/12 τι το ανέβασε σήμερα στο xxxxxxxxxxxxxx,αυτό όντως μου κάνει κάπως........:confused:;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει παιδιά. Τουλάχιστον τώρα όσοι ενδιαφέρονται να το σπάσουν έχουν τα αρχεία να ξεκινήσουν να δουλέυουν. Όπως και να 'χει, ευχαριστούμε τον φίλο για την προσπάθειά του να μας βοηθησει. Ας ελπίσουμε σύντομα να βγεί πραγματικά σπασμένο.
Link to comment
Share on other sites

Αφού το γνώριζε από τις 17/12 τι το ανέβασε σήμερα στο xxxxxxxxxxxxxx,αυτό όντως μου κάνει κάπως........:confused:;)

 

Φιλε μου αυτο που εκανα τοτε ηταν να αντιγραψω τα περιεχομενα της mls καρτας σε μια αλλη καρτα και την εβαλα στο τηλεφωνο που ειχε εγκατεστημενη ηδη την εφαρμογη για να δω αν θα δουλεψει και θα ανοιξει. Και δεν ντραπηκα να γραψω οτι δεν ετρεξε το προγραμμα. Αλλα δεν το δοκιμασα σε αλλη συσκευη και σημερα βρηκα χρονο να το "ανεβασω" για να το ριξουν και μια ματια και οι ποιο ειδικοί... Καλη χρονια σε ολους και ευτυχισμενο 2009:)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου αυτο που εκανα τοτε ηταν να αντιγραψω τα περιεχομενα της mls καρτας σε μια αλλη καρτα και την εβαλα στο τηλεφωνο που ειχε εγκατεστημενη ηδη την εφαρμογη για να δω αν θα δουλεψει και θα ανοιξει. Και δεν ντραπηκα να γραψω οτι δεν ετρεξε το προγραμμα. Αλλα δεν το δοκιμασα σε αλλη συσκευη και σημερα βρηκα χρονο να το "ανεβασω" για να το ριξουν και μια ματια και οι ποιο ειδικοί... Καλη χρονια σε ολους και ευτυχισμενο 2009:)

Φίλε μου μια που ξέρω πως ασχολείσαι με αυτά έπρεπε πρώτα να το δοκιμάσεις σε άλλη συσκευή και έστω να συνοδέψεις το ανέβασμα στο rs με ένα σχόλιο πως το θέτεις στην διάθεση όσων μπορούν να το καταστήσουν "λειτουργικό"(μια που αυτός ήταν και ο σκοπός σου απ΄ότι συμπεράνω απ΄τα γραφόμενα σου),προς θεού κανείς δεν θα σε κατηγορήσει αλλά πάντως έτσι θα ξέραμε τι να περιμένουμε,εγώ πάντως σε ευχαριστώ και ελπίζω γρήγορα να βρεθεί λύση...by the way,εντόπισα το αρχείο destinator.key στο DESTINATOR>Config>registration,το έσβησα και έκανα εκ νέου την εγκατάσταση αλλά τζίφος και πάλι...:(-είδωμεν........;)

Link to comment
Share on other sites

Κουλάρετε ρε παιδιά ,ο άνθρωπος το αγόρασε και είχε την καλοσύνη να το μοιραστεί μαζί μας και θα του βάλουμε και χέρι μην τρελαθούμε κιόλας. Pompodektakias μπράβο για την προσπάθεια και χρόνια πολλά σε όλους.

 

Pompodektakias σου έχω στείλει pm τσεκαρέτο

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Δεν το βρηκα στο μαγαζακι :!:, αλλα το βρηκα εδω διπλα σε ενα δικο μας. Για ριξτε μια ματια μηπως ειναι κατι διφορετικο;

:D ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Δεν το βρηκα στο μαγαζακι :!:, αλλα το βρηκα εδω διπλα σε ενα δικο μας. Για ριξτε μια ματια μηπως ειναι κατι διφορετικο;

:D ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

 

 

Πιο είναι το δίπλα μαγαζάκι;;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι ειναι το ιδιο αφου στην περιγραφη γραφει οτι το ανεβασε με την ελπιδα να το σπασει καποιος και στον τιτλο γραφει unhacked.
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι ειναι το ιδιο αφου στην περιγραφη γραφει οτι το ανεβασε με την ελπιδα να το σπασει καποιος και στον τιτλο γραφει unhacked.

 

Δεν ξερω φιλε μου:!:, δεν το εχω απο το μαγαζακι,δεν μπορεσα να το βρω:cry:

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο είναι. Τα ίδια αρχεία αντιγραμμένα απο την κάρτα μνήμης του αγορασμένου για να το πάρουν όσοι ενδιαφέρονται και μπορούν να το σπάσουν. Ας ελπίσουμε να γίνει, αργά η γρήγορα. :)
Link to comment
Share on other sites

Δεν το δίνει κανείς στον γνωστό Illusion μήπως και μπορεί να το σπάσει? Έχει φύγει ως γνωστόν από το μαγαζάκι και είναι πλέον στο opda.net (ίσως να λέγεται xena1997 αλλά μπορεί και να έχω καταλάβει λάθος). Αν κάποιος έχει επαφές μαζί του ας προσπαθήσει μήπως και βγάλει άκρη. Φαντάζομαι ότι το πρόγραμμα έχει και αγγλικά για να μπορεί κάποιος να καταλάβει τι γίνεται, εκτός και αν δεν είναι απαραίτητο κάτι τέτοιο αλλά είναι αρκετό όποιος ασχοληθεί για να το σπάσει να αντιληφθεί απλώς τη δομή του.

Δεν συζητάω για άλλα γκρουπάκια binpda κλπ γιατί φαντάζομαι ότι πιθανώς δεν υπάρχει Έλληνας με απευθείας πρόσβαση σε αυτούς... ή κάνω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...